Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Acélmerevítős fűzővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? fórum

Acélmerevítős fűzővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


16. Shanalyl (válaszként erre: 13. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 3. 18:04
Annyira azért nem kell meghúzni...ha nem kapsz levegőt, valamit rosszul csináltál szerintem. A honlapon is azt írják, h nem szabad egyből csutkára húzni és adni kell a fűzőnek 2 hetet! legalább, minden nap fél órára-órára felvenni, h felvegye az ember formáját az acélmerevítő. A műanyagosról nem tudom, kell-e ugyanígy. De az acélos az nem játék, komoly bajt tud okozni a helytelen használata.
2013. okt. 3. 17:38
Ez kb. olyan, mint amikor a 36-os labat 35-os cipobe akarnak beletuszkolni :(
14. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 17:24
csak addig karcsúsít, amíg hordod. Optikai tuning...Én szeretema fűzőt, de igen kényelmetlen viselet. Csak és kizárólag alkalmakkor "célszerű" hordani, állandó viseletét nem ajánlom.
2013. okt. 3. 15:39

Hasznaltam egy ideig alkamakkent fuzot, bar nem acelmerevitoset... jol mutattam a repikosztumben, kisestelyiben :(

Elszoritja a gyomrot, a veset, meg a tudot is.

Alig kaptam benne levegot, utana eleg nehezen jott helyre a vesemukodes... szoval inkabb ne :(

12. patapucs (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 15:21

Amit betettél, azoknál ott van, hogy "alakformáló".

Vagyis csak optikai tuning, félreértetted a szöveget.

11. Depike
2013. okt. 3. 15:18
használj hulla-hopp karikát, én is szoktam, bár még messze vagyok a darázsderéktól, de igazán jól formál :-)
10. Annette (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 14:56
Inkább akkor sportolj keményebben, hidd el egy jó edző vagy program csodákra képes.
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 14:32
Jól jön az a borda akár csak olyan hétköznapi esetnél, hogy városban karambolozol, és megránt az biztonsági öv :o)
2013. okt. 3. 14:30
Hát akkor beletörődök..ez van..darázs derekam sosem lesz,illetve ha nyerek a lottón,akkor kivetetem a bordáimat,de mivel nem lottozóm,beletörődök..
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 14:26

Ilyen hülyeségeket nem is tudom, miért nyilatkoznak. Másra nem tudok gondolni, mint érdekeltséget egy fehérnemű készítőnél.


[link]

6. Shanalyl (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 3. 14:25

Áh, szerintem kamu, h karcsúsít. Oké, felveszem, meghúzom, karcsúnak tűnök. De hová tűnne a háj, izom, csont, ami miatt nem elég karcsú az a derék? Összenyomnni csak addig tudja, amíg rajta van az emberen, de eltüntetni semmiképp. Szerintem ez ugyanolyan butaság, h ha beveszi az ember x bogyót, annyit eszik, amennyit akar, aztán fogyni fog. Hogyan? Miért? A biológiát nem lehet megkerülni szerintem.


Sajnos ezeket a dolgokat csak kemény munkával lehet elérni. Jó annak, aki eleve ilyennek születik. Én sem vagyok köztük sajnos, így nekem is dolgoznom kell rajta.


A fűzőt azért vettem, mert szerintem irtózatosan jól néz ki. :)

5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - Shanalyl)
2013. okt. 3. 14:19
Akkor most lebeszéltetek,én nem azt akarom,hogy a ruha alatt vékony derekam legyen,hanem én azt hittem vékonnyá teszi majd a hordás..még jó,hogy utána kérdeztem mielőtt megvettem volna..köszi..pedig már kezdtem beleélni magam a karcsú derékba:-(
4. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Bd55e3f068)
2013. okt. 3. 14:17
Szóval hiába hordanám napi 24órában nem karcsúsítana?Nem vagyok kövér csak vékonyabb derekat szeretnék 52kg vagyok max.Vékony derékért hiába tornázok ez genetika ezért gondoltam erre..Jessica Alba nyilatkozta ő ezzel nyerte vissza szülés után az alakját,mondjuk tény,hogy neki karcsúbb derék nem igazán kelhet..
2013. okt. 3. 14:17
Nekem tőlük van egy rendes acélmerevítős steampunk fűzőm. Nem fogja karcsúsítani a derekad, csak amikor rajtad van. Anatómiailag, biológiailag szerintem nem is tudna ilyet csinálni. De nagyon jól néz ki, és amikor az ember felveszi, nagyon látványos. De azt tudni kell, hogy ezek a rendes acélosok nem 1 percbe tellenek fel és levenni, mivel az erő miatt, amit a meghúzott madzagok kifejtenek, ha meghúzott állapotban akarod kinyitni a csatokat, akkor széttörhetnek és tönkremegy a fűző. Nekem az első pár alkalommal igazi harc volt, már azt hittem, én vagyok a béna, de amint ráérzel a technikára, sima ügy, de akkor is be kell tartani a sorrendet. Ha nagyon szorosra húzod, nem fogsz tudni hátradőlni nagyon (szegény Kennedy is ezért kapta az első utáni többi lövést, neki egészségügyi okokból volt fűzője, de olyan erősen tartotta, h amikor rálőttek, nem tudott lebukni miatta).
2013. okt. 3. 14:14
Annyi idő alatt karcsúsít, amennyi idő befűzni, de csak addog tart amíg a ruhadarab rajtad van. Lényeges torzítást csak azokon szokott okozni, akik a még fejlődő szervezeten kezdték (kezdik) hordani. Ilyenkor főleg a borda csontok módosulnak. A zsírszövetet nem tűnteni el, a belsőszerveket nem tudja úgy átrendezni maradandóan, hogy sikkesebb legyen a test, csak nyomorgatni tudja a szerveket.
2013. okt. 3. 14:01

Sziasztok!


Olyanok hozzászólásait várom,akiknek van tapasztalata az ilyen fűzővel kapcsolatban.Valóban karcsúsítja a derekat?Ha igen,mennyi idő múlva lesz látványos?Elég drága dolog,gondoltam mielőtt megveszem utána kérdezek.

Ilyenre gondoltam:

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook