Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? fórum

A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
634. monesz79 (válaszként erre: 633. - Bungalló)
2010. júl. 23. 18:37

Gratulálok a munkahelyhez mindenkinek ilyen helyek kellenek ahova öröm a bejárkálás .

Remélem másv frontokon is ilyen nagyszerüen alakul az életed.

2010. júl. 22. 22:46

Sziasztok!


rég nem írt már ide senki:(

Gondoltam megosztom veletek,hogy munkahelyet váltottam,és úgy érzem ez álmaim munkahelye.

Nagyon szuper kedves kis társaság.Egyik munkahelyemmel sem volt idáig gondom,de valamiért ide úgy járok,mintha buliba mennék :D

Remélem ez pár hónap/év múlva is így lesz :D

2010. júl. 16. 17:42
jó pihenést kívánok :D
631. 35491a860f (válaszként erre: 630. - Monesz79)
2010. júl. 16. 08:00

Szió!


Én pedig elbúcsúzom egy időre, mert elutazunk nyaralni és kb. 1 hét múlva leszek újra. Addig is sok-sok szerencsét, boldogságot és csupa-csupa jó dolgokat kívánok mindenkinek!


Tegnap volt megint a 10 milliószoros nap, tudtátok?


Nyaralás után jelentkezem.

2010. júl. 15. 15:55
sziasztok mostanában semmi időm csak a munka meg a pénz keresés de igyekszem majd jönni
629. 746864fbb7 (válaszként erre: 628. - Bungalló)
2010. júl. 13. 17:20

Hello!

Ma, negyed kettőkor elküldtem ismét a megadott e-mail címre a cuccot.

Ha nem kapod meg, akkor jelezd!

Üdv:Y

2010. júl. 13. 09:07

Sziasztok!


én még nem kaptam meg a könyvet,pedig már neki esnék :)

Írtam megint privit Yamba-nak,remélem nem veszi zaklatásnak :)


Amúgy mi újság veletek??

2010. júl. 12. 12:48
Sehol senki?
2010. júl. 10. 12:02
Rendben. köszi. :D
2010. júl. 9. 18:40

Sziasztok!

Azt javaslom, hogy "Reklamáció az Univerzumtól" c. könyv 33.-34.-35. oldalait olvassátok el először, az "A megfelelő fogalom kiválasztása"-tól.

Ez lényegében fedi a lényeget, azt a törvényszerűséget, amit a szerző át akar adni nekünk.

Y.

2010. júl. 9. 13:58
Sikerült valakinek végigolvasnia? Én még épphogy belekezdtem. Hétvégén fogok nekiülni, akkor lesz rá időm. Mik a tapasztalatok? Vélemények?
2010. júl. 8. 19:08

Sziasztok!


Nagyon kíváncsi vagyok már a könyvre,alig várom hogy megkapjam...Azt hiszem ha ilyen sokan elolvassuk lesz miről eszmecserét folytatni :)

2010. júl. 7. 20:35

monesz79@gmail.com

bocsika de kicsit már fáradt voltam tegnap.

Köszi

621. b8929ab27a (válaszként erre: 619. - 746864fbb7)
2010. júl. 7. 16:07

Nekem is küld el légyszi! Előre is köszi

kiseva30kukaccitromailponthu

620. 35491a860f (válaszként erre: 619. - 746864fbb7)
2010. júl. 7. 15:55
Elkérhetem én is? :D
619. 746864fbb7 (válaszként erre: 618. - Monesz79)
2010. júl. 7. 09:52

K. Monesz!

Ha lehet én is kíváncsi lennék az e-mail címedre:)

Akkor már is küldöm az írást.

Üdv: Y

618. monesz79 (válaszként erre: 613. - 746864fbb7)
2010. júl. 6. 20:45

ha lehet én is kiváncsi lennék a könyvre

Előre is köszi:D

617. monesz79 (válaszként erre: 616. - Lina13)
2010. júl. 6. 20:43
mostantól próbáld meg el hesegetni az ilyen irányu gondolataidat mert be vonzod azt amin sokat rágodsz és apránként képzeld el milyen jó a ti kapcsolatotok milyn boldogok vagytok mennyi gyönyörü percet töltötök el és ezt fogod kapni a kezünkben a kulcs biztosan sikerülni fog...:)
616. Lina13 (válaszként erre: 614. - 35491a860f)
2010. júl. 6. 13:33

Nem bízok önmagamban.... valahogy mindenkit jobbnak ítélek meg önmagamnál... és minden percben attól félek hogy megcsal a barátom, ha nem is testileg, de akár lelkileg... tetszik neki más, vagy vágyik másra... flörtölnek, mosolyognak, jól érzik magukat együtt... nekem ez elviselhetetlen, és nagy fájdalmat okoz... nagyon féltékeny vagyok, nem hiszem el hogy engem is lehet szeretni... :(

És emiatt fogom elveszíteni a barátom, mert már elege van... teljesen jogosan!

Nem beszélhet, mesélhet semmiről, mert ha van benne valami nőnemű lény, én elvesztem az érdeklődésemet, és csak a Nőre koncentrálok, hogy mit mond róla, gyanakszom mi lehet köztük...

Számomra elviselhetetlen a gondolat is hogy barátkozzon nőkkel... nem hiszek a férfi-lány barátságban, az egyik fél mindig többet akar mint a másik... :(((

615. Lina13 (válaszként erre: 613. - 746864fbb7)
2010. júl. 6. 13:29

Szia Yamba!

Köszönöm a könyvet, amint tudom elolvasom, csak most beteg a kisfiam és ritkán vagyok fent :(

Érdekel a téma nagyon :)


Puszillak

614. 35491a860f (válaszként erre: 608. - Lina13)
2010. júl. 5. 10:01

Ne hidd magad kevesebbnek másoknál!

Ne gondold azt, hogy más nők szebbek, jobbak, okosabbak, mert ez nem igaz!


Régen, amikor pesszimista voltam, tudod, milyen sokszor előfordult velem is, hogy azt gondoltam, hogy csupán csak azért mert x és y illetőnek több pénze van drága, divatos ruhákra, cipőkre, mint nekem, akkor az emberileg is több, mint én??? Ez egy nagy tévedés! Az ilyen embereknek a gazdagság, a sok pénz valóban önbizalmat ad, és ezért látod őket határozottnak, de nem okosabbak és nem is szebbek, mint te, vagy én vagy bárki más.


Sokszor kiderült már életem során, hogy akit én emberileg többnek képzeltem régen, az milyen egy buta és silány ember!


Miért van kisebbségi érzésed?

Te is lehetsz boldog, ez csak és kizárólag rajtad múlik! Ne zárkózz el az emberek elől, inkább barátkozz össze velük és úgy is hamar kiderül, hogy a későbbiek folyamán kiből lesz igazán jó barát és kiből csak ismerős.

613. 746864fbb7 (válaszként erre: 612. - Lina13)
2010. júl. 5. 09:24

Szia Lina!

Elküldtem a könyvet.

Vedd komolyan az ott leírtakat, szánj rá időt és légy következetes: nem marad el az eredmény!

Barbel Mohr az egyik leghitelesebb szakembere a témának.

Üdv: Y

612. Lina13 (válaszként erre: 611. - 746864fbb7)
2010. júl. 4. 23:57
És ezt hogy kell elkezdeni?
611. 746864fbb7 (válaszként erre: 610. - Lina13)
2010. júl. 4. 19:06

Azért válaszolok gyorsan, mert sokan vannak abban a tévhitben, hogy a meditáció erre jó, arra nem, van aki tudja csinálni van aki nem, van akinél bejön, van akinél nem, stb. ...

Állj! A kreatív meditáció az egyetlen eszköz, amivel minden lelki és testi problémádat sikeresen kezelheted, mert ez által lépsz kapcsolatba a tudatalattiddal, azaz az elméd azon részével, amely az életed minden területének kb. 90-95%-át irányítja, rendezi, szervezi. Ha elméd ezen részében "rossz programok" vannak, akkor az természetesen a szerint működik és ez nyilvánul meg a klf. testi, lelki, kapcsolati, beilleszkedési, stb. problémákban.

A kreatív meditáció (KM) által ezt a programot tudod rendezni, és az így "kijavított elme" azonnal korrigálni fogja a problémádat.

Hasonló történik, mikor valaki egy pszichológus segítségével gyógyul meg. Csak ebben az esetben még mindig nem vagy a magad ura, mert nem tudod, hogy mitől jöttél rendbe, így függő leszel a pszichológustól.

A KM a végleges és optimális megoldás. A KM olyan fontos a léleknek, mint a testnek az étel. Igaz, lehet KM nélkül élni, mint ahogy történik is ez az emberek többségének esetében, de ebben az esetben valamilyen szintű bizonytalanság mindig marad az emberben, s ezt nevezik Sorsnak.

Régen a vallásosság, a feltétlen hit Istenben és az ima nagyrészt ezt a szerepet töltötte be. Ma már többet tudunk arról, hogy hogyan működünk úgy mi, mint a világ, ezért tudatosabban használhatjuk a számunkra megadatott szellemi energiákat.

610. Lina13 (válaszként erre: 609. - 746864fbb7)
2010. júl. 4. 18:42

Nagyon köszönöm hogy válaszoltál! Ez a meditációs dolog érdekelne, mindig is érdekelt.

Nagyon sok rossz negatívum, régi emlék van amit még nem engedtem el és csak mérgezi a lelkem... :( Néha már arra is gondolok hogy nem csak kisebbségi érzésem van, egyszerűen nem bízok a férfiakban... állandóan kételkedek, és ez szörnyű! nagyon fájdalmas! mindkettőnknek! de képtelen vagyok megbízni benne, nem adott semmi okot rá, csak férfi... :( félek nyitni felé, tiszta szívvel szeretni és elengedni a rossz gondolataimat... a meditáció ebben is segít?

609. 746864fbb7 (válaszként erre: 608. - Lina13)
2010. júl. 4. 18:28

Hello, a kisebbségi érzés - minden esetben - éppen abból fakad, amit itt a lányok írtak: mások véleményének túl nagy jelentőséget szentelsz, s a világnak azok szerint akarsz megfelelni. Ha úgy érzed, hogy ez nem sikerül, akkor kisebbségi érzés uralkodik el rajtad. Ennek ez a mechanizmusa.

Ha nekem ilyen problémám lenne a következőt tenném.

Megállapítanám, hogy milyen terület(ek)en van ez a komplexusom.

Elemezném, hogy ez az érzés valós alapokon nyugszik-e vagy valamilyen negatív vélemény, beszólás, elkapott megjegyzés vagy éppen - ami igen gyakori:( - a szülők ilyen jellegű nevelésének a "hozadéka". Tehát a lényeg az ok megtalálása. Ez általában nem szokott problémát jelenteni.

Ezután objektíven megvizsgálnám önmagam helyét a környezetemben - ha ezt tényleg komolyan elvégzed, rájössz, hogy a kisebbségi érzés, az valóban csak egy érzés, szinte biztos, hogy nem fogsz okot találni rá.

Ha találsz okot, akkor azon vagy változtass vagy fogadd el és élj ezen komplexus nélkül úgy, hogy meditációval "rendezed ezt a tudatalattidban".(Ez egy másik szálhoz vezet már, erről máskor.)

Ha nem találsz okot, akkor vagy tudatosan "dobd el" ezt a komplexust vagy végezd el a fenti meditációs önkezelést.

608. Lina13 (válaszként erre: 607. - 35491a860f)
2010. júl. 4. 17:30
Nekem kisebbségi érzésem van, és nem bírom legyőzni... :( ha erősen hinnék benne, sikerülne? de mit tegyek?
607. 35491a860f (válaszként erre: 605. - Lina13)
2010. júl. 4. 12:20

Egy a lényeg: SOHA NE HAGYD,HOGY MÁSOK NEGATÍV VÉLEMÉNYE LEHÚZZON ÉS ELBIZONYTALANÍTSON!


Soha ne foglalkozz mások rosszindulatú véleményével.

Tudod, sokan csak irigységből mondanak lehúzó véleményt a másiknak, mert attól félnek, hogy a másiknak sikerülni fog az, ami neki a saját pesszimizmusa miatt sosem fog.


És vannak a túlzott realista emberek, akik azt hiszik ezek a dolgok, amelyekről mi itt a fórumon belül beszélgetünk csak hókusz-pókusz, humbug dolgok. Az ilyen emberek véleményétől is erősen vonatkoztass el.


A legfontosabb az lenne, ha elmozdítanád a gondolataidat a vágyaid irányába, abba amit igazán szeretnél és hinnél benne, tennél érte, hogy ezek meg is valósuljanak.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

2010. júl. 4. 09:16
szerintem hahiszel Istenben már el is kezdtél rá hangolódni
605. Lina13 (válaszként erre: 603. - 746864fbb7)
2010. júl. 4. 02:09

Szia!

ÉN is hiszek Istenben, ritkán megyek templomba, mert ez nem ezen múlik...

Sok jó dolog történt velem mostanában, ami hihetetlen, mégis megtörtént, és ezt Istennek köszönhetem...


Hogy kell ráhangolódni az Univerzum hullámhosszára? :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook