Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


295. Remény21 (válaszként erre: 252. - MrvRita)
2009. jún. 2. 16:13
Rita! Azt mondja Bibócska, igaz ez a 3 havonkénti dolog, meg a lóvé kicsengetése...:( a francba, pedig ha csak rajtunk múlna, akkor sztem már holnap mindenki punkciózna!!!???? Amúgy hogy haladtál a szocio-val?
294. Remény21 (válaszként erre: 293. - MrvRita)
2009. jún. 2. 16:10
Drága vagy, köcci! Úgy látszik még bírom a gyűrődést, de már csak cérnával...és most már tutifix, hogy az én türelmem is véges, kezd fogyni...:(
293. mrvRita
2009. jún. 2. 16:06

Sziasztok!

reményke21!

Igen Utrogestan kúpot használok én is.

Igaz, hogy azt mondák ma, hogy most már hadjam abba, de ha ott vannak a babák:-)inkább szedem tovább, ezzel úgysem ártok.

Jól vagyok görcs nincsen, iszom jó sok folyadékot!Szénsav mentes vizecskét!

Ma tésztát és csirke husit ebédeltem és tojást és tejet ittam reggelire:-)


Oh Te szegény Reményke21, már 4 beültid volt?

Hát nagyon drukkolok Neked!!!!!

2009. jún. 2. 16:05
Hahó Zsanetta! Mizu a gyerkőcöknél? Úgy látom, hogy Te kb. 1 éve írogatsz ide...
291. Remény21 (válaszként erre: 290. - Bibócska)
2009. jún. 2. 16:03
Beutaló meg, a házidokitól. Nekem megvan a vércsoport is, megcsinálták múlt héten a laparhoz, meg EKG-t is. Andrológiai papírunk is van már (sajnos). Páromnak még nincs vércsoportos, de anyósomtól (aki védőnő), úgy tudjuk, hogy ő is +, az enyém is 0+. Nekem a másik ÁNTSZ-intézetből az ügyintéző megmondta a 3 évvel ezelőtti tarifákat: HIV-4500 Ft/fő, Hepa - 2500Ft/fő. Úgy vagyunk vele, hogy ezeket most gyorsan lezongorázzuk, hátha előrébb kerülnénk a várólistán...bizakodunk
2009. jún. 2. 15:42

az lesz az mi is ott csináltattuk...

hidd el én is unatkozom néha de ha itt beindul a mandula egész gyorsan telik az idő.

beutaló megvan?amúgy nem tudom mennyibe kerülne anélkül.

vércsoport meghatározásotok megvan?

2009. jún. 2. 15:32

ok...majd fentről biztosan segít neked :)

amúgy nekem most piszok lassan telik az idő, itthon vagyok TP-en lapar után, de holnap megyünk Debibe és megcsináltatjuk a szükséges vizsgálatokat...amúgy a Dósa nádor téri intézet csinálja, és náluk K-en 10-11-ig, Sz-án pedig 13.30-14.30-ig csinálják a vérvizsgálatokat...

2009. jún. 2. 15:26

nem nem...

nincsen semmi baj..persze hiányzik nagyon az anyukám de sajnos nagyon sokat szenvedett.

csak én tényleg láttam miket próbált szegény és hogy semmire nem voltak jók csak a pénz kidobására.

de ne érezd rosszúl magad tényleg nincs baj:-)

287. Remény21 (válaszként erre: 286. - Bibócska)
2009. jún. 2. 15:23
:( sajnálom, ha ezzel rossz emlékeket idéztem föl benned! :(
2009. jún. 2. 15:13

itt vagyok én is csak nézelődök máshol is amíg a válaszokra várok..

ha az őszintémre vagy kiváncsi nem hiszek az ilyen dolgokban..

az én anyukám nagyon beteg volt és mindent kipróbált amit csak mondtak neki(term.gyógyász,italok,porok,aloe vera,kövek,tűt,nyakláncok és még sorolhatnám)

de persze javulás semmi csak romlás és most már egy éve hogy nincs velem..

úgyhogy én teljesen elzárkózom ezektől a dolgoktól

285. Remény21 (válaszként erre: 282. - Zsanetta)
2009. jún. 2. 15:08
akkor marad a parasztbutítás :S
2009. jún. 2. 15:07

szia petka.

jó munkát

283. Remény21 (válaszként erre: 281. - Petka)
2009. jún. 2. 15:07
Jó munkát, szia! Aztán csak úgy, hogy más is hozzáférjen (a munkához) :)
2009. jún. 2. 15:07

tudod miért nem hiszek ilyenben.mert a párom egész nap a gép elött van ha nem melózik,dohányzik napi 2 doboz ha buli van iszik és oldószeres helyen dolgozik.

ahhoz képest 70 milliós spermaszáma van!!

281. petka
2009. jún. 2. 15:06

En keszulodok dolgozni, azt hiszem most el is koszonok, nemsokara ujra itt leszek, csak mar ekezetes betuim is lesznek.

Sziasztok!

2009. jún. 2. 15:03
Most mi van? Mindenki elszaladt a monitortól? :S
279. Remény21 (válaszként erre: 275. - Bibócska)
2009. jún. 2. 14:58
Szóval van ilyen két gömböcske, amikben ritka földelemek vegyületének löttye van...ezeket a monitor vagy a tv képernyőjének átlós sarkaira kell helyezni, így állítólag semlegesíti az elektroszmogot...ez utóbbi nagyon rossz hatással van a férfi nemzőképességre, terhességre, vetélésre, stb. A szgép monitora 70cm-re, a tv (síkképcsöves) meg 3 méterre is károsan sugároz...mi megrendeltük, kipróbáltuk, de nem hozta meg a várva várt eredményt :( egyszóval parasztbutitás, de amúgy meg lehet benne vmi...
2009. jún. 2. 14:50
szia bibócsaka!!
2009. jún. 2. 14:50

gondolom lányok,én melózom és nem nagyon tudok ilyenkor netezni mert jönnek mennek az osztályon.

megvagyok a párom nélkül pár napig.

nem birom ezt sokáig.

most a meló alatt fájdogál a hasam a mütétnél csináltatnék uh de félek mert nem akarok idegeskedni a cyta ha ott van ugy is ott lesz és inkább akkor ne tudjam

veletek minden oké?

2009. jún. 2. 14:49

szia zsani..

mizu?mesélj hogy vagy?

275. bibócska (válaszként erre: 270. - Remény21)
2009. jún. 2. 14:48

én most töltöttem ápr.a 26.-ot

az én kincsem hizlalás ágazat vezető egy sertéstelepen.eddigi vizsgálatokból az derült ki hogy nálam minden rendben,de nagyon nagy átvilágításra nem került sor.de remélem nincs komoly bajom hiszen terhes is tudtam lenni.és remélem ismét beköv.majd

nem még erről nem hallottam..elektoszmog?védelem?

mik ezek?

274. Remény21 (válaszként erre: 272. - Zsanetta)
2009. jún. 2. 14:46
Szia, mizu? már vártunk! :) Amint látod, beindult a fórum gépezete! :D okosodunk...
273. petka (válaszként erre: 272. - Zsanetta)
2009. jún. 2. 14:46
Szia Zsanetta! En delelott eleg rosszul voltam, ultem a messenger elott es vartam a hireket apatol. Mar jobban vagyok, nemsokara megyek dolgozni, de onnet is online leszek.
2009. jún. 2. 14:44

szuiasztok csajok!!

mizus??

sajna alig van idöm fórumozni.

meló elkezdödött:(

hogy vagytok??

271. petka (válaszként erre: 268. - Bibócska)
2009. jún. 2. 14:43
Na igen, en is. Szoktam mondani hogy ekkora csoda nem hiszem hogy tortenni fog velem. A ferjemmel szerintem nem lesz baj, tole mar volt az elozo baratnoje terhes (legalabbis O ugy tudja hogy tole), a problema velem van. Amiota kiderult hogy mi a bajom, egy jo dolog van csak benne, hogy nem gorcsolok minden honapban hogy megjon vagy nem jon meg, tudom hogy nem fog. Abszolut a cselekvesben hiszek en is.
270. Remény21 (válaszként erre: 268. - Bibócska)
2009. jún. 2. 14:42
Te hány éves is vagy bibócska? És mi a párod foglalkozása? csak nála van a bibi? Hallottatok már az elektroszmogról (főleg számítógép mellett dolgozókat érint) és a Védelemről?
2009. jún. 2. 14:41

remény nagyon sok minden van amiről alig hallunk vagy teljesen homály marad a páciensek számára.

de itt-ott mindig van valami infó és érdemes odafigyelni rá..

2009. jún. 2. 14:40

petka...

a csodában sajnos én nem hiszek mert engem is elkerül és úgy gondolom ha babát akarok akkor cselekednem kell.

nekünk is mondták hogy miért nem várunk,vagy miért nem próbálok meg valamilyen kezelést stb..

nehezen értették meg hogy én hiába csinálok bármit ha a páromnál van a baj.abban meg tényleg nem hiszek hogy egyszer majd sok és fürke spermái lesznek.amíg erre várok és nem csinálok semmit az idő meg elszáll a fejem felett abból pedig nem kérek.

ha kiderült a baj jobb minél hamarabb belevágni a lombikba(ha más nem segít) és csinálni amíg el nem érjük a célt és amíg bírjuk energiával.

én így gondolom..

persze ettől függetlenül van akinek bejön és "csoda"történik vele...

de én a tettekben hiszek.

267. Remény21 (válaszként erre: 266. - Bibócska)
2009. jún. 2. 14:36
ez is egy hasznos infó volt! köszi :)
2009. jún. 2. 14:34

remény olvastam és igen ismerős. nekem is mondta az orvosom.nekem márc.18-án volt a punkcióm tehát ha most jún.18-án lenne ismét vagy utána akkor már belefér a tb támogatásba.ha hamarabb kezd valaki bele a dologba akkor ki kell fizetnie az összes költséget amivel az egész lombik jár.

úgyhogy ha nekem megjön végre akkor én kezdhetem ismét mert letelik a 3 hónap.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook