Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjemnek gyermeke lesz mástól fórum

A férjemnek gyermeke lesz mástól (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
15. Lávli* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:25
Hát jó. Mert mikor megszületett, azt írtad. Merőben más helyzet, mint több mint 1 éves korban. Nagyon nem mindegy.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Imisz)
2021. máj. 13. 13:22
nekem is ez a véleményem ezzel akarta magához láncolni mert zavarta h a láthatások alatt találkozik velem...és már a kapcsolatuk elején is a gyerekre hajtott mivel 35 éves.most sajnos vissza is nyalhat a fagyi nekem..szóval igen egyenlőre a férjem apaságit mindenképpen kér majd bár több mint valószínű az övé....és mivel van már gyermeke így nem hinném h nem akarja majd látni....
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Lávli*)
2021. máj. 13. 13:20
nem amikor megszületett elírtam miután....vagyis már több mint 1 éves volt akkor ...így gondoltam
2021. máj. 13. 13:19
Nem
11. Imisz
2021. máj. 13. 13:12

Ha tényleg az övé is a gyerek nem muszáj látogatni ha nem akarja. Fizetnie így is úgy is kell. Öröklés szempontból ha semmi nincs apuka nevén nem örököl a féltestvérke semmit.

Egyébként nekem van egy véleményem : az a nő aki apuci tudta vagy akarata ellenére szül vállalja az egyedül nevelést minden téren (anyagilag is) ha már képes volt egyedül dönteni erről. Mondom ezt úgy, hogy van 2 lányom a fiam mellett. Akárhogy is de szemét egy dolog a férfi tudta/akarata ellenére szülni!

10. 6b72794f68 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:08
Én nem maradnék vele, ahogy magamat ismerem, mindig fájna, amit tett.
9. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:07

2 éve külön mentetek fél évre, és 7 hónapja vagytok újra együtt.

Sehogy se tudom kimatekozni a 24 hónapot.

8. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:01

Ez egy olyan családi kötelék lesz, amiben hárman éltek majd szoros kapcsolatban felnőttek. Sőt, ha új partnere lesz a nőnek, akkor négyen.

Te, a férjed, meg a nő.

A gyereket látogatni kell, nevelni, nyaralni vele, különórákra, orvoshoz vinni, megbeszélni a napi dolgokat, nagyobb vásárlásokat a részére. Lesznek hétvégék, miket nem veled tölt a férjed, és lesz, amikor a gyerek lesz veletek.

A gyerektartást meg majd idővel úgy fogod érezni, hogy a te/ti gyereketektől veszi el a másik.

Volt olyan ismerősöm, ahol ez a helyzet maga volt a pokol, meg volt olyan, akinél látszatra jól működött, de azt csak ők tudták, mi zajlott az ajtó mögött.

Nem vagy könnyű helyzetben. Jól gondold át.

2021. máj. 13. 12:49
öröklési szempontból is okozhat kellemetlenséget egy féltestvérke
6. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2021. máj. 13. 12:47
Mi más probléma lehet? A férj a feleséggel szeretne élni. Gondolom komolyan gondolja.
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 12:37
Neked ebben a történetben csak az anyagiak okozhatnának problémát...
4. New(l) (válaszként erre: 2. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 12:33
Írta, hogy nem a babával van baja, hanem féltékeny a nőre. Talán az időzítés rossz, hogy azalatt hozta össze, míg ők külön voltak. (?)
3. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 12:31
Anyagilag lehet problémás, ha nem keres jól a férjed.
2. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 12:30

Nem igazán értem miért merült fel a szakítás, ha jól alakul köztetek minden. Ez lehet valami nyugati trend. Más kultúrákban nincs azzal gond, ha van más nőtől is gyerkőc.

Ez legyen a legnagyobb "baja" a párodnak.

2021. máj. 13. 12:14

Sziasztok!


A mi történetünk 7 éve vagyunk házasok van egy 2 éves kislányunk. Mikor megszületett külön mentünk a férjemmel fél évre mert ő másnál kereste a boldogságot. Aztán kibékültünk jól alakultak a dolgok közöttünk. Erre megjelenik a volt kapcsolatból a csaj h 8 hónapos terhes és a férjem az apja ami lehetséges mert 7 hónapja vagyunk újra együtt. Na most akkor hogyan tovább le lehet ezt valahogy nyelni? A férjem minket szeretne továbbra is legalábbis szavakkal ezt mondja de külön élünk mióta ez kiderült h mindenki tudja rendezni a gondolatait.Én is szeretném folytatni de nem tudjuk hogy ezt a kapcsolatunk hogyan bírná ki,hogyan viszonyuljunk egymáshoz, hogy ő megy a másik babát látogatni és az életünk része lesz nyilván ha bebizonyosodik hogy tényleg az ővé.Igazából nálam van a labda, mert nem is a babával van a fő probléma, hanem azzal h így a volt szerelem az életünk része lesz és kapcsolatban lesz a férjemmel...ami bennem féltékenységet ébreszt...tudom magammal cseszek ki ha vele maradok...de olyan jól alakultak a dolgok közöttünk erre ez.....

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook