Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A lányom egy afgán fiúval jár! fórum

A lányom egy afgán fiúval jár! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A lányom egy afgán fiúval jár!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. nov. 23. 20:47

nekem az jutott eszembe, egyáltalán ez a kislány, biztos, hogy hozzá akar menni ehhez a fiúhoz?

Nem lehetséges, hogy az anyuka túlkombinál? Féltésből talán?:)


lánykoromban nálunk is jártak fiúk, de nem akartam mindegyikhez hozzá menni :)

268. helenhadsell (válaszként erre: 266. - 274c9996b8)
2010. nov. 23. 20:28
Viszont cserébe megtanul evoeszkoz nélkul enni, mert a férj csaladjaban ugy valo :-)
267. Katinkaboszi (válaszként erre: 260. - Mint)
2010. nov. 23. 18:17

Szia :)


de ez nem természetes, szinte mindenhol, sajnos?:(


Ahogy mondod, amit nem él át az ember, arról nem is tud igazi véleményt mondani, csak a saját verzióját adhatja elő.

Az sem rossz, csak nem az élet.

Szeretek olvasni és tv-t is, ha olyan ami megéri, de nem fogom elhinni, hogy a Hófehérke megette Hamupipőt, még akkor sem ha ez így jobban eladható filmben :DDDD

266. 274c9996b8 (válaszként erre: 265. - B6680f733f)
2010. nov. 23. 18:03

Ez kb igy van , csakis a Ö kulturaja szamit !!!

Es mire fölebred a kislany tetötöl talpig befedve , megrettenve jar az embertarsai között ! Csaladon belul minden hatalom a pasi kezeben van , tehat ha megunja az asszony es elvalik , mehet de a gyerekeit elvesziti !

2010. nov. 23. 16:17

De igen is van köze a szegénységhez,tudom,hogy mirõl beszélek.A màsik viszont egyàltalàn nem akar azon vàltoztatni,hogy megtegye azt a szivességet,hogy Õ is alkalmazkodjon.Csakis az Õ kulturàja szàmit neki.Azt viszont elvàrja,hogy a làny mindent megtegyen,amit Õ szeretne.Na sajnos az ilyen hàzassàgokból lesznek a bajok.Ne legyen igazam,de màr van annyi tapasztalatom,hogy ezt irjam.Sajnos!

Nevedrõl itélve,mintha neked is lenne közöd muszlim férfihoz?Ha tévedtem bocsi.....:):)

2010. nov. 23. 15:40

"Egyébként nagyon szegény csalàdból szàrmazhat a fiu, ha még késsel, villàval sem tud enni."


Szerintem semmi köze a szegénységhez,hiszen, ha akart volna akkor az itt tartózkodása alatt megtanult volna, ha egyáltalán szüksége van rá, mert lehet, hogy tud. :)

2010. nov. 23. 15:03
Ha màr eleve azzal kezdi,hogy a lànyodnak fel kell vennie a vallàst ott màr a késõbbiekben bànat lehet a vége.A lànyod a fiu miatt annyira megvàltozhat,hogy észre sem veszi,hogy mit tesz,ebbõl is bànat lehet.Ha lànyod mégis ugy dönt,hogy felveszi a vallàst és teljesen àtadja magàt ennek a kulturànak,ott màr te mint anya nem tudsz rà hatàssal lenni.Egyébként nagyon szegény csalàdból szàrmazhat a fiu,ha még késsel,villàval sem tud enni.
262. 274c9996b8 (válaszként erre: 243. - Demeeri)
2010. nov. 23. 13:50

En itt valakivel eszmecsereztem , gondolom nem olvastad vegig az ideivago beirasokat ? !

De legyszi engedd mar meg nekem ,hogy en döntsem el azt hogy , mi valo es mi ,nem az en irasomba !!!!

261. 778dc2edcd (válaszként erre: 259. - Pjudika)
2010. nov. 23. 11:33

Szia!

Az én környezetemben élnek ilyen emberek, sőt a barátnőmnek van is egy ilyen kapcsolata.Az a réteg, aki tanulni-dolgozni jön ide,én dolgos, szorgos embereknek ismertem meg, akik kedvesek, közvetlenek.Általános témákról kellemesen el lehet velük csevegni, de vallási kérdésekben nem tudom milyen vége lenne egy ilyen beszélgetésnek.Én ennyit látok belőlük, de beszélgetéseink alapján férfi nő kapcsolatba nem kerülnék velük, mert az én felfogásom nem egyezik meg az általam megismertekkel.A környezetemben van is erre egy negatív példa és volt több is.Nem kell, hogy haraggal érjen véget, ők is mi is kulturáltak vagyunk.Ez egy eset, egy szemszög.Biztos van ellenpélda is.

260. mint (válaszként erre: 213. - Katinkaboszi)
2010. nov. 23. 10:43

Szia draga Boszi!


Nem idegesitem magam,csak erdekesnek talalom,hogy olyan ember irja,hogy ne altalanositsunk,aki mast sem tesz,csak altalanosit,tulzasokba esik.

Sem a tevebol sem konyvekbol nem lehet messzemeno kovetkezteteseket levonni,de ezt minden ertelmes ember tudja,aki nem erti annak meg hiaba probalod elmagyarazni ;)....

259. pjudika (válaszként erre: 258. - 778dc2edcd)
2010. nov. 23. 10:39
Az én tapasztalatom ,,,,,,,volt barátom ,,,,,,értem ,,nagyon jó és nagyon szép minden ,,házon belül ,,vagy kívül ,,,??? házon kívül nincs pár sétálás kéz a kézben ,,és nem csak a kinti életről van szó hanem a mindenkori életről ,itt és ott ,,mindegy hogy hol van ,,és nehogy rá nézz egy másik pasira mert nem tesz jót a női mi voltodanak ,,és a cicid se legyen kint kicsit se mert az csak a férjé ,,,és nem tévéztem át éltem ,,és békében válunk el,,,
2010. nov. 23. 09:09
Nem értem miért az a lényeg, hogy milyen kint az életszínvonal, vagy az emberek agyszintje.A cikk írója nem erre volt szerintem kíváncsi.Ezer meg egy forrás van arra, hogy kiderítse milyen kint.Ki ezt, ki azt látta abból az országból.Senki nem több vagy kevesebb, mert csak olvasta, vagy mert szállodában lakott, vagy esetleg dolgozott kint.Mindenki lát egy kis szeletet abból az életből és mindenki mást lát valószínüleg.A kérdés van e jövője egy ilyen kapcsolatnak?
257. pjudika
2010. nov. 23. 09:04

Szia !! Én tapasztalatom abból áll hogy ez még változni fog ha együtt maradnak az afgán férfiak szeretik a ha a nő otthon él a lakásban és gyerekeket nevel ,mos főz takarít és az emberke ínyére kedvére tesz ,,,,,,,,,,

de ezt nem meg bántásból írom ha ők szeretik egymást akkor uccu neki had mennyen és éljen az afgán életet ami nem szegényes ,,,,,,,,üdv

2010. nov. 23. 08:05
Kedves anyuka szivesen elbeszélgetnék önnel ebben a témában tasztalatomat megosztanám.
255. helenhadsell (válaszként erre: 251. - Körömvirág)
2010. nov. 23. 07:23
Kikérem magamnak, Virdzsi, én tudok olvasni , és szoktam is. Foleg azt szeretem , ami szines, szép képekkel. A metron, ha nagyon unatkozom, bele szoktam kukkantani a szomszéd ujsagjaba is, de a fekete fehérek nem kotnek le annyira.
254. helenhadsell (válaszként erre: 253. - Dominós)
2010. nov. 23. 07:16

Mittuccte, ha csak szallodakba jarsz !

En meg csak dolgozni!

Semmit nem tapasztalsz a kulturabol!

Tessék szépen tévét nézni!

253. dominós (válaszként erre: 251. - Körömvirág)
2010. nov. 22. 22:05
én meg sokfele jártam, de mind egyforma volt...5 csillag minden hotelen, udvarias, kedves, kulturált személyzet, pompa, gazdagság, tisztaság...sehol egy sátor. nem tudom, miről beszéltek.
252. Katinkaboszi (válaszként erre: 250. - 9b10f3d7ff)
2010. nov. 22. 20:33

igen, ez nem az egész ország, bárhova mégy.

Lehetsz kint akármeddig, mint ahogy voltunk is már, de az csak egy szelet, vagy pár ember, akinek a véleményét hallhatod, esetleg láthatod ahol éppen jársz.

Kishazánk? Évekig jártuk és járjuk még most is, és pontosan ahogy mondod, szégyen szemre, de nem ismerem minden szegletét.Főleg nem a szokásokat :(

Hát pedig ahogy Te odatévedtél, más is járhat ott.

2010. nov. 22. 20:13

Vicces, hogy olyan emberek mondanak véleményt egy, ne adj Isten több kultúráról, akik könyveket olvastak róla és lehurrognak olyanokat, akik fizikailag is megtapasztalták azt...szánalmas és vicces is egyben...vagy csak savanyú a szőlő?!

én rengeteg könyvet olvasam számtalan kultúráról már csak a szakmámnál fogva is, mégsem kiálltom ki magam a téma szakértőjének, mert sajnos nem jártam azokon a helyeken...bitosan bennem van a hiba, de nem hiszem el, hogy tbb ezer oldal elolvasása kiváltana akár csak egy nap ott tartózkodást is:S

250. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 249. - Katinkaboszi)
2010. nov. 22. 20:09

Bizony, hogy nem.

És az sem,hogy látok egy részletet egy országból. Megéltem párévet és Magyarországot sem ismerem,a nyáron olyan helyen jártam,amit nagyon nem szeretném ha arról vonnának le következtetéseket kishazánkról :( Igaz ez a fővárosra is, mem mindegy melyik részére viszik, vagy téved a turista.

249. Katinkaboszi (válaszként erre: 241. - A25b44f6a3)
2010. nov. 22. 19:59
azért a könyv sem szentírás :D
248. Katinkaboszi (válaszként erre: 238. - Genlips)
2010. nov. 22. 19:57

háttudomén?:DDD


nem ismerhetek mindenkit :DDDD

247. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 246. - Genlips)
2010. nov. 22. 19:50
Kapcsoltam, és azért írtam sajnos én is megbántottam valakit. Bocsánat!
246. genlips (válaszként erre: 242. - 9b10f3d7ff)
2010. nov. 22. 19:43
ahhoz is kell érzék, hogy érzékeld, én a szomszéd Katiról beszéltem :))
2010. nov. 22. 18:06

Kedves hozzászólók!

Teljesen felesleges bántani egymást, igaz én is megtettem, megbántam. Itt mi nem tudjuk eldönteni milyen élete lenne a cikkíró lányának. A leírása alapján a fiú erősen vallásos, nyílván a lánynak kellene alkalmazkodni hozzá. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetne boldog a fiúval. Ki így, ki úgy érzi jól magát.

Az országokat kár cikizni, ha tehetné mindenki a legjobb körülmények között élne. Az állampolgárok nem sokat tehetnek, ezt ugye megtapasztalhatta a magyarság is. A vezetők fejében , és néha a nagyhatalmak döntenek melyik országra milyen szerepet osztanak le.

Itt nálunk is egyre süllyedünk, páréve még azt mondtam , hogy lehet valaki annyira igénytelen, hogy az aluljáróban fetreng. Már tudom könnyen megeshet, elég egy válás, betegség, munkanélküliség és már az utcán is találja magát az ember, és nem azért, mert igénytelen csak azért, mert a sors ezt osztotta neki. Innen már nehéz a visszatérés. Nem marad más, csak az alkohol, hogy elmeneküljön addig is a zord valóságból.

Érdekességként elmondom, szomszédom véletlenül tudta meg Hollandiában élnek rokonaik egy TV műsor kapcsán. Írtak nekik felvették a kapcsolatot velük / ez hétéve történt./ Megjöttek a Holland rokonok hozzájuk és elcsodálkoztak, hogy nálunk emeletes épületek vannak és bankkártya automata.

Komolyan azt hitték mi Magyarok sátorban lakunk. Tudom ez az ő szégyenük,tudatlanságuk. Ámultak és bámultak a csodálattól. Évente visszajárók lettek.

Viszont én is sokszor csak ámultam néhány videó felvételen amit a fiam készített afrikai országokban,én is azt hittem kunyhóban élnek és háncsszoknya a menő, közben többsávos a miénknél jobb minőségű autóutak voltak , gyönyörű épületekkel.

Ne felejtsük azt sem el ahol háború dúl ott , úgy és annyiból élnek az emberek amiből tudnak. Egyébként az említett országokban sem mindenki sátorban él, vannak ott is városok,ne keverjük hogy egy szétlőtt házból,lakásból ha menekülni kell muszáj beérni a sátorral és barlanggal is. Ez nem az ő szégyenük.


Tudom vannak itt a Hoxán olyanok is akik muszlim vegyesházasságban élnek nagyon boldogan, de mert támadják őket és nem hiszik el az ő házasságuk harmonikus és boldog inkább nem is írnak semmit.

244. demeeri
2010. nov. 22. 18:01

Nem értek egyet a tasszista megnyilválulásokkal.

Ez túlzás.Ez nem azt jeleni,hogy szívesen lennék arab feleség.Dehogy.Csak arra szeretném felhívni a figyelmet,hogy aki ilyen kommenteket ír,az nem való közénk.A rasszizmust mélyen elítélendő dolognak tartom.

243. demeeri (válaszként erre: 220. - 274c9996b8)
2010. nov. 22. 17:57

"Magyar,mint rasszista"?Ezek után mit mást lehet gondolni?

Ezek a kommentek nem ide valók.Bocs.

242. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 238. - Genlips)
2010. nov. 22. 17:06

Húúúú "halálra nevettem" magam. Ügyes vagy, hogy már tudsz írni, gondolom olyan 4-5 éves lehetsz.ÁÁÁ az ötévesek már okosabbak, maradok a 3.4 évesnél.

A homokozóban játszó kortársaidtól szoktam hallani hasonló értelmes megnyilvánulásokat. Mire felnősz remélhetőleg kinövöd :S

241. a25b44f6a3 (válaszként erre: 227. - Helenhadsell)
2010. nov. 22. 15:00
Egyet értek Katinkaboszival. Attól, hogy azzal "menőzöl", hogy körbeutaztad a földet, attól még fele annyit sem tudhatsz róluk, mint aki mondjuk könyveket olvasott róla a 4 fal között.
2010. nov. 22. 12:50
Tényleg biztosan vannak kivételek és egyedi történetek, meg happy endek, de nem kell ahhoz éveket élni máshol, hogy az ember rájöjjön, hogy ezek az emberek teljesen más látásmóddal rendelkeznek a világról és leginkább a nőkről.A nő a férje hatalma alatt élő személy, akinek a dolgokba semmilyen beleszólási joga nincs.Nő nem tartózkodhat férfi nélkül az utcán.Erősen él az önbíráskodás joga is, úgymint a halálra kövezés és még sorolhatnánk.Ezek tények.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook