Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? fórum

A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
574. 35491a860f (válaszként erre: 573. - Monesz79)
2010. jún. 23. 16:52

Szió! :D


Örülök, hogy végre írtál.

Hol lesz ez a lovastábor és mennyi ideig tart?

Ott is alszik, vagy ez ilyen hazajárós tábor?

Nekem a nagyobbik már nyaralni van lassan 1 hete a férjem szüleinél, utána megy az én Édesanyámhoz vidékre. A kicsi még itthon van velem. Ő még nem bírná a hosszú nyaralásokat.


Ez az idő elég rapszódikus, de majd csak stabilizálódik. Én bízom benne. :)


Amilyen az időjárás, így nem is tudom, hogy idén nyáron érdemes-e bárhová is elmenni nyaralni. Az ember csak a pénz költené rá, aztán az idő közbeszólna. Úgy érzem, kezd stabilizálódni az életünk anyagilag. Nem akarom elkiabálni, de most nagyon nyugodt, boldog időszakunk van. Ugyanis az a félévig elhúzódó téli időszak nagyon húzós volt nekünk anyagilag, de megoldottuk amit meg kellett oldanunk és sok dolog volt, amiben óriási szerencsénk is volt, de ehhez nagyban hozzájárult az is, hogy soha nem adtam fel, még akkor sem, amikor a legnehezebb, legszenvedősebb időszakokon mentünk keresztül.


Ezért mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy: SOHA NE ADJÁTOK FEL!!!! És ne veszítsétek el a hiteteket!

2010. jún. 23. 16:40

Sziasztok ma NINCS KEDVEM SEMMIT SE CSINÁLNI ÍGY JÖTEM EGY KICSIT BESZÉLGETNI. a munka jó még bele kell jönni de elég rendesek a fönökök.Most még az itthoni dolgokkal kel egy kicsit fejlődnöm .de majd minden alakul.

Veletek mi van ?

Lau megy lovas táborba a jövőhéten már várja nagyon.

Remélem jó idő lessz.

:)

572. 35491a860f (válaszként erre: 571. - Monesz79)
2010. jún. 22. 11:24
És milyen az új munkád? Mesélj!
2010. jún. 21. 19:06
Sziasztok látom itt pörög az élet én most kicsit még be vagyok havazva még tart az át álás idejét se tudom mikor dolgoztam egy müszakban
2010. jún. 21. 13:19
Monesz szió! Hol vagy? Mizujs veled? Rég hallottam rólad.
2010. jún. 21. 10:38

Csontvelő rákom van.Kb 2hónapja tudom az "öröm"hírt...a doki 3 évet jósolt.Én még vagy 30at szeretnék.Ez ügyben kértem azok tanácsát akik tudják használni a titkot,agykontrollt és egyéb öngyógyító erőket...

Tanítsatok!:D

568. klenca (válaszként erre: 567. - Bungalló)
2010. jún. 21. 09:53

Mi a baj? Nem olvastam vissza.


Én meggyógyultam, bár kész voltam feladni mindent, hátha tudok segíteni...

2010. jún. 21. 09:51

..bár olyan könnyű lenne mint ahogy az írjátok...

Optimista vagyok mert elég sokat böngésztem neten és nem egy ember győzte már le a halált.és ha másnak sikerült,nekem is sikerülnie kell!!!

Abban bízom,hogy majd leül annyira a férjem fejében a sokkoló hír,hogy hagyja magát tudat alatt "irányítani"...de néhanap én is olyan gondolatokkal kelek fel ,hogy jó lenne ha valaki fejbe vágna :D

Rendszeres érzés minden reggel,hogy de jó hogy még élek,és nincsenek komoly fájdalmaim...ha elkezdek szétesni szerintem elmenekülök itthonról,nem akarom hogy lássanak szenvedni...de ez csak B terv...."A" terv szerint nem fogok leépülni,csak fel :)

566. klenca
2010. jún. 21. 09:46

Ha valaki a jót keresi, akkor egyúttal menekül a rossztól. Meglátja, konstatálja, majd elmegy onnét, nem foglalkozik vele.

Tehát a jóra fókuszál.


Ha így él, teljesen természetes minden hókusz-pókusz nélkül is, hogy jó dolga lesz előbb-utóbb.

Van amikor nagyon sok dologra kell nemet mondani ahhoz, hogy igent lehessen mondani valami jóra.

2010. jún. 21. 09:42
A realista embereket "csak amit a szemükkel látnak" dolgok tudják meggyőzni. A férjem is csak azt hiszi el, amit a két szemével lát. Így mindenképpen Neked kell hitből példát mutatni.
564. 746864fbb7 (válaszként erre: 563. - 35491a860f)
2010. jún. 20. 17:27

Nagyon jó hozzászólás.

Teljesen egyetértek.

Mutass te példát a hitből, a hitből önmagadban. Ha te kitartó vagy, akkor meglátod, hogy átragad ez a környezetedre is.

563. 35491a860f (válaszként erre: 561. - Bungalló)
2010. jún. 20. 16:42

Mindig ez a legnehezebb. A pasik miért ilyen realisták? Az én férjem sem hisz semmi ilyesmibe, mint a "Titok", vagy az agykontroll, és a Moksa Elixírbe is csak akkor fog már hinni, ha már véglegesen megszűnt minden nyűgöm bajom. Így ketten maradtunk a lányommal, akiknek van hitünk és tudunk pozitívan gondolkozni.


Amikor megszereztem a Titok című filmet, együtt néztük meg a férjemmel. Ő a felénél azt mondta, hogy "na jó, neki elege van ebből, mert ez csak mese tejszínhabbal, mert ha minden így lenne, ő már rég milliárdos lenne." Egyszerűen nem tudta megérteni, hogy ez nem arról szól, hogy hogyan varázsoljunk, hanem arról, hogy hogyan tegyük jobbá az életünket, hogyan legyünk boldogabbak és sikeresebbek? De minden pasi ilyen. 100-ból 1 az, aki mégis tud benne hinni, de az nem az én férjem.


A pároddal meg kellene beszélned, hogy ha mindig csak erre gondol, akkor előbb-utóbb be is fog következni, mert nagyon erősek tudnak ám lenni a negatív gondolatok. Nagy súlyuk van. De ha te képes vagy a pozitív gondolkodásra és van benned elég energia ahhoz, hogy igenis úgy menj el az orvoshoz, hogy higgy abban, hogy meggyógyulsz, hogy higgy abban, hogy legyőződ a rákot, és látni fogja ratjad, hogy küzdesz, akkor egy idő után ő is veled együtt fog küzdeni.

562. 746864fbb7 (válaszként erre: 560. - Bungalló)
2010. jún. 20. 01:13

Megtanulni ezt 2-3 könyvből meg lehet. Az, hogy kinek melyik jön be, az egyén függő.

Később írok a főbb irányvonalakról.

Egyértelműen bizonyított, hogy azon daganatos betegek többségének esetében, akiknek az orvos határozott túlélési időt mondott, szinte napra pontosan bekövetkezett a "jóslat".

Azon kisebb csoportnál, akik túlélték ezt a határidőt, vagy jó részük meg is gyógyult, az derült ki, hogy egyszerűen figyelmen kívül hagyták az orvos előrejelzését és elkezdtek dolgozni azon, hogy erősebbek legyenek a kórnál (sokféle módja van ennek).

Az előző csoport szentírásnak vette az orvos szavát és belenyugodott.

Még valami fontos neked. Elnézést a profán hasonlatért, de a daganatos betegségek kórjóslata nagyon hasonlít az időjárás előrejelzéshez.

Azaz: rövidtávon elég pontos tud lenni, de minél hosszabb távról beszél annál bizonytalanabb az.

Három év az nagyon hosszú táv!! A szervezet a megfelelő életmódváltás, gondolkodásmód váltás esetén még rengeteg olyan energiát tud felszabadítani, amivel legyőzheti a kórt. Ez is gyakorlati megfigyeléseken és dokumentált adatokon alapszik.

2010. jún. 20. 00:40

Ja és még egy kérés/kérdés!

A párom 100000% realista...neki a kb 3év pontosan 1095nap amit állítok,hogy rettegve számol minden nap.Hogy tudok neki segíteni hogy ne ez foglalkoztassa minden nap amikor csak rám vagy a srácokra néz?Hogy adjak neki erőt,hitet hogy nem akarok elmenni? én foggal körömmel küzdök hogy ne legyen igaz amit a doki mond,de őt hogy bírjam küzdésre?Már most feladta,pedig időnk még mint a tenger :(

2010. jún. 20. 00:36

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat...már csak azt mondjátok el,hogy lehet ezt a tudást sok pénz nélkül megszerezni,és fejleszteni...

szívesen fogadnék tanácsokat azoktól akiknek működik!

559. 35491a860f (válaszként erre: 554. - Idna68)
2010. jún. 18. 13:15

Veled is egyetértek, mert én 2008 óta próbáltam átállni erre a pozitív gondolkodásra, azóta edzettem az elmém folyamatosan arra, hogy átálljak és lett belőle 2009 decembere, amikortól sikerült átállnom és gyakorolnom a pozitív gondolkodást.


És azért állok ki így emellett, mert azóta lett jobb az életem. Addig csak szenvedtem-kínlódtam az élet több területén is, de azóta hatalmas változásokon mentem keresztül lelkileg, érzelmileg mindenhogyan és azóta nagyon jó az életem. Úgyhogy én mindenképpen üdvözlöm a pozitív gondolkodást, az agykontrollt, a Titok c. filmet és a Moksa Elixírt is. Nekem ezek óriási segítséget jelentettek. Ez volt a kezdőlökés ahhoz, hogy elinduljak a jó úton az életem során.

558. 746864fbb7 (válaszként erre: 557. - 484b000711)
2010. jún. 18. 11:05

Ez így van, így teljes a Vonzás Törvénye.

Csak ezek az amerikai "szuper sikerkönyvek" sajnos sokakat tényleg félrevezethetnek.

2010. jún. 18. 10:46
A pozitív gondolkodás működőképes lehet, de ez függ a befogadó közönség hozzáállásától is. A gond azokkal a könyvekkel van, amik azzal ámítanak, hogy az elegendő hogy gondolj a jóra meg gondolj a jóra. Az önismeret és önelfogadás fontosságát kellene taglalniuk, meg a konfliktusmegoldás módszereit, konfliktusok lélektani okait.
2010. jún. 18. 10:35

Egy-két információ a pozitív gondolkodásról a kétkedőknek.

- Amit szeretnénk, azt csak úgy érhetjük el, hogy egységesen, azaz tudatosan és tudat alatt is akarjuk és elfogadjuk.

- Tudatosan akarni valamit az semmit nem eredményez, ha a tudatalattiban ott vannak a gátak.

- A tudatalattit az eddig elmondottakhoz meg kell tisztítani. A pozitív gondolkodás, a pozitív kijelentések, a jó érzelemvilág, stb. mind-mind hozzájárulnak a tudatalatti tisztításához.

- Az agykontroll azért hasznos, mert ezt a tudatalatti tisztogatást sokkal hatékonyabban lehet elvégezni általa.

- Minél tisztább a tudatalatti (gátaktól mentesebb), annál könnyebben engedi be életünkbe az egészséget, a jólétet és a boldogságot. Ugyanis ezek nekünk járnak, ha nem akadályozzuk meg (tudat alatt) ezek megjelenését életünkben, tapasztalatainkban.

Csak egy rövid magyarázat (a fentiek alapján és azt megerősítendő) egy gyakori kérdésre:

Miért nem nyeri meg minden ember, aki szeretné, a lottó 5-öst, ha ez működik?

Azért, mert a tudatalatti azt nagyon jól tudja (mert csak erről van tapasztalat, csak ezt hallotta), hogy ennek az esélye gyakorlatilag a nullával egyenlő. Ez az ismeret ott, a mélytudatban pontosan elég ahhoz, hogy gátat emeljen, hogy visszatartsa az embereket attól, hogy "megérezzék" a jövőbeni 5 nyerő számot.

Azonban! Pl. rákos betegség esetében tudjuk, hogy kissebb-nagyobb %-ban van gyógyulás (és ez tényleg igaz is), ezt a tudatalattink is tudja, hiszen ilyen információja van, ezért ez esetben ha tudatosan arra koncentrálunk, hogy mi csak a gyógyultak között lehetünk, és e mellett a tudatos véleményünk mellett kőkeményen kitartunk bárki mármit mond is(!), akkor nagyon valószínűvé válik a gyógyulás. Minél erősebben erről vagyunk meggyőződve tudatosan, annál nagyobb az esélyünk a gyógyulásra. Ez a Törvény!:)

Szép és sikeres napot: Yamba

Világomban minden rendben van.:)

2010. jún. 18. 10:07
A pozitív gondolkodás nem olyan módon változtat az életen ahogy azt sokan elképzelik. Nem az történik hogy bármi amit elképzelsz megvalósul. Inkább a dolgok értékelése változik meg. Abban viszont van igazság hogy a pozitív kisugárzás miatt mások is pozitívbban viszonyulnak hozzánk. Viszont ezt eröltetni nem lehet. És ez sem varázsszer. Mindenki boldog ha oka van rá és mindenki szomorú ha oka van rá.
554. idna68 (válaszként erre: 551. - 35491a860f)
2010. jún. 18. 10:01

Igen mindenben igazad van.


Én aért írtam amit irtam, mert nem elég, hogy elhatározom, hogy holnaptól pozitívan gondolkodom.

A pozitív gondolkodás nem olyan egyszerű mint ahogy itt leírjátok.

De nagoyn nem akarok belemélyedni, mert akkor holnap estig írnék. A lényeg, hogy szerintem kell segítség is ahhoz, hogy higgyen a pozitív gondolkodás erejében és hogy megtanulja jól csinálni.

Nekem. kb. 1 évembe került amíg rájöttem mi is a pozitív gondolkodás lényege, hogy hogy érjem el amit szeretnék, és még most sem tudom tökéletsen csinálni. Képzem magam egyfolytában.

2010. jún. 18. 09:44

Nekem is volt most a hét elején 1-2 nagyon negatív napom, de a második nap végén kidühöngtem magam és össze is szedtem magam, talpra álltam és újra csak a jó dolgokra tudok gondolni.


A negatív gondolat tényleg luxus.

552. 35491a860f (válaszként erre: 548. - A14deb9047)
2010. jún. 18. 09:42
EGYETÉRTEK!
551. 35491a860f (válaszként erre: 547. - Idna68)
2010. jún. 18. 09:41

De valahol el kell kezdeni! A negatív gondolatok csak megerősítik a betegség gyors lezajlását és a végét...! Ha egy hajszálnyit is pozitívabban gondolkozik az ember, már tehet a saját egészségéért és ezzel együtt a szeretteiért. Soha nem szabad feladni. Az oké, hogy az ember 1-2 napig dühöng-sír-tör-zúz dühében, tehetetlenségében. De a 3. napon össze kell szedni magát és talpra kell állni és küzdeni, küzdeni, küzdeni.


A magyar orvosok többsége egyébként is csak "tapogatózik a sötétben". Sokszor azt sem tudják mi a valódi kiváltó oka a betegségnek és halálra rémisztik saját tudatlanságuk miatt a beteget. A beteg meg emiatt lesz letargiás.


Igenis, hogy le lehet győzni a rákot is.

Számos példa van erre a világban.

Vagy legalább küzdeni ellene, javítani a helyzeten mindenképp lehet.

550. monesz79 (válaszként erre: 543. - Bungalló)
2010. jún. 17. 16:21

Szia bizok a gyogyulásodban mert sokan sőt rengetegen gyógyultak ki a rákból a hitük erejével meg gyógyulsz csak erre szabad gondolnod érezd magad egészségesen gondold végig nincsenk e sérelmeid melyekl belulről emésztenek ha van akire vagy akikre haragszol bocsáss meg nekik és engedd el ne hagyd hogy a negatív érzelmek neked ártsanak .

A HIT EREJE HEGYEKET MOZGAT.

549. monesz79 (válaszként erre: 544. - 35491a860f)
2010. jún. 17. 16:17

Szia nekem is jó időbe telt mire írtak én most fogok beszélni velük majd írok mi volt.

Nekem is vannak hullám völgyeim de azt hiszem már egyre ritkábban igyekszem a gondolataimat a helyes irányban tartani.

548. a14deb9047 (válaszként erre: 543. - Bungalló)
2010. jún. 17. 15:07
Igen is vannak csodák!! Mindent meg kell tenni, amit csak lehet és nagyon-nagyon akarni-hinni kell abban, hogy meg fogsz gyógyulni, mert neked még feladatod van, nem mehetsz el!! Örülni minden percnek és napnak! A negatív gondolat luxus! Ezt nem engedheted meg sem magad miatt, sem a szeretteid miatt! Nem szabad visszafelé számolni! Mert az élet él és élni akar!! Az életet kell élni és nem a sorsot!!
547. idna68 (válaszként erre: 546. - 35491a860f)
2010. jún. 17. 15:01

Te is tudod, hogy ez nem elég ebben az esteben.

Ez egy kicsit összetettebb dolog.

546. 35491a860f (válaszként erre: 543. - Bungalló)
2010. jún. 17. 13:15
A másik dolog: tudom, nagyon nehéz, de csak a jó dolgokra gondolj. Koncentrálj a szeretetre, amit a gyermekeid és a férjed iránt érzel, arra a boldogságra, amit ők jelentenek neked és már jobb lesz lelkileg-érzelmileg.
545. 35491a860f (válaszként erre: 543. - Bungalló)
2010. jún. 17. 13:13

Szia!


Hallottál már a Moksa Elixírről?

Neked most azt kellene szedned.

Ha érdekel, segítek!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook