Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. máj. 23. 16:23
itt nincs ilyen központ, tényleg rossz feljárni, egyrészt a m.helyemről ahányszor megyek mindig szabit kérni, mikor jártam kétnaponta uh-ra, akkor egyik nap melo, másik nap utazás és igy tovább, az a rossz, ha megyek kb 2-re, az egész napon oda van 2 óra busszal oda, aztán metróval a déliig, 190-es busz fel a hegyre, aztán vissza.
2009. máj. 23. 16:19

egyébként egerben nicsen meddöségi??

azért nem könnyü feljárkáni uh-ra,vervételre,stb.

neked lehet kéne pihenni a nagy ut elött beülti után.

2009. máj. 23. 16:17

én is aug. közepe és szept. eleje.

akkorra fejezem be a hormonkezelést.

lehet egymásért izgulnunk.

lehet talizunk is:P

2009. máj. 23. 16:14
nekem is a 2. múlt héten voltam és szeptemberre tudott bevállalni, majd augusztusra kell időpontot kérnem.
2009. máj. 23. 16:09

ez egy magánklinika itt nem tudnak minket benn tartani,nincs hol!!!

engem is fél óráig fektettek.

szerintem nem számit.a bartánömet is és sikerült.

tehát nem hiszem hogy ez befolyásolná.

nekem ez nesz majd a második.

neked??

2009. máj. 23. 15:55
neked hanyadik beültetés?
2009. máj. 23. 15:54
kértem tőle, hogy a legközelebbi beültetésnél hagy feküdjek már legalább 1 órahosszat, azt mondta, hogy ez nem befolyásolja hogy megmarad-e. Olvastam lentebb "lia ikrek"-től hogy Tapolcán beültetés után nemengednek haza másnap engednek csak el.
2009. máj. 23. 15:52

most néztem

most már tudom ki az.

szimpatikus!!

2009. máj. 23. 15:51
remélem jó doki
2009. máj. 23. 15:49

húúúú én nem tudom ki az.

vendégdoki??

vagy csak én vagyok buta.

rajta van a :)

jó orvos??

2009. máj. 23. 15:47
én szmatona dokihoz
134. Zsanetta (válaszként erre: 132. - Zsuzsafn)
2009. máj. 23. 15:11

kihez jársz??

én oda járok én a Krizsa dokihoz,imádom,de aki még nagyon szimpi az a Sajgó!!

akkor bizti tudják hogy mit miért tesznek!!!

2009. máj. 23. 12:49
csak a korom miatt javasolta
2009. máj. 23. 12:49
Én Bp-i Kaáliba járok, és ott javasolta a doki, hogy vegyek részt egy 10 alkalmas kezelésen, mert már benne vagyok a korban (40)
2009. máj. 23. 12:42
te egerbe jársz meddöségibe???
2009. máj. 23. 12:42

neked is a baba miatt kéne menned???

de mi összefüggés van vele??

2009. máj. 23. 12:41

ez az igen !!!

nekem is volt egyszer ilyen kipróbálásra a kulin dokinál,ö lombikos.

többet nem is mentem.

de ezt nem azt jelenti hogy nem jó,csak én nem tartottam hasznosnak az én problémámban.

128. zsuzsafn (válaszként erre: 127. - Zsanetta)
2009. máj. 23. 12:40
Igen szerintem az, de nézd már meg az interneten azon a cimen amit leirtam, ott van fénykép is, szerint az amire te gondolsz
2009. máj. 23. 12:37

hol csinálják??

mert én jártam 1x a kulin Sándor dokinál,magánrendelö talán ott volt ilyen gép ami ilyen mágneses ion vmi volt ,egy ilyen körte formályu vmi a közepe üres és rá kell tenni az ember hasára,vállára stb.

sejteket regenerálja.

pici kattogást ad!!

lehet ez lenne az??

2009. máj. 23. 12:34

Szia Zsanetta!

Nekem azért javasolta az orvos, mert már benne vagyok a korban (40), ez egy mágneses terápia, állitólag csak lefekszem és a hasamra tesznek valamit, eltöltök 20 percet és már mehetek is, megnéztem az interneten is, de konkrétan erről nem irnak. www.fajdalomambulancia.hu

2009. máj. 23. 12:29

én semmit,de te biztosan többet mint én.

én még nem is hallottam róla.

irsz róla pár sort??

2009. máj. 23. 12:13

Sziasztok!

Kinek javasolták már a fájdalomambulancián az ion-indukciós terápiát, valaki tud róla mondani valamit, ez egy sejtregeneráló terápia, állitólag nagyobb a valószinűsége, hogy a beültetés megmarad.

123. zsuzsafn (válaszként erre: 121. - Lia ikrek)
2009. máj. 23. 12:10
Szia! Hát itt tényleg vigyáznak rád, nekem fél órával a beültetés után már kelni kellett fel, öltözni, be a kocsiba és irány haza, most kértem a dokit, hogy a legközelebbinél legalább 1 órát hagy maradjak fekve. Én sem szedtem semmit, de most jobban rákészülök, remélem lesz eredménye, beültetés után haza sem jövük (vidékre) hanem veszük ki egy szobát legalább 1 napra.
122. zsuzsafn (válaszként erre: 120. - Bibócska)
2009. máj. 23. 12:07
Szia! Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, a 2. beültetésnél tartunk, de én természetes uton is teherbe esek, csak mindig elvetélek, mert a férjemnél van egy kis bibi, na most ezt küszöbölték ki az orvosok, csak után ültették be, de sajna nem maradt meg.
121. lia ikrek (válaszként erre: 116. - Zsuzsafn)
2009. máj. 21. 09:59
Szia Én a Tapolcai Reprodukciós Intézetbe Jártam,ott aPetesejt leszívás után 2.-órával lehet hazamenni ,másnap telefonon kell érdeklődni,hogy sikerült e a megtermékenyülés elkezdődött e,az osztódás és 2.nap múlva kellet vissza menni a Beültetésre.Beültetés után nemengednek haza másnap engednek csak el.Utána szigoru fekvés házi munkát felejteni kell ,hasból hirtelen nemszabad felülni,emelni 1kg felett nemlehet ,Állatok közelébe nemenjél még véletlenül sem,rengeteg fehérje félét egyél gyümölcsöt .Én már ijenkor elkezdtem szedni az Elevitet és a Béres cseppet hozzáteszem csak a második beültetésnél csináltam ezeket és,hogy ezekért a dolgokért amit megtettem vagy sem,de sikerült Ikreim Lettek Most 5.-évesk legszebb dolog ami megtörtént velem az életem értelmei ,Kitartást gondolokrád és szúrkolok....
120. bibócska (válaszként erre: 119. - Zsuzsafn)
2009. máj. 21. 09:48

szia..

ha most jó értem már volt beültetésed.hogy miért nem tapad meg? ennek nagyon sok oka lehet..az időzítés nagyon fontos.meg azt hiszem az is lényeges hogy milyen vastag a méhnyálkahártya.mert ha vastag 10 mm felett akkor az ideális mert oda könnyen tud beágyazódni,de ha vékonyabb oda már nehezebben.aztán esetleg nem elég magasak a hormonszintek a beágyzódáshoz.stb stb..szóval vannak okok de igazából mindenkiek más és ezt nem lehet pontosan kideríteni.

egy kicsit részleteznéd hogy mi a gond nálatok..

hanyadik lombiknál tartasz?

119. zsuzsafn (válaszként erre: 118. - Bibócska)
2009. máj. 20. 17:53

Köszi!

Én csak próbálom keresni az okokat, hogy esetleg miért nem tapad meg a 2-ből 1 sem, pedig én teherbe esem, csak mindig elvetélek, nálunk a férjemnél van egy kis prücök.

2009. máj. 20. 16:55

én a debreceni kaáliba járok és ott beültetés után 1 órát feküdni kell.utána beszéltünk a dokival aki elmondta mi a tehendő és mehettem haza.ha az 5.-ik napon van a beültetés akkor nagyobb az esélye a megtapadásnak.mert ilyenkor már több száz sejtből áll a "pici"azaz blasztociszta.nekem is 5 naposan rakták vissza őket és meg is maradt egy.

úgyhogy az jó ha ilyen sokáig bírják,mert életerősek!!

2009. máj. 20. 13:44
Szerintetek az hogy a leszivás és beültetés között 5x24 órán, azaz az 5 napon túl voltam, ez befolyásolja a sikerességet?
2009. máj. 20. 13:31

sziasztok!

Szeretném megkérdzni tőletek, hogy mennyi ideig feküdtetek, közvetlenül a beültetés után, szerintetek Bp-en a fél óra nem kevés? És már után öltözöl, jössz le a lépcsőn és mész haza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook