Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szingli lét előnyei, hátrányai fórum

A szingli lét előnyei, hátrányai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. ápr. 8. 08:04
csak előnyei vannak.
2014. ápr. 8. 07:57

előnyei: szabad az ember, nincsenek kötelezettségek, nincs magyarázkodás, nincs esetleges összezörrenések, nincs megcsalás.

hátrányai: pont annyi mint előnye :-D

355. captain
2011. szept. 28. 17:06

[link]


hát, ezek fényében nem lehet jó...

354. kisgé (válaszként erre: 353. - Linda Ray)
2009. júl. 10. 12:20

Nem tökéletest írtam, pont azért, mert az nem létezik!:)

Az igazán jó kapcsolat számomra az, amikor nem kell megjátszanunk magunkat, mert önmagunk tudunk lenni egymás előtt, ezt tudjuk vállalni és tudjuk szeretni a másik hibáit is. Az emberek nyilván veszekednek, meg mindig van olyan a másikban, ami nem annyira jó, de ez attól függ, hogy mennyire kemény dolog az, ami nem jó. Pl.: én nem tudom elviselni, ha egy pasi állandóan csajozik a kapcsolata mellett és neki ez a normális, szerintem ez éretlen dolog. Ha a szerelmem ilyen pasi, akkor az nekem nem felel meg. De ha vannak hülye szokásai, amik elviselhetőek, akkor nyilván nem dobom ki ezért.

Nincs tökéletes kapcsolat, mert nincs tökéletes ember és vannak hullámhegyek, hullámvölgyek egy kapcsolatban.

Szerintem azt, hogy másra vágyj, azt azzal lehet kiküszöbölni, hogy érett felnőtt emberek legyünk, akik már túl vannaek egy csomó kapcsoalton és van egy rakat élettapasztalatuk, mert akkor már tudjuk, hogy milyen nehéz is találni egy olyan embert, akivel jó, akit szerethetünk, aki mellett jól érezzük magunkat. Kor előrehaladtával egyre nehezebb és csak azért, mert már kialakult a személyiségünk, jó az emberismeretünk és hamar átlátjuk a másikat, hogy jó-e nekünk, vagy sem.

Szerintem nem kéne megalkudni és a megalkudást nem arra mondom, hogy nem mosom ki a gatyáját, nem maszírozom meg a hátát és nem főzök neki, hanem amilyen ember való hozzánk, azt kell megtalálni és nem beérni egy majdnem jóval, vagy hát már közelít ahhoz amit elképzelek, mert akkor bizony másra fogunk vágyni és meg fogjuk csalni, vagy csúnyán lelépünk mellőle, mert hazudtunk önmagunknak.

353. Linda Ray (válaszként erre: 352. - Kisgé)
2009. júl. 7. 23:50

Hol létezik az az igazán jó kapcsolat?

Egyik sem tökéletes, mindig vannak hibák, és mindig másra fogsz vágyni. Sajnos ilyenek az emberek...

352. kisgé
2008. dec. 16. 09:36
Szerintem egy igazán jó kapcsolatban önmagad maradhatsz és nem érzel menekülést a másiktól. Azt érzed, ott a helyed és minden egyszerű és természetes. Egy igazán jó kapcsolatban, ha épp magányra vágysz, megkapod ezt!
2008. dec. 13. 12:36
tanuld meg szeretni magad.
350. sariya
2008. dec. 13. 12:36
Az az igazi kapcsolat amelyikben ugyanazt megteheted amit akkor amikor épp nincs kapcsolatod.
349. ueszter
2008. nov. 16. 13:01
A szingli életstílusnak rengeteg formája van. Vannak mondjuk kényszerszinglik, vannak boldog szinglik. Mindenki maga dönti el, hogy melyikbe tartozik.
348. kisgé (válaszként erre: 347. - Varbóc)
2008. nov. 14. 09:07

Attól függ mi az, hogy szingli!

Régen egyedülállónak hívták, amúgy a szó azt is jelenti.

Abban az esetben jó, ha nincsen épp társa az embernek, mert az előfordul. Én inkább egyedül vagyok, mint valami rossz kapcsolatban. De nem jó egyedül amúgy....

347. varbóc
2008. nov. 14. 03:52
Kérdem én: Jó szinglinek lenni ?
346. ueszter
2008. nov. 11. 14:47
Még eddig egy lányt láttam, aki erre kérdezett rá!
345. kisgé (válaszként erre: 344. - Ueszter)
2008. nov. 11. 11:46

Nem sokan kutatnak? Mindenhonnan ez folyik, nem?:)))

Te vagy kb a negyedik, aki ezt kutatja ezen a fórumon.

344. ueszter
2008. nov. 11. 09:45

Ez egy érdekes téma, mait még nem sokan kutattak, ezért nehéz hozzá infót találni!

Maradtak a fórumok!!!!

343. kisgé (válaszként erre: 342. - E88208063a)
2008. nov. 11. 09:37

Miért ír mindenki ebből szakdolit?

Fogalmam nincs, nem vagyok szingli....

2008. nov. 10. 20:02

Sziasztok!


Szerintetek a szingliknek milyen termékeknél fontos leginkább a márka? Róluk írom a szakdogámat, de erről a témáról semmit nem találtam!!!

341. kisgé (válaszként erre: 340. - Missildike)
2008. okt. 17. 09:23

Ez valami tapasztalat?:))))

Hol vannak kedves pasik?????????????

2008. okt. 16. 17:57

Yoursereniti

Hozzá szólásához még azt is hozzá tenném a szingli lét előnyeihez.

Hogy kedves pasikat ismerhetsz meg akikkel pár kellemesen eltöltött idő után ágyba bújhatsz.

339. Móni7
2008. aug. 28. 11:36

sziasztok!

nem igazán tudom, hogy "reklámozásnak" számít-e, remélem nem. . . : szóval a segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatom megírásához. témám az egyedülállók (szingli, özvegy, elvált)egészsége, amit egy kérdőívvel szeretnék felmérni. ha tudnátok segíteni nekem abban, hogy kitöltitek (persze névtelenül), írjatok légyszi az eszkimoka7@gmail. com címre, és elküldöm a kérdőívet.

segítségeteket előre is köszönöm!

338. kisgé
2008. júl. 12. 09:22

Valami ilyesmi..............


Indián törzsfőnök verse


\"Nem érdekel, miből élsz. Azt akarom tudni, mire vágysz, és, hogy szembe mersz-e nézni vágyaiddal. Nem érdekel, hány éves vagy. Azt akarom tudni, megkockáztatod-e. hogy őrültnek tűnj szerelmeidért, álmaidért, és azért a kalandért, hogy életben vagy. Nem érdekel, milyen bolygók köröznek holdad körül. Azt akarom tudni, elérted-e már fájdalmaid középpontját, hogy megnyitottak-e már az élet csalódásai, hogy összezsugorodtál, és bezárkóztál-e már a félelemtől, hogy érhet-e még fájdalom. Azt akarom tudni, hogy elfogadod-e fájdalmadat, és fájdalmadat anélkül, hogy elrejtenéd, vagy mindenképp megváltoztatni akarnád. Azt akarom tudni, hogy tudsz-e örülni nekem és önmagadnak, hogy tudsz-e vadul táncolni, az eksztázistól megrészegülve, anélkül, hogy figyelmeztetnél bennünket, legyünk óvatosak, reálisak, és emlékezzünk emberi mívoltunk korlátaira. Nem érdekel, hogy igazat beszélsz-e. Azt akarom tudni, hogy mersz-e másnak csalódást okozni, hogy hű maradhass önmagadhoz. Hogy elviseled-e a csalás vádját anélkül, hogy megcsalnád saját lelkedet. Azt akarom tudni, hogy hűséges vagy-e, s ezáltal megbízható. Azt akarom tudni, hogy látod-e a szépséget akkor is, ha nem minden nap pompázik, és, hogy tudod-e Isten jelenlétéből meríteni életed. Azt akarom tudni, hogy tudsz-e kudarcaimmal és kudarcaiddal együtt élni, és a tóparton állva mégis az ezüst Hold felé kiáltani: Igen! Nem érdekel, hol élsz, és mennyi pénzed van. Azt akarom tudni, fel tudsz-e állni a kétségbeesés és a fájdalom éjszakája után, megviselten, sajgó sebekkel, hogy gyermekeidnek mindazt megadd, amire szükségük van. Nem érdekel, ki vagy, és hogy kerültél ide. Azt akarom tudni, hogy állsz-e velem a tűz közepébe, és nem hátrálsz-e meg. Nem érdekel, hogy hol, mit és kitől tanultál. Azt akarom tudni, hogy mi ad neked erőt belülről, amikor kint már minden másnak vége van. Azt akarom tudni, tudsz-e egyedül lenni önmagaddal, és hogy igazán szereted-e azt a társaságot, melyet üres óráidra magad mellé választottál. \"

337. kisgé (válaszként erre: 336. - Librigabi)
2008. júl. 4. 15:15
Nem csak rá nem, az az érzésem, ha nagy gáz van, senki nem tud segíteni, sokan még meghallgatni sem tudnak, vagy túl mélyen érinti őket, vagy nem tudom miért. Van, amikor magamra sem számíthatok, az olyankor elég szar!:))))
336. Librigabi (válaszként erre: 335. - Kisgé)
2008. júl. 4. 13:52
Nem számíthattál rá? Akkor már rég ki kellett volna rúgni! Egyébként az ember sokszor tényleg csak magára számíthat.:(
335. kisgé (válaszként erre: 334. - B0ab4fe6fd)
2008. júl. 4. 12:58
Én már jó rég nem számíthattam az aktuális mellettem lévő pasimra, rosszul választok!:) A barátaimra, családomra számíthatok, na meg magamra!
2008. júl. 4. 11:42
Hát igen ez sok mindentől függ.... ez is olyan se vele se nélküle dolog! Jó néha ha valakire számíthatsz... de néha csak a magányra vágysz szal ez is az is...
333. kisgé (válaszként erre: 332. - Librigabi)
2008. júl. 4. 11:16

Hello!!!!

Nem volt beállítva kedvencnek a topik és mi már mindig a pozitív topikban bandázunk, ezért nem jöttem ide. Most meg nézegettem régi topikokat...

Na szóval, igen. Az eddigi szenvedéseimnél sokkal jobb a szingli lét....:)

2008. júl. 4. 09:46

Még él, de már úgy látom, lassan haldoklik. :-(

Az előnyök-hátrányok attól függenek, hogy milyen volt legutóbbi kapcsolatunk, nem? Mindenki a maga szemszögéből látja. Én egyetértek yourserenity-vel. Kb. egálba van a mérleg. :-/

331. kisgé (válaszként erre: 325. - Librigabi)
2008. júl. 3. 21:24

Hello!


Ez a topik még él?:))))

Jajjjjjjj! Szingli lét előnyei hátrányai folyamatosan átértékelve!:)))

2008. jún. 24. 11:39

Előnyei:

- a rózsaszín atlétáért senkit nem kell hibáztatnod

- nem kell egyeztetni melyik nap mit egyél

- akkor takarítasz, amikor akarsz

- akkor fekszel le, amikor szeretnél


Hátrányai:

- magad kell mosni

- vagy éttermi selejtet eszel, vagy magad főzöd ugyanazt a minőséget

- meggebedsz, ha mindent egyedül csinálsz

- egyedül fekszel le, és nincs ki hozzádbújjon


Konkluzió: pont annyi előnye van, amennyi hátránya...

329. d0a7a517d6 (válaszként erre: 328. - E475b894d7)
2008. jún. 16. 12:09

hihi

Ez aranyos!

328. e475b894d7 (válaszként erre: 325. - Librigabi)
2008. jún. 16. 03:58

Igen?

Szólított valaki???

:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook