Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjemnek gyermeke lesz mástól fórum

A férjemnek gyermeke lesz mástól (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
45. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 37. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 16:00

Annyira arrogáns vagy, csak tudnám mire fel?!

Az is már nevetséges, hogy a kultúra azon részét tartod jónak, ami rád/férfiakra nézve kedvező.

Az a kulturált életforma, hogy egy férfi két nővel él együtt, amikor azok hűségesek hozzá? Fordítva miért nincs erre példa?

44. Borian (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 15:43

ha velük, és hozzád jön, legalább adsz magadnak esélyt egy normális párkapcsolatra egy másik pasival, és akkor túllépsz rajta, "csak" a gyereked apja lesz

ha meg vele maradsz, mindig féltékeny leszel :-(

43. Altair (válaszként erre: 41. - Bichi)
2021. máj. 13. 15:42
Én is így gondolom. Nézd meg, mire reagáltam.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Bichi)
2021. máj. 13. 15:41
igen a különlét alatt, 1 hónappal azelőtt h visszajött volna hozzánk
41. Bichi (válaszként erre: 39. - Altair)
2021. máj. 13. 15:39
Ha az ember tudja magáról hogy sosem fogja tudni ezt megbocsátani, inkább ez a jó út, mint szenvedni élete végéig, és mindig azon parázni, hogy vajon mi történik, mikor a másikhoz megy a gyerekért...
40. Bichi (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 15:37
6 szemközt szerintem semmiképp. Először neked kell magadban tisztázni, hogy elfogadod-e hogy a férjednek egy másik nő is gyereket szül. Én mondjuk most nem értem, hogy ez a gyerek a különlét alatt fogant-e vagy sem. Ha te el tudod ezt fogadni, és az elkövetkező életedben ezzel együtt élni, utána a férjeddel tisztázd, hogy ő mit akar, ha ez megvan, akkor neki kell tisztázni a másik nővel, hogy neki csak a gyerekre lesz-e ezután gondja, vagy őket választja. Szerintem egy kivülálló nem tudja, hogy mit gondolhat a férjed, ezt neked kell látnod rajta, hogy ebben a helyzetben hova húz...
39. Altair (válaszként erre: 37. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 15:37

Az miért is elfogadhatatlan, hogy mások aprioritások és értékrendek? Szóval szerinted nem lehetek intelligens és kulturált, ha elküldeném az emberem egy ilyen után?

Képzeld, ezen az oldalon is lehet intelligensen létezni, csak két fél kell hozzá.

38. selena78 (válaszként erre: 2. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 15:32
Nem érted? Akkor képzeld el fordítva. Különmennek néhány hónapra, aztán kibékülnek, de anyu várandós. Simán elfogadnád?
37. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2021. máj. 13. 15:24

A kulturált életforma ilyen helyzetben nem csak a férfin múlik.

Lásd az itteni kommenteket. Ilyen nőkkel Einstein sem tudna mit kezdeni. :DDD

2021. máj. 13. 15:22
Gondoltam ara is h 6 szemközt kellen leülnünk abból nekem is sokminden lejönne...csak nem tudom h ebbe bele menne e a nő a férjem ha nem akkor nyilván van mit takargatnia...esetleg tanácsot valaki tudna adni mi az amivel még leszűrhetem h valóban minket akar e? jelenleg a munkába temetkezik mondhatni homokba dugja a fejét...ez aztán a jó megoldás nem mondom....de hosszú távon ez úgysem lesz megoldás
35. Guruljka (válaszként erre: 31. - Auróra2010)
2021. máj. 13. 15:20

Mindenkinek furcsa volt, aki ismerte őket, de ez a férfi valahogy keresztül tudta vinni, hogy mindkét nő vele maradjon.

(Fogalmam sincs hogy, mert sosem tartottam vonzónak az esze ellenére sem.)

2021. máj. 13. 15:17

igazatok van de ezzel a helyzettel még meg kell birkóznom így is úgyis rossz lesz....ha velük lesz akkor hozzánk jön, ha velünk akkor hozzá

jelenleg megpróbálok hátrálni és csak figyelni mi történik mit lép a férjem ha lép egyáltalán haza biztos nem engedem költözni míg nem bizonyít....ez a helyzet ...biztos nem egyedi de durva és lelkileg nagyon nehezen feldolgozható...a megcsalást akkor megbocsájtottam igen....de ez egy örök következmény

2021. máj. 13. 14:58

Szerintem sem elhanyagolható az öröklés kérdése. 40-50 év múlva sem lesz az. És de, van féltestvérke. Ugyanis akinek más az anyja vagy az apja az féltesó.

Én biztos nem viselném könnyen az ilyen helyzetet.

32. szőkelédi (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2021. máj. 13. 14:58
Hűha! Akkor az én intelligenciám nagyon alacsony . Az első alkalom után sem kellett volna,ha már annyira máshol kereste az örömöt . Persze ez az én meglátásom,semmi köze a fórumhoz .
2021. máj. 13. 14:56
Nem vagyok vaskalapos, de szerintem az ilyen közösség ? 1 ffi, 2 nő, gyerekek - se nem elismerésre , sem nem tiszteletreméltó
30. Altair (válaszként erre: 27. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 14:55

Ahhoz sem ártana az intelligencia, hogy valaki képes legyen eldönteni: vállalja-e a monogám kapcsolatot, vagy csak poligámra képes. Ha az utóbbi igaz, akkor pedig ne menjen bele úgy monogám kapcsolatba, hogy úgymond hülyíti a másikat, és mellette máshova eljárogat. Nincs bajom a poligámokkal, ha tisztességesen játszanak, és mindegyik fél hasonlóan viszonyul egymáshoz.

De sokan minimális önismerettel sem rendelkeznek, nemhogy ezt felmérjék magukban magukról...

29. Guruljka (válaszként erre: 27. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 14:52
Igen, ennél a családnál van intelligencia bőven. Mindhárom főszereplőnél.
28. Altair (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2021. máj. 13. 14:50
Elhiszem, hogy van ilyen, de nem ez az átlag. Azzal nincs semmi baj, ha valaki csak magának akarja a párját. Ahogy azzal sem, ha valaki képes osztozni. Én nem tudnék,nem is akarok. Ha a fi sem tud, akkor pedig lesz vesztese a sztorinak.
27. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2021. máj. 13. 14:47

Igen, de ehhez nem árt némi intelligencia is :)


A magyar valóság inkább ami a kommentekben is látható. Féltékenység, önzés, öröklési viták. :(

26. Guruljka (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2021. máj. 13. 14:45
Más nő nem volt, a férfi ezzel a kettővel már megelégedett, amennyire én tudom.
2021. máj. 13. 14:45

Én tudok olyan családról, ahol a férfi a felesége és a két lánya mellett beleszeretett egy másik nőbe. Ez a szerető is szült egy gyereket tőle, fiú lett.

Nem tudom, a pasi hogy csinálta, de gyakorlatilag szoros családi kapcsolatban él mindkét nővel és egyformán szereti mindhárom gyerekét. Gykran csináltak közös proramokat is.

Ahogy én láttam, mindkét nő szerette a pasast és a saját gyerekét, gyerekeit annyira, hogy felül tudtak emelkedni a birtoklási vágyukon.

Már mindhárom gyerek felnőtt, és egyik sem sérült lelkileg.

24. Altair (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2021. máj. 13. 14:38
Igazából ígyis-úgyis 2 gyerekről van szó. Kevés az esély, hogy mindkét gyerek jól jöjjön ki a szituból, ne szenvedjen el semmilyen traumát,még ha mindkettővel is tartja az apa a kapcsolatot.
23. Altair
2021. máj. 13. 14:32

Most azért mentetek szét, mert ő megcsalt? Ez jön le az első hozzászólásból: "...külön mentünk a férjemmel fél évre mert ő másnál kereste a boldogságot."

Ha igen, én még amúgysem maradnék vele. Ritka az olyan, aki nem ismétli meg ezt. Ezek után nem csodálom, ha féltékeny lennél, mert ugye a szorosabb kapcsolat a másik nővel valóban teret ad a kicsapongásra, főleg ha erre amúgy is hajlamos az ember. Ha meg a nő gyerekkel akarta magához láncolni, akkor valószínűleg csábításban sem lesz hiány.

De te ismered a férjedet, neked kell dűlőre jutni :/ ha tényleg titeket akar, bizonyítsa.

22. Borian (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 14:25

ismerősnél volt ilyen, hogy elment a férj, hazajött, megint elment, végül elváltak, de azután végleg hazajött


a nő akkor nagyon küzdött érte, de utólag azt mondja, már sosem lesz olyan, mint volt...


pedig ott még új gyerek sem lett :-(

21. perzsacica (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 14:21
Akkor hallgass az eszedre. Az érzelmek gyakran visznek minket zsákutcába, bár ott is szépeket látunk az úton , emiatt nehéz elhinni, hogy zsákutca. Ilyenkor nem tudsz tisztán gondolkodni sajnos, mert az érzelmektől homályos a látás. Próbálj meg objektíven gondolkodni , ami persze nagyon nehéz. A legjobb módszer erre a papír, amire mérleget rajzolsz és mindegyik oldalra felírod hogy mi szól a házasság megtartás mellett és mi szól ellene. Lehet, hogy több napig írod a tételeket és csak egy hét múlva tudod összegezni. A döntés a tied utána.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Imisz)
2021. máj. 13. 14:17
A nő szempontjából igazad van. Csak az a baj, hogy a képletben van egy ártatlan kicsi gyermek, aki nem tehet semmiről, és teljesen kiszolgáltatott a felnőttek húzd meg-ereszd meg játszmáinak. Az ő érdekeit a felnőtteknek kellene képviselniük.
19. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 14:16
Bonyolult... biztos nem kérnék ilyen kapcsolatból.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Aszparagusz)
2021. máj. 13. 14:01
igazad van de benne lenni egy ilyen szituban mindig más mint kívülről...ha az eszemre tudnék hallgatni akkor valószínű h inkább meneszteném..mert a féltékenység nagy úr főleg h szerintem a csaj még mindig akarja..de mivel szeretem nem tudhatom h hogyan tudjuk kezelni ezt a szitut...nyilván a férjemnek kellene a legtöbbet bizonyítani ha tényleg minket akar....
17. aszparagusz (válaszként erre: 6. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 13. 13:52

Per pillanat a feleséggel szeretne élni.

Ezelőtt meg mással.

Ezután meg ki tudja kivel.

16. aszparagusz (válaszként erre: 11. - Imisz)
2021. máj. 13. 13:50

Milyen öröklésről beszéltek?

Itt, gondolom fiatal emberekről beszélünk, a gyerek még meg sem született.

Öröklés majd lesz 40-50-60 év múlva. (ha egyáltalán lesz mit)

Apukának mindkét gyereke ugyanolyan. Nincs féltestvérke.

Ha apuka nem akar másik gyereket/mástól gyereket, akkor neki kellene vigyáznia. Esetleg úgy, hogy nem megy félre.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook