Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4394. Conejo (válaszként erre: 4392. - Óvónéni03)
2017. okt. 6. 21:38

Én eddig teljesen. Ugyan várni mindig kell, de eddig csak kedves és segítőkész emberekkel találkoztam ott.

A többi intézetet nem ismerem, mi itt kezdtünk.

4393. Conejo (válaszként erre: 4388. - KittiKata)
2017. okt. 6. 21:33

Annyira drukkolok Neked.

Jó pihenést utána, kívánom, h minden úgy legyen, ahogy megálmodtad magatoknak.

Mindannyian fogjuk a kezed a következő 2 hétben ;)

2017. okt. 6. 21:29

Sziasztok!

Most tartunk ott, hogy meddőségi központot válasszunk Pesten. Ti elégedettek vagytok a SOTE-val?

Még a BMC jöhet szóba nálunk az anyagiak miatt...

4391. KittiKata (válaszként erre: 4384. - S35Budapest)
2017. okt. 6. 21:23
Pontosan! Mindig pozitívan!
4390. KittiKata (válaszként erre: 4377. - Netti212)
2017. okt. 6. 21:22
Hajrá Netti! Nagyon drukkolok!!!
4389. KittiKata (válaszként erre: 4380. - Herzi)
2017. okt. 6. 21:21
Élő példa lehetek hogy azedem a trimesztert és náthásan köhögve ment leszívásra. Nem is altattak!
4388. KittiKata (válaszként erre: 4376. - S35Budapest)
2017. okt. 6. 21:18
Holnap 9:30 ra megyünk. Még meg van az 5 szerelmünk! Nagyon várom már hogy velem legyenek! 😊
4387. Herzi (válaszként erre: 4385. - Conejo)
2017. okt. 6. 15:39

ennyi elég is:) több nem kell, ezzel is többet tettél mint a legtöbb nő akiknek meg spontán sikerl.

Én is diétáztam most előtte, és tartom azóta is. Fogytam is, szerintem ez kicsit gyengített is az immunrendszeremen.

4386. Conejo (válaszként erre: 4384. - S35Budapest)
2017. okt. 6. 15:25

Igen!

Neked is, Nektek is, nekem is!

Tutira.

Nem is lehet másképp :D

4385. Conejo (válaszként erre: 4380. - Herzi)
2017. okt. 6. 15:23

Köszi az infókat Neked is!


Q10-et szedek én is, napi 2-3 liter vizet iszom, de jelenleg ennyi.


Én is a legyengült immunrendszer dolgot hallottam, állítólag külföldön külön csinálnak is ilyen gyengítést annak, akinek nem jön össze a lombik és úgy meg sikerül. De ezt is mesélték, hogy valakinek a valakije... Tudjátok... nem bizonyított infó. De nekem valahogy van benne logika.


Mindenesetre, én ennek most úgy megyek neki, hogy Q10-et szedek és kész. Leszívást követően elkezdek fehérjét tolni ezerrel és iszom tovább a vizecskét tisztességgel :)

Amúgy pedig az étrendemen február óta változtattam, enyhe IR-em van, kizártam a fehér lisztet és a cukrot és az ezekből készült finomságokat. Ez bizonyítottan segített amúgy, úgyhogy most is bizakodok a sikerben.

4384. S35Budapest (válaszként erre: 4383. - Conejo)
2017. okt. 6. 15:23
Menni fog! Tuti!! :)
4383. Conejo (válaszként erre: 4379. - BDorcsi21)
2017. okt. 6. 15:18

De jó, gratulálok!

Nagyon sok boldogságot kívánok.


Köszönöm az információkat! A sok vizet és a sok fehérjét tudom, készülök is rá ;)


A Trimeszterről olvastam sok jót és sok rosszat is. A vacillálás állandó nálam ezzel kapcsolatban, de inkább a 'nem kell' felé megyek.

Nekem is ez lesz az első lombikom, ki tudja, mi lesz, hogy fogok gondolkodni, ha nem sikerül.

De miért ne sikerülne? Ugye? Menni fog ez!

:)

4382. S35Budapest (válaszként erre: 4377. - Netti212)
2017. okt. 6. 15:13

Üdv a Gona-s klubban:)

Én is most DBorcsa korábbi javasatára eszegetek túrót mindennap egy kicsit illetve C vitamint szedek, de azt mondjuk már évek óta illetve DM-es terhes vitamint, de nem tudom mennyire megbízható.

4381. Kawabanya (válaszként erre: 4377. - Netti212)
2017. okt. 6. 14:56
Nagyon szorítok Nektek is!
4380. Herzi (válaszként erre: 4378. - Conejo)
2017. okt. 6. 14:23

ha ki vagy vizsgálva: pl. Leiden, trombózis, vérkép, MTHFR, AMH, pajzsmirigyre és minden rendben van akkor nagyon nem kell semmit szedni.


Amiben én hiszek az a Q10- és a myo-inositol- a petesejteket nyomja, de nekem alacsony az AMH-m, és endómetriózisom volt többször. (a q10-et a doki is javasolta)

Szedek még aspirin protectet- mert trombózishajlam is igazolt.

Illetve MTHFR egyik génmutációja is igazolt, ezért folátot is szedek.

Anti TG magas szint miatt pedig szelént mondott.

Valamnt vashiányra vasat, és C-vitamint.


De szerintem ha minden oké, és nem női probléma miatt nem jön a Baba akkor nem kell semmit szedni max.valami általános terhesvitamint. Bár a szakértők szerint a legyengült immunrendszernél sokkal könnyebben megtapad a Baba. Több barátnőm is úgy lett terhes, hogy influenzás volt, vagy műtét után.

4379. BDorcsi21
2017. okt. 6. 14:12
Kedves Conejo! Én végig szedtem a Trimesztert, kérdeztem ott a gyógyszertárban, hogy szedhetem e azt mondta, nyugodtan. Nekem elsőre sikerült a beültetes,ma vagyok 19hetes a kislányommal! Emellett rengeteg folyadékot iszok, és a beültetes után mindennap mehettem egy csomó túrót! Kitartást, mindenkinek nagyon szorítok!
4378. Conejo (válaszként erre: 4377. - Netti212)
2017. okt. 6. 13:23

Én is rákérdeztem a 3-dik konzin, hogy valamilyen vitamint szedjek-e, azt mondta a Prof, nem kell.

Mindenhol látom, hogy szinte mindenki több féle vitamint szed, hogy jobb helyre kerüljenek a babók... én tanácstalan vagyok, melyik a jobb, a sok vitamin, felturbózni a szervezetet, vagy épp a vitamin nem szedés, hogy az immunrendszer ne szóljon bele negatívan a megtapadásban... passz.

4377. netti212
2017. okt. 6. 13:14

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat!

Ma megtörtént a 3. konzi, a Professzor úr mindent rendben talált nálam az UH alapján. Az első Gona-t meg is kaptam. Okt. 19-re rendelt vissza.

4 doboz Gonapeptylt kaptam, ami pontosan 67.940 Ft-ba került.

A gyógyszertáros hölgy ajánlotta, hogy vigyünk hűtőtáskát, vagy valamit, nehogy baj legyen, míg hazaérünk. (Nem Budapesten lakunk.) A Pennybe szaladtunk el "fagyasztós" szatyorért, ami ott persze éppen nem volt, így sima szatyorral + 3 zacsi mirelit zöldborsóval oldottuk meg a hűtést...☺


A férjemnek azt ajánlotta a Prof, hogy ne szedjen vitamint. Olyan érdekes ez számomra...

Bár, nekem sem ajánlott semmit, lehet, hogy nincs rá szükség?

2017. okt. 6. 12:13

Igen,szerintem is jobb így lombikkal:)


KittiKata van fejlemény?

4375. Conejo (válaszként erre: 4371. - LeonaL)
2017. okt. 6. 12:09

Hát, sajna nem tudom, hogy mennyinek kell lennie, hogy inszem legyen lombik helyett.

Én, személy szerint, örültem a lombiknak, az a kevés esély legalább egy picit nagyobb a statisztikák alapján és így nem szórjuk ki a pénzt hónapokon át sikertelen próbálkozásokra... Legalábbis én így látom. Remélem, ezzel nem bántok meg senkit.

2017. okt. 6. 11:49

Lehet, hogy hülyeség, de mi azért hagytuk abba a vitaminokat, mert neki egyre rosszabb lett az eredmény. 19millióról indultunk 2 éve, akkor az volt a baj, hogy nagyon lassúak voltak. Aztán lett 15, aztán 10, 6 és a mostani eredményt nem mondták el, úgyhogy nem tudom....

Mi magán úton szerettünk volna inszemet pont 1 éve a Forgácsban, de arra a 6 túl alacsony volt.

4373. tundev
2017. okt. 6. 11:36

KittiKata!

Huuuu, akkor nagy izgulás lehet nálatok. Remélem mind az 5 sikerül! Szurkolok! :)

4372. tundev
2017. okt. 6. 11:31

Nekünk a márciusi andrológiai vizsgálatkor 5,3 millio/ml volt, aztán szedte a férjem a vitaminokat (profertil, omega 3, Q10, e-vitamin, d-vitamin és az augusztusi 3,8 millió/ml lett (ezeket magánban csináltattuk). Igy férjemnek nem kellett andrológiai vizsgálat a sote-n, csak spermavizsgálat. (Egyébként nem tudom mi a kettő között a különbség. Valaki tudja?)

Nekünk láthatóan nem javultak az eredmények.

LeonaL, nem is értem, hogy miért rendelik vissza 1 hónap után a férjedet, mikor köztudott, hogy 3 hónap míg újratermelődik a sperma. Tehát 1 hónap után még nem lehet változás. :/

Conejo, nekem a doktornő az 1.konzultáción elejtett egy olyan mondatot, hogy lombik elvileg 5 millió/ml alatt a biztos. (Régebben 10 millió/ml volt a határ) És amikor visszakérdeztem, hogy akkor most így ez alapján nekünk mi lesz, azt mondta, hogy majd a professzor úr dönti el.

Remélem, hogy nekünk nem mondja azt, hogy menjünk vissza egy hónap múlva ujabb vizsgálatra, mert nem igazán hatnak a vitaminok. Mint ahogy korábban irtam a minőségen javitanak sokat, de a mennyiségen nem jellemző. :(

4371. LeonaL
2017. okt. 6. 11:27
Lehet azért mert 4éve simán összejött a baba, azért mondta, hogy legyen kontroll vagy nem tudom. Majd akkor kiderül, bár nyáron sokat szórakoztunk, akkor dohányzott stb, nem tudom, hogy az ennyire le tudná rontani az eredményeket, én nagyon kíváncsi leszek, vagy hogy lehet-e javítani az eredményen, és remélem mire legközelebb megyünk, lesz már valami konkrét dolog, hogy akkor hogyan merre tovább. Conejo! 10nél már inszem van?
4370. Kawabanya
2017. okt. 6. 10:57
Mindenkinek ezt mondják..de furi
4369. Kawabanya (válaszként erre: 4363. - S35Budapest)
2017. okt. 6. 10:53
Jó lenne már ha mi dannyiónkat megtámadna már a baba 😁
4368. Conejo (válaszként erre: 4362. - S35Budapest)
2017. okt. 6. 10:53

Sziasztok,

nekünk 4 millió körüli a szám az Emberemnél a várt 10 vagy 15 helyett, a doki 1 pillanat sem volt és rávágta, hogy lombik. Mi, orvosi javaslatra, Peponen kapszulával próbálkoztunk, Ember tolta befele nagy dózisban az arcába, aztán semmit nem segített. :(

4367. Conejo (válaszként erre: 4365. - S35Budapest)
2017. okt. 6. 10:48

Mindent meg kell tenniük, hogy indokolt legyen a lombik. Egy eredmény - nem eredmény szerintem az orvosoknál... gondolom... nemtom...

:) csak kibickedek!

4366. KittiKata (válaszként erre: 4364. - LeonaL)
2017. okt. 6. 10:40

Szia van egy nagylányunk 40 éves vagyok. Eddig Ő volt a legfontosabb és mivel már mindent elértünk amit csak lehet számára úgy érezzük kell még egy kistestvér. Igen lehet hibás vagyok hogy eddig vártunk, de van miértje sajnos ami nem miattunk van.

Férjemnek is kevés a spermaszáma vele is etettem a Fer-t javult egy kicsit, de még mindíg kevés. De mit is foglalkozunk vele ha lombik? Kell vitamin hogy erősek legyenek.

Én összetettebb dolog vagyok bár megkaptam hogy spontán is sikerülnie kellene. Most vagyunk a 3 kezelésen. Nagyon izgulok. Lehetne köztünk egy boszi aki megmondaná hogy sikerül e vagy sem! 😃😃😃

Délben kell telefonálnom hogy mind az 5 embriónk éle és mikor menjünk szombaton ET-re. De élnek!!!

Most főzök takarítok mosok mert inkább megcsinálom mégegyszer és nem kell az elközelgő napokban annyit hajbókolni.

Szép napot nektek!

4365. S35Budapest (válaszként erre: 4364. - LeonaL)
2017. okt. 6. 10:39

Szia Leonal!

Ezt amúgy nem értem, ha a pasiknak kevés akkor minek kell várni még egy vizsgálatra...Pont az ilyen esetekre van a lombik elvileg..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook