Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2011. nov. 7. 15:50
Köszi Hungaria
1909. hungarita
2011. nov. 5. 18:40
sali = saláta kedves havasigyopár :)
2011. nov. 5. 14:44
mi az a sali, a magyarnyelvben nem ismerek ilyent.
2011. nov. 5. 14:42

Sziasztok

Én 5 hónap alatt bő 5 kilót fogytam . ez azért

sikerült mert a kisebbik fiam is kirepült és

azóta sokkal kevesebb krumplit és tésztát főzök

Nagyon szeretem a zöldséget sokat is .

És még a salikat is

1906. Seira
2011. okt. 30. 08:26

Sziasztok!

Hát én csak 4-5 kilót szeretnék fogyni,de ugye az megy le a legnehezebben.

Talán fórumos segítséggel sikerül...

Lusta vagyok,szeretek enni,Garfield szindrómám van:)

Egy darabig jártam konditerembe,de most beosztási problémák miatt hetente 1x tudok eljutni,otthon van egy régi szobabicikli..szóval jól jönne pár hasznos otthon is végezhető gyakorlat.

Előre is köszi.

1905. hungarita
2011. okt. 28. 11:54
Sajna senki sem ir... pedig megprobaltuk! Se Panna, se senki...
1904. racka25
2011. okt. 24. 11:15

igen, ez a kulcs: a mozgás. :-)

nyáron többet engedtem magamnak kaja terén, viszont sokat mozogtam. viszont most, h itthon rossz idő van, bringázni sem tudok annyit, meg más helyre járok zumbázni is. maga az edzés sokkal jobb, viszont nem havi korlátlan bérlet, hanem alkalmanként kell fizetni. mivel drágább, nem járok annyit. szoval többet is eszem meg kevesebbet is mozgok, így már nem buli :D

1903. hungarita (válaszként erre: 1902. - Racka25)
2011. okt. 24. 01:23
Ertem :D Koszi, de nekem nem tetszett... olyan gyorsan megno a hasam es a combom ha elhagyom magam.. de aztan szerencsere gyorsan le is mennek a centik, csak mozogni kell! :) Te viszont nagyon csini vagy, szerintem mar nem kell fogynod 1 grammot sem :)
1902. racka25
2011. okt. 23. 20:54
igen, olvastam azt is,csak nem fogalmaztam jól: szoval másabbul néztél ki, de úgy is csini voltál :-)
1901. hungarita
2011. okt. 23. 17:22
Azok a fotok korabban keszultek, azota mar lementek a centik ha figyelmesen olvastad naplom :D Nekem most kicsit nehezebb lesz a dolgom.. inkabb csak arra torekszemk, hogy ne hizzak meg :D Szoval sulytartas..
1900. racka25
2011. okt. 23. 11:50

Halihó! :-) Közben visszaolvastam a naplód is :-) Igen, meló mellett tényleg sokkal nehezebb összeegyeztetni a dolgokat. Hűű, hát úgy, h ott gőzölög előtted a fini pizza, tényleg nem egyszerű! De hát tavaly ilyenkor is szépen átalakultál, abból kell kiindulni, h idén is menni fog. Amúgy a fotók alapján tény, h másabb az alakod, de most is nagyon csinos vagy!

Nekem az agyam nehéz ráállítani a napi ötszöri kajára, meg rávenni magam, h súlyzózzak. Pedig ha ez menne, akkor meg lenne oldva a dolog :-)

1899. hungarita
2011. okt. 21. 17:29
Koszonom, mar jol van a terdem, en nemreg beszereztem egy szobabiciklit, ami igy telre tokeletes :D Meg csak ki sem kell mozdulni itthonrol... es nagyon hatasos, nem is gondoltam volna, hogy ennyire. Most egy hete en is kicsit elhagytam magam mozgast illetoen, mert elkezdtem dolgozni, meg jarok nyelvtanfolyamra... es meg hozza kell szoktatnom magam ahhoz, hogy kevesebb szabadido es pihenes mellett is mozogjak... :) Ugyerzem 1-2 napon belul rapattanok abiciklire es folytatom a hasazast is, amit nagyon lelkesen csinaltam eddig :d (napi 200 felules). Eves ugyben szerintem nem eszek sokat... vannak etelek amiket nem kellene ennem.. erre azt a megoldast talaltam ki, hogy egyszeruen nem fogok itthon tartani edesseget, es semmi olyat amivel bunbe eshetnek.. viszont, a pizzarol sajnos nehez lesz lemondanom (ami csak 1-2szelet vagy meg anyi sem) mivel egy pizzeriaban dolgozom :D
1898. racka25
2011. okt. 21. 11:51

:-)))))))

mi a szitu veled hungarita? meggyógyult a térded?

én kicsit akaratgyengévé váltam, és eszembe jutott, h mennyit segített nekem ez a fórum tavaly ilyenkor.

első körben annyi célom lenne, h kényelmesen beleférjek az államvizsga kosztümömbe november második hetéig, ami 1-1,5 kiló mínusz, de nem igazán van ihletem, és félek, h csak felhízlalom magam a jojóval :D

1897. hungarita
2011. okt. 21. 09:46
De igen :D
1896. racka25
2011. okt. 21. 03:06
Nincs kedvetek újjáéleszteni ezt a fórumot?
2011. júl. 12. 15:35

SZERINTEM IDŐNKÉNT 1 KICSIT FOGÓSABB

KAJA NYUGODTAN BELEFÉR

1894. Shila
2011. jún. 18. 17:47
Gyere a Klubba,ott vagyunk! Az en adatlapomon megtalalod! Jelentkeezz!
1893. hungarita
2011. jún. 15. 12:39

Irtam valami rosszat??? :( Hol vagytok?

Heni, mi tortent...?

Mar jobban vagyok egy kicsit, a sportolast lassan ujra elkezdem majd, most majd igyekszem nem kikesziteni a labamat :)

1892. hungarita
2011. jún. 3. 15:10
Ja a gyumolcshet eleg jol megy/ment (tegnap nem birtam tovabb es ettem egy sajtburgert :D), mar ujra "vekony" vagyok :))
1891. hungarita (válaszként erre: 1890. - Csanyizsuzsa)
2011. jún. 3. 15:07

Koszi :) Ha ezt nekem irtad... :)

Mar van netunk.. vegre! Visszamentem a dokihoz, el vagyok tiltva mindenfele sporttol, es kaptam egy erosebb fajdalomcsiillapito-gyulladascsokentot, de nem sokat er... mar kezdek arra gondolni, hogy ez nem is izom, hanem valami komolyabb problema. :( Jo lenne, ha megnezne a doki uh-val is, ha nem mulik. Ti hogy vagytok?

2011. máj. 28. 13:22

nagyon irigyellek

érezzétek nagyon jól magatokat

1889. hungarita
2011. máj. 27. 19:28

:) De edi vagytok, hogy igy orultok nekem.. sajnos rossz hirem van, megeroltettem a labam futasnal, tul sokat futottam, nem voltam hozzaszokva... ugyhogy most minden mozgasnak lottek.. eleg rosszul erintett, es ennek "oromere" elkezdtem zabalni :( Most jovoheten tartok egy gyumolcshetet, nem tudom mennyire jo vagy rossz, de kicsit tulzasnak erzem, majd meglatom hany napig birom :) Komolyan mondom, ha abbahagyom hirtelen a mozgast es elkezdek enni, egy het alatt siman hizok 2 kilot... bar nem mertem meg magam, de erzem es latom. Raadasul tomom magamba a fajdalomcsillapitot es nem hat :( Remelem hamarosan rendbejovok, akkor majd gorkorival kezdek es majd fokozatosan elkezdek kocogni is.. majd...

Amugy jol vagyok, minden ok nalunk, mar az uj lakasban lakunk a parommal 2 honapja. Szoval igen, most Spanyolorszagbol irok, es egy darabig nem is megyek haza. A jogsim megvan, de nem nagyon vezetek egyelore.. csak gyakorolgatni szoktam neha neha.. :) Ha minden igaz jovohettol lesz netunk otthon, akkor majd leszek minden nap egy kicsit ugy mint regen, mert latom sokatoknak hianyzom, ami nagyon jol esik am :)

Shila! Milyen klub??

2011. máj. 27. 17:56

sziasztok lányok

elég régen irtam

egyedül vagyok itthon a fiúk messze vannak

az egyik Amerikába a másik Győrbe

egy kicsit magam alatt vagyok és igy nem lehet

fogyózni egy pár kiló visszajött

talán ha haza jönnek könnyebb lesz

remélem nektek jobban sikerült

1887. Shila
2011. máj. 24. 23:45

Jujj bocsi,en sem voltam fent mar ezer eve :D


gyere Tyityum draga,nyitottam klubbot,igaz mindenki el van foglalva,senki nem er ra irni bele :DD

1886. tyityu
2011. máj. 24. 22:51
hova lehet jelentkezni?? :)
1885. racka25
2011. máj. 24. 22:46
jelentkeztem, de úgy tűnik nem engedsz be :D
1884. Shila (válaszként erre: 1883. - Racka25)
2011. máj. 23. 16:42

Mar csak azert sem,mert mindig en olom meg a forumokat :DDD Az en nevem szokott diszelegni!


Gyere,jelentkezz a fogyisba!

1883. racka25
2011. máj. 23. 01:34

na hát megvan az elveszett bárányka :-)

szia hungarita!!!


(Barbi, szerinted bevonzottuk, h visszatérjen? :))


Shila, milyen klub, a külföldön élők klubja vagy fogyis klub?


majd valaki reagáljon már légyszi, olyan kiábrándító lenne, ha megint hónapokig az én nevem villogna utolsó hozzászólóként :DDD

1882. Shila (válaszként erre: 1880. - Hungarita)
2011. máj. 18. 07:45

Jujjjj, Hungaritaaa!

Jol el voltal tunve..es mi meg elhanyagoltuk a forumot.

Azota en nyitottam egy klubot,talan oda tobbet irunk (zarojelben megjegyeznem,arra sincs sok idonk!


A csajok naon ugyesek,jol csinalja mindenki...

En mar naon eldontottem,hogy megcsinalom. Nem mertem magam egy ideje,de majd honap elejen meglatjuk,hogy jol csinalom e :)

Kaloriat keztem el szamolni,eleg jo szerintem! :)


Es veled mi tortent mostanaban?

1881. falcngate
2011. máj. 17. 13:05

Hungaritaaaaaa!!!

Dejó, hogy itt vagy! Henivel pont múlt héten beszéltük, hogy jól eltűntél.:)

Jogsi? Most melyik országban vagy?:D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook