Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. jún. 1. 18:27

akkor sok sikert hozzáá,remélem sikerül.

és hol tartotok most???

174. petka
2009. jún. 1. 18:26
Nekem ez lesz az első.
2009. jún. 1. 18:24

elég jó aránylag az idöpont adás.

én pestre járok,és nagyon jó én szeretem a dokimat.

nektek most lesz az elsö???

172. petka (válaszként erre: 171. - Sziporka9)
2009. jún. 1. 18:22

Szia, bocsi hogy válaszolok de én is érdekelt vagyok a témában. Mi a győribe járunk. Én január 5-én kértem és február 13-ra kaptam az első időpontot, ami szerintem jónak mondható.

Kellenek az eddigi vizsgálati eredményeid, házassági anyakönyvi kivonat vagy igazolás hogy élettársak vagytok. És persze mindkettőtök TB kártyája.

Nagyon kedvesek, először én is féltem.

171. sziporka9 (válaszként erre: 169. - Nita25)
2009. jún. 1. 18:18

Sziasztok Lányok?!


Bocs, kérdezhetek? Valamennyire sorstársak vagyunk.Mi két vetélés, és sok csalódás után most szeretnénk bejelentkezni a Győri Kaáliba.

Ti mennyi idő múlva kaptatok időpontot?

És melyik Kaáliba jártok?!

És kell valamilyen vizsgálat eredmény,amit neked kell vinned, vagy ott majd mindent elmondanak?

Tök izgalomban vagyok.

pusz

és

kösz

2009. máj. 27. 21:34

nem tudom hogy nálad milyen vizsgálatokat kérnek..minden kaáli más.és bersze minden páciens amikor mi mentünk hogy időpontot kérjünk a pultos kiscsaj elmondta milyen vizsgálatkra lesz szükségünk.

nekem:ekg,aids,hepatitis b,c, álltalános vérvétel,a menzim első-harmadik napján hormon vizsgálat,rákszűrés,és clamidia teszt.

a férjemnek:aids,hepa.b és c.

persze nem lett kész mind mire kezdtük a protokollt de amik elkészültek azt vittem.

ne félj nekem is millió kérdésem volt és időközben is amit nem értettem mindig megkérdeztem.igaz néha leszőkézett de mindig válszolt.de mondtam is neki hogy végül is csak tőle kérdezhetek a kéményseprő biztos nem tudná megmondani amire kiváncsi vagyok.ere azt mondta ez igaz!!

szóval kérdezz bátran neki ez a dolga hogy segítsen neked mindenben.

ha még nem csináltak összeférhetetlenségi teszetet esetleg azt is kérhetnek.(vércsop.megh.)

akkor frissülni fog a ruhatár az jó dolog.jól öltözötten kell belevágni egy ilyen jó ügyhöz.

mi három éve leszünk házasok szept.-ben és nov.5 éve leszün együtt.nagyon jó emberem van imádom.persze ő is nehéz eset néha de ki nem??

tényleg te sajnos tudod milyen vetélés után...te is tapasztaltál ehhez hasonlót.és mondott valaki valami okosat vagy honnan tudtad hogy most megjött vagy nem?bocsi hogy ezzel zavarlak...

és ti mióta vagytok együtt a pároddal?

169. nita25
2009. máj. 27. 17:06

Sziasztok Lányok!!

Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat,most rám férnek:) zsuszafn!jövöhéten kedden megyünk az elsö konzultáciora,sajna még nem tudom ki lesz a dokim de csak jokat hallottam a dokikrol ugyhogy remélem kifogok valami türelmes dokit :) Sok kérdésem lesz majd hozzá és birnia kell :)

bibócska!nagyon ari vagy,hogy gondolsz rám :) Nagyon kiváncsi vagyok milyen vizsgálatokra küld el és ,hogy mit tud mondani a 4 vetélésemre :( olyan fura,hogy mind a 4 ugyan abban a hétben ment el,ezt valahogy nem tudom felfogni mi történhet akkor ?! ugyhogy remélem mond valami okosat.Hát igen a dokid sem tudja mi lehetett ez a kis vérezgetés,mert mind a kettö lehetséges.És hogyha megjön akkor menned kell hozzá?Ilyenkor adnak valami gyogyszert vagy mit csinálnak?

Azt mondják tényleg rossz idö lesz a hétvégén :( Mi is szerettünk volna elmenni valahova kirándulni de igy sajna elmarad.Szombaton vásárolni megyünk nincs a férjemnek normális rucia amiben eljön kedden :) csinin kell kinézni azt mondta :)valami rövid gatyot meg inget szeretne persze valami szandival :) szörnyü a pasi.Ti miota vagytok együtt a férjeddel?

puszi csajszik

2009. máj. 27. 14:23

szia nita..

én jól vagyok.időtől függ mi lesz a hétvégén.amióta együtt vagyok a férjemmel mindig a hortobágyra mentünk pünkösdkor.nagyon jó programok vannak és szeretem nagyon.de most nem mondd jó időt így nem tudom mi lesz.lehet hogy pihenünk itthon.

sokat gondolok ám rád..főleg hogy közeleg a másodika.már nem kell sokat aludnod.és közelebb kerülsz egy lépéssel az anysághoz.drukkolok nagyon hogy jó híreket kapj és hidd el nem lesz semmi gond.

amúgy én jól vagyok,csak kicsit vérezgettem szom.vas.hétfőn.nem volt erős és sok sem de mégsem tudom mi lehet.már most el is múlt.de menzinek kevésnek gondolom.esetleg utólagos tisztulás lehetett?vagy a hormonok még nem álltak be?felhívtam a dokimat hogy mi lehet de nem lettem okosabb.ő is ezeket sorolta fel.ha esetleg menzi volt akkor most várnom kell amíg ismét megjön és csak akkor kezdhetem ismét.

szóval kitartás ás csakis pozitívan ok??

puszi.

ui:ti mit csináltok a hétvégén?

2009. máj. 26. 22:20

Sziasztok Lányok!

Néha én is beszállok, bár mindig olvasom ki mit ír! Lehet ám tanulni!

Szia Nita25! Nagyon drukkolok, remélem csak pozitiv dolgokat fogsz hallani, mikor is mentek?

Ki is a dokitok?

2009. máj. 26. 19:43

nem kell a parkolásért fizetni:)

és ne parázz,mit mindhatna olyat ami annyira rossz

sikerül nekes is:)

165. nita25
2009. máj. 26. 19:21
Jol vagyok csak parázok kicsit :( Félek,hogy csak rosszat fog tudni mondani.Hát elég fura lenne hogyha külön mennénk be,nincs sok értelme annak :) a korház elött fizetett parkolo van? zsuzsanf merre vagy?
2009. máj. 26. 19:10

együtt beszélnek velünk.

nem külön annak mi értelme lenne.

remélem jól vagy csajszi!!!

puszi

163. nita25
2009. máj. 26. 18:41

Sziasztok csajszik!Köszönöm kérdésetek jol vagyok.nagyon gyorsan megy az idö ugyhogy nemsokára tul vagyok az elsö konzultácion :) A párokkal együtt beszélget a doki vagy külön-külön?? Mert valaki azt mondta,hogy külön beszélnek a párokkal,amit kicsit furcsálok.

bibócska!minden nap megleslek benneteket csak sajna nincs mindig energiám irni :( Hogy vagytok?mit csináltok a 3 napos ünnepen?remélem pihentek sokat majd! puszi nektek

2009. máj. 25. 21:27

igazad van zsanett.ha megteheted maradj otthon és készülj a magad kis izgalmára:-)

szia nita..nem voltál mostanában.hogy vagy?telnek a napok?remélem jó híreket kapsz majd és tettszeni fog amit hallasz és amit látsz...

puszi nektek

2009. máj. 25. 21:27

szia nita!!!


mizus???

bizti jó dokid lesz itt mindenki jó!!!

szóval nem kell izgulni!!!

puszi

160. nita25
2009. máj. 25. 17:06
Sziasztok!Hogy vagytok? 1 hét mulva talán már én is többet tudok mondani a Kaálirol,remélem rendes dokit fogok ki.
2009. máj. 24. 14:43

köszike bibocska,én is igy gondolom.

én túl vagyok már egy sikertelen beültin ezért tudom hogy a stressszes meló nem jó.

nálunk a munkahelyemen volt hogy beküldtek egy fertözö gyerekhez ,hogy áplojam pedig tudték hogy 1 hét mulva beülti.

szóval most ebböl nem kérek.

2009. máj. 24. 13:05

sziasztok zsuzsa és zsanetta...

ha megengeditek szerintem is az a legjobb ha el tudtok jönni tp-re már a kezelés elejétől.

nem tudom kinek mennyire stresszes a munkahelye de egy ilyen "vállalkozáshoz"szerintem elengedhetetlen a nyugalom.a kezelés alatt úgyis mindig van min izgulni aztán a punkció hogy minden rendben legyen majd a beültetés...

szóval ha tehetitek maradjatok otthon és kerüljétek a munkahelyi sresszt jót tesz nagyon

2009. máj. 23. 17:05

hát az,nehéz.

2007 december,majd november volt az elsö beülti.

2009. máj. 23. 17:00
igazad van!! Mindig gyerekek között lenni, nehéz lehet! Mióta próbálkoztok?
2009. máj. 23. 16:58

én egy gyerekklinikán dolgozom ,mint csecsemő és gyermekápoló

én a sok beteg gyerekhez nem megyek vissza,rengeteg betegség,baktérium,ja és emelgetni öket.

áááááá nincs annyi pénz.....

2009. máj. 23. 16:56
te mivel foglalkozol?
2009. máj. 23. 16:50

értem.

az irodai munka az nem rossz.mindenesetre nyudodtabb mint az enyém.

én bizti hogy nem megyek vissza sem ha terhes maradok.

2009. máj. 23. 16:50
de én is ugygondolom, hogy a 2.nál már előtte én is táppénzre megyek, mert ilyen rohanva, idegesen nem lehet ezt csinálni, rá kell készülni.
2009. máj. 23. 16:49
irodában vagyok, sajna kevesen vagyunk, ugyhogy dolgozom amikor csak tudok, volt olyan hogy 8-ra kellett mennem, reggel a 4.45 busszal mentem és délre visszaértem munkába.
2009. máj. 23. 16:37

én betegen vagyok ilyenkor.

most már stimunál betegre megyek azt hiszem.

hát nagyon nem szeretik ezt a dolgot a munkahelyek.

mivel foglalkozol??

2009. máj. 23. 16:34
febr-márc-ban 10 nap szabim ment rá, beülti után persze táppénz volt másfél hét, aug-szept-re megint vagy 10 nap szabim rámegy.
2009. máj. 23. 16:30

és hogy tolerálja a munkahelyed_?

beülti után betegállományban vagy??

2009. máj. 23. 16:29
ha uh-ra megyek egyedül megyek, a párom nem tud ennyiszer eljönni szabira, örülök ha engem elengednek. Persze amikor mindkettőnknek menni kell akkor kocsival megyünk, de ha lesz a következő beültetés nem jövünk haza inkább ott a közelbe kiveszünk egy szobát, hagy tudjak feküdni.
2009. máj. 23. 16:26

akkor egyedül jössz fel általában??

a párod el sem tud kisérni vagy valaki más???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook