Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A vetélésről - néhány kérdés és válasz fórum

A vetélésről - néhány kérdés és válasz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
852. Elzi001 (válaszként erre: 849. - Szilvisz)
2008. jan. 8. 18:32
Kösy,jól esik amit írsz,csak azt is tudom,hogy milyen mikor egy babát elveszít egy nő,netalán többet,akkor meg nem biztos,hogy arra kíváncsi,hogy egy ilyen tudatlan lökött csaj,ostobaságokat ír és kérdez az állítólagos terhességéről.
2008. jan. 8. 18:15
Bocsánat a "miért" helyett érdekesen kezdtem a mondatot:)))))
850. szilvisz (válaszként erre: 848. - Elzi001)
2008. jan. 8. 18:14
Mér írnál máshová, ha egyszer itt már kicsit ismerjük egymás történetét. Ha jó dolog történik, az csak jó ha mi is tudjuk, hogy nem csak vetélésbol áll a világ...
849. szilvisz (válaszként erre: 844. - Elzi001)
2008. jan. 8. 18:07

Hahó! Itt vagyok... csak baromi lassú vagyok:)))Én csak ide írok, életemben elöször írok fórumba.

Szerintem már ne olvass ma új infókat, mert tényleg be fogsz csavarodni.:))))))

Ha a ciklusod mindig pontos, akkor a menstruáció elsö napjától számolj mindig és kész. Nekem amikor a vetélés kitolta, akkor is mindig a megjövetel napjától számoltam és mindig jó volt. Pontos ciklus nem nagyon tekereg ok nélkül!

Vitamin nem okoz negatív tesztet szerintem, az max a B vitaminok hatása, nekem is csodás szine van.

Gondolom milyen lehet otthon egyedül, nekem a párom tavaly volt egy hétig kórházban és én is nagyon szarul éreztem magam, egyedül még enni sem volt kedvem.

848. Elzi001 (válaszként erre: 847. - Fd47e3a793)
2008. jan. 8. 18:06
Kösyke,megnyugodtam,a babazo.hu-n nem bírtam ki,utána olvastam,jobban mondva számoltam,és ott is szept.14 jött ki.Tudom,hogy ezen a fórumon nem kéne ilyen dolgokról írnom,amíg mással olyan szörnyűségek történnek,mint előbb író bajtársnőnkkel,meg a többiekkel,de ha másik helyre írok,ahol már várják vagy még tervezik a babát,de nem vetéltek,akkor hülyének néznek a kérdéseim miatt.Talán itt nem.Remélem!Ha gáz van azzal hogy írok,szóljatok!
2008. jan. 8. 17:58
itt vagyok Elzi....szerintem attól nem negatív a teszt.én nem tudom mi ez a ciklusos izé...de a saját testednek higgy és ne a gép számolgatásainak...szerintem. :)
846. szilvisz (válaszként erre: 828. - Sziporka9)
2008. jan. 8. 17:58

Szia Sziporka!

Fel a fejjel, de tényleg!:))))) Ez az elso vetélésed? (Ha igen, remélem az utolsó is!) Ha igen, én azt hiszem az elsö a legrosszabb, mert az embernek meg sem fordul, úgy igazán a fejében, hogy baj lehet. Én azt hittem, hogy a teherbeesés lesz nehéz és amikor eloször terhes lettem, örültem nagyon és nyugodtan hátra döltem, hogy akkor minden rendben lesz...

Gyászold meg a babát, adj magadnak egy- két napot rá és utána az új lehetoségre kezd el gondolni. Én mindig megrajzoltam az új homérséklet táblázatomat, beírtam a napokat a félidot és a számolgatással elkezdodött egy idoszámítás.:)

Nekem minden alkalommal spontán távozott a baba és minden vetélés után már próbálkoztunk is újra és sikerült is. Ne izgulj nem lesz semmi baj!!!

A szokásos jótanács nem maradhat el, menj orvoshoz! De ha nem húzódik el a vérzésed és nem vagy lázas, nem görcsölsz elviselhetetlenül, akkor szerintem semmi baj nem lesz.

845. Elzi001
2008. jan. 8. 17:56
Lányok merre vagytok?Egymagammal dumcsizni nem túl jó bolt.:-(
844. Elzi001
2008. jan. 8. 17:55
Huh...asszem megvan a ciklus.hu rafkós rendszere....-)Én csak 2 mensit írtam be,de most beírtam az egész 2007-es dátum sort,és ott írta azt,hogy állítólag terhes vagyok,és szülni szept.14.-én fogok.Leizzadtam.....megyek fürödni:-)Na ez vicc volt,de kiakadtam,akkor a teszt miért nem pozitív?Apropó!Vitamin csomag bevétele okozhat neg.tesztet?Amikor beszedem őket,utána citromsárgát pisilek jó fél napon át,és tegnap bevétel után csináltam a tesztet.Mit mondtok?
843. Elzi001 (válaszként erre: 841. - Szilvisz)
2008. jan. 8. 17:44
Édes vagy!Bár mondom,már kezdem magam totál bekattantnak érezni(ebbe még a ciklus.hu is besegített),aztán még a pasim is ilyenkor lép meg dolgozni Pestre,én meg Pécsett téblábolok nélküle 4 napot.Borzasztóan magányosnak érzem magam főleg este:-(((7 év alatt még egyszer sem volt ilyenünk.MIndig együtt vagyunk.De a pénz az pénz!!
842. Elzi001 (válaszként erre: 839. - Szilvisz)
2008. jan. 8. 17:39
Üdv köztünk,ritkán vagy errefelé,más topikokba is szoktalak látni.Képzeljétek!Ráklikkeltem a ciklus.hu-ra,ahogy többen is ajánlották,mondván,megnézem jól számoltam-e a ciklusom,meg kb.hány hetes és napos lehetek,erre a beírt 25-26 napos ciklusaimra azt hozta ki,hogy 37 naposak,és a várható mensim holnapután van.Szerintem ezekkel vmi gáz van,eddig mindig 25-26 napra jött meg,mostmár így a 30.ik napon vagyok,ez meg azt írja,hogy csak holnapután kellene megjönnie.Szerintem valamit nagyon elszúrtam.Hogy lehetne,hogy eddig 25-26 napra jött meg,most meg 33-ra kéne hogy megjöjjön szerinte?
841. szilvisz (válaszként erre: 829. - Elzi001)
2008. jan. 8. 17:39

Ezek jó hírek!:)

Terhességnél állítólag a folyás is bovebb lesz.

Nekem eddig aznap reggel esett le, de csak egy kicsit és amikor megjött, akkor már nagyon.

Akkor még szorítok tovább...


A hosszú ö és ü betüket nézzétek el, mert valami el van állítódva a gépünkön és nem tudtuk még helyre állítani.

840. Elzi001 (válaszként erre: 838. - Sziporka9)
2008. jan. 8. 17:35
Hááát...:-(Nem egyszerű csaj vagy te sem szívemszotty....Na de félre a siket dumával,vazze hogy milyen disznók is tudnak lenni egyes dokik....Tisztelet a kivételnek.MOst ott van az elhalt magzatból valami,vagy nincs?Ha viszont vérmérgezést kapsz,vagy vmit akkor meg kapkodnak,meg ugye nem fog beperelni drága kisasszony?Menjenek a fenébe!!!Nem igaz hogy ennyire ritka a rendes orvos mint a fehér holló!Igenis menj el szegénykém a saját dokidhoz,és beszélj vele,nehogy baj legyen.Szorítok!!!
839. szilvisz (válaszként erre: 826. - 78timi)
2008. jan. 8. 17:33

Igezad van. Ma el is döntöttem, hogy bejelentkezem egy nyelvtanfolyamra.

Már nagyon várom a hétfot, hogy mehessek az orvoshoz. Addig már nem kesergek, majd írok, hogy mit mondott.:)

2008. jan. 8. 17:21

Köszi a tángáló szavakat.Jó így ilyen körbe lenni,így ismeretlenül is.

Nem igazán értettem,hogy mi is történik velem,vasárnap,amikor a kicsi babám kipottyant belőlem(bocsánat,hogy így írom,de így volt),azt mondták,hogy komplett vetélés zajlott le,de másnap reggel csinálnak is majd uh.-ot.Meg is csinálták,és az uh-os doki,azt mondta,hogy maradt még,és beavatkozásra lesz szükség.Idézem:

"15 mm-es endometrium"

Visszamentem az osztályra,hogy most mi lesz.Az ottani doki azt mondta,hogy nem csinálnak semmit,mert ugyebár komplett volt a vetélés.Nem igazán értettem.Azért visszarendeltek egy hét múlva vérvételre,hogy a vérembe benne van-e még a hormon,mert akkor gondolom csinálnak valamit.Azóta vérzek,meg görcseim is vannak.Az orvos úgy eltűnt,hogy még a kérdéseimet semm tudtam feltenni.Kicsit olyan érzésem volt,hogy kidobtak,már készítették a helyemet másnak.


Majd holnap elmegyek a dokimhoz,aztán megkérdem.Talán rendbe lesz ott lenn minden.


Volt egy kedves kis nővérke,aki azt mondta,hogy a szövettani után érdeklődjek,hátha az mond valamit.


Igazából azt se tudom,hogy hány hetes volt,mert négy hete azt mondták,hogy 5 hetes,egy hete meg hogy 5-6 hetes.

Amúgy ezen már én is gondolkodtam,hogy ezerszer jobb,mintha beteg lett volna,kicsi csüntöm.

837. Elzi001 (válaszként erre: 835. - 78timi)
2008. jan. 8. 17:19

Drága 78 timi!


Mit szólsz a 828-as dolgaimhoz?Adj tanácsot kérlek!

836. sziporka9 (válaszként erre: 835. - 78timi)
2008. jan. 8. 17:11

Nagyon drága vagy!

Jó volt az ölelés!És a szavak,meg az együttérzés is!

835. 78timi (válaszként erre: 828. - Sziporka9)
2008. jan. 8. 17:06

Szia!


Ne keseredj el! Szerintem is segít,ha kisírod magadból. Elmondod, leírod mit érzel, meggyászolod a kicsit. Azután gondolj előre! Sajnos nem tehet semmit az ember. Én sem értettem, mit rontottam el. Magamat hibáztattam, hogy ilyen selejtes vagyok, de - igaz rengeteg szenvedés után - csak sikerült.


Pihend ki magad! Próbálj meg kikapcsolódni!


Ha-ha, most visszaolvastam, mit is írtam és elég hülyén hangzik, de sajnos nem tudsz mást csinálni. Vedd úgy, hogy most megölelgetlek! : )))

834. Elzi001
2008. jan. 8. 16:23
Bocsi,nem magamnak akartam írni,hanem sziporka9-nek.:-)
833. Elzi001 (válaszként erre: 832. - Elzi001)
2008. jan. 8. 16:23
Bár ez most nem nagy segítség tudom,de itt vagyunk mi is,veled vagyunk,sírd ki magad,gyászolj,aztán lépj tovább,a következő babudért.
832. Elzi001 (válaszként erre: 828. - Sziporka9)
2008. jan. 8. 16:20
Az a jó,ha kíírod magadból,meg kibeszéled.Az üresség,ha nem hagyod,hogy magába temessen elmúlik elég gyorsan,és jöhet az új babó.Semmit nem tudsz tenni sajna,ha tudnánk,akkor senkinek nemlett volna ilyen gondja,de sajnos rengetegen vagyunk.
831. Elzi001
2008. jan. 8. 16:17
Kaparni engem sem kapartak a 2.-nál mert kiürült.Mi volt a gyógyszer amit kaptál?Nem raktak fel semmit a méhszájadra?Ilyenkor általában méhszájpuhítót,és fájás elősegítőt adnak,hogy hátha kiürül természetes úton,utána UH,és hogyha azt látják,hogy minden ok,nem maradt bent semmi,akkor nem kaparnak.Veled mi volt?
830. Elzi001
2008. jan. 8. 16:15

Sziporka!!!!!!!Nagyon sajnálom!!!!!:-(((

Semmit nem csináltál rosszul,erre nem is szabad gondolni.Nekem azt mondták,hogy jó részük genetikai összeférhetetlenség miatt hal el,ezt itt a lányok is írták már.Csúnya nagyon ilyet mondani,de gondolj arra,hogy lehet hogy betegen született volna,az milyen kínszenvedés neked is,meg a babódnak is.Megnéztek Uh?Hány hetes volt pontosan?

829. Elzi001
2008. jan. 8. 16:11

Szilvisz!Édi vagy.

Egyenlőre nincs semmi,várok türelemmel.Tegnap este,egész nagy lett a pocóm,ahhoz képest mekkora,A jobb oldalamon elég erőssé vált ez a szúrás,kicsit nyomás érzékeny lett,de mára elmúlt.Viszont erősebb lett a folyásom,és ha nem rakok betétet,akkor kicsit erősebb szaga van a fehérneműn,de nem trutymós,már bocsi,hanem vízszerű.A hőm maradt fent.A terhességi tesztre pedig nem írták rá,hogy milyen érzékenységű.Asszem csütörtökön maradok a jól bevált Gabriel-nél.A hő mensi előtt mennyivel esik le?

2008. jan. 8. 16:06

Sziasztok!

Nem írtam péntek óta,sajnos mert vasárnap elvetéltem(kiráz a hideg,meg a sírás kerülget,olyan rossz még csak leírni is.)

Pénteken elkezdett barnás darabos folyásom lenni,a dokim tanácsára másnap kórház.

Nem nagyon csináltak velem semmit,kaptam valamilyen gyógyszert,aztán vasárnap este nagyon görcsöltem,nagyon fájt. Aztán már vérezni is kezdtem. És spontán elvetéltem, a mosdóba. Nagyon rossz volt. Remélem nem baj,hogy leírom nektek. Csak most annyira itt dobognak a gondolataim,érzéseim.Egyik pillanatban sírok,másikba meg olyan üresnek érzem magam, meg mindent.

Azt mondták meg kell kaparni, aztán mégsem tették, már vártak az ágyamra.

Csak arra tudok gondolni,hogy mit csináltam rosszul,hogy mit tehettem volna másképp!

827. Elzi001
2008. jan. 8. 16:03
Hali lányok!Van itt valaki?
826. 78timi (válaszként erre: 823. - Szilvisz)
2008. jan. 8. 09:23

Ne keseredj el!

Tudom, most nehéz. Pláne, ha hallgatni kell a jobbnál-jobb tanácsokat, sztorikat. Nekem is annyi hülyeséget mondtak, persze leginkább olyanok, akiknek nem volt gond a gyerekvállalás.

Szerintem vágj bele a kivizsgálásokba. Így lekötöd magad, a nemes cél érdekében küzdesz, ráadásul minél hamarabb túl vagy rajta, annál gyorsabban lesz eredmény. :)

Én így tudtam normális ember maradni. Ja és állandóan csináltam valamit, pl. karácsonyra saját kézzel készítettem ajándékokat, hímeztem, megtanultam varrni, rengeteget olvastam, kutyát vettem gyerekpótléknak, stb. Igyekeztem elterelni a gondolataimat, na meg ha meglesz a babácska ilyesmire úgysem lesz időd. :))

825. 09d65bf33d (válaszként erre: 817. - Szilvisz)
2008. jan. 8. 09:22
Én is mindig fáztam-rázott a hideg, de 3 takaró alatt is, , de néha meg át kellett öltöznöm az éjszaka közepén, annyira kivert a víz.Ez most volt, hogy elhalt a terhességem. Mikor normális terhességem volt, akkor nem voltak ilyen tüneteim.
824. szilvisz (válaszként erre: 821. - Elzi001)
2008. jan. 8. 08:22
Elzi, majd írj, ha van valami fejlemény.:)
823. szilvisz (válaszként erre: 822. - 78timi)
2008. jan. 8. 08:21
Igen, igazad van, valószínüleg ez magától nem fog megoldódni és ma reggel már én is úgy keltem, hogy nem akartam elindulni dolgozni sem, pedig este már jobb hangulatom volt.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook