Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta. Start 2010.08.09. fórum

90 napos diéta. Start 2010.08.09. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
259. Atiz777
2010. okt. 16. 12:28

Sziasztok!

Kinek,hogy megy a fogyokura? Remelem nem adtatok fel.Mar reg nem irt senki ide.En meg nem adtam fel,5 kilot fogytam miota csinalom.Kitartast mindenkinek.

258. Renii22 (válaszként erre: 255. - Atiz777)
2010. okt. 5. 16:46
Köszi a biztatást,akkor nem hagyom abba,és meglátjuk h még mennyit fogok fogyni!
257. Atiz777
2010. okt. 4. 17:32

Hat en 27 napja csinalom es ma a merleg 4 kiloval mutatott kevesebbet.

Az este megneztem a tesom eskuvoi cd-jet es sirva fakadtam,hogy mekkora voltam.Istenem ha visszalehetne vinni az idot milyen jo lenne.Nekem nagy lelkigondot okozott mikor lattam magam.szivesebben kivagnam magam a kepekrol meg a filmrol.Meg az ejjel sem aludtam jol emiatt,ugy elkeseredtem.

Nem hagyom abba a kurat,leakarok fogyni,es maskepp akarok elni.

Kitartast lanyok.

256. carenka
2010. okt. 2. 18:33

hát, halljátok én lassan 60 napja csinálom, és 4 kg!! volt kb egy hónap, h SEMMI, de nem hagyom abba, hátha... meg ismerőseim otthon úgy látják, h alakulok...még 30 nap, leheth közben lemegy 2 kg...én amúgy nem vagyok sajnos az a sok kilót fogyni tudó. leheth mert sokáig pl nem ettem húst, meg mindig tornáztam vmennyit, szóval nálam nem a minőség , hanem sztem, h hetente 1-2x jól szoktam lakni, meg az, h este is ettem jósokszor.

amúgy elbizonytalanít engem is, h nem fogyok, de ha összejön annyi, h a végén 6 kiló mnuszban legyek, leheth már megérte + utána még a 90 nap leheth azalatt is egy 3 lemegy, és az félév alatt 9kg. az úgy nem rossz. nem? ezzel nyugtatom magam. ja, megh rákapcsolok a kocogásra, vagyis, h nem hagyom abba. leheth ez kell nekem még. megh ne igyak alkoholt a bulikban, mert az is durva hízókúra - már aki amúgy is hajlamos rá.

255. Atiz777 (válaszként erre: 253. - Renii22)
2010. okt. 2. 18:09
En 25 nap alatt fogytam 3kilot.Tobbett szerettem volna en is de hat ez van.Nem hagyom abba meg.Hatha ezutan meg megy le jocskan.A heten megallt a fogyasom de beindul ujra.Ez normalis dolog.Kitartast.
254. Renii22
2010. okt. 2. 16:28
Sziasztok!A 90 napos diéta befejezése után miért kell még 90 napid gyümölcsöt enni reggelire?
253. Renii22 (válaszként erre: 252. - Carenka)
2010. okt. 2. 15:40
köszi aranyos vagy!Ma Ma mértem magam és csak 90 dkg ot fogytam a 12 nap alatt!Ti mennyit fogytatok ennyi idő alatt?Lehet h abbahagyom!
252. carenka (válaszként erre: 251. - Renii22)
2010. szept. 29. 19:14
jaaaaaaaa, sztem az jól hangzik. :)
251. Renii22 (válaszként erre: 248. - Carenka)
2010. szept. 28. 16:34
Rosszul írtam,25 percet szoktam futni,de 2-3 szor szoktam pihenni!Köszi h válaszoltál!
250. Renii22 (válaszként erre: 247. - Szupika)
2010. szept. 28. 16:32
Szia!Igen csak azóta szédülök néha!Én is lusta vagyok futni,de muszály, 25 percet szoktam,de nem mindennap!te fogytál már?mikor kezdted?
249. zsuci7
2010. szept. 28. 13:20
Sziasztok én is itt vagyok, ma gyümi nap van igaz már nem tartok mindent 100%osan, mert elértem az első célom,és nincs sok időm a futásra, de holnap fehérje nap és csirkecomb lesz párolt cukkinivel.
248. carenka
2010. szept. 27. 20:29
Sziasztok! én is vagyok, csak még mindig nincs nagyon mit írnom. családtagjaim mindig látnak rajtam vmi változást, de suliban senki sem vette észre. leheth nekem más diéta való. nem tudom. most vetkőztem neki a norbis kickboxnak, mielőtt eltört a lábam 2naponta minimum megcsináltam. ma úgy volt, h futunk, e helyett csinálom. Reni, sztem addig fuss, amíg már nagyon nem bírod, aztán sétálj pár percet és fuss haza. és mindig többet fogsz bírni. régebben nézegettem ilyen futásterveket, bár én nem úgy csinálom, de lakótársam azelőtt aszerint kezdte el. és ott úgy van, h 2perc futás, 2perc séta, és megint futás megint séta...és minden héten emelve a futás számát. vagy vmi hasonló.
247. szupika
2010. szept. 25. 21:36

Sziasztok! Még kitartok én is, csak nem igazán jutott időm írogatni. A kilóim alig mozdulnak, de elégedett vagyok. Képzeljétek a férjem 3 hét alatt majdnem 10 kilót fogyott. El sem hinném ha nem látnám a mérleget. Örülök nagyon neki, és irigylem is persze. Bár ő nem 70 kiló hanem 100-on felül van, 186 cm magas és hát abból könnyebb talán leadni.

Renii22 csak a fogyi óta szédülsz? Én nem szédültem egyszer sem. Ja és nem is tornázom, a futást meg kimondottan nem szeretem. De ne gondold hogy lusta vagyok, van egy két éves kisfiam, családi házban lakunk és itt mindig rengeteg dolgom van, az nekem elég mozgás úgy érzem. A fiamról persze nem is beszélek. Örökmozgó kisördög! :-)))

Még én víznapot nem tartottam. Nem hiszem hogy kibirnám csalás nélkül.

Kitartás lányok!! Nekem ma volt a 60. napom.

246. Renii22
2010. szept. 25. 17:05
Sziasztok!Az normális h néha szoktam szédülni?"5 perc futás elég naponta?Köszi ha vki válaszol!
245. Atiz777
2010. szept. 24. 18:28

Ma viznapot tartottam,nem konnyu de eltelt a mai nap is .Holnap reggel megmeretkezek,de erzem,hogy fogytam.

Mindenki feladta?

Carenka remelem te nem.Kitartast lanyok.

244. zsuci7
2010. szept. 21. 12:22
Én is itt vagyok, én tegnap vettem egy szobabicit, sajnos nincs már időm elmenni futni, de tényleg nagyon jó... ma fehérje nap, csirkemell van savanyúsággal ebédre.
243. carenka
2010. szept. 20. 22:07
megint egy gyümölcsnapon túúúl, fogynak a napok, már kevesebb van hátra, mint amennyin túl vagyok, még sem érzem sikeresnek. ma olyan jóóóót futottam. :) nagyon jó dolog ez a futás. hamar meglátszik a kondi....
242. Atiz777 (válaszként erre: 241. - Carenka)
2010. szept. 18. 11:34

En is ugy veszem eszre,hogy csak mi jarunk ide.Nekem ma szenhidrat napom van,meg nem tudom mit eszek.Megnezem a recepteket hatha kapok valami fincsit,biztos vannak finomak.Holnap gyumolcsnap,azt eleg nehezen veszelem at de biztos azt is megszokom idovel.

Tornazni sajnos nem vettem ra magam.

Kitartast.Kellemes hetveget.

241. carenka (válaszként erre: 240. - Atiz777)
2010. szept. 17. 21:30
Lassan úgy néz ki, hogy már csak mi járunk erre a fórumra. :P Hát, én is tartom, nekem ma fehérje napom volt. neked is akkor? holnap sztem főzelék lesz a menü. jah, most h kezdek jobban lenni, el kell kezdenem tornázni.
240. Atiz777
2010. szept. 16. 11:30
Sziasztok!Kinek ,hogy megy a dieta?Nekem eleg jol,a tegnap gyumolcsnapom volt,nem volt konnyu de atveszeltem es nem ettem csak kimondottan gyumolcsot.Sajnos annyira nem vagyok kitarto,hogy tornazzak is mellette.Carenka jo gyogyulast:}}
239. carenka
2010. szept. 15. 21:32
Bár még mindig beteg vagyok, ez a jó idő teljesen felvidít, szinte kedvem van a diétához is, meg futni is lenne, csak fáj minden porcikám az izomláz miatt meg a normál hőemelkedés miatt is.:))
238. Atiz777
2010. szept. 14. 19:44
Na meg jol jon ez a forum es ez is motival,legalabbis engem!!!:))
237. Atiz777 (válaszként erre: 236. - Carenka)
2010. szept. 14. 19:42
En sem sanyargatom magam ,oszinten,mert egy kicsit tobbet eszek mint ahogy elovan irva de sokat setalok a lanyommal aki 15 hos es lehet az is hozzatesz a fogyasomhoz.Viszont tenyleg nem akarom abba hagyni a kurat mert nagyon sokat tettem magamra terhesseg alatt es mar a labaim is fajtak.Es meg valami ,van egy idoszak amikor megall a fogyas de folyatni kell mert ujbol beindul majd egy ido utan.Udv es kitartast mindenkinek.
236. carenka (válaszként erre: 235. - Szupika)
2010. szept. 14. 19:04
szerintem indulhatnánk vmi versenyen, túlélőnek. :)tartalékra vagyunk állítva. ma meg tegnap is úgy gondoltam,h már nem fogok tök keveset enni, mert semmit se változok, két hetente fogyok egy kilót kb. legutoljára is akkor, mikor már nem is gondoltam volna.úgyh ma keményítős napom volt, azt is ettem, de jó rendesen jól laktam, mert már nem bírom az önsanyargatást eredmény nélkül...tartom még ezt a 48 napot, futok heti 2x meg 2x tornázom, aztán kiderül. tényleg lehetne egykis sikerélményem már! ne adjuk fel szupika!! én sem gondolom, mert aztán olyan érzés lesz, h feladtuk...más meg sikeres, így meg elmondhatjuk, h próbáltuk teljes erőbedobással...
235. szupika (válaszként erre: 234. - Carenka)
2010. szept. 14. 18:29
carenka fel ne add, én is állok most. 49. napja csinálom, de teljesen megállt most a fogyásom. Tulajdonképp már jól is érzem magam, mert a célom az volt, hogy a szülés előtti ruháimat fel tudjam venni. De mégis csak idegesít, mert megpróbálom minden nap betartani, és mégsem megy tovább. Ma is gyümi napom van, két capuccínót ittam reggel, délután pedig egy fél dinnyét eszegetek folyamatosan.
234. carenka (válaszként erre: 233. - Atiz777)
2010. szept. 14. 14:45
én maga vagyok a csőőőőd! 42.nap és 3 kg.
233. Atiz777
2010. szept. 14. 12:38
En meg mindig folytatom,es mar fogytam is 2 kilot.Ma van a 7-ik napom.Es nem hagyom abba.Meg azert sem.Kitartast kivanok mindenkinek.
232. CheshireCat (válaszként erre: 230. - Szupika)
2010. szept. 13. 23:45
persze semmigond. én feladtam a 90 napost, mert úgyse tudtam volna tartani, akkor meg annak mi értelme? nálam az édesség a gyenge pont, nem az, hogy sokat eszek, ezért nekem jobb a kcal számolás. meg jobban be lehet illeszteni a mindennapokba, ha elmegyünk valahova, könnyebben tudok olyat választani ami belefér. szerintem mondjuk egy diéta után, mint pl a 90 napos, érdemes ezzel visszatérni a normális étrendre, nehogy visszajöjjenek a kilók.
231. szupika
2010. szept. 13. 10:57
Ahonnan én szoktam filmet tölteni ott sajna nincs rajta.
230. szupika (válaszként erre: 229. - CheshireCat)
2010. szept. 13. 10:47

Nem akartam rosszindulattal írni, félreértetted. Ezek szerint te feladtad. Én 48. napja csinálom, a célom már megvan, mert minden szülés előtti ruhám már rámjön. Nem számít hogy mennyi kiló ment le. Nem hagyom még abba, férjem is elkezdte. Erőt adok neki. Így is azt kell főznöm amit eddig, és én is ezt eszem. Ő 15-20 kg-ot szeretne fogyni, és én segítek neki ezzel, hogy folytatom.

Igen a sz.h. nap tényleg veszélyes.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook