Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


265. petka (válaszként erre: 264. - Remény21)
2009. jún. 2. 14:32
Hat igen, ebben az esetben tenyleg biztonsagosabb.
264. Remény21 (válaszként erre: 262. - Petka)
2009. jún. 2. 14:31
Petka! Nekem csak félig-meddig átjárható, akár 50%-ban spontán is bejöhetne a dolog, de akkor még ott van az a bibi, hogy nem ágyazódik be jól, s jön egy méhen kívüli! Azt mondta a nődokim, h inkább ezt kerüljük el...így lombik!
2009. jún. 2. 14:29
Bibócska! Mit szólsz mrvRita hozzászólásához? Neked ismerős ez az 50ezer forintos történet, meghogy 3 havonta támogat csak a TB? Neked se telt még le az első IVF óta a 3 hónap, nem?
262. petka
2009. jún. 2. 14:29
Lenne egy teljesen komoly kerdesem: ha valakinel diagnosztizaljak a petevezetek elzarodast, tehat hogy teljesen atjarhatatlan, tortent valakivel akkora csoda hogy megis terhes lett lombik nelkul? Mert en hiaba magyarazom az ismeroseimnek hogy mi a problemam, mindenki azt mondja hogy bizzak a csodaban. Hat en meg nem bizok. Tenyleg erdekelne hogy hallott-e mar valaki ilyenrol?
2009. jún. 2. 14:26
remélem most minden jól fog alkulni és a gólyátok végre célba érhet...
260. Remény21 (válaszként erre: 256. - Bibócska)
2009. jún. 2. 14:26
:) Kikapcsolódásként mindenki figyelmébe ajánlanám a következő doku.filmeket (Nat.Geo. műsorán), ha még nem ismernétek: Élet az anyaméhben I. rész, Élet az anyaméhben II. (ikrek), ebből nagyon sok mindent meg lehet tudni, az első "csodás" pillanattól kezdve, a beágyazódáson keresztül a szülésig...én végig tátott szájjal néztem :)
259. petka (válaszként erre: 258. - Bibócska)
2009. jún. 2. 14:25
Lelkesedes az van! Muszaj lesz neki csinalni, megha nyugnek is erzi, mert ugyanugy akarja mint en. Csak ebben a szemet vilagban valaki/valami mindig keresztbe tesz nekunk, ezert kesik a golyank.
2009. jún. 2. 14:22

petka a lelkesedés a legjobb kezdet....

és ha párod is azt érzi amit te nem fogja nyűgnek érezni ezt a procedúrát:-)

257. petka
2009. jún. 2. 14:19
Sziasztok csajok, ujra itt vagyok mint tegnap este. Ma tettunk egy lepest hogy a ferjem minel hamarabb hazajojjon es vegre tudjunk menni a Kaaliba, folytatni a vizsgalatokat. Szegeny Dragam mar azt hiheti hogy spermadonornak nezem, mindig megemlitem a baba temat, elmondom neki hogy fogy az ido, es hogy egy Elizabeth nevu kislany mar nagyon varja.:))
2009. jún. 2. 14:08

remény köszönöm szépen nagyon kedves tőled amiket írtál.igen próbálok erős maradni és kitartok a továbbiakban is.jó dokit kaptál nekem is ő az orvosom.vidám fazon a végén nevetve jösz majd ki a rendelőjéből.remélem hogy sikerrel és szerencsével fogtok járni.

én is így gondolom hogy nem fogok előre járni talán most ez volt az egyik nagy baj.már nagyon beleéltem magam és nem gondoltam hogy bármi rosszul sülhet el.én nem mondtam senkinek sem a dolgot de ellenben a családom nem nagyon tudta elhallgatni a dolgot majd most megpróbálok egyenesen beszélni velük és megkérni őket ne mondjanak senknek semmit amíg nem lehet.

bár én nem vagyok babonás de ebben hiszek!!!

2009. jún. 2. 13:55
Lassan kezdem magam agydokinak érezni, szóljatok rám! :D
254. Remény21 (válaszként erre: 252. - MrvRita)
2009. jún. 2. 13:55
Szia Rita! Szociológiából sztem simán kidumálod őket! :) A baba dologgal kapcs. szívből kívánom, h összejöjjön a 2 csík, de azért a másik lehetőséget is mérlegelni kell :( és erősnek kell akkor is lenned, mert előbb vagy utóbb anyuka leszel! Amúgy ki milyen kúpot használ? Utrogestant? Nekem mind a 4 inszem után az volt...
253. Remény21 (válaszként erre: 249. - Bibócska)
2009. jún. 2. 13:50
Bibócska! Most olvastam végig a Naplód minden egyes betűjét, s könnyeket csalt a szemembe! Ráadásul minél többet elolvastam, az is kiderült, hogy mi rokonlelkek vagyunk!!! Egy csomó dolog közös bennünk, mint pl. ez az elalvási mizéria, fasza férjcske, újra talpra állni és erősnek lenni irányzat! :) Én a továbbiakhoz csak annyit mondanék neked, hogy ne tervezz semmit előre, és ne is nagyon változtass a dolgaidon, bízd a természetre, meg a dokidra! Ki is az amúgy? MI Bodnár papához kaptunk időpontot! Holnap meg megyünk az ÁNTSZ-hez. Meg tudod, a terhesség első 3 hónapja a legkritikusabb! Nálam is legyen majd bárhogy, én biztos nem fogom babonából addig elkiabálni...pussz
252. mrvRita
2009. jún. 2. 13:41

Sziasztok!

Remény21, köszönöm a bíztatás:-)aranyos vagy:-)

Lehet, hogy ma hülyeséget csináltam.

Felhívtam a Kálit, hogy ma erősebb véres folyásom van, menses jellegű, görcsökkel, most már valóban piros:-((

Azt mondták 11.-én menjek Uh-ra, és ők azt mondták, ez nem sikerült:-((nem akarom elhinni, még bízok bennük.

Tudodjátok én még valahol reménykedem, úgy bízom itt vannak:-))

Igaz telefon letéve sírtam, de már telcsiznem kellett, hogy így a kúpot adhatom e tovább.


Csütörökön mindenféleképpen csinálok tesztet!!

Úgy döntöttünk a férjemmel, úgy érezzük van még esélyünk és nem adjuk fel!:-)

Valamint azt is mondták, hogy mivel van lefagyasztott bébik, így akár mikor el lehet kezdeni, de valami 50 ezret emlegetett, de nem igazán értettem:-(

Így is kétszer kérdeztem rá, de még mindig nem értem:-(

A lényeg amit én ki vettem, hogy ha 3 hónapon belül szeretnénk az ujabbat, akkor fizetni kell 50 ezret, mert a Tb csak 3 havonta fizet:-(de még ez az állapotomtól is függ, hogy mi a helyzet odabenn:-)

Ti ezt értitek , mert én nem?

De ha ez van, akkor lehet, hogy megvárjuk a 3 hónapot.


Szombaton szigorlatozom, és most kezdtem tanulni 18 tételem van:-(még ez is a tetejébe:-)

Remélem sikerül, szociológiából vizsgázom.


Nagyon szurkolok itt mindenkinek!


Üdv!Rita


Üdv!Puszi!Rita

2009. jún. 2. 11:55
petka?? az elöbbit neked írtam,hogy spontán sikerült a Barátnőméknek Nekem 2.-dik Beültetésem sikerült,most 5.-évesek Panna Attika sok sok sikert neked és mindenkinek
2009. jún. 2. 11:49
Szia lehet,hogy igaza is van nekem van eggy barátnöm,akik 5.-beültire mentek vollna és spontán teherbe esett kitartást....
2009. jún. 2. 11:40

én jól vagyok.nekem ez a második próbám lesz.

remélem most jobban fog sikerülni és a babám kitart egészen 9 hónapig:-)

de most már tényleg jól vagyok meggyógyultam és alig várom hogy megjöjjön és ismét belevágjak.remélem a napokban beköv.

248. Remény21 (válaszként erre: 242. - MrvRita)
2009. jún. 2. 11:23
Mellesleg detto u.az a szitu, mint nálatok: 30 - elzáródás - kevés katona...
247. Remény21 (válaszként erre: 245. - Bibócska)
2009. jún. 2. 11:16
Nagyon köszi! És veled akkor most mivan? Hogy bírod lelkileg?
246. Remény21 (válaszként erre: 242. - MrvRita)
2009. jún. 2. 11:15
Szia Rita! Én úgy tudom, hogy a beágyazódás is járhat görcsökkel és beágyazódási vérzéssel! Tudok olyan ismerősömről, aki a terhessége 6. hónapjáig mensizett...csak annyit mondok: a remény hal meg utoljára! kitartás!!!
2009. jún. 2. 11:06

örülök hogy elégedett vagy.

at antsz-nél nem kell várni levesznek egy fiola vért és egy hét múlva lehet menni az ereményért.

viszont debrecenben a hétfői és/vagy a keddi napon veszik le a vért ezekhez a tesztekhez.a többi napon nem.ennek nézz utána mert már nem emlékszem pontosan melyik nap de valahogy így van..

igen ha viszed a beutalót nem vesznek el pénzt.

hát a szabis dolgokat nem tudom de azért a dokiknak is pihenni kell néha...

a rövid, hosszú programot a doki határozza meg attól függően melyiket tartja a legjobbnak a páciens lelteit és eredményeit értékelve.

végül kb:egy hét különbség van a kettő között.

244. Remény21 (válaszként erre: 241. - Bibócska)
2009. jún. 2. 10:54
Bibócska! Nagyon köszi a hasznos infókat! Majdnem minden kérdésemre sikerült kielégítő választ adnod! Akkor ha jól értelmezem, ha beutalód van, akkor a HIV és Hepatitis vizsgálat is ingyenes? És ezekhez az ANTSZ-nél is várni kell, vagy egyből megcsinálják? Mitől függ, hogy rövid v. hosszú távú program? Köszi! Amúgy most sztem a nyári szabadságolások is hátráltatnak a várólistán! :(
243. mrvRita
2009. jún. 2. 10:45

Sziasztok!

Egy kérdésem van.


Nekem 10 -et fagyasztottak le, amennyiben ez sikertelen nem tudjátok, hogy megy utána?Mikor lehet a következőt?


Azért még bízom:-)))Valahogy úgy érzem ott vannak valahol, csak ilyezgetni akarnak:-((


Üdv!Rita

242. mrvRita
2009. jún. 2. 10:42

Sziasztok!

Nekem 21.-én volt az első beültim . Nagyon félek, csütörtökön teszt, de erős görcseim vannak és vérzés(pirosos-barnás nyákos)

Azért még bizakodom:-))

Kettőt ültettek be:-))


Bp.-re járok a Káliba Szmatona doki bácsihoz.


30 éves vagyok. petevezék elzáródásom van és a férjemnél kevés számú sperma:-(((


ÜdvRita

241. bibócska (válaszként erre: 182. - Remény21)
2009. jún. 2. 10:41

szia remény..

nos nekünk nagy szerencsénk volt mert mi jan.voltunk bejelnetkezni és egy hét múlva mehettünk is a konzultációra mert az egyik beteg visszamondta az időpontot.

két fajta rogramm van.

nekem a hosszú volt.amikor megjött a menzim a 20-22 napon kellett mennem uh.-ra.akkor a doki megnézta mi a szitu odabenn és felírta a decapectil injekciót.minden nap egy felet kellett beadni.amikor megjött mennem kellett vv.és utána felírta a gonál-f-et ami elkezte a munkáját.

egy héten 2x kellett menni vv.uh.

nos nekem márc.5-én jött meg 18 volt a leszívás és 23.-án a beülti.

amikor i bejelentkeztünk nekünk a pultos hölgy már mondta is milyen vizygálatokra van szükség.

nekem:rákszürés,klamidia teszt,aids,hepatitis:b, és c.,ekg,teljes vérkép.és teljes hormon vizsg.amikor megjön ezt a második vagy harmadik napon

a férjemnek:aids,hepatitis b és c és persze vittük az andrológiai leleteit is.

mivel ezeket a vizsgálatokat megcsinálja a nőgyógyász és a háziorvostól is kértünk beutalókat így nem került pénzbe semmi sem.

a konzultációs dij 13000 ft volt.mi ennyit fizettünk utána már cak a gyógyszerek és az injekciók kerültek sokba úgy hogy 60-70% tb támogatott.

az antsz-hez én a háziorvosomtól kértem beutalót.elmondtam miért kell és ő írta is.

sokan vannak a kaáliba mindig telt ház van de gondolom az a töbi intézetben is így van.én úgy tudom 2-3 hónap várólista biztos van.

remélem minden kérdésedre tudtam válszolni.ha még esetleg segíthetek írj és megpróbálok.

sok szerencsét kívánok nektek és remélem hamarosan bejutsz és boldogan újságolod a jó híreket

2009. jún. 2. 09:27
Amúgy van valakinek infója a miskolci Kaáli-ról? Ha igen, az írja már meg légyszi!
2009. jún. 2. 09:26

Sziasztok Lányok! Nagyon el vagyok keseredve, mert a debrecenibe (amihez ragaszkodunk mindenképp) csak júl.30-ra kaptunk időpontot! :( addig lemegy 2 ciklusom, és tuti kihullik az összes hajam! :(


Nita! ne izgulj, gondolok rád! kíváncsian várom majd a fejleményeket az 1. konzultációtokkal kapcs.!

238. petka
2009. jún. 1. 22:32

Bocsanat hogy eltuntem, csak chateltem a ferjemmel, hazafele felmentem anyukamhoz vacsizni, meg dumalni, most ertem haza.

Jo ejszakat mindenkinek!

237. Remény21 (válaszként erre: 236. - Nita25)
2009. jún. 1. 20:22
Szia Nita! Ahhoz képest, hogy a pestibe mész, tényleg jó az időpontod! Én holnap hívom őket! Akkor holnap eszmecsere!
236. nita25
2009. jún. 1. 20:14

Sziasztok Lányok!Jol bele huztatok a forumba,alig birtam vissza olvasni :) Én holnap megyek elöször a Budapesti Kaáliba 15-re van idöpontunk.Nem is megyek be elötte dolgozni mert már igy is tiszta ideg vagyok.Én április végén kértem idöpontott és már juni 2-ra kaptam is,viszonylag szerintem hamar.Holnap irok ahogy haza jöttünk!Gondoljatok azért rám akkor :)

Zsanetta miujság?Hogy telt a hosszu hétvége? Bibocska!!puszika :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook