Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie? fórum

Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2013. máj. 3. 11:38
nem fogja elvinni,de idovel rajon majd magatol is erre,legy turelmes vele.ez az amit tudsz erte tenni.
126. szanád (válaszként erre: 125. - Cukorka_18)
2009. nov. 4. 13:35

Nehogy oda add ennek a fiúnak a kezed.. ((

hajsd el,mielőbb

2009. okt. 30. 07:02
Én is egy 18 éves lány vagyok.Immár 7 hónapja élek együtt a barátommal .Én pl már sajnálom hogy csak ő vele voltam,mert most per pillanat úgy néz ki a dolog hogy megkéri a kezemet.Azzal nincs semmi baj ha több fiút is "kipróbál" a lány csak azért nem kellene túlzásba vinnie.Lehet hogy újdonság neki ez az egész dolog vagy hamar megunja a fiúkat(mint te is leírtad ,hogy fél évig voltak együtt)pont ez az ami nállam is szerepet játszik,hogy hűha már több mint fél év és kezdjük megunni az illetőt.Azt megértem,hogy partnert vált de azt nem hogy miért fekszik le mindenkivel.Ha valamelyik fiú azt mondja hogy otthagylak ha nem fekszel le velem akkor az haggyon is ott ,mert nem érdemel meg minket!
2009. okt. 29. 17:14
Igaz már nagyon régen voltam a gépben,de egyszerűen nem jutok ide.A helyzet sajnos azóta sem változott.A komolynak tűnő barát 6 hónap után-anélkül,hogy személyesen megismerhettük volna-köddé vált.Vagyis az én drága kislányom megcsalta egy haverokkal együtt történő nyaraláson a srác egyik haverjával,ami ugye mindjárt ki is derült és vége is lett a kapcsolatnak.A nézőpont azóta sem változott,még mindig úgy tartja a lányom,hogy az a bizonyos dolog hozzátarozik a szerelmi élethez.ha nem fekszik le a soron lévő fiúval az otthagyja.Hiába próbálom meggyőzni arról,hogy a méltóságunk fontosabb.Ashley 18-nak üzenem:szerintem a 3.pontod lehet igaz és remélem majd eltűnik az újdonság varázsa.A családban nincs előtte rossz példa.Amúgy tegnap jelentkezett az említett barát békülési szándékkal.Majd ha idejutok a gépbe megírom ,hogyan alakultak a dolgok.Köszi a figyelmeteket és a bíztatást.
123. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 122. - C69ff6d3e9)
2009. aug. 14. 17:12

Azért 18 évesen főleg ha ilyenekbe keveredik én is beleszólnék. Ezt nem lehet hagyni, nagykorúság ide vagy oda! A szülő az szülő és meg kell óvnia az ilyenektől még ha neki nem is tetszik! Majd később még hálás lesz.

Egy szülőnek amúgy is nagyon nehéz belátnia, hogy felnőtt a gyereke és nem igényli, sőt nem is tűri már az irányítást. Ez ált. a fiús anyáknak megy nehezebben.

2009. aug. 14. 16:30
nem értem,egy 18 éves gyereket, aki nagykorú minek győzködni?akkor már azt tesz amit akar.Nem?
2009. aug. 12. 17:10

remélem minden rendben... én is 18 vagyok, de sose csináltam ilyet. viszont pszichológiát tanulok, és ennek az lehet az oka, h

1. rossz példát látott maga előtt

2. bizonyítani akar magának vagy a barátainak

3. új, és izgalmas neki mindez, ezért még tetszik

megszüntetni úgy tudod, ogy beszélsz vele, megtudod, mia probléma, és változtatni próbálsz azon, pl. meggyőzöd, h senkinek semmit nem kell bizonyítania, mert akinek igen, az nem nagyon ér semmit, ha ily módon kell meggyőzni vmiről.

van pár ismerősöm, akik ugyanilyenek, vagy ilyenek voltak, de egy idő után rájöttek, h semmi értelme nincs hosszútávon a dolognak.

én speciel sose vtam ilyen, a mostani a 4. barátom, és komoly a kapcsolat, és nem is kell rajta kívül más.

(sry a helyesírási hibákért, rossz a billentyűzet)

120. klenca
2009. aug. 7. 19:16
Hogyan alakult azóta?
2009. máj. 21. 18:33
Kösz az eddigi tanácsokat,remélem megoldodik a problémám,mert komolynak tűnő kapcsolat van kialakulóban.Majd megírom mi lett belőle.Egyébként én írtam ki a fórumot.
118. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 117. - Yulcsy)
2009. máj. 2. 11:05
Legalább azt használnak. Mi lenne ha rájönnének, hogy nélküle sokkal kellemesebb?
117. Yulcsy
2009. máj. 2. 07:47

Sajnos tényleg most az a menő, hogy ki kivel és milyen módon csinálta.Nem szeretnék most tini lenni.

Szerintem az a baj, hogy elvesztek a normák, a szabályok az életünkből.A diszkó hajnal 1-kor kezdődik, alkoholhoz, cigarettához és droghoz könnyen jutnak a tinik.Egy vasárnapi séta a diszkó körül és nem látok mást, csak eldobált, használt óvszereket. :(((

2009. máj. 1. 18:19
A szülő azt mond amit akar.ha azt mondod neki 8ra legyen otthon.lefekszik vele 7kor,de 8ra otthon lesz!Ugy gondolom,ha szigorítod,még jobban belemegy ebbe a dologba,mert izgisebbnek fogja találni!
115. paki1968 (válaszként erre: 114. - Liki28)
2009. máj. 1. 17:51
Nem bántottál meg,és köszi.
114. liki28 (válaszként erre: 112. - Paki1968)
2009. ápr. 30. 10:49
nem azért irtam amit gondolok hogy téged megbácsalak vele, nagyon sajnálom ha megbántottalak,, és még én is lehetek ebben a helyzetben mert ez csak egy anyának fáj a legjobban remélem kinyilik majd a lányod szeme, talál egy nosrmális rendes pasit és abbahagya,,mert ha szerelmes lessz akorr lehet nem fog majd más pasik után nézni beszélgess vele sokat és kitartás!
113. paki1968 (válaszként erre: 109. - Df2a740c00)
2009. ápr. 29. 18:24
Ebben reménkedek én is és főleg abban,hogy talán igazán szerelmes is lesz.A zárójeles megjegyzésedre igen a válasz.
112. paki1968 (válaszként erre: 93. - Liki28)
2009. ápr. 29. 18:21
Nem biztos,hogy elmondja majd Neked.Mit gondolsz erre engedélyt kért mint ahogy másra igen?Ha így lenne,nem kellett volna beindítanom ezt a témát.
111. paki1968 (válaszként erre: 90. - Mohonc)
2009. ápr. 29. 18:19
Igazad is van ha félsz.Ugyanis az én lányom a többiekhez képest" kispályás".15évesen még csak kóstolgatta a szórakozást,amit még /az említett témán kívül/most is inkább csak kóstolgat.Nem mondhatnám,hogy túlzásba viszi és a megadott időre is mindig!!!!itthon van,ugyanis.ha ahazaéert.felkelt szól,hogy megjött.Amúgy sem tudok addig nyugodtan aludni.amíg meg nem jött.Ha az említett témában egyetértenénk,nem is lenne semmi gondom.Lehet,hogy tényleg én vagyok maradi?
110. df2a740c00 (válaszként erre: 93. - Liki28)
2009. ápr. 29. 15:48
persze erre csak akkor lesz lehetőséged, ha előtte illedelmesen engedélyt kér tőled:)
2009. ápr. 29. 15:45
Majd ha szép lassan elkopik az újdonság varázsa (gondolom, nem túl régóta él szexuális életet), alábbhagy a férfifalással.
108. kattyus (válaszként erre: 80. - A1baa7edcc)
2009. ápr. 29. 14:43
Nem ő írta ki a fórumot.
107. kattyus (válaszként erre: 45. - Mulberry88)
2009. ápr. 29. 14:40
Te mondtad ki az igazat. Egy 18 éves lány "jogilag" felnőtt. Gyakorlatban még idő amíg eljut a felnőtt korig. Nekem 16 évesem van. Mindennek a kulcsa a beszélgetés. Itt elhangzott olyan hogy azt csinál a testével amit akar. De az esetleges következményeket persze nem csak ő viseli majd. Sem a lelkieket, sem az anyagiakat.
106. syria
2009. ápr. 28. 23:29
Na most örülök igazán hogy fiaim vannak. Ráadásul ők nem tartoznak azok közé, akik zabálják a könnyűvérű tiniket.
105. c42aaaac41 (válaszként erre: 93. - Liki28)
2009. ápr. 28. 14:30
Gondolod ki fogja kérni a véleményed?Ha meg akarja tenni,meg fogja!Ha máshol nem egy mosdóban!
2009. ápr. 27. 00:24

A nők többnyire nem pusztán az élvezetért fekszenek le férfiakkal-érzelmi biztonságot keresnek, amivel kompenzálhatják a saját önértékelési zavaraikat-a kérdés, hogy hogyan és miért jutott arra, hogy ennyire alacsony legyen az önértékelése?

(ez persze csak a gerince lehet a problémának az ok másban is keresendő.)

103. klenca (válaszként erre: 92. - Lilura)
2009. ápr. 26. 22:32

Nem viselkedhetsz helyette, nem zárhatod kalitkába.


A saját döntése lesz, mit csinál, te eldöntheted, hogy fontos-e neked a vele való kapcsolatod, vagy elveszíted.


Adhatsz neki iránytűt, de neki kell használnia!

102. 53ce7424c0 (válaszként erre: 101. - 5cf5a8fb41)
2009. ápr. 26. 22:29

Igen, de te meg a lányod két különböző ember vagytok,nem lehet mindenben ahhoz hasonlitani, hogy te mit tettél volna.

Ugy értettem, hogy talán önmagának akar ezzel bizonyitani valamit, hogy megteszi, vagy ki akar törni a megszokottságból,nem tudom, csak egy feltevés...

101. 5cf5a8fb41 (válaszként erre: 100. - 53ce7424c0)
2009. ápr. 26. 20:49

eléggé önbizalom hiányos ,sajnos...

én is az vagyok, mégsem tettem ilyet...

100. 53ce7424c0 (válaszként erre: 97. - 5cf5a8fb41)
2009. ápr. 26. 20:46
Irtad, hogy a lányodnak nincsenek igazán barátai. Erről az jutott eszembe, hogy lehet, hogy valamilyen szinten komplexusai lehetnek emiatt, és igy próbál kompenzálni, hogy bulikon odaadja magát a fiúknak, érzelmek nélkül...
99. liki28
2009. ápr. 26. 20:36
még addig van egy kis idö pontosan 7-év mire a lányom 18-lesz..tölem nem lát rossz példát nekem csak az apukája volt van és lesz..az anyukámnak szintén én neki nem azt mondom hogy egy legyen de azért ne jusson minden hétvégére egy másik,,,én azért bizom a lányomban és az tuti hogy én nem fogon 14-16-évesen diszkoba engedni.mert ott nincs más csaka sex+a drog sajnos...
98. lilura
2009. ápr. 26. 20:31

Egyik barátnőm gimiben végig szent életet élt, aztán felvették egyetemre és gólyatábor első estéjén egy srác vette el a szüzességét...az sem jobb változat.

Elbeszélgethetnétek magáról az aktusról, hogy egyáltalán élvezett-e valamit. Tudom, hogy furcsán hangzik, de így talán eljuthatnátok oda, hogy vajon miért is csinálta, miért jó neki.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook