Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A vetélésről - néhány kérdés és válasz fórum

A vetélésről - néhány kérdés és válasz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
822. 78timi (válaszként erre: 815. - Szilvisz)
2008. jan. 7. 21:02

Én is féltem otthagyni a dokit, mert a férjem barátjának (szintén orvos) a tesója. Ráadásul pár hónapra rá találkoztam vele egy kisebb összejövetelen, na meg a boltban is összefutottunk. Kicsit kellemetlen volt, de csak egy életem van. Kedves, aranyos, sok jót hallottam róla, nekem mégsem vált be.


Te döntöd el, hogy akarsz-e illetve, szükséged van-e kivizsgálásra. A sorozatos vetélések miatt én úgy gondolom, hogy ki kellene deríteni, mi a baj. Ráadásul minél többször történik meg, lelkileg annál rosszabb állapotba kerül az ember.

Én már teljesen ki voltam, hogy már megint.....


Én már kezdtem depressziós lenni. Csak a gyereken és azon járt az eszem, hogy miért pont nekem nem sikerül. Ott tartottam, hogy felkeresek egy dilidokit, aztán a pénzt meg az energiát a nőgyógyászokba fektettem.

821. Elzi001
2008. jan. 7. 19:26
Ja,a csaj is spontán teherbe esett mint te,de elvetélt sorban.
820. Elzi001
2008. jan. 7. 19:24

Bocsy,a lökött anyukámat kellett fél órában lehiggasztanom......:-)

A beágyzódásos story érdekes,nekem eddig minden stimmel,és nyugodj meg,én is megszállott vagyok,nem csak te.Bár a nagyobb siker miatt megpróbáltam másfelé terelni a gondolataim,többet foglalkozni a barátaim babáival,még a párom is megjegyezte,hogy mi van velem,hogy nem azzal kezdődik a napom,hogy -na vajon milyen ma reggel a hőmérséketem?Mikor van peteérésem?.Bocsy,de én már ezen túl vagyok,4 hónapig mértem magam,majd kifigyeltem a tüneteket,és mivel közben volt egy terhesség is,ezért nem csinálom már jó ideje,mert tudom,hogy VAN minden hónapban peteérésem.Ezért akarok ennél már tovább lépni,ha kell.De remélem nem kell.Bár azért hónap vége felé már számolom a napokat,hogy vajon megjön???Na???Ezért is gondoltam arra,hogy mint a cicusom,én is álterhes vagyok.:-((Nem akarok hülyeséget sem írni,de a'szem itt a Hoxa-n csak másik fórumon olvastam egy csajról,aki peteérést elősegítő gyógyszert szedett,párhuzamosan egy méhfal erősítő gyógyszerrel,és egy hónap múltán ikrekkel lett várandós,és meg is vannak már.Ha ezt itt írták volna akkor bocsy,mostanság elég szétszórt vagyok.:-))Ne add fel,nekem is itt nagyon sokat segítettetek,én sem adtam fel.:-))))Küzdjünk együtt gyönyörű babáinkért.

2008. jan. 7. 18:46

Egyébként mindenki ilyen megszállott lesz mint én?

Ti sem tudtok másra gondolni, csak a babára a tesztre, a következo próbálkozásra?

Lehet, hogy lassan egy pszichológust kellene inkább felkeresnem?!:))))))

818. szilvisz (válaszként erre: 816. - Elzi001)
2008. jan. 7. 18:42
Lehet, hogy azt fogom csinálni, hogy hétfon elmegyek hozzá és ha kételyeim lesznek még utána, akkor én is megkérdezek mást is. Az a baj, hogy tényleg jó orvosnak tartom és azt Timinek is írtam, hogy a párom családja, nagyon jókat mond róla, már nyolc gyerek született nála, közte több problémás esetbol is.
817. szilvisz (válaszként erre: 814. - Elzi001)
2008. jan. 7. 18:35

Én állandóan fáztam és néha meg levert a víz.

Azt olvastam nagyon sok helyen, hogy a terhesség elso heteit az alhasi teltségérzés és a kis nyilallások jellemzik. Állítólag amelyik oldalon beágyazódik, ott szurkál. Nekem is volt teltség érzetem. És nagyon éhes voltam. Ja és minden nap hagymát ettem, a párom frászt kapott...:)

Sokan azt mondják, hogy a homérozés nem jó, de nekem nagyon bevált. Én négy hónapja, minden reggel mérem(hátsóban:))és szuper jól látható minden, a peteérés a beágyazódás, a vetélés kezdete. Csináltam diagrammot és ha van valami jel, azt is odaírom a nap fölé. A dokim is örült, hogy vezetem, mert el tud valahonnan indulni( foleg ha már végre hazajön a szabiból)

Nekem ez, hogy tudok írni Nektek, nagyon sokat adott, már rég nagyon magam alatt lennék, ha nem írtok ennyi bíztatást.:)

Eddig egyszer sem kellett mennem kaparásra, remélem most sem, csak egyszer nagyon régen, kicsit félek is, hogy nem- e akkor rontottak el valamit.

816. Elzi001 (válaszként erre: 815. - Szilvisz)
2008. jan. 7. 18:28

Szilvisz!


Utólag derült ki,hogy a már lecserélt dokim,mint írtam régebben nem küldött semmilyen vizsgálatra,miután méhen kívüli lettem,pedig mindenkit szokott,sőt eddig minden ilyen dolgon átesett páciensének méhátfúvást csinált,amint lehetett.Nekem nem.Érdekes!Szerintem keress fel egy másik nőgyagyászt,függetlent mint én,akiről a legjobbat hallod.Én is ezt tettem a ti javaslatotokra,és látod!:-)))))Szorítok!!!!Írj,mit gondolsz!

815. szilvisz (válaszként erre: 810. - 78timi)
2008. jan. 7. 18:24

Szia Timi!

Köszönöm a bíztatást!

Nagyon le voltam törve, de jó, hogy írtok. A párom unokahúga is próbál lelket verni belém és most ettol is jobb kedvem lett.

O azt mondta, hogy a vérvételen kívül szerinte még ne csináltassak nagy kivizsgálást, próbálkozzunk tovább. Hát nem tudom, szerinted már mennem kellene kivizsgálásra? Azt mondtad, hogy az idohúzás szerinted is hülyeség, de abból nem lehet baj, hogy minden hónapban elmegy egy baba?

Szerintem talán nálunk sem a párom a ludas, mert a megtermékenyítés azonnal sikerül.

Képzeld, az orvosom még a héten is szabin van, hétfore kaptam idopontot. Hát ezt elfelejtette közölni az ünnepek elott. Csak azért nem akarom lecserélni, mert a párom unokahugai szerint jó szakember.

814. Elzi001 (válaszként erre: 813. - Szilvisz)
2008. jan. 7. 18:20

Szia Szilvisz!


Fázni fázom,főként éjszaka,meg elég sokat úgy érzem hogy hideg a lábam,ami furi,mert 23 fok van a lakásban,és eddig nem volt ilyen.Ami viszont tény,azért gondoltam,hogy petefészekciszta,vagy más komolyabb,mert néha belenyillal,mint már írtam is,a jobb oldali petefészkembe.De ma du.pl.azt tapasztaltam,hogy felálláskor az alhasamban egy pici húzó érzés,már-már nyilallás féle,de elmúlt.Azt olvastam,hogy a méh átrendeződésétől-növekedésétől is lehet.Te mit mondasz?A hőm viszont nagyon meglepett,mert a nega teszt után eléggé szontyoli lettem,és csak dacból mértem meg,ezért tök meglepett.Még sosem volt ilyen.Annak nagyon örülök,hogy így tudsz róla beszélni,tartsunk össze,és túl leszel rajta.Kaparásra kell menned?Ne haragudj az indiszkrét kérdésemért.Belőlem is távozott nov.-ben egy nagy zsák féle,kb.2-2,5 cm,de mivel a vérzés rendesen elmúlt,engem nem kapartak.

813. szilvisz (válaszként erre: 812. - Elzi001)
2008. jan. 7. 18:10

Szia Elzi!

Igaz, hogy nem lett babám, de a tesztelésben és a tünetekben már "profi" vagyok.:)

Nekem minden esetben a menstruáció elmaradása után 4. napon lett egy nagyon halvány csík. Én is próbáltam DM- es teszteket is(ClearBlue, Corax), de egyik sem mutatott semmit. Minden esetben a Medilab mutatta ki. A Medilab azért is jó, mert csak egy tesztpapír és én ketté is vágtam és 700ft- ért kettot teszteltem vele.

Az álterhességre most én is gondoltam, de most kiderült, hogy biztos, hogy terhes voltam, mert (nem szeretnék gusztustalan lenni)a vérzéssel távozott egy nagyon nagy formált szövet darab.

A ho szerintem(legalábbis nálam), nagyon megbízható, hónap elején lent, peteéréstol fent. Amíg el nem hal a babám, 37-37,1- rol nem mozdul és ahogy elindul a vetélés azonnal leesik.

Nincsenek hohullámaid, nem fázol?

812. Elzi001 (válaszként erre: 811. - 78timi)
2008. jan. 7. 18:00
Kösy,nagyon gáz,mert egy másik oldalon olvasok hideget meleget,van akinek 11 hetes terhesen is nega lett a tesztje,de van akinek már mensi előtt egy nappal poz.A méhen kívülinél már 7 hetes volt,mikor tesztet csináltam,de az rögtön erős 2 csíkos volt.A nov.-nél,írtam is,hogy éppen látszott talán valami 3-4 napra a kimaradásra du.vizeletből,másnap reggel még annyi sem,viszont amikor a vetélésem pénteken elkezdődött,az aznap esti már egyértelműen poz.volt.Viszont az érdekesség az az,hogy megmértem a hőm,mert mindenhol azt hangoztatják,ha az magas,és nem esik le,akkor babás vagy,hát nekem a 35,8-as átlaghoz képest 37,0.:-)Nem élem bele magam,de talán van remény?Szerinted álterhes is lehetek?Ja,és röhej,mert a gatyámat igen nehéz begombolnom,kicsit fel vagyok puffadva.
811. 78timi (válaszként erre: 809. - Elzi001)
2008. jan. 7. 17:53
Nekem a peteérésem nem a 14. napon van, hanem később, így a menzesz elmaradásakor nem volt egyszer sem pozitív a teszt. Kb. 1,5-2 héttel utána lett két csík. Bár én nagyon speciális eset vagyok, hiszen össze-vissza jön meg.
810. 78timi (válaszként erre: 806. - Szilvisz)
2008. jan. 7. 17:50

Sajnálom, hogy nem sikerült! :(

Ne keseredj el! Én is átéltem, amit Te, többször is, így tudom, mit érzel. Biztos vagyok benne, hogy lesz babád!! Honnan tudom? Mert 5 év, 6 műtét, kivizsgálások sora után és azután, hogy 2006. novemberében azt mondták, ne bízzak abban, hogy sikerül kihordanom egy terhességet, megszületett az egészséges kicsi lányom.

Nekem is azt mondta a doki (3 missed ab után), hogy csak akkor vizsgál ki engem, ha a férjem elmegy spermavizsgálatra és az negatív. Bevallom, én azonnal eljöttem ettől a dokitól, ugyanis a férjemnek az első házasságából már volt két gyereke. Ráadásul egyértelmű volt, hogy hormon problémáim vannak. Jó, ha 5-7 hetente menstruálok, de van, hogy hónapokig semmi. Milyen jól tettem, hogy felkerestem egy másikat, mert méhtükrözéskor kiderült, hogy osztott volt a méhem és korábbi terhességből ottmaradtak szövetmaradványok, amit az előző doki hólyaggyulladásnak diagnosztizált.

Szóval, ha úgy érzed nálad nem stimmel valami, kezdjétek el a kivizsgálást mindkettőtöknél. A férjedé hamar megy, de nálad 1-2 hónap minimum. Legalábbis egy meddőségi központban a hormonok, petevezeték átjárhatóság, genetikai vizsgálat, stb kb. ennyi időt vesz igénybe.

Drukkolok!

809. Elzi001 (válaszként erre: 807. - Szilvisz)
2008. jan. 7. 16:07

Szilvisz fel a fejjel!Csak ennyit mondhatok!Nagyon fáj tudom,de HIDD EL hogy lesz még babád.

Csináltam egy tesztet,nem bírtam ki,kb.10 perce és tök negatív lett.A Dm-ben vettem.A barátnőm akivel voltam,neki 7 hós a babuja,ő azt mondja,hogy neki mensi után egy nappal már poz.lett a teszt.MOst viszont nem tudom hogy mit csináljak,az tény,hogy várok pár napot,talán majd csüt.csinálok következőt.Volt már vkinek ilyen,hogy nem lett esetleg rögtön mensikimaradás után egy nappal poz. a tesztje,de utána pár napra igen?Komolyan mondom,már attól félek,hogy csak bebeszéltem magamnak,és ezért maradt el.

2008. jan. 7. 13:10

Sajnálom szilvisz!De ne keseredj el,lesz neked még egészséges babád!Tudom,hogy nem könnyű,nekem is mindenki ezt mondja,és nehéz kivárni azt az időt.Én is folyton azt kérdem,hogy jó de mikor??

Amúgy meg beszéld meg a dokiddal szerintem hogy egy vérvétel téged megnyugtatna!

807. szilvisz (válaszként erre: 801. - Elzi001)
2008. jan. 7. 13:09

Szerintem nincs cisztád. Egy barátnőm pont a múlt héten mesélte el, hogy neki amikor petefészek cisztája volt, akkor állandóan tele volt az álla nagyon viszkető kelésekkel és minden alkalommal nagyon rosszul volt. Fájt a dereka, szédült, elájult.

Szerintem ne izgulj!

2008. jan. 7. 13:05

Sziasztok Lányok!

Hát úgy tűnik sajnos ez a baba sem sikerült, ma reggel már görcsölt a hasam és most megjött. Nem tudom, hogy jobb vagy rosszabb, hogy mind a három alkalommal a munkahelyemen voltam, amikor elment a baba(nem borulhattam ki), de minden alkalommal egy pillanatra kifutott a talaj a lábam alól és nagyon rossz, de ezt a torok szorító érzést, gondolom Nektek nem kell bemutatnom.

Eddig is folyamatosan izgultam, de az első két vetélés után, mindig tele voltam új lendülettel, nem lettem nagyon borúlátó, de most, hogy ez a harmadik, kicsit elkeseredtem. Az a baj, hogy most valószínűleg, már tényleg a várakozás következik és gondolom a vizsgálatok sora, ami nem megy majd egyik napról a másikra. Türelmetlen is vagyok, de most már sokkal inkább attól félek, hogy valami miatt nem lehet majd babánk.

Azért leírom, hátha valakinek segítek, hogy az Utrogestan használata mellett is megjön, ha akar és a hő is elkezd lefelé menni.

Ne haragudjatok, nem sajnáltatni akarom magam, csak jó, hogy leírhatom Nektek. A párom is nagyon megértő, de valószínüleg azért nem olyan jó Neki, hogy állandóan ez a téma. Hol jó a kedvem mert van két csík, másszor meg levert és ideges vagyok, mert eltűnt a csík...

Délután hívom a dokit, remélem ad valami tanácsot, hogy mi a következő lépés, de már az előző látogatásomkor is azt mondta, hogy ha nem sikerül, akkor először sperma vizsgálatra menjünk és ha az negatív, akkor kezd csak el vizsgálni engem. Azért egy vérvételt vehetne tőlem is vagy szerintetek felesleges?

805. Elzi001
2008. jan. 7. 10:14
Ja,bocsi a hosszú monológért,de én már csak ilyen vagyok.....
804. Elzi001 (válaszként erre: 796. - Sziporka9)
2008. jan. 7. 09:57

Forever Livings!


Énekesnőként a fül-orr gégészem javasolta ennek a termékcsaládnak az Aloe First nevű termékét hangszálkezelésre,olyan színe meg íze van mint a használt mosogatóléjé,és elsődlegesen bőr problémákra lett kifejlesztve.Aztán most az új nőgyagyászom javasolta ezek közül az Aloe Berry Nectar-t,meg a Forever Multi-Maca-t.Az előző egy teljes vitamin-ásványianyag komplex rendszer,az íze nem olyan rossz,de az állaga?!!!Pfuj!De még mindig jobb mint a cickafarkfű tea,galagonyateával.A Maca-t a páromnak is szednie kell,mert spermiumokat és peteérést elősegítő természetes táplálékkiegészítő.Mivel mi a párommal dr.Lenkei féle vitaminokat(Alap csomagot)szedtünk előtte,megkérdeztem,hogy van-e értelme a 3-t együtt szedni,a dokinőm azt mondta,hogy igen,mert csak növelik a hatásfokot.Az elég eredmény lehet,hogy 15 nap használat után lehet hogy a szívem alatt hordom szerelmünk gyümölcsét?!:-)A dokim konkrétan ajánlott 2 lehetőséget.1.Ír fel olyan gyógyszert ami peteérést elősegítő cucc,de GYÓGYSZER!Én gyógyszert nem szedek,mert tudom mi van bennük.2.Szedhetem ezeket,a hatásfokuk ua.mint a gyógyszeré,de természetes,és a hangszálamra nagyon bevált.Persze hogy ezek mellett döntöttem.Ja,és a Berry Nectar-ban,és a Lenkei vitaminokban mivel minden megvan,ezért nem kell külön Folsavat,Elevitet szednem,súlyos ezrekért havonta.Ár:Hát.....sok,de mihez képest?A gyógyszerek(folsav nálunk kb.2000,-elevit 4000,-peteérést elősegítő 6000-7000 ft)elvisznek havi 10-14 ezret.Az Elevit ráadásul hízlal,én még erre a feleslegre hízzak?Na ne!!A táplálék kiegészítők(Lenkei-nekem folyékony van,a terhességeim óta nem bírom a kapszulák szagát-10000 kettőnknek,a Forever 10000.)Kb.6-10000 ft-tal drágább,de nincs benne műanyag,és nem hízlal.De ki mennyit engedhet meg magának...

803. Elzi001 (válaszként erre: 796. - Sziporka9)
2008. jan. 7. 09:36

Ne anyátlanodj el!!!!!!!!!!

Másik topikban volt egy csaj,aki sajna a 11 mm-es magzatát jan.1.-én elvetélte,ezért ki akart regisztrálni innen(benne van a pakliban ez is sajnos,de az is,hogy vki egy 20-28 hetes babát hallva szül meg,a nagyműtétem után egy 27 hétre spontán rohamszült csajjal feküdtem egy szobában,a kisfiú egy óráig élt,a csajnak szegénynek még a teje is belövellt,de a temetést is intéznie kellett,ez még borzasztóbb lehet.Még belegondolni is rossz ezekbe).Szerintem(EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM),ez hülyeség,hogy ki akar regisztrálni.Akik ebben a topikban vagyunk,sajna mindannyiunkkal megesett már hasonló,én speckó még az elveszített babáim méretét sem tudtam,mert a méhen kívülinél csak saccoltak,annyira gyorsan kellett cselekedni,a másodiknál még az UH-ig sem jutottunk el.Annyira depis lettem,hogy még a legközelebbi barátaimat is elhanyagoltam,csak azért mert nem bírtam ránézni az 1 éves,6 hónapos és 4 hónapos kisbabájukra.De Ti nagyon sokat segítettetek,főleg,mivel ezekről a dolgokról mit sem tudtam,felnyitottátok a szemem,és depi helyett előre néztem,és visszaszereztem a barátaimat,és szegény férjemmel elkezdtem újra foglalkozni,és nem csak a babáról beszéltem a nap minden órájában.Ezzel megőrjítettem teljesen,de mostmár minden ok.Sziporka9!!Kösy!pont most voltunk azoknál a barátainknál,akiknél mostmár 7 hós a baba,ő elmondta,hogy kimaradt a havija,csinált tesztet,az poz.lett,rá egy hétre erős pecsételéssel vérezgetett,meg fájt a dereka,de azt olvasta vhol a neten,hogy ha a magzat olyan helyen tapad meg,akkor közti vérezgetés előfordulhat,a másik barátnőmnél is ez volt.Ők halál nyugisan úgy tettek mintha semmi nem lenne,és mind2-nek egészséges babuja van.Az hogy felhívtad a dokidat,szerintem bölcs döntés volt,ha van lehetőséget pihenj továbbra is,és gondolj arra,hogy növekszik egy kis élet odabenn,és mondogasd neki,hogy kapaszkodjon erősen,de mindig légy derűlátó mert a szorongás nem segít,csak ront a helyzeten.

802. Elzi001 (válaszként erre: 798. - 78timi)
2008. jan. 7. 09:04
Egyet kell hogy értsek 78timivel,én is csak ezt hangoztatom.Régebben írtam már én is,hogy bizonyos szempontból hülyeségnek tartom a dolgot,hogy várjunk vetélés után,én sem teszem,de én azért nem,mert mint anno fogalmaztam,a teherbeesési rátám olyan rossz,hogy nem fenyeget az a veszély,hogy babásan maradok kaparás/vetélés után közvetlen sajnos,de én ezt magamról tudom.Az tény hogy én is hallottam már kobagabi féle jól sikerült esetekről,de sajnos ez az esetek kb.10%-a,a másik 90%-ban a baba elmegy,a hormonrendszer meg összekuszálódikés még sorolhatnám.Azt tényleg maga dönti el az ember,tudván a saját paramétereit,hogy vár inkább 1-2-3 mensit,vagy....
801. Elzi001 (válaszként erre: 800. - Szilvisz)
2008. jan. 7. 08:56

Kösy lányok,édik vagytok.Ami konkrétan kiderült,hogy a mensimet tegnapra vártam,ami nem egészen igaz,mert mint említettem,eddig mindig 25-26 napra jött meg,a tegnapi már a 28.volt.Tehát?:-)

Ami tutkó viszont,hogy a gyomortájékom napok óta sz...r,de nem hányok.Viszont a jobb petefészkem környéke néha aprót benyillalt,ezért egyik barátnőm azt mondta,hogy petefészekcisztám van,és amiatt maradt ki a havim.Kicsit elkámpicsorodtam.Nektek mi erről a véleményetek?Teszttel még várni szeretnék egy-két napot,de szerintem holnapnál tovább nem fog menni.:-)A párom elment Pestre dolgozni,szerettem volna meglepni,legalább egy poz.teszttel,mert UH-ról csak álmodni lehet,5 hetesen még nem csinálnak.

800. szilvisz (válaszként erre: 793. - Elzi001)
2008. jan. 5. 23:57

Én is nagyon szurkolok!!!

A tesztekkel nekem is tele a hócipőm. Három napja tesztelek egyfolytában mint egy bolond és félek nagy pofára esés lesz a vége. Első nap két teszten is volt halvány csík, második nap két teszten semmi, ma meg talán valami halvány, de inkább semmi.

2008. jan. 5. 13:46

Nekem az a véleményem,hogy az emberi test okosabb,mint amilyennek gondoljuk.ha nem áll készen a fogamzásra,nem is fog megtörténni.

Nem véletlen,hogy a vetélések 90%a genetikai okok miatt van...ez a természetes szelekció.(csúnya szavakkal élve)Akkor is tudja a tested,hogy mit akar.Kivételt képez az álításom alól a hormon-és egyéb problémákkal küzdő nő.

De a lényeg,hogy ha valaki nem egészséges,az nem is fog teherbe esni.

798. 78timi (válaszként erre: 797. - Kobagabi)
2008. jan. 5. 09:37
Mindenki a saját sztoriját tudja leírni. Korábban már írtam, hogy infókat kell gyűjteni és a saját szánk íze szerint szelektálni. Én is tudok olyat is, akinek kobagabihoz hasonló sztorival született babája, de tudok ellenpéldát is. Mindenki saját maga dönt, hogy helyesen-e, majd kiderül. Én az orvosok utasításait mindig betartottam, nem biztos, hogy volt értelme húzni az időt.
2008. jan. 4. 21:20

Lányok! Én már annyiszor leírtam a saját történetemet, de most úgy érzem mégegyszer meg kell tennem!

3 gyermekem van, a harmadik előtt, és után is egy vetélésem volt! De ami még ennél is jobb! A kicsi fiammal az 1. vetélésem után 3 héttel estem teherbe! Ha akkor behatolásmentes szexet tartottunk volna, ő most nem lenne!!!!!!

2005.01.11-én vetéltem el, 2005.01.31-én voltunk együtt "ÚGY"! És 2005.02.18-án kétcsíkosat pisiltem!!! És 2005.10.26-án megszületett az én gyönyörűséges kisfiam! Azóta 2007.02.13-án volt még egy vetélésem, és azóta szeretnénk még egy babát! Most pihenő, mert cisztát találtak nálam, de 2-3 hónap és rajtolunk újra!


Mindenkinek kitartást kívánok! Meglesz a gyümölcse!

796. sziporka9 (válaszként erre: 793. - Elzi001)
2008. jan. 4. 18:23

Sziasztok!

Tök jó érzés,hogy meg lehet veletek osztani.Meg hogy érdekel is benneteket!

Felhívtam a dokimat,azt mondta,hogy vegyek be No-spa-t,meg ha megint barna trutyi,akkor kórház,putty.El vagyok anyátlanodva.De pihengetek.Meg folyton nézegetem,de semmi.

Elzi nagyon szorítok ám Neked!Sikerülni fog.Kell.


ui.:Mi az Forever Living-esesesség?Mi?Hol?Mikor?Mennyi?Miért?Honnan?(Több hirtelen nem jut észbe!)-Vagy ami még van belőle.

795. 78timi
2008. jan. 4. 18:18
Bocs', kihagytam az A betűt a terhességi teszt szó előtt.
794. 78timi (válaszként erre: 793. - Elzi001)
2008. jan. 4. 18:14
Nagyon drukkolok Neked! : ) Megértem, hogy a tesztekből már eleged van. Én úgy éreztem már, hogy én tartom el terhességi teszt gyártóit. Mindig volt itthon legalább egy dobozzal.
793. Elzi001
2008. jan. 4. 17:19

Hali lányok!


Teljesen kivagyok.A nov.állítólagos vetélésem után nem írtam fel,hogy pontosan mikor jött meg a havim dec.ben,2.-án,vagy 9.-én.Pontosabban felírtam a telefonom naptárába,de egy laza mozdulattal kitöröltem,és nem emlékszem!!(eddig még nem volt ilyenem)Még azt írtam szilv.előtt nektek,hogy újév első napjára várom a havimat,mert úgy emlékeztem,meg úgy rémlik,hogy a dokinővel(az újjal)azért dec.17.ére egyeztettem,mert akkor voltam hó közepén,és volt is apró görcsölgetés,ami a peteérésemet jelzi,erre tisztán emlékszem.Viszont egyenlőre nem jött meg.Ha a dec.2-át tekintem az utolsó mensimként alapnak,akkor lassan egy hete hogy késik,és a hasim is olyan furi,meg a cicieim.Ha a dec.9 a jó dátum,akkor vas.telik le a 28.nap,és nekem eddig szinte mindig 25-26-ra jött meg.Tesztet nem csináltam,mert elegem van abból,hogy folyton csalódnom kell.Úgy érzem hogy tiszta idióta vagyok.Ha viszont babu van a pocimban,akkor a Forever Livings-es aloe termékcsalád 15 nap alatt csodát tett,szorítsatok kérlek!!!!Puszi:Elzi Ui:Sziporka mi van Veled????

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook