Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szingli lét előnyei, hátrányai fórum

A szingli lét előnyei, hátrányai (beszélgetős fórum)


177. cskata (válaszként erre: 173. - Einehexe)
2007. jan. 24. 11:25

akar lenniiii???

ki AKAR egyedül lenni szándékosan..??

én nem ismerek ilyen embert... (persze biztosan azért, mert egyedül akar lenni és ezért nem áll szóba senkivel..:))))

176. 93a74b44ea (válaszként erre: 174. - Greentee)
2007. jan. 24. 10:39
És véleményem szerint sokkal rosszabb...
175. zena01 (válaszként erre: 173. - Einehexe)
2007. jan. 24. 10:36
Szerintem egyedülálló senki sem akar lenni, csak úgy alakul. Nem tudom azt elképzelni, hogy azért menjek bele egy kapcsolatba, hogy ne legyek egyedül. Nekem ehhez több kell.
2007. jan. 23. 10:29

Míg nem hallottunk Bridget Jonesról, egyedülálló nők és pasik voltak. :)

Szóval szerintem a szingli az csak úgy LESZ. Nincs párja, vagy "szokott lenni", mondjuk alkalmi partner formájában, és ezt az állapotot jól "megideologizálja", ebből lesz a szingliség.

Szinglinek lenni trendibb, mint egyedülállónak.

:)

2007. jan. 22. 12:58
Sziasztok! A szinglikről írom a szakdolgozatomat.... Szeretném kérni a segítségeteket ill. a tapasztalataitokat ezügyben. (Fiúk lányok egyaránt) Pl. a szingli az akar lenni, vagy csak azzá válik? Mi az előnye - hátránya a szingliségnek? stb. Szóval minden véleménynek örülök. Mailben üzenhettek, köszönöm
172. kisgé (válaszként erre: 171. - Zena01)
2006. dec. 30. 19:10
Nem voltál még szerelmes, arra írod? Akkor számodra nem jelent semmit, ha Te nem hiszel benne. Mert sokak számára nagyon sokat jelent, valakinek túl sokat is, de ez is nézőpont kérdése.:)))
171. zena01 (válaszként erre: 163. - Kisgé)
2006. dec. 30. 14:44
Júj, nekem még nem volt olyan igazi érzésem. Szerintem már nem is lesz. Nem hiszek benne. Amiben pedig nem hisz valaki, az nem ér semmit.
170. kisgé (válaszként erre: 169. - Cskata)
2006. dec. 28. 09:55

Hali!


Tök másnapos voltam 24-én!:))) Voltam az én szerető anyámnál, aztán korán hazamentem és agonizáltam. De beszéltem két baráttal is, szóval a törődés megvolt.

Hát nem irigyellek! Azonnal tessék körbetelefonálni, hogy ne ülj otthon szilveszterkor! Biztos van valami, nem? Hol vannak barátnők, barátok?

Én egy uncsi helyen leszek, de mégis jobb, mint a semmi!

Képzeld, jövő héten úgy néz ki, randizom egy helyes, ám de éretlen és csajozós pasival.:))) Pont nem nekem való, de miért ne talizzak vele legalább egyszer. Múlt szombaton ismertem meg abban a buliban, amit írtam. Az exem is ott volt és valami bombázóval csajozott én meg majd megőrültem! Azért elég gáz, hogy 1 év után, még féltékeny vagyok!!!!! Most is jön föl és hoz nekem ezt-azt. A francnak törődik velem még mindig????? Szombat éjjel az egyik haverja egész éjjel azzal fárasztott, hogy ex még mindig odáig van értem. Mondom ja, azért dumál azzal az extra bombázóval egész éjjel. Erre ő annyit mondott, nem az van, amit látok, meg mi nők, hülyék vagyunk, különben is minden pasi olyan nőre vágyik, mint én. Mondom, ja, tényleg, azért vagyok 1 éve egyedül. :)))))))

169. cskata (válaszként erre: 164. - Kisgé)
2006. dec. 27. 17:44

Szia Kisgé!

A tök egyedül azért kemény lehetett...:( én a családdal karácsonyoztam - egyedül még sosem voltam ilyenkor és amíg van egy szerető anyukám, addig nem is leszek..:) húú, ez most kicsit csöpögősre sikeredett..:))))


én a szilvesztertől tartok egy kicsit, az most egyedül itthon ülősnek ígérkezik egyelőre.. (hacsak valaki meg nem ment a következő 4 napban..:))) viszont ha valóban így alakul, akkor ez lesz az első tök egyedül, itthon ülve.. ááá...:((( már előre utálom..

168. cskata (válaszként erre: 167. - Szivecske)
2006. dec. 27. 17:38

szia! leírtam, hogy a "Ti is" kifejezéseden akadtam fenn egy kissé.. ugyanis a "de mégis"-sel együtt már eléggé kioktatónak tűnt.. bár igaz, nem vagyok nyelvész, csak nekem valahogy "ez jött le"..:)

egyébként meg mindegy, lényegtelen - főleg ennyi nap távlatából..

167. szivecske (válaszként erre: 144. - Cskata)
2006. dec. 26. 19:37
Már 4x elolvastam amit írtam és amit erre reagáltam.Még mindig nem értem,hogy miért ezt vetted ki az egészből!!Honnan a fészkes fityfenéből vetted ezt a:"párkapcsolatban élők kontra egyedülállók"?!Váááhhh!!!!Nem erről beszéltem!!!!!!
166. szivecske (válaszként erre: 148. - Kisgé)
2006. dec. 26. 19:25
Héhéhé!Én baromira nem így állok hozzá!!!Miért vetném meg azt,hogy vki "szingli"-bár én nem kedvelem annyira ezt a kifejezért?!Én is voltam egyedül,nem is kevés ideig,és tisztában vagyok azzal,hogy nem biztos hogy örökre együtt leszek azzal a csodálatos emberrel aki most bearanyozza az életem!Nem értem miért kell úgy letámadni ezzel a "Ti" -vel!!Én nem úgy értettem az egészet,ahogy az ki lett filézve!EKanyarban nem erről van szó!!!!!!Ha elfelejtetted volna,a téma:A szingli lét előnyei, hátrányai.Én ezzel kapcsolatban írtam...
2006. dec. 25. 14:42

A szenteste??? Egy őrület, de jól...jöttek...mentünk....végül este 10-kor hazaértünk és lerogytunk.

Barátnőm, akinek két gyereke és négy testvére van mondta: Jövőre Wellnesshétvégét kér karácsonyra...de egyedül!!!

Amennyi a jó oldala majdnem ugyanannyi a rossz!

164. kisgé
2006. dec. 25. 10:30

Hello!!!!!


Hogy telt a szeneste??? Én tök egyedül voltam itthon és csak kicsit éreztem magam szarul!:)


Szombat este őrült jó buliban voltam, ezentúl mindig leiszom magam szenteste előtt!:)))Egész éjjel táncoltam és ismerkedetem. Asszem tényleg szükségem van egy barátra, most ezt érzem!:)))

163. kisgé (válaszként erre: 162. - Zena01)
2006. dec. 25. 10:28

Tudod egy ismerősöm azt mondta: Csak így érdemes szeretni.

Ha belegondolsz, mindent meg kell élni erős érzelmekkel, hogy igazán élj!!!

162. zena01 (válaszként erre: 161. - Kisgé)
2006. dec. 23. 10:00
Ilyenkor érzem azt, hogy néha jobb is, hogy nem voltam még igazán szerelmes.
161. kisgé (válaszként erre: 158. - Zena01)
2006. dec. 20. 09:02

Szia!


Nekem is van rengeteg ilyen ismerősöm van, de azért kívülről egész mást lát az ember mint ami a kapcsolatban van. Nekem is volt szar kapcsoaltom, 2,5 év, de annyira szerettem-szeretem még mindig-hogy nem bírtam ott hagyni, csak annyi idő múlva és így nem pusztultam bele a szakításba. Jó nem vert, vagy ilyesmi, csak nem szeretett eléggé..... Ehhez képest én még mindig szeretem, még mindig törődik velem, de egyszer csak elmúlik.

160. gpetra (válaszként erre: 159. - Cskata)
2006. dec. 20. 08:31
Az én szüleim is már beletörődtek, hogy akkor én már mindig velük fogok élni (így utólag szerintem örülnének, ha valamelyik gyermek otthon lenne:)), és akkor megismertem a párom, és elég gyorsan elköltöztem és önállósódtam.
159. cskata (válaszként erre: 157. - Zena01)
2006. dec. 20. 08:29

igen, gondolom egy bizonyos idő után már végleg lemondanak rólad a rokonok..:)))

már nálunk sem forszírozzák annyira a témát - meg egyébként is mindig valami kitérő választ kaptak, így aztán biztosan belefáradtak és feladták..:))))

158. zena01 (válaszként erre: 135. - Librigabi)
2006. dec. 20. 07:48
Egyetértek. Van olyan ismerősöm, akinek pokol az élete és amikor rákérdeztem, hogy miért nem hagyja ott a hapsit, azt felelte, mert akkor egyedül lenne. Erre én azt mondtam, hogy akkor megérdemled a sorsod.
157. zena01 (válaszként erre: 153. - Kisgé)
2006. dec. 20. 07:45
Nekem is ezt mondták az esküvőkön, de most már leszoktak róla. Van előnye is annak, hogy az ember öregszik.
156. kisgé (válaszként erre: 155. - Cskata)
2006. dec. 19. 13:43
:)))))))) Nekem is tetszik!!!
155. cskata (válaszként erre: 153. - Kisgé)
2006. dec. 19. 13:32
ez nagggyon jóóó!!!:))))
154. gpetra (válaszként erre: 153. - Kisgé)
2006. dec. 19. 13:28
Jaj :)))
153. kisgé (válaszként erre: 152. - Gpetra)
2006. dec. 19. 13:17

Erről egy vicc jut eszembe:


Az összes esküvőn, amin mostanában voltam, odajöttek hozzám az idős rokonaim, viccesen oldalbaböktek és azt súgták, Te leszel a következő. Mióta én ezt csinálom a temetéseken, abbahagyták...:))))))

152. gpetra (válaszként erre: 151. - Cskata)
2006. dec. 19. 11:24

Ismerős, nem kell róluk tudomást venni. Húgom esküvőjén hányan megkérdezték, hogy nem zavar-e, hogy megelőzött. Éppen egyedül voltam (már jó ideje), egyáltalán nem gondoltam házasságra. Más sem hiányzott volna. De ennyire nem volt durva a helyzet, mint a Te esetedben.


Nem hiszem, hogy ez tüskésség, csak egy idő után már érzékenyen érinti az embert a téma.

151. cskata (válaszként erre: 149. - Gpetra)
2006. dec. 19. 11:11

pedig sajna van ilyen, engem is egy időben a rokonaim egy része rendszeresen letámadott, ha találkoztunk: Mikor mehetünk már esküvőre? - valóban, csak ez az egyetlen téma, ami velem kapcsolatban érdekli őket?? azt sem tudják, mi a pontos foglalkozásom, milyen sulit-tanfolyamokat végeztem, hol voltam nyaralni, stb. - de a magánéletemre bezzeg vevők lennének...


Ha már úgyis szóba került lejjeb vhol Bridget Jones, volt benne egy találó gondolat a házasokra vonatkozólag: "Én sem kérdezem meg tőlük, hogy szexeltek még?" :)))


Szerintem ezt az egészet (ahogy Te is írtad) nem értheti meg az, aki nem élt huzamosabb ideig egyedül... - csak akkor ne is mondjon véleményt olyanról, amit nem ismer, és legfőképpen ne általánosítson..


Egyébként nem vagyok ám ilyen tüskés..:)))

150. cskata (válaszként erre: 146. - Kisgé)
2006. dec. 19. 10:49
:)))) hááát, érettnek nem tudom, nevezhetem-e magam, de a harmincon túli az mindenképpen stimmel...:))))
149. gpetra (válaszként erre: 148. - Kisgé)
2006. dec. 19. 10:09
Ez nekem olyan furcsa, nem is igazán értem, soha nem tudnék így viselkedni. Valószínűleg azért, mert jó sokáig, éveken át voltam egyedül. Pontosan tudom, milyen nehéz megtalálni a párodat, főleg akkor, ha nem kaarsz kompromisszumokkal teli kapcsolatban élni. Nem értem, miért szégyen az, ha valaki egyedül van...
148. kisgé (válaszként erre: 147. - Gpetra)
2006. dec. 19. 10:03
Tudod én azért érzem át Cskata hozzászólását, mert néhányan valóban így állnak hozzá. Süt róluk a megvetés: Te egyedül vagy? És nem kéne már gyerek??? Mikor társaságba megyek: mondjuk 8 család gyerekekkel, meg én, akkor mindig ezzel poénkodnak. Most a legjobb házasság, mondom a legjobb, tehát a többieknél még rosszabb, szétment. Hm.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook