Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt olyan eü-s, akinek tudnék írni és válaszolna néhány kérdésemre? (Vérnyomás, szív-érrendszer) fórum

Van itt olyan eü-s, akinek tudnék írni és válaszolna néhány kérdésemre? (Vérnyomás, szív-érrendszer) (beszélgetős fórum)


11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2015. jún. 27. 21:23
Az úgy O.K. :)
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2015. jún. 27. 20:55

Igen, én is rácsodálkozok:DDD

Napi 4-5 kávé, de ebből csak 1 igazi, a többi mentes:D

9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2015. jún. 27. 18:53
Mindig rácsodálkozom a hasonló válaszainkra :)
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2015. jún. 27. 18:52

Húú, napi 4-5 kávé? Elég durván hangzik! Én egyszer ittam meg 3 kávét, és akkor azt hittem, a szívem kiugrik a helyéről. Soha többet!

Ja, és igen, én is vérnyomáscsökkentőn élek, bár most lecsökkentettem napi félre, pedig én sem vagyok túlsúlyos. De szerintem eddig is a stressztől ment fel.

2015. jún. 26. 06:08

Magas vagy ingadozó vérnyomással, esetleg szív problémával mindenképp orvos!

Gondolom nem akarsz kezeletlenség miatt kapni egy agyvérzést vagy infarktust...

Nekem ingadozik a vérnyomásom, mint kiderült ez rosszabb, mint a magas vérnyomás. Nekem az eslő gyógyszerek nem váltak be. 2 félét írtak fel, az egyiktől gyomor problémáim voltak, így lecserélték és most csak egy gyógyszert kell szednem, ami télen jó volt, mert nem fájt annyit a fejem. Most, hogy jó idő van nem kell annyi gyógyszert szednem, már szinte hetek óta csak hetente egyszer veszek be gyógyszert, mert a meleg miatt nem emelkedik annyira. Ha túlsúlyos vagy, akkor jó lenne egy kicsit fogyni, illetve mozogni is kell, mert ez jótékony hatásal van a vérnyomásra, bár sokszor azt mondo, hogy ez butaság, hiszen én nem vagyk túlsúlyos és mozgok is, nem eszek fűszeresen és mégis ingadozik a vérnyomásom. Azt figyeltem meg, hogy a frontosabb időszakokban jobban, azaz ősszel és tavasszal.

Kávé: szeretek kávézni, így naponta 4-5 kávét megiszok (kapucsínót), kb. 2 hónapja csak reggel iszok rendes kávét, a többi koffein mentes, így nem megy fel a vérnyomásom:D

6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kovacslaszlo10001)
2015. jún. 25. 20:44
Ha viszont ilyen gondod van, és még nem voltál orvosnál, akkor sürgősen nézesd meg magad, és ne egy fórumon kérdezősködj!
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kovacslaszlo10001)
2015. jún. 25. 20:43
Akinek ilyen problémája van, elég jól ismeri akkor is, ha nem eü-s.
2015. jún. 25. 20:22
Nem feltétlen eü-s de ha van valaki akinek ez a szakmája nyilván nagyobb segítséget tud nyújtani
2015. jún. 25. 20:20
Mi a kérdésed?
2015. jún. 25. 20:09

Nagyon sok embernek vanna kilyen jellegű problémái.

Sokan nagyon jól kezelik saját maguknál ezeket a panaszokat.

Biztos vagyok benne, hogy használható válaszokat is kapnál.

Viszont azt nem értem, hogy ha "eü"-s válaszokra vársz, akkor azt miért nem az "eü"-ben teszed fel?

2015. jún. 25. 20:01
Sziasztok! Van itt olyan eü-s akinek tudnék írni, és válaszolna néhány kérdésemre? (Vérnyomás, szív-érrendszer)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook