Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 10 éves gyerekemnek hogy tudok útlevelet csináltatni? Évek óta nem tartjuk az apjával a kapcsolatot, azt sem tudjuk, hogy hol van? fórum

10 éves gyerekemnek hogy tudok útlevelet csináltatni? Évek óta nem tartjuk az apjával a kapcsolatot, azt sem tudjuk, hogy hol van? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 20. 18:43
Mondjuk most látom milyen régi...azótta valószinü megoldódott....
2009. febr. 20. 18:42
Vagy az apa kell,vagy a végzés hogy nálad van elhelyezve vagy valami hasonló....egyedül semmikép nem lehet.Ha az apa külföldön van akkor a nagykövetség által adhat meghatalmazást.
2009. febr. 20. 18:41

Akkor nehéz lesz.:((

Mindkét szülőnek ott kell lenni az okmányirodában és alá kell írniuk.

+ születési anyakönyvi kivonat, lakcímkártya.

2009. febr. 20. 18:32
AKKOR CSINÁLNAK A GYEREKNEK ÚTLEVELET HA AZ APA IS ALÁIRJA!Én már 2-szer csináltattam és mind a kétszer kellett az apa is,különben nem csinálják meg!
2009. febr. 20. 17:22
nekem is 10 éves a lányom és bekell menni a polgármesteri Hivatalba és ott megcsinálják azt hiszem 3000 ft-ba kerül vinni kell a gyermek anyakönyvi kivonatát és a szülő okmányait.
2008. júl. 7. 22:54
A bíróságon kell kérvényezni a szülői felügyelet megvonását és utána menni fog.
2008. júl. 7. 22:53
10 éves gyerekemnek hogy tudok útlevelet csináltatni? Évek óta nem tartjuk az apjával a kapcsolatot, azt sem tudjuk, hogy hol van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook