Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A ti szüleitek, beleszóltak a kapcsolatotokba! Ha igen mit csináltatok! fórum

A ti szüleitek, beleszóltak a kapcsolatotokba! Ha igen mit csináltatok! (tudásbázis kérdés)


1 2
33. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Hiperdinka zizicsaj)
2011. jan. 7. 22:59
igen, beleszóltak, sokat szenvedtem emiatt, majd megtanultam érvelni.:)
2010. nov. 26. 01:11
Nem szólnak bele,de meghallgatnak....
2010. nov. 25. 22:56
Néha beleszólnak. Egyetlen "gyerek" vagyok a családban, szüleim testvéreinek nem született gyerekük, úgyhogy minden apróság miatt összedől a világ.. nehezen fogadják el, hogy 20 évesen valaki más is az életem része, de alapvetően nem szabják meg, hogy mikor mit csináljunk. Jövő szeptemberben talán megkockáztathatjuk a közös albérletet. Nálunk egyébként anyám az, aki előszeretettel "terelget".
2010. nov. 18. 10:16

Igen ,meghallgattam és mérlegeltem ,volt amiben

igazuk volt ,de teljességben nem sok esetben,

az elválás volt neki nehéz,hogy most már valaki máshoz tartozik a lányuk:)Szóval nem nagyon zavart

ha nem fogadták el mindjárt:)

2009. okt. 26. 10:31
Most leszünk 16-éves házasok .A 16 év alatt végig próbálkoztak.Eleinte veszekedést szült itthon a férjem és én köztem,de mára már ezt is megoldottuk.Elmúlt három éve,hogy csak a férjem megy a szüleihez látogatóba.Hozzánk nem jöhetnek.A férjem döntött így,mert a lányunk nagyon a lelkére vette azt a bánásmódot amibe részesültünk.A lányom még akkor kilenc éves volt.Én végig türtem a férjem miatt,mivel Ő erről nem tehet,hogy a szülei ilyenek.Ma már tudom ,hogy nem szabadott volna elviselni tőlük a sok bántalmat .Csak akkor még 22 éves voltam,s mire 35 lettem betelt a pohár s kifakadtam.(férjemnek)Ő legközelebb mikor ment csak annyit mondott,hogy már ezentúl Ő mindig egyedül jön.Én nagy szeretetben ,kedvességben nőttem fel.Számomra ők nekem nagyon furcsa emberek.A férjem szerint vad emberek a szülei,ő is csak kötelességből a szülei iránt való tiszteletből (amit igen erősen bele vertek)nézi el nekik a tetteiket.Mindig sajnáltam ezért Őt ,amiért olyan mostohán bántak vele.Ő is csak úgy tud védekezni,hogy ritkán megy s ezt is teszi.A férjem mondása>Anyámékat csak messziről lehet szeretni!
28. supin
2009. okt. 26. 08:22

Bele!

2 évig volt belőle harag.

Aztán jött az unoka...és minden szép lett..

2009. okt. 26. 07:20

igen,beleszóltak.

A véleményüket meghallgatom,de a saját életem élem és nem érdekel ki mit mond...

2008. dec. 12. 20:45
Nem szóltak még bele, apának nem tetszett a korkülönbség, de 3 év alatt megbarátkozott a gondolattal és kész volt rá, hogy megismerje és pozitívan csalódott. Minden ok!!!
25. drevike (válaszként erre: 24. - 67abfe0dd3)
2008. dec. 12. 20:27
Igen beleszóltak de mi figyelembe se vettük azóta is boldogan élünk és mi beszéljük meg a gondjainkat.Meghallgatni lehet a más véleményét de elfogadni nem minden esetben szerencsés.
2008. dec. 11. 19:21

Ha sikerült neki akkor veszekedtünk!!!

Nagyon NEM jó!

2008. dec. 11. 17:52
Hát eleinte beleszóltak...de utána megbarátkoztunk...legalábbis anyósommal...őt nagyon szerettem, csak sajna már meghalt...igazi jóbarátot veszítettem el vele....ennek már sajna 3 éve.
22. access
2008. nov. 23. 21:49
Nekem nem is volt lehetőségem ilyenre :(:(:(
2008. nov. 23. 17:48

Elcuccoltam. Először csak külön, aztán az ország másik végébe.:D

Nem bántam meg.

2008. nov. 23. 14:25
egyszer próbáltak...
2008. nov. 23. 14:00
Nem szóltak bele, igaz nem is vagyok "irányítható" emberke...
2008. nov. 23. 13:52

Beleszóltak, de nem lett igaza anyunak, szerencsére.

8 éve vagyok párommal és semmi gondunk nincs most már, hogy összeköltöztünk. Megnyugodtunk és most jól vagyunk :)

2008. nov. 23. 08:04

nekem mindig beleszoltak! Es sose hittem nekik,de mindig igazuk volt :) Mostani parom viszont tetszett nekik, es nem szoltak bele :)

elotte milyen lazadozo voltam... :D :D

2008. nov. 22. 22:47
A szűlő csak védeni akarja gyermekét,ha véleményt nyilvánit,de a döntés a fiu vagy lány kezében van!!))
2008. nov. 22. 22:41
pasi létemre nekem is beleszóltak:D nem volt igazuk de megértem őket mert nem éppen példás letet éltem:D
2008. nov. 22. 22:00
Próbáltak, nem hallgattam rájuk, igazuk lett.Ez régen volt, és majd 5 évem ment rá.
2008. okt. 28. 12:50
Próbáltak beleszólni, de nem engedtük. Az én döntéseim, az én hibáim, az én tapasztalataim.
2008. okt. 28. 12:49
régen igen, beleszóltak. sose hallgattam rájuk, mindig igazuk lett. mostmár nem szólnak bele, de ez az egyetlen párkapcsolatom, ami normálisan működik.
2008. okt. 24. 21:21
Probaltak terelgetni, de nem miattuk szakadt meg a kapcsolat. Viszont azt sem bannam, ha miattuk tortent volna, mert realisan gondolkodva akik nekik nem tetszettek, az nekem sem tetszene a lanyom korul.
2008. okt. 24. 21:09
elfogadtam mindig a véleményüket, mert nem mertem velük szembe szállni, és mindig megbántam. remélem legközelebb már nem így teszek, és erősebb leszek és kiállok a saját igazamért
2008. okt. 24. 19:58
sosem szóltak bele.
2008. okt. 2. 20:35
Édesanyámmal éltem, édesapám fiatalon meghalt. Édesanyám nem szólt bele a választásomba, rám bízta. Nagyon fiatalon, minden okoskodás, fontolgatás nélkül mentem hozzá a fiúhoz, akibe szerelmes voltam. 41 éve együtt vagyunk jóban, rosszban, a legmélyebb szeretetben.
2008. okt. 2. 13:56
Engem próbáltak eltéríteni, de nem hagytam. Most meg bánom én ökör.
2008. júl. 27. 20:05

Nem hagytam, hogy beleszóljanak....pedig így 20 év távlatából visszanézve:többnyire igazuk volt.

Most már könnyen vagyok okos, így 48 évesen.

Ennek ellenére azt gondolom minden utat magunknak kell végigjárni. Lehet, hogy majd jó lesz valamire a tévedés is.

5. 14775640c4 (válaszként erre: 4. - Hiperdinka zizicsaj)
2008. júl. 27. 20:05

az a lényeg hogy nem szabad elfeljteniük hogy felnőttél, és ez a te életed.

nincs joguk beleszólni. anyóst is kitessékeltük.

még a zárat is lecseréltük:))

2008. júl. 27. 20:03
Köszi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook