Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki alomra szoktatta fiú kutyusát, hogy érte el, hogy ne szerteszét pisiljen? fórum

Aki alomra szoktatta fiú kutyusát, hogy érte el, hogy ne szerteszét pisiljen? (tudásbázis kérdés)


8. f758a7200f (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2013. júl. 29. 15:07

Kankutyánál nagyon nehéz, szinte lehetetlen. A mi kutyánk 1 éves korig ezt csinálta, most már elmúlt 2 éves, de csak annyit tudtunk tenni az ügyben, hogy éjjelre egy szűkebb helyre tettük aludni, így undorodott volna oda piszkítani ahol alszik és kénytelen volt visszatartani. Napközben meg kint van. Most már éjjel is kint alszik, ő választotta így, nem akar bejönni este sem, csak néha játszani. Olyankor is, amikor beengedjük, a mai napig előfordul, hogy jelöl, de olyan sunyin csinálja, hogy nem vesszük észre mit tervez, csak amikor már teszi:) És ez nem szimplán az, hogy nem tud kimenni, mert az ajtó ilyenkor is nyitva van. Más kutyagazdiktól azt hallottam, hogy úgy általában a kanoknál a nehezebb esetek is max 1 év alatt megoldódnak, ha pedig "szerencsésebb" fajta kutya, mármint nem annyira önfejű, akkor 3 hónapos korban is megtörténhet ez. A kopókutyák önfejűbbek, náluk értsd a nehéz esetet...


Ja, és nálunk az ment, amíg lakásban voltunk, hogy ha 2 órát sétáltattam, akkor is visszatartotta és hazaérve bepisilt, kölyöknek ilyen volt. Mintha direkt csinálná, hogy ő a góré!

7. andi6020 (válaszként erre: 5. - 74740b7c7c)
2013. júl. 28. 19:57

Hát, a kan kutya jelöl. :)

Még a szuka is jelölget tüzelési időszakban.

2013. júl. 28. 19:52
Én mindig tettem újságpapírt oda ahová pisilt, és idővel egyre kevesebbet tettem le, a végén csak 1 mardt.
2013. júl. 28. 18:28
Akkor számítsak rá, hogy jelölgetni fog a lakásban?! Jajj!:-o
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2013. júl. 28. 16:49
Miért lennél lusta? Alom vagy pelenka,lényeg, hogy oda menjen, ahova kell :)
2013. júl. 28. 16:46
Az alomra szoktatott kanok is jelölnek, ami nem ugyanaz a szerteszét pisiléssel.
2013. júl. 28. 16:44
KÉrek mindenkit, hogy ne minősítsen, hogy lusta levinni a kutyát stb. Leviszem becsülettel, de van olyan helyzet, amikor nem érek időbe haza, stb. ilyenkor használja a kutyawc-t. Inkább, mint a szőnyeget.
2013. júl. 28. 16:41
Aki alomra szoktatta fiú kutyusát, hogy érte el, hogy ne szerteszét pisiljen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook