Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


205. petka (válaszként erre: 203. - Petka)
2009. jún. 1. 19:04
Mellesleg a férjem nem hisz az orvosokban, csak Istenben és még mindig bízik benne hogy nekünk természetes úton lesz bébink. Én meg nem veszem el a kedvét a próbálkozástól.
2009. jún. 1. 19:04

én most pihenek pár hónapig most hormont kapok ezért csak aug végén kezdünk.

volt egy sikertelen már,de a remény bennem van.

nekem nemrég volt laparotomiam,felvágtak 20 cmes a sebem és most pihenek kicsit de alig várom hogy kezdjünk.

203. petka (válaszként erre: 202. - Remény21)
2009. jún. 1. 19:03
Lentebb írtam :)) teljesen elzáródtak a petevezetékek, lehet veleszületett, vagy gyulladás amit észre sem vettem, tökmindegy hogy mi az oka, lényeg hogy nem fog menni ágyban, párnák közt :)
202. Remény21 (válaszként erre: 200. - Petka)
2009. jún. 1. 19:01
Mert neked mi a bajod Petka? Már ha megkérdezhetem...Nekem csak félig-meddig átjárható a tubám, s hogy kiküszöböljünk egy méhen kívülit, merthogy a páromnál is van egy kis gixel, dokim inkább lombikra javasolt...ma szedte ki a varratot lapar után...
201. Remény21 (válaszként erre: 198. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:59
Még nincs kiszemelt doki, Debiben állítólag 2-en vannak, fényképüket láttam, mind2 szimpi...aki hamarabb rám ér, azé leszek :) És nálad mizujs Zsanetta? Neked mi fog mostanában következni? Láttam, gyerkőcökkel foglalkozol (én is, csak suliban), nem lehet könnyű a kicsik között lelkileg...
200. petka (válaszként erre: 199. - Petka)
2009. jún. 1. 18:59
Én sokszor marhára sajnálom magamat, de aztán látom hogy az én bajom a tiédhez képes gyíkfing.
199. petka
2009. jún. 1. 18:57
Zsanetta, most jobban elolvastalak, hát őszintén tisztellek azért amin keresztül mész. Hány beültetésed volt eddig?
2009. jún. 1. 18:56

szerintem ha 8-9 körül hivod öket az jó.

van kiszemelt orvosod??

mert kérheted is szerintem öt ha van ,legfeljebb azt mondják hogy tele van

197. petka (válaszként erre: 196. - Remény21)
2009. jún. 1. 18:55
Szerintem 8-kor.
2009. jún. 1. 18:53
Én holnap reggel egyeztetek velük időpontot először! Tényleg, mikor nyitnak? Már olyan izgatott vagyok!
2009. jún. 1. 18:52
én ezt nem tudom ,hogy öszinte legyek
2009. jún. 1. 18:50
Ok Zsanetta, de ezek az intézetek is közigazgatásilag az ANTSZ-hoz tartoznak, ha jól tudom... :)
2009. jún. 1. 18:50

szerintem mindegyik kaali jó!!

a legjobbak a mddöség kezelésében!!!

2009. jún. 1. 18:48
Én pozitiv vagyok, és mindenki figyelmébe ajánlom ezt a Kaáli-idézetet:„A történet soha nem a technikáról, hanem az emberről szól….a siker nem a kémcsőben, nem a számítógépben, hanem az emberek lelkében dől el. Fontosabb, hogy visszakapják a hitüket, a derűlátásukat.” /Dr. Steven G. Kaáli/
2009. jún. 1. 18:48

ja értem remény!!

na ezt nem tudom.

de szerintem hivd fel öket és kérdezd meg.

de nem hiszem hogy csak ott csinálják meg ezeket a vizsgálatokat.

szerintem bör és nemibeteggondozóban is végeznek ,de én nem tudom mert én protekcióval csináltattam egy orvosbarátomnál annó.

190. petka (válaszként erre: 188. - Remény21)
2009. jún. 1. 18:47
Értem, nálunk meg a helyi véradó állomásra kell menni, ezért nem értettem.
2009. jún. 1. 18:47

egyébként rengetehg oldal van még ahol tudsz csatlakozni a többi csajokhoz ők is nagyon segitökészek és jó fejek és egy cipőben járunk.

nagyon aranyosak és kedvesek.

188. Remény21 (válaszként erre: 184. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:46
Értesüléseink szerint Debrecenben az ANTSZ-tól fogadják el a HIV és Hepatitis eredményeket...
2009. jún. 1. 18:46

én ugy tudom az nem kell hozzá,de majd ugy is kiderül bizti.

én nem hallottam még erről.

186. petka (válaszként erre: 185. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:44

Hát igen, itt vidéken nem annyira gyakori.

Ez az ÁNTSZ engem is érdekelne hogy miért kell?

2009. jún. 1. 18:42

azt gondolom.

még ma hiába hogy 21.században élünk az itt élö embereknek ez szokatlan,nem is kicsit.

2009. jún. 1. 18:41

üdv remény21!!!

hát sajnálatos hogy te is ide kerültél,de nézzük a pozitiv dolgot hogy bizti sikerülni fog elöbb -utóbb.

minek kellene az ANTSZ???

183. petka (válaszként erre: 180. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:40
A Kaáliban egyáltalán nem. Csak gyorsan intéztem neki TB kártyát. Máshol megnehezíti a dolgokat de itt szerencsére nem. Csak egy kicsit megnéztek bennünket :))
2009. jún. 1. 18:39

Sziasztok! Úgy látszik, sajna bővül a kör folyamatosan! :( Én is "szűz" vagyok még IVF területén. Mi Debrecent célozzuk meg, most vagyok túl 4 sikertelen inszemen, 1 HSG-n, 1 laparon...


Bibócska! SOS! Látom, te is Debrecen "Kaálista" vagy! Meg tudnád nekem mondani, hogy telefonos egyeztetés után kb. mikorra adnak konzultációs időpontot? Mennyi idő telt el neked a konzultációtól a punkcióig? Elfogadnak-e külsős leleteket, ha fél évnél nem régebbiek? Mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Az ANTSZ-hez ki adhat beutalót? Mennyire zsufi a debreceni Kaáli várólistája? Előre is köszi...

2009. jún. 1. 18:39

nekem az endometriosisom és az összenövésem a fő probléma.

elég súlyos ,petevezetöim is hiányoznak.

2009. jún. 1. 18:38

ismerös érzés én is sokmindenen átmentem már,talán több mindenen mint más.

de nem adom fel,mert tudom lesz kisbabám/babáim.

nem szabad feladni és ettöl még nem vagyunk értéktelenek.

az meg csak plussz hogy a férjed is pozitiv .

és látom a képeiden hogy ő külföldi állampolgár.

gondolom ez igy még megnehezitette a dolgotz,mármint a papirdolgokra gondolok.

179. petka (válaszként erre: 177. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:36
És nálad, lehet tudni mi a probléma?
178. petka (válaszként erre: 177. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:34
teljes petevezeték elzáródás. Olvastam az adatlapodon amit a lombikról írtál, hát én ugyanezt éreztem akkor. Azt gondoltam bárkivel előfordulhat, de velem aztán nem. Ezért nagyon lesújtott a hír tavaly szeptemberben, hogy természetes úton nem tudok teherbe esni. De szerencsére a férjem nagyon pozitívan állt hozzá, és ez elviselhetővé teszi. Akkor nagyon értéktelennek éreztem magam.
2009. jún. 1. 18:32

nem baj az a lényeg hogy jöjjön a baba.

és miért kell lombik??

van vmi szervi probléma??

itt ált mindenkinek ez a baja aki itt lombikozik.

176. petka (válaszként erre: 175. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 18:30
Köszönöm! Nekem szinte minden vizsgálatom megvan, kivéve a vércsoport meghatározás. Most várom haza a hímivarsejtet (a férjemet) hogy őt is meg tudják vizsgálni, aztán akkor kb 2 hónap és mehet a beültetés. Elvileg már májusban lett volna, de sajnos külső körülmények közbe szóltak. Én jövő februárban akartam szülni, csakhogy a bébi is vízöntő legyen mint mi :)) de ez már elúszott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook