Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? fórum

A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
514. 35491a860f (válaszként erre: 513. - 484b000711)
2010. jún. 12. 08:49
Részleteznéd?
2010. jún. 12. 08:40
Szerintem nem a koncentráláson van a hangsúly, hanem a tapasztalatokon.
512. 35491a860f (válaszként erre: 509. - Idna68)
2010. jún. 12. 08:32
Webkonferenciáról lenne szó vagy személyesen kellene mennem valahová? Mert személyes tali kilőve, nem tudom megoldani.
511. 35491a860f (válaszként erre: 510. - Monesz79)
2010. jún. 12. 08:31
Akkor ez a munka már biztos? Gratulálok! :D
2010. jún. 11. 19:20
Szia gályázom ezerrel most még át kell álnom de majd írok még
509. idna68 (válaszként erre: 507. - 35491a860f)
2010. jún. 11. 17:09

Amennyiben érdekel, elhívlak egy előadásra, ahol részletsen elmondják, hogy miről is van szó.

érdemes meghallgatni, nem akarlak semmibe sem beszervezni, csak a terméket szeretném ha megismernéd.

2010. jún. 11. 16:42

Szia Monesz!


Mizujs? Még mindig várom a telemarketinges munkáról szóló infót. Ne haragudj, hogy sürgetlek, biztos sok dolgod van, meg ez a tikkasztó hőség is sok, csak már nagyon kíváncsi vagyok.

507. 35491a860f (válaszként erre: 506. - Idna68)
2010. jún. 11. 16:41
Igen, tudom. Én azt hallottam,hogy annyi hónap alatt hat az Elixír, ahány éve tart egy adott betegség. Pl: ha az allergiája valakinek hasamra ütök 10 éve tart, akkor 10 hónap kell a teljes gyógyuláshoz.
506. idna68
2010. jún. 10. 21:27

Szia!

9 hónapja szedem.

Nőgyógyászati porblémám volt, nagyn erős havi vérzéseim voltak.Már nincsen erős vérzésem.

Amugy allergiára is nagyon jó.

De azt lekell irnom, ne várj csodát egy-két nap után.

505. 35491a860f (válaszként erre: 503. - Idna68)
2010. jún. 10. 14:51

Szia!


Betegségeidet, ha volt pl: allergia parlagfűre stb. azt is kigyógyította? Hány hónapja szeded?

504. 35491a860f (válaszként erre: 501. - Monesz79)
2010. jún. 10. 14:51

Szió!


Mizujs? Kíváncsian várom a t.marketinges munkát. Puszi

503. idna68
2010. jún. 10. 07:37

Sziasztok!

Kérlek olvassátok el a következő mondatokat.

Saját magamon tapasztalom a változást.

Amíóta elkezdtem szedni, vonzom be a jobbál jobb embereket, megváltoztam belül.

Bevonzottam egy emberkét, és rádöbbentett arra, hogy hogyan kell helyesen alkalmazni az ugymond pozitív gondolkodást.

Bátran tegyétek fel kérdéseiteket.


"Ha elveszítjük testi és lelki harmóniánkat testünkön gyakran fizikai jelek jelentkezhetnek. Legtöbben ilyenkor orvoshoz fordulunk, ahol ugyan tüneteinktől megszabadulunk a kiváltó okokat azonban továbbra is magunkban hordozhatjuk.


Ma már elfogadott tény, hogy egyes fizikai tüneteket gyakran előzik meg érzelmi traumák. Ha megtaláljuk a fizikai tüneteket kiváltó lelki okot, a javulási folyamat során a test könnyebben visszanyeri a harmonikus működéshez szükséges egyensúlyi állapotát.


Ez az Elixír speciális módon készített virágeszenciákat és C vitamint tartalmazó komplex készítmény.


Szedése kedvezően hat az immunrendszer működésére. Életünk teljesebbé, egészségesebbé, harmonikusabbá és gazdagabbá válhat".


Emeld meg rezgésszinted és elérhetsz bármit amit csak szeretnél!!!!

502. 35491a860f (válaszként erre: 501. - Monesz79)
2010. jún. 8. 10:11

Szió! :)


Várom élménybeszámolódat. :))))

Igen, légy szíves, küldd el a telemarketinges munkát. Nagyon megköszönném. :) Minden lehetőségre nyitott vagyok, amivel segíthetek a családomon.


Ma reggel kaptam az unokatesómtól egy e-mailt, képeket küldött az árvízlakta területekről. Annyira sajnálom azokat az embereket. Ráadásul, vannak olyan települések, ahol nekünk ismerőseink is laknak és az ő házuk is víz alá került. Szívszorító az egész.

2010. jún. 8. 09:49

szia holnap kezdek az új hejen már meg vannak a papirok.

A telemarketinges az internetes meló ha érdekel el küldöm privibe.a címet.

maj írok milyen a gálya .

2010. jún. 5. 16:52

Sajnálom, hogy nem sikerült, de biztos azért volt, mert valami kellemesebb, hozzádillőbb feladatra vagy hivatott és még nem találtad meg, még nem ez volt a nagy lehetőség számodra.


Akkor egy cipőben járunk, mert mostanában én is vonzom a pénz. ;) Igaz, hogy nem többszázezer forintos bevételről van szó, hanem kisebb összegekről, de innen is, onnan is csordogál, és aki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli, nem igaz? És én már ettől is boldog vagyok... :D


Hogy hogy kaptál a régi cégedtől 35 ezret? Csak úgy? Vagy milyen jogcímen küldték? De mindenesetre ez nagyon jó dolog! Csak így tovább! :D


A dobhártyám még lyukas, de teljes mértékben megszűnt a fülgyulladásom, a fülfolyásomnak híre-hamva sincs már 3 hónapja és le is kopogom gyorsan, hogy ez nagyon-nagy szó! És a hallásom is kitisztult, olyan mintha egy füldugót húztak volna ki a fülemből. Szóval a lyukat is "befoltozzuk" idővel, nem aggódom emiatt, de az összes többi zavaró fülbajom megszűnt és ez nagy örömmel tölt el engem! :DDDDD


Ajánlottak fel neked valamit a telemarketinges cégtől?

2010. jún. 5. 07:35

képzeld jelentkezet a telenmarketinges cég is .

:D

2010. jún. 4. 13:04
Nem is kérdeztem hogy gyógyul a dobhártyád?
2010. jún. 4. 13:04
Hát nem sikerült a teszt de most még egy állásajánlat bejött ja és képzeld reggel kaptam majdnem 35 ezer forintott a régi cégemtől meeeeeeeeeeeeeeeeeeert vonzom a pénzt és a lehetőségeket :D
2010. jún. 4. 06:36

Hát nálunk kimaradt a napsüti de mostmár mondja a felmelegedést.Ma lessz a nagy teszt Valahogy vonz ez a gyár pedig 12 óra meg hétvége de mégis szeretek meos lenni.

Képzeld tegnap felhívtak a cipőgyárból is és ott kezdhetnék jövőhét szerdán .Az csak egy műszak nuku hétvége olyan 70 körüli fizu + a családi . Hát fel van adva a lecke.

KÖSZI HOGY SZORÍTASZ!:)

495. 35491a860f (válaszként erre: 494. - Monesz79)
2010. jún. 3. 10:17
Akkor nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön. :) Vicces ez az időjárás, hol kisüt a nap, utána borongós, majd megint kisüt a nap, megint borongós az idő. Tiszta kabaré.
2010. jún. 3. 07:01

Hát szerintem ezzel már mindenki igy van

rossz mert tisztára mint télen nem tudsz kint lenni én tegnap délután már be is gyujtottam ..... Viccc.

Amuuuuuugy pénteken 9 re megyek tesztet írni egy gyárba minőség ellenőri poziccióba . 75% os tesztet kell írnom hogy be hívjanak interjúra bízom benne hogy sikerülni fog.

493. 35491a860f (válaszként erre: 492. - Monesz79)
2010. jún. 2. 14:36

Szia!


Mizujs? Ez az esős idő nagyon nyomasztó. Bár mindenhogyan próbálok tenni ellene, de nem mindig sikerül. Egyszerűen bosszantó ez az állandóan esős időjárás. Pedig reggel úgy ébredtünk, hogy hétágra sütött a nap, aztán fekete felhők taroltak az égen és délre már előjött a nemkívánatos eső ismét. Annyira utálom!!!!

2010. máj. 31. 20:35

Eső fronton nem nyilatkozom mert az hááááááááááát igen cifra lenne remélem már nem tart sokáig a monszun. a kertemben már sikerült kigolyóznia egy két növényt nem beszélve a gazról.

De tudod a felhők felett mindig süt a nap.

Jó pihenést

2010. máj. 31. 10:25

Szép jó reggelt, vagy napot? :D Én is fáradtan ébredtem, mert tudtam volna még aludni jó sokat, de ha menni kell, akkor menni kell. Két csésze kávét benyomtam, így most kicsit jobban érzem magam. Szombaton gyermeknapi rendezvényeken voltunk, nagyon jó meleg, nyárias idő volt, a lányom lovagolt is, így most nagyon boldog :D, de tegnap délután már elkezdett szakadni az eső, így ma reggel is elég nyomi az idő. Ráadásul olyan, mintha minden percben esni akarna, de már reggel óta ilyen az idő. Sose lesz már vége ennek az esős időnek? Vagy most 40 napig esni fog az eső vagy mi van már ezzel az időjárással? Bevallom, néha ingerültté tesz ez az állandó esős idő. Ilyen lesz szerinted az egész nyár?

Mert ha igen, nagyon ki fogok akadni.

2010. máj. 31. 08:19

Szia hát ebben hasonlítunk nekem is a korán kelés a gyengém:)

Ha érzed hogy fáradsz pihenj a szervezetünk tudja mire van szükségünk .

ma én vagyok punnyadt álmos vagyok szerintem az időtől.

489. 35491a860f (válaszként erre: 488. - Monesz79)
2010. máj. 30. 08:32

Most kicsit megnyugtattál. :) Igen, én is érzem időnként,hogy muszáj lazítanom pár napot a testmozgásban, mert különben feladnám az egész fogyókúrát. Azt egyébként sem lehet véghez vinni, hogy az ember egy életen át csak megvonjon magától mindent és örökké csak edzésekből álljon napi szinten az élete.


Azt is megfigyeltem, hogy minden héten pénteki napra annyira elfáradok a korán keléstől, mert én viszem minden reggel suliba a nagyobbik lányomat, hogy péntekenként már úgy érzem magam, mint akit fejbe vertek. Pénteken már nincs erőm ahhoz,hogy tornázzak vagy bringázzak, így a pénteki nap az nálam szünnap szokott lenni.


Engem a koránkelés sokkal jobban le tud fárasztani, mint bármilyen más fizikai munka. Ezért van az, hogy mire eljön a péntek, az energiaszintem elég alacsonyan van, és egész nap fáradt és álmos vagyok. Másnap szombaton már jól szoktam érezni magam, de a péntek az gyilkos.

2010. máj. 29. 07:56

A nagy lehetőség még csak lapul biztos vagyok benne hogy van olyan munka amit nekem találtak ki ez lessz a nagy lehetőség amihez nap mint nap közelebb kerülök.

CALLNATICSET ÉN EGYENLŐRE VIDEÓROL CSINÁLOM EZ MEG VOLT RÉGRŐL CSAK akkor nem fogott meg és van egy super calanetics könyvem a zöld de ma mér nem bírtam tovább és mérlegre áltam és 1 kiló le ment de ami még jobb a hasimrol le csúszott 2 cm .

Ami pedig a lazitásodat illeti azt olvasrtam multkor hogy kell tartani úgy nyolc hetente 10 14 nap szünetet hogy a szervezet és az izmok megpihenjenek.

487. 35491a860f (válaszként erre: 486. - Monesz79)
2010. máj. 28. 09:35

Kíváncsivá tettél a nagy lehetőséggel kapcsolatban. Mesélj!


Nekem is a 60 kg lenne az ideális, mert annyi voltam, amikor a férjemet megismertem, meg amikor a nagyobbik lányunk 1 éves volt, szintén le tudtam fogyni 60 kg-ra és a férjem nagyon odáig volt, hogy milyen csini vagyok, de az igazi csúcsformámat 54 kg-osan tudnám elérni. Gimiben annyi volt a súlyom. Viszont ha a 60 kg-ot elérem, én már akkor is nagyon jól tudom érezni magam a bőrömben. :)Bevallom, a május hónap nekünk annyira jól sikerült, kezdődött pici lányunk keresztelőjével, aztán nagyon sok más jó dolog történt velünk, hogy egy kicsit lazítottam. Nem az evés terén, mert az étkezésre odafigyeltem ugyanúgy, csak a testmozgás terén lazítottam. Nem bringáztam minden nap úgy, ahogy én azt célként kitűztem magam elé. Viszont nem híztam egy dekát sem, amit eddig leadtam azt a 11 kg-ot az nem volt hiábavaló, mert nem híztam vissza. :) Hallelujah! :D


De most elérkeztem ismét ahhoz a ponthoz, hogy még többet szeretnék fogyni, ezért megint elkezdtem aktívan mozogni. :) Minden héten tartok most már egy olyan napot, amikor egész nap csak zöldség - gyümölcs és sok-sok zöld tea vagy ásványvíz. Utána másnap jobban is érzem magam, könnyebbnek és engergikusabbnak. Távoznak a mérgek ilyenkor.


Neked van könyved a Callenesticről? Vagy DVD alapján csinálod?


Én semmiképp sem szeretnék visszamenni a régi munkahelyemre. Ezen dolgozom én is kőkeményen, mert már csak 7 hónapom van hátra a visszatérésig.

2010. máj. 28. 08:07

Én 60 kiló leszek így kijelentő módban és meg is fogom tartani most amugy tényleg bele habarodtam a Callaneticsbe szerintem nagyon nőies

Tegnap igyekeztem a pozitív vágyaimra öszpontosítani és valóban nagyon kiegyensúlyzott napom volt ma is ilyen lesz :)

Merengtem a munka hely keresésem még fennálló nehézségein és arra jutottam hogy az aprocska nehézséget én okozom azzal hogy nem tudom mit akarok mert annyi terület van ami érdekel és így azt hiszem nincs konkrét célom ollyan kuszák e téren a gondolataim itthon is maradnék meg nem is

szóval ezt kell tisztáznom .És már be is kopogtatt a nagy lehetőség

485. 35491a860f (válaszként erre: 484. - Monesz79)
2010. máj. 27. 09:47

Szió! :D Örülök, hogy segíthettem. :) Igen, hallottam a Callanetics-ről. Én szobabringázom változatlanul, rengeteget gyalogolok, sétálok és lépcsőzöm minden nap. Eddig 11 kg ment le. Szépen lassan, de nagyon jól haladok a fogyókúrámmal. :D Mire eljön az ősz szeretnék még legalább 15 kg-tól megszabadulni.


Én is úgy kezdtem a napot, hogy arra gondoltam mi az amire a szívem mélyén a legjobban vágyom. Idemásoltam azt, amit erről a 10 milliószoros napról a neten találtam.


"Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket.

A nagy terheid feloldását érdemes erre a napra időzíteni. Tegyél meg mindent, amit szeretnél,10 milliószoros erővel fog hatni!

Ezeken a napokon egy pulzáló ultraviola (UV) sugár keresztezi a Föld útját, amely a 2. univerzumban lévő, magasabb dimenziók egyikéből érkezik. A Föld körülbelül 17 órán keresztül marad ebben a sugárban.


Ez a sugár a szív csakrával rezonál, ragyog és fluoreszkál, a színe pedig kék/bíborvörös. Bár ebben a frekvencia-csoportban is rezeg, felette áll az 1. univerzum (amelybe a Föld is tartozik) színfrekvencia-spektrumának. Azonban lelkünk természete, valamint a 2. univerzum frekvencia-csoportjaiban működő lélekcsoportok miatt a hatás itt is érezhető lesz.


Ez a hatás a következő: minden gondolat és érzelem a tízmilliószorosára növekszik. Igen, minden megsokszorozódik, a tízmilliószorosára.

Minden gondolat, minden érzelem, minden szándék, minden akarat – függetlenül attól, hogy jó, rossz, beteges, pozitív vagy negatív – tízmilliószor erősebb lesz.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook