Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A ti szüleitek, beleszóltak a kapcsolatotokba! Ha igen mit csináltatok! fórum

A ti szüleitek, beleszóltak a kapcsolatotokba! Ha igen mit csináltatok! (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 27. 20:02

bele nem szóltak csak megpróbáltak, mikor megismerkedtem a párommal,és húzták rá a szájukat.

mit tettünk?

rájuk csaptuk az ajtót , és soha többet nem mentünk el hozzájuk.ennyi. egyszerű

2008. júl. 27. 19:58

Szia! Nekem nem szóltak bele, mert általában úgy viselkedtem, ahogy elvárták. (A megfelelő időben mentem férjhez a megfelelő férfihoz, stb.)

Hugom viszont alakított meredek dolgokat, neki kőkeményen beleszóltak, főleg apu. De tesóm csak ment a saját feje után. Most boldog házasságban él, jómódban, diplomával, külföldön. Mert akármit is dumáltak bele a szüleink, ő kitartott az álláspontja mellett, és végül őt igazolta az élet. Szóval, szerintem nem szabad hagyni beleszólni, én ezt szűrtem le. Persze, meg kell hallgatni a tapasztaltabbat (szülőt), ennyit megérdemel. De amúgy tégy a belátásod szerint.

2008. júl. 27. 19:52
A ti szüleitek, beleszóltak a kapcsolatotokba! Ha igen mit csináltatok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook