Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A hasamról szeretnék fogyni! Szerintetek kinek és melyik tornája a leghatékonyabb ennek elérésében? fórum

A hasamról szeretnék fogyni! Szerintetek kinek és melyik tornája a leghatékonyabb ennek elérésében? (tudásbázis kérdés)


1 2
21. Enéh1
2012. febr. 14. 16:45
kevés szénhidrát és RevABS
20. vikuka
2012. febr. 14. 16:37
Nekem is hasrol es karrol kene a bort szanalni....
2012. febr. 14. 16:32
Én esetem bonyolultabb,mert egyáltalán nem akarok lefogyni ugyanis nincs mit!Egész életemben nagyon vékony voltam45-46 kg.Nem rég volt nőgyógyászati műtétem azóta elkezdtem hízni.Eleinte örültem már kemény 50 kg vagyok ami talán terhesen voltam 6 hónaposan.DE..a hasamra nagyon sok rakodott és borzasztóan zavar,nem vagyok hozzá szokva,úgy érzem magam mint 1 etióp menekült.Sajnos komoly hasizom gyakorlatokat nem tudok csinálni mert reumatikus gondom van a derekammal.Fogyni meg ugye nincs mit.Mit tehetnék???
2012. febr. 14. 16:21
Akkor szerintem úgy csináld, hogy egyik nap a hasizom gyakorlatokat csinálod másnap meg maondjuk lább, kar stb.
17. vebera
2012. febr. 14. 16:19
Diétázom is mellé. Csak a hasamon van a legtöbb felesleg, és arra akarnám inkább a hangsúlyt fektetni a tornában.
2012. febr. 14. 16:18
70%ban a kaján múlik a siker
2012. febr. 14. 16:17
diétával tudsz lefogyni..
2012. febr. 14. 16:09

Sziasztok!


Az én tapasztalatom. Érdemes úgy csinálni ha minden nap szeretne az ember mozogni, hogy minden nap más mozgás formát választ az ember. Például ma R.R dévédére tornáztam, holnap piláteszezni fogok ezt ajánlom mindenkinek aki has csipő tájékról szeretne leadni, hiszen erre a területre megy rá nagyon. Én még néha főleg a láb részénél nem használok minden alkalommal súlyokat egszer igen akkor erősítem utána meg inkább az átmozgatásra fektetem a hangsúlyt.

2012. febr. 14. 16:03
Callanetics torna hasizmozása, pár alkalom után látszik.
2012. febr. 14. 15:58
Tatarek Rezsőt tudom újfent ajánlani mindenkinek! Napi tíz perctől is összesz.arom(nám) magam....
2012. febr. 14. 15:47
Futássssssssssss:-D
10. v.Wiky
2012. febr. 14. 15:47
Én is úgy tudom, hogy 1-2 pihenő nap kell a héten. Egyik barátnőm Rubint Réka: Napi 20 perc dvd-re tornázik, ő is hasra szeretne fogyni, ezért csak azt a részt csinálja meg belőle, ami kimondottan hasra van (20 perc), de azt mondja, hogy a lábat, feneket is átmozgatja :)
9. Molly38 (válaszként erre: 7. - Tandi25)
2012. febr. 14. 15:46

Ja igen, én is úgy gondoltam, hogy 1-2 nap pihenő lenne, csak mondjuk akkor mehet pl. H-K-Sz egybe?


Mert súlyzós edzéshez azt írják, hogy egymás utáni nap ne terheljünk egy izomcsoportot, de ez igazából nem súlyzós.. szóval ezért voltam most kétségek között..

Most nagyon belendültem, és kedvem lenne, csak nem akarom, hogy emiatt ne legyen hatékony.

2012. febr. 14. 15:41
Sok kardio-edzés, kevesebb kaja. Kardio: ami megizzaszt pl. futás, taposógép stb...
7. Tandi25 (válaszként erre: 6. - Molly38)
2012. febr. 14. 15:38

szerintem 1 nap pihenőt mindeképpen hagyj 1 héten, ennyi kell az izmodnak is, különben nagyon lestrapálod.

RR, BA szerintem alakformáló, de diétával kombinálva biztos fogyaszt. Bnőm legalábbis szülés után diéta+RR hatására 40 kilót fogyott.

2012. febr. 14. 15:34

Én is csak a kíváncsiak táborát tudom erősíteni!


Bár úgy tudom, hogy lokális zsírégetés nincs, tehát elvileg nem lehet csak (vagy főleg) hasról fogyni, és állítólag onnan megy le a legnehezebben, ahova először felrakódik.. de remélem tévedek! :-)


Engem még az is érdekelne, hogy R.Réka, BéresA. stb DVD-ket milyen sűrűn lehet csinálni?

Kell hagyni pihenőnapot, vagy mehet akár minden nap?

Igazából nem tudom eldönteni, hogy ezek kardio edzésnek, vagy súlyzósnak számítanak? Mert igazából egyik sem..

5. Ami.
2012. febr. 14. 15:33
Én is onnan szeretnék.A hasizom jó,de nem fogyaszt,viszont ha lefogysz látszik majd az izmod.De persze azt utálom a legjobban csinálni:)
4. svenik (válaszként erre: 1. - Vebera)
2012. febr. 14. 15:31
hulahopp karika sóval töltve
2012. febr. 14. 15:31
szia! helyi fogyás nincs, ha fogysz mindenhonnan megy le, ha hízol, hízol mindenhova. Max. vannak olyan testrészek, ahova először mennek fel a kilók, fogyinál meg utoljára... sztem a lényeg a diétán van, h kevesebbet egyél, emellé meg bármilyen torna jó szerintem.
2012. febr. 14. 15:30
Remélem, hogy kapsz valami hasznos tanácsot, mert én is ezt szeretném! :)))
2012. febr. 14. 15:28
A hasamról szeretnék fogyni! Szerintetek kinek és melyik tornája a leghatékonyabb ennek elérésében?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook