Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


115. zsuzsafn (válaszként erre: 114. - Anita2.)
2009. máj. 19. 21:49

Köszi Anita!

Tényleg borsos az ára, de az ember lánya mindent megtesz, amit tud a siker érdekében

114. Anita2. (válaszként erre: 112. - Zsuzsafn)
2009. máj. 19. 21:44

Szia Zsuzsa!

Én azt szedem már több hónapja, szerintem jobb, mint az Elevit! Igaz, nem olcsó (3200 Ft/30 db, ennyiért vettem legolcsóbban), de jó az összetétele. Tudom ajánlani!

Sok sikert!

2009. máj. 19. 21:40

szia zsuzsa..

én hallottam már róla ez egy új vitamin de pontosan nem ismerem.több féle is van de többet tényleg nem tudok..

viszont úgy tünik mostanában nagyon ezt ajánlják mert nekem is a kaális doki azt mondta a beültetés előtt kezdjem el szedni de én mondtam már szedek csak mást.

2009. máj. 19. 21:33

Sziasztok!

Én is bp-i kaáliba járok a 2. beültetésre várok, nemtudom a doki mikorra vállal be, az elsőnél 6 hó múlvára tudott bevállalni, remélem a 2.-ra nem kell ilyen sokat várni. A nődokim a Femibion 800-at ajánlja, hogy kezdjem el már most szedni, valaki ismeri??

111. bibócska (válaszként erre: 110. - Lia ikrek)
2009. máj. 19. 21:21

köszönöm...

én most folsavat és eurovit kismamáknak vitamint szedek + e-vitamint..

na és persze sok gyümit és zöldséget is.tejtermékeket is sokat fogyasztok.bár az is igaz hogy ezt csináltam az elsőnél is.csak most talán annyi a különbség hogy frissek a gyümik, salik.vagy frissebbek:-)

talán most tényleg annyival lesz másabb hogy többet fogok pihenni.nagyon köszi hogy elmesélted a tapasztalatodat.hogy vannak a gyerkőceid?

110. lia ikrek (válaszként erre: 109. - Bibócska)
2009. máj. 19. 18:25
Szia bibócska:Én a második beültetésem előtt már elkezdtem,szedni a Bérescseppet és az Elevitet és persze nagyonsok gyümölcsöt ettem plussz fehérje féléket nemtudom,hogy eszed e ezeket.Még ezzel csak segiteni szeretnék neked,hogy nagy lehessen az örömöd nekem bejött ,sokat pihenjél és tudom,hogy nehéz mert az ember nemtud másra gondolni,mint,hogy megtapasztalja az Élet legszebb dolgát az Anyaság Élményeit Ha lehet többszöris de ne stresszelj sok sikert nektek drukkolok...
2009. máj. 19. 17:58

nita drága jól vagyok a hétvége szuper volt csak nagyon hamar eltelt.bár most hosszabb volt mert az én párocskám 3,5 napig csak az enyém volt.de most már megint dolgoznia kell én meg itthon vagyok egyedül és várom őt:-)

tudom hogy soknak tűnik ez a plusz súly de most ne foglalkozz ezzel hiszen két hét és belevágsz egy nagy dologba minden erődre és energiádra szükséged lesz:)tudom mit érzel..amikor nekem is megvolt az időpontom és sem tudtam másra gondolni mint a lehendő kezelésre.na és persze millió kérdésem volt és ezek foglalkoztattak nem a meló.még szerencse hogy a kettő mégsem ütközött:-)

remélem jók a megérzéseid és igazad lesz mert nagyon boldoggá tenne.viszont én is nagyon várom milyen kezelésed lesz és remélem hogy sikeres lesz.mondjuk nem is a beágyazódás lesz a neheze az szerintem nem kérdés hogy sikerülni fog.de az orvos majd azon fog lenni és segíteni hogy meg is maradjon a babád és tudom most jól fognak alakulni a dolgaid..hiszek benne sikerülni fog!!

puszi

108. nita25 (válaszként erre: 107. - Bibócska)
2009. máj. 18. 14:47

Szia bibócska!

Hogy vagy?Hogy telt a hétvége?

sajna kb 20kg kéne leadnom,de egyszerüen nem megy le,meg valahogy most idegileg sem birnám,igyis elággé izgulok nem,hogy még ne is egyek :) Bár öszintén szolva nem érzem ugy,hogy sokat ennék de aztán ki tudja.sajna ezt a vércs.összeférhetetlenség még nem vizsgálták nálunk,de itt a Kaáliba biztosan mindent megnéznek.Csak a junius 2-án jár a fejem,melo közben sem tudok mire gondolni csak,hogy már valami legyen.

Biztosan minden rendben lesz Nálatok a következö honapban,össze fog jönni a baba :) Érzem:)

Addig is sokat pihenj!puszi

2009. máj. 14. 20:52

szia nita..

örülök hogy jól vagy és csakis így tovább..

azt nem tudom mennyi az a súlyfelesleg ami esetleg gondot okozhat de te a gyogyik miatt szedted fel az szerintem kicsit más..

ezek szerint akkor még nem sikerült kideríteni hogy mi lehet a baj...

nekem most vérvizsgálatot kell csináltatnom nem-e esetleg vércsop. összeférhetetlenség miatt ment el a babám.ha ez negatív lesz akkor ismét ott a kérdés miért??ha ezért történt a baj akkor gyógyszerekkel elvileg tudnak segítni..

nektek nem mondta a doki akihez jársz hogy esteleg ilyen vagy valami más gond miatt történik meg a baj.remélem nem voltam túl zavaros:)

mi jövő hónapban kezdjük ismét.amikor megjön a menzim mennem kell hormonvizsgálatra és ha minden ok lesz akkor gggooo...

ha most nem jön össze vagy megint baj lenne akkor viszont pihizni fogok pár hónapot és majd csak jövőre vágunk bele ismét..

kívánom hogy hamar elteljen ez a kb:két hét és te is közelebb legyél a megoldáshoz és hogy anya lehess.továbbra is tarts ki és bizakodj ja és egy kis ++++++++++++enrgia puszi

106. nita25 (válaszként erre: 105. - Bibócska)
2009. máj. 14. 16:59

Szioka bibócska!

Nagyon jolesik amiket irtál,köszönöm a biztatást és a kedves szavakat.:) Nagyon kiváncsi vagyok milyen kezelést fogok kapni,vagy egyáltalán megtalálják mi is a baj.tuti,hogy nálam lesz a bibi.:( Sajna nagyon sok hormonkezelést kaptam és az elmult 4 év alatt nem tudok lefogyni :( szerintem ez is nagy baj,most meg,hogy gyogyit kellett szednem pláne ducibb lettem.Ebben a honapban ujra kezdhetitek?Nagyon nagyon szurkolok Nektek!!

105. bibócska (válaszként erre: 103. - Nita25)
2009. máj. 13. 10:11

szia nita!!

annyira sajnálom elhiszem hogy ki voltál hiszen nem könnyű elveszteni a babád ezt én is tudom.

csináltak vizsgálatokat hogy mi lehet a baj?

nekünk sajnos term.úton egyáltalán nem jön a baba van gy kis gond a férjem spermáival így nekünk csak a lombik segíthet.

nekem ez volt az első beültetésem és sikeres volt egészen a kilencedik hétig én akkor vesztettem el a babómat.most újra nekikezdünk és jobban figyelünk mindenre az orvosom is ezt ígérte.

nem tudom hány babát vesztettél el de én úgy gondolom hogy ha ismét belevágsz bármi módon is mert erősebb a vágyad hogy anya légy akkor csak azt tudom mondani hogy igenis erős csajszi vagy és ne hidd hogy másképp van.tudom nehéz átérzem ami veled történhetett de ne gondold hogy mert kicsit pihentél és próbáltad összeszedni magad nem vagy erős.mindenki akinek valamilyen ok miatt nehezen jön a baba de mégsem adja fel az csakis erős és kitaró ember lehet és én felnézek minden ilyen nőre!!

kívánom tiszta szívből hogy sikerüljön a baba és boldog anyuka lehess..

puszi

2009. máj. 12. 19:13

szia nita !!!

vagyok most!!

te??

103. nita25 (válaszként erre: 99. - Bibócska)
2009. máj. 12. 18:49
szia!Ne hari én adtam fel hülyén a kérdést :) szoval azért kellett gyogyit szednem mert nagyon hamar teherbe tudok esni csak sajna a 7 hétben minden babo elmegy és sajna nem tudják mitöl :(( Hát az igazat megvalva nem vagyok erös csaj,bár ezt mutattam,de belül teljesen össze roppantam.ezért is gondoltam,hogy egy darabig gyogyit szedek,hogy lelkileg helyre jöjjek.ugy érzem most már eljött az idö :)még sosem voltam lombik progin,nagyon izgulok :( gyogyit meg befejeztem soha többet nem akarok szedni.nah ennyit rolam.Ti miota probálkoztok?puszi
102. lia ikrek (válaszként erre: 64. - Edi976)
2009. máj. 12. 10:59
Szia engem most ha látnál nagyon nevetnél,mert jókat kuncogok ezen.Mert én is ugyan igy volltam,de aztán ugy döntöttem a cél érdekében minndent pl.. Énmég a Béres cseppet is szedtem és az Elevitet is már a stimulálás elött Ikreim Lettek Sok Sikert Kivánok...
101. lia ikrek (válaszként erre: 19. - Andika.illes)
2009. máj. 12. 10:52
Szia én Tapolcára Jártam de nekünk sem kellet fizetni semijen vizsgálatért,csak a recepteket amiket felírtak gyogyszer inekcio igaz ,hogy 5-éve lessz júniusba de szerintem nemváltozott semmit mert az Iker találkozón szoktam beszélgetni új kisbabás szülőkkel.Nekem is Ikreim Vannak Panna Attila ..
100. lia ikrek (válaszként erre: 87. - Rytu)
2009. máj. 12. 10:14
Szia én csak azt akarom mondani.hogy kitartó legyél és türelmes Nemtudom ,hogy mijen tanácsokkal lát el az orvosod én Tapolcára jártam,2 beültetésünk volt másodjára sikerült,Ikreim lettek Panna Attila ...Nekem azt mondta az orvosom,hogy szószerinzt egyem le a Boltokban A Joghúrtos Pultot szedtem a Béres cseppet és az Elevitet is .Mindegyiket már elkezdtem szedni a stimulálás elött . CSak a második beültetésnél csináltam ,hogy ezért e vagy sem de sikerült Most júniusban lesznek 5-évesek.Kitartást és sok sikert...
2009. máj. 11. 20:44

nita drága nem kérdeztél hülyeséget...én nem voltam tisztában a helyzettel ezért nem értettem miért kell fogamzásgátlót szedned amikor lombikolsz.

nagyon sajnálom,hogy elvesztetted a babád nekem egy is soknak tűnik nemhogy négy.erős csajszi lehetesz:)

most mész először a lombik programra,vagy már voltál?

kár hogy mostanában nem jönnek ide a csajok pedig biztosan vannak olyanok is akik tudnak a gyógyszer kérdésedre válszt adni..

de gyere át a lombik életre-halálra topicra is.itt is vannak lányok akik lombikolnak elég sokan hátha tudnak neked segíteni.én is járok oda..puszi

98. nita25
2009. máj. 11. 17:33

Szia bibócska!tudom,hogy hülyeséget kérdeztem :) Nekem sajnos 4 vetélésem volt,a legutolso tavaly szeptemberben :( azota szedek fogamzásgátlot,nah meg azért,hogy helyre jöjjön a mensim,de sajna a 8 honap alatt kb 3-szor volt rendesen meg :( ugyhogy sajna ez sem jött össze.

Nagyon sajnálom ami veletek törtnént!:( Mikor kezdheteitek ujra?

juniusban még csak sajna konzultáciora megyünk,bár már tul lennék rajta :(

2009. máj. 10. 20:12

szia nita.

hogy vagy?én a debreceni kaáiba járok, de biztos vannak lányok itt akik a pestibe járnak.

erre a kérdésedre nem tudok válaszolni sajnálom.és igazából nem értem miért kellenne fogamzásgátlót szedni hiszen azért megyünk oda párok mert nem jön össze a baba.de egyébként ha valaki tud válaszolni a kérdésedre az engem is érdekelne.

injekciókat és gyógyszereket fogsz majd kapni..bár minden embernél más más kezelést állapít meg az orvos attól függ melyik félnek milyen panasza van..júniusban már kezditek is a stimulációt,vagy még konzultációra mentek?

96. nita25
2009. máj. 10. 18:26
Sziasztok lányok!Mindenki eltűnt?Ki jár a Budapesti Kaáliba?én junius 2-án megyek elöször oda.:( lenne egy kérdésem.aki elöször megy az intézetbe annak kellett szedni-e fogamzásgátlot???
2009. máj. 9. 10:34
lányok hol vagytok?
94. bibócska (válaszként erre: 92. - Ájrin)
2009. máj. 8. 12:27

köszi ájrin

bele fogok olvasni a naplódba.

nem tudom mikor kezdjük..vagyis a doki mit mond mert én minél hamarabb akarom kezdeni..

kedden megyünk uh.-ra hogy megnézze minden rendben zajlott le és akkor megbeszéljük a folytatást.

hidd el minden jól fog menni és a hó végén kezdhetitek..majd írj mi újság.

93. rytu
2009. máj. 8. 11:47

Sziasztok!


Elnézést a téves infóért,nekünk 5 éve még kértek beutalót,illetve egy szakorvosi papírt a problémáról!

92. ájrin (válaszként erre: 90. - Bibócska)
2009. máj. 7. 18:09

szia Bibócska!

sajnálom, ami veletek történt:(

nem lehet könnyű feldolgozni:(


mi május végén folytatjuk, ha a jóistenke is úgy akarja! végre helyre jöttek az értékeim:)

nem tudom, olvasod-e a naplómat, ott írtam mi is történt velem azóta...


mikor folytatjátok?


vigyázz magadra!

91. ájrin (válaszként erre: 88. - Nitka)
2009. máj. 7. 18:07

szia Nita!

tőlünk sem kértek, én még meg is kérdeztem előre, hogy kell-e.

90. bibócska (válaszként erre: 86. - Nitka)
2009. máj. 7. 17:42

szia nitka.

én úgy tudom nem kell beutaló a kaáli intézetbe.

mi bementünk és kértünk időpontot.annyit kérdeztek hogy ki ajánlotta az intézetet,de beutalót nem kértek.

89. rytu
2009. máj. 7. 12:32

Szia!

Igen,mindenképpen szakorvos kell,aki megállapít valamilyen problémát,akár Nálad,akár a párodnál,És ICSI-t javasol!

Köszönöm a jókívánságot! Nektek is sok sikert!

88. Nitka (válaszként erre: 87. - Rytu)
2009. máj. 7. 12:29

Köszönöm szépen a választ! Akkor gondolom mindenképpen szakorvosnak kellene lennie a beutalónak:(

Minden jót Nektek! :)

87. rytu
2009. máj. 7. 12:06

Sziasztok!

Még új vagyok ebben a fórumban. De Káalisként (sajnos) már nem:-( 2005 óta járok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 4 lombikon vagyok túl,júniusban lesz az 5.! Nálam (elvileg) semmi gond,a férjemnek kevés számú a spermium,mindegyik kisérletnél rendben zajlott minden,megtermékenyült a petesejt,vissza is ültették,viszont soha nem tapadt meg. Az orvosom értetlenül áll előtte,mivel elég fiatal vagyok és semmilyen nőgyógyászati gondom nincs,nem is volt.

Van olyan aki hasonló gondokkal küzd?

Nitka!

Nekünk a férjem urológusa adott beutalót,miután a spermiogramm eredménye rossz lett!

86. Nitka
2009. máj. 7. 11:49
Sziasztok lányok! Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ha a Kaáliba szeretnék menni, akkor kitől kell beutalót kérnem? Elég a háziorvos, vagy a nőgyógyász kell? Nagyon köszönöm Nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook