Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4424. Conejo
2017. okt. 9. 14:06

Na, helló!

Nem kaptam jó híreket, olyan alacsony a hormonszintem, hogy meg sem nézett uh-gal, szerdán kell visszamennem.

Az első pofon a folyamat során :(

Persze, ettől a sok hormontól meg olyan hullámzó a kedélyállapotom, hogy hol sírnék, hol megütnék valakit, és ez percenként váltakozik, így ez a hír egyszerre hozta mindkettőt.

Persze nem dőlt össze a világ, de azért jó lenne némi petesejt a lombikhoz... asszem... nem ártana, az biztos.

Mindegy, felszívom magam, és szerdára egy sokkal szebb hormonszintet produkálok. Hogy hogyan, még nem tudom, de valahogy biztos :)


Sajnos, pontos ismereteim nincsenek arról, hogy a Gona mit csinál a mensivel. Mindenképp menj a következő konzultációra és kérdezd meg a dokit. Előre ne idegeskedj! :) Tudom, bagoly mondja verébnek. DE! Minden rendben lesz!

4423. S35Budapest (válaszként erre: 4421. - Conejo)
2017. okt. 9. 13:17

Szia!Mi volt a dokinál? hogy haladsz?


És mi van, ha nem jön meg? Akkor is tovább lehet menni a Fostimollal vajon?

Húú nagyon ráparáztam. Nekem mindig pontos.

4422. Conejo
2017. okt. 9. 09:52

Köszi, Csajok a drukkot...

Várakozás van éppen... :( hosszú-hosszú várakozás!

4421. Conejo (válaszként erre: 4419. - S35Budapest)
2017. okt. 9. 09:50

Szia!

Nekem megjött időben, talán kicsit gyengébb volt.

A többiek korábban írták, h Gona mellett késhet simán.

4420. LeonaL
2017. okt. 9. 09:35
Jaj lányok!! én is drukkolok mindenkinek!!! :-) Írjatok majd, hogy kinél mizu :)
2017. okt. 9. 07:53
Sziasztok lányok! Ugye jól értelmezem, hogy gona mellett meg kell jönnie a mensinek. Nekem holnap kellene, de mi van ha nem jön meg egyáltalán? Akkor is folytatják a protokollt?
4418. KittiKata (válaszként erre: 4414. - Conejo)
2017. okt. 8. 23:19

Holnap mindenképpen írj!!! Várom!

Szép álmokat!

4417. KittiKata (válaszként erre: 4413. - Lillka)
2017. okt. 8. 23:18
Okt 1 óta csak magán úton tudsz elindulni ha betöltötted a 45 évet. Tb nem tàmogatja sajnos.
4416. S35Budapest (válaszként erre: 4414. - Conejo)
2017. okt. 8. 21:40
Megy a drukk😊És majd írj!
4415. S35Budapest (válaszként erre: 4413. - Lillka)
2017. okt. 8. 21:39

Szia Lillka

Van egy aktív fórum itt, a hoxan

Fórum - Terhesség 45 év felett! - Próbálkozóknak és tapasztaltaknak


Szerintem itt tudnak infokat adni. Anyukám 43 körüli kolléganője is lombikozott. Ő a Devaiban és elsőre sikerült.

4414. Conejo
2017. okt. 8. 21:09

No, kicsi vörös borocska lent, Q10 pipa, szurik a pocakban, készen állok a holnapi vérvételre és az uh-ra. Tüszők és petécskék megtekintésre készen állnak. Drukkoljatok holnapra nekünk :)

Jó éjt!

KittiKata! Pihenjetek Ti is jól!

Törpiek, álmodjatok szépeket!

4413. lillka
2017. okt. 8. 16:09
Lányok van itt olyan aki 45 évesen kezdte a lombikozást?Több helyen hallottam,hogy 45 felett bele sem kezdenek.Hát nem jókedvemből tolódott ki ez az egész,hosszú történet-szokták mondani- de ez van.Van esetleg tanácsotok melyik intézet foglalkozik az "idősebb"lombikra készülő nőkkel.
4412. KittiKata (válaszként erre: 4411. - Conejo)
2017. okt. 8. 15:55

Na igen ez a másik. Hol ezt hol azt olvasod, hallod. Hol akőzép út? Miben, kiben bízzunk? Hát persze hogy magunkban és megérzéseinkben.

Sok mindent tanultam a lányomtól. Nem adom fel soha, hiszek magamban. Most hiszek mert úgy èrzem hihetek, bízhatok az orvosomban. Ezt nálam nehéz elérni, elérte.

4411. Conejo (válaszként erre: 4410. - KittiKata)
2017. okt. 8. 15:14
És hány helyről hallottam már, h legyengült immunrendszer kell a beágyazódáshoz...
4410. KittiKata
2017. okt. 8. 13:26
Szemem vírusos fertőzés. Lehet a náthámtól vagy hozzáértem a szememhez koszos kézzel. Mondtam az IVF et erre megkérdezték az mi, 😊. Kaptam gyenge antibiotikumos szemcseppet amit becseppentek a szemembe és be kell fognom a könycsatornát hogy minél kevesebb kerüljön a véráramba. Holnap azért betelefonálok. Igen legyengült az immunrendszerem. Pedig annyi vitamint tömök magamba. Köszi hogy vagytok! 😊
4409. S35Budapest (válaszként erre: 4407. - KittiKata)
2017. okt. 8. 11:31
Jaj, jobbulást! Biztos legyengült picit a szervezeted. Kamillazz illetve egy szemcsepp szerintem sem árt.
4408. Conejo (válaszként erre: 4407. - KittiKata)
2017. okt. 8. 08:36

Hű! :( először is jobbulást.

Aztán meg bíz azokban az ügyes kis pöttyökben, egy ilyen kis szemizé ide vagy oda... nem is érdekli őket. ;)

Vigyázz magadra és pihenj sokat.

4407. KittiKata
2017. okt. 8. 07:24
Bocsi lányok jöttem panaszkodni. Mi történt velem? Begyulladt a szemem ma mehetek a Mária utcába Szemklinikára. Ráadásul a műtött szemem nagyon beszartam reggel. Fáj és könnyezik az egész vörös. Szoktam mondani, hülyéké a szerencse. Azt sem tudom most mit mondjak ott. Gondolom szteroidos szemcseppet nem kaphatok. Jajjj rámjár a rúd. Meg kell várnom míg a lányom felkell, gyorsan főzök valamit. Bocsi hogy kiírtam ide nektek.
4406. Kawabanya
2017. okt. 8. 05:49
Kittikata! Nagyon szorítunk Neked!
4405. KittiKata (válaszként erre: 4404. - Conejo)
2017. okt. 7. 17:22
Köszi a bíztatást Lányok! Most túrót ettem, fehérjeporral holnap próbálkozok.
4404. Conejo
2017. okt. 7. 15:42

Nagy gratula KittiKata tőlem is. Ügyes voltál, és most a prücskök lesznek ügyesek, ketten beköltöztek 9 szép, hosszú hónapra. Pihenj sokat és légy boldog!

Majd mesèlj, hogy vagy.

4403. KittiKata
2017. okt. 7. 15:02
Annyit mondtott a doki, hogy kihordani max 2 bírnék már. Ès megvárjuk a 12 hetet akkor el tudják venni a leggyengébbet. 12 hétig a vetélésnek nagy a kockázata is. De az már fájna megviselne lelkileg. Bízok abban hogy 2 megmarad. Már beszéltem velük, hogy ügyesek legyenek és vàrjuk őket! 😊
4402. S35Budapest (válaszként erre: 4401. - KittiKata)
2017. okt. 7. 13:30
Gratula Kittikata! Jó hallani ezeket a dolgokat. És mi lesz ha mind a 4 en megmaradnak? Bár inkább 4 baba mint egy sem úgyhogy én is így döntenek😊
4401. KittiKata
2017. okt. 7. 13:13

Sziasztok! Hazaèrtünk. 4 et kaptam vissza a korom miatt 8-5-5-5 sejtesek. Az utolsó 3 sejtes volt. A férjem úgy döntött amin Murber felnevetett, hogy dupla vagy semmi. Nagyon meghitt volt minden. Mindenki a vállamat kezemet simogatta. Jó érzésekkel jöttem el. Annyit mondotak mèg hogy fehérje por mellé csirkemell és tejtermék sok folyadék. 18- 20-án vérvétel és eredmènyhírdetés.

Ne izgulj a munkahelyed miatt. Drukkolok hogy a nagyfőnök is jól fogadja!

2017. okt. 7. 12:25
Biztos tiszteletben tartják. Nem is lehet erre az egész lombikra mit mondani csak támogatni az illetőt szerintem. Meg nem árt ha tudja a cég mi áll a sok hiányzás mögött.
4399. Conejo (válaszként erre: 4397. - S35Budapest)
2017. okt. 7. 06:19

Jó reggelt!

Igenis meg nemis :(

Kértem egy kis időt, ami nem volt a főnöknek, aztán a helyettesével telefonon tudtam beszélni, ő azt mondta, elmondja a főnöknek (persze ezt még azelőtt vállalta be, h tudta volna, miről is van szó), így neki elmondtam, aztán beszéljék meg egymást közt :D Lennék annál a beszélgetésnél légy a falon.

Persze, azért jövő héten kell brszélni velük személyesen is, hogy a sok kontroll miatti hiányzással mi legyen :) Multi... nincs idő egy emberre!

De legalább jövő hétre a főnök is utánanézhet, hogy munkajogilag mi van ilyenkor és rájön, h minden orvosi vizsgálatra el kell engednie :D Bár biztos elengedne, de így már nem is moroghat :)

4398. KittiKata
2017. okt. 6. 23:09

Köszönöm itt leszek ha van kérdésetek! Veletek, kèpletesen szúrok stb!


Óvónèni: sajnos hallhatsz negtív megjegyzéseket bármelyik intézmènyről. Én mindig megnézem az orvosok kèpeit ès aki elnyeri tetszésem ahoz megyek. Sajnos alkalmazkodnunk kell mindenhol. Azt tanácsolom mindig kérdezzél és bíz a választott orvosban.

2017. okt. 6. 21:59
Tényleg Conejo, mondtad végül a munkahelyen?
4396. S35Budapest (válaszként erre: 4392. - Óvónéni03)
2017. okt. 6. 21:59
Én is csak azt tudom mondani, hogy nekünk bevált és kedvesek az emberek. A prof a maga módján olyan, amilyen, de összességében szerintem tudják a dolgukat. Az eleje nyögvenyelős, de a 2. 3. Konzi után már pörögnek a dolgok. Ráadásul bent van a városban és az ember hamar beer a munkahelyre, ami szinten szempont lehet. hajrá!
4395. S35Budapest (válaszként erre: 4388. - KittiKata)
2017. okt. 6. 21:51
Jaj nagyon nagyon szorítunk! Sikerülni fog és tok jó, hogy megvannak így együtt öten!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook