Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta. Start 2010.08.09. fórum

90 napos diéta. Start 2010.08.09. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. aug. 17. 21:09
Alig várom a holnapi ebédemet. Bocsi, valamit elnyomtam. Jó éjt nektek!
2010. aug. 17. 21:07
letelt a gyümi napom!!! És nem ettem csak gyümölcsöt. Alig várom a holnapi ebéd
47. szupika (válaszként erre: 44. - Zsuci7)
2010. aug. 17. 17:04
Szia zsuci! Mi a lányommal a 21. napnál tartunk. Az első héten a 3 kiló lement, azóta semmi, de nem adjuk fel. Egyik ismerősöm két hétig nem fogyott semmit, és aztán 20-at a három hónap alatt Úgyhogy kitartás csajok!!!!!!
46. szupika (válaszként erre: 45. - Vénusz567)
2010. aug. 17. 17:01
Hello vénusz! Engem érdekelne az az oldal. Köszi előre is.
2010. aug. 17. 15:36

Sziasztok csajszik!!!

Most találtam a neten 90 napos diétához konyvet, ami tele van receptekkel mindegyik napra. Szeretem azt az oldalt, mert sok fitnesz dvd van oda feltoltve. Akit érdekel megírom a címet.

KITARTAS!!!

44. zsuci7
2010. aug. 17. 14:04

Sziasztok!

8. napnál tartok a 90 napos diétánál, jó, hogy így vagyunk többen itt és " biztatjuk egymást"

Ma gyümölcsnapom van, egész jól bírtam eddig 2 köret és 1 nektarin, de nekem is az esték a legrosszabbak....eddig -2,5kgnál vagyok, de 2-3 napja ugyanannyit mutat a mérleg:-(

43. szupika (válaszként erre: 40. - CheshireCat)
2010. aug. 16. 15:04
Tegnap nekem is keményítős volt. Már a fülemen jött ki a párolt zöldség. Szerintem egy kg-ot megettem délután, de majd meghaltam éhen. Ma szénh. nap van. Nem mintha ez jobb lenne. Este pirítós kenyeret fogok enni üresen teával. Óriási lesz. A lányom most elutazott sátorozni, pedig ő szigorúbban fogta. Nem lesz aki parancsoljon nekem.
42. szupika (válaszként erre: 41. - Vénusz567)
2010. aug. 16. 14:58
Szia vénusz! Nekem is nehéz, szerintem mindenkinek. Én teletöltöm a 2 literes üveget és így erőltetem magam. Amúgy fél litert sem innék. De a reggeli 1 litert kötelezően megiszom. De víz napot nem hiszem, hogy tudok majd tartani. Férjem napi 3-4 liter vizet megiszik télen nyáron. Már évek óta. Még éjjel is ott van mellette. Simán másfél liter elfogy neki éjjelente.
2010. aug. 16. 07:47

Sziasztok!

Koszi CheshireCat, h megértesz.

Ma gyumolcs napom van. Nekem ez a 2 liter víz ivás valahogyan nem megy, nem tudom, h más hogyan tud 2 liter vizet meginni???

2010. aug. 15. 09:46

sziasztok!

nekem ma volt a keményítőnap, hát ezt utálom a legjobban, szinte semmi finomat nem bírok kitalálni erre a napra :S currys rizst csináltam stir-fry szószos zöldségekkel, nem volt rossz, de végig kellett néznem ahogy a párom benyom egy mekis menüt, kivoltam nagyon, de ellenálltam :D Amúgy az összes nap elég laza szerintem, kivéve az esti éhezést, de úgy tűnik van eredménye, eddig 1 kiló biztos minusznál járok, legalább ez erőt ad :)

vénusz: én azt hiszem pontosan értem milyen érzés neked, én 166 magas vagyok, 67 kiló, de nagyon szeretnék szép vékony lenni. :)

2010. aug. 14. 15:48

Sziasztok! Most találtam rátok:)

Én 10-én kezdtem el újra a 90 napos diétát, hát nem mondom, hogy annyira megy, de próbálkozok.

Ma ismét fehérje napom van.

Kitartás mindenkinek!!!

2010. aug. 14. 08:17

Sziasztok! én tegnap kezdtem el, de ebéd és vacsora kozott nagyon éhes voltam így ettem barackot, meg vacsora után kenyeret, mert késobb evett a cslaád és nem bírtam ki. Kell a bíztatás!

173 cm vagyok, és 70 kg. Rem nem fogjátok mondani, h nem kel fogyi, mert szornyen nézek ki, van úszógumim. Remélem osszebarátkozunk. Kitartást nektek és nekem!!! Jovok máskor is

2010. aug. 14. 07:30

Sziasztok fogyózók!

Ma ananászos csirkemellet találtunk ki rizzsel.Majd azt keveset eszünk. Tegnap bűnöztem, a lányom kibirta. Nem birtam ellenállni a máglyarakásnak ami ott kukucskált rám a hűtőből. Taposógépen letapostam 300-at, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom. Holnap vasárnap, klasszikus vasárnapi ebéddel, mert ugye nem csak ketten vagyunk a családban.Húsleves, rántott csirke, de mi csak a petrezselymes krumplit fogjuk enni salátával. Amúgy paradicsomsalátát szoktam fehérje napon, mert azt írják valahol, hogy bármilyen saláta bármilyen mennyiségben.

Na pusz nektek, és kitartást.

36. CheshireCat (válaszként erre: 35. - Ency77)
2010. aug. 13. 14:30

vigyázz a szénhidráttal, nagyon el lehet csúszni ezen a napon. :S én kiszámoltam a kalóriákat, 1000 fölé nem mentem, abból nem lehet baj. kipróbáltam amugy a zumbát, nekem nagyon bejön, jól megizzasztott, szórakoztató, úgy elment félóra hogy észre se vettem. :) nekem torna nélkül egyik diéta se működik sajnos, de egyébként izmosodnom se ártana. érdekes hogy nem is a csoki hiányzik most, hanem a tej. a ma reggeli tejeskávét alig bírtam kivárni :D

egyébként szerintem ha már van "veszteni valóm", egy olyan 5 kiló minusz (1 már megvan:) akkor áttérek az 1200kcal/150ch étrendre, csak addig muszáj, hogy legyenek szabályok, mert képes lennék elfelejteni, hogy diétázom :D

35. Ency77
2010. aug. 13. 11:54

Sziasztok!


Ma szénhidrát nap. :-) csoki egy kis mennyiségben mehet? Holnap kipróbálom ezt a reggeli vizes méregtelenítést.A diéta mellett fontos a torna? Én csak esete 9 óra után tudnék tornázni, vagy hajnalban 5 körül. Ha fontos akkor még talán ezt is bevállalom.

34. szupika (válaszként erre: 33. - CheshireCat)
2010. aug. 13. 07:44
Hello CheshireCat! Nem rossz az ötlet a számolgatásról, de nekem ahhoz nem lenne türelmem. Sztem belediliznék a számolgatásba. A lányom minden nap tornázik, én csak néha. Van egy 2 éves kisfiam, ő elég torna nekem. Amúgy tegnap is akartam írni, hogy a reggelt éhgyomorra mindig egy liter vízzel kezdem. Egy órán belül kiméregtelenít, sokal jobb a közérzet. Majd próbáljátok ki.
33. CheshireCat (válaszként erre: 28. - Szupika)
2010. aug. 12. 15:58
szia! szerintem talán próbáljátok meg azt, hogy számoljátok a kalóriákat a 90 naposon belül. Minél kevesebb felesleg van az emberen, a test annál nehezebben adja. :S Vannak ilyen kalkulátorok neten, hogy életkor, nem, testsúly és aktivitás alapján kiszámolja mennyivel lehetne fogyni. kb minél könnyebb vagy, annál kevesebb energiával működsz, szóval lehet csökkenteni kell az adagokat. Nekem pl nagyon nehéz fogyni, drasztikusan kevesebbet kell ennem ahhoz, hogy elinduljon, és valamit edzenem is kell, de cserébe legalább nehezen is jön vissza ami lement. Amúgy szerintem a víznapot én sem fogom tartani, felesleges rizikófaktor, hogy abbahagyom a diétát :D egyszer ajánlottak nekem egy 4 napos léböjtkúrát hogy milyen jó, hát egy kilót se fogytam tőle, és jobban se éreztem magam :D
32. Ency77 (válaszként erre: 31. - CheshireCat)
2010. aug. 12. 15:47
Köszönöm! :-)) én már a holnapi napot várom. imádom a tésztát.
31. CheshireCat (válaszként erre: 30. - Ency77)
2010. aug. 12. 10:28
hát szerintem nagy baj nem lesz belőle, mert a hús zöldséggel nem épp hízlaló kaja, de szerintem a leírásban zöld salátára gondoltak. Nekem az angol megnevezése a keményítőnek sokat segített (starch), így egyértelmű nekem, hogy a rizs keményítő, a kukorica is, a krumpli is. De alapvetően szerintem nem lehet semmiből sokat enni, ugye csak az nem hízlal amit nem eszel meg :D
30. Ency77
2010. aug. 12. 08:51

Sziasztok!


Tehát akkor paradicsomot paprikát nem lehet minden nap enni? Tegnap fehérje napom volt (1 nap) és elég sok paradicsomot, paprikát ettem. Na akkor ezt nem eszek többet ilyen napon. Ma viszont keményítő napom van. Ebben az esetben ehetek krumplit, kukoricát? Jaj én is szeretném jól csinálni. Tudtok tanácsot adni?

29. atandi (válaszként erre: 27. - CheshireCat)
2010. aug. 12. 06:43

Nem ismerem ezt a level diétát, de ez most nagyon jól jött, hogy lement egy pár kiló. Csak félek, ha most felfüggesztem, visszakapom kamatostól, és aztán meg nehezebben indul meg újra. Nem kínzom magam, csak majd odafigyelek. Igazából a mozgásra kellene rászoknni, de az eddig még nem sikerült, kivéve a táncos tornák, amiket imádtam és hiányoznak is most nagyon(jamin cardio, salsa aerobik, majd salsa, isteniek!)

Párom minden évben a kéthetes diétát csinálta meg, elég drasztikus, de mindig lement a 1-10 kilója(105-108-ból), de egy év alatt vissza is kúszott.Szerintem az kombinált kevés kalóriás meg mit, mikor, mivel-elvű. Akkormár jobb rászokni egy ilyen 90 naposra életmódszerűen, szerintem.

Azt egyszer én is elkezdtem, és mivel piszok éhes volam már az első vagy második nap végén, főztem egy nagy adag zsírégető káposztalevest, isteni volt, nagyon ízlett, egy óra múlva a mentősökküzdöttek az életemért, mert hiperallergiám van a zellerre és kishíján elpatkoltam. Na, ott fel is függesztettem a dolgot, örültem, hogy élek.

Most majd csak arra figyelek, hogy ne keverjek fehérjét szénhidrátal és az úgy jó is, elég is lesz, és ha majd hazajövök, a barátnőmmel folytatom, már ő is készül rá De lehet, hogy a párom is beszáll, de ő yaralás előtt nem volt hajlandó elkezdeni. (És igaza is van).De nekem fontosabb a hiúság, hogy ne röcögjön a hájacska a fürdőruhában...:))

2010. aug. 12. 06:42

Sziasztok!

Én a lányommal kezdtem a 90 napost, együtt könnyebb azt gondolom. Egymást támogatjuk.Ez a 15. napunk. Mindketten 3 kg-ot fogytunk. Az a 3 az első 6-7 nap alatt lement, de azóta semmi. De erre készültünk. Nehéz, de ki lehet ezt bírni. Víznapot még nem tartottunk, sztem nem is fogunk. Folyamatosan sok víz kell, gyorsítja az anyagcserét. 72kg ról szeretnék 60-62-re fogyni.

A délelőtti gyümi megy nehezen, mert minnél többet eszünk, annál éhesebbek leszünk. Van hogy nem is eszünk gyümit csak 1-2 capuccinó, és délben ebéd. Kinek milyen a szervezete.

Ma máglyarakást gondoltam csinálni, kevesebb cukorral, vagy édesítővel. Bár nem vagyok az édesítő híve, sztem ekészségtelen dolog. Az tészta is és édesség is.

Na jó fogyózást lányok!

2010. aug. 11. 22:34

hát én a helyedben ha az utazásig akartál fogyni, talán a level diétát nyomtam volna, azt amugyse lehet sokáig kibirni :D szerintem az utazáson már ne kinozd magad, azért ez nyaralás, csak amiatt ne egyél túl sokat, hogy ne érezd rosszul magad. Aztán ha gondolod, utána folytatod tovább a 90 napost.

Nektek sikerült már amugy valamilyen módszerrel jelentősen fogyni?

26. atandi
2010. aug. 11. 17:27

Ha nekem 5 kiló véglegesen lentmaradna, boldog lennék. De sztem könnyebb 100-ból leadni tizet, mint mondjuk 55-ből 2-3-at. Na mindegy, most a mérleg is, a tükör is abarátom, csak ekem meg piszoknehéz lesz az utazáson. Amúgy a mai zöldségnapom csúcs volt: hagymát dinszteltem, rá paprika, paradicsom, cukkini, vegeta, kakukkfű. Valami isteni!! És ezek még csak nem is komoly zöldségek, egy ismerősömmel egyeztettem, szerinte a cukkinit ehetem bármelyik napon. Ez a rizstémaviszont gáz: hol keményítőnek, hol szénhidrátnak számolják.Ma esti vacsim meg egy cső főtt kukorica lesz (az isost érik a kertben). Ezekben a mirelit keverékekben semmi nincs ám ár, sztem jobban járnál friss zöldséggel, most azok sem drágák, csak épp nem konyhakészek. És kis szerencsével még vitamin is akad bennük.

Asszem holnap cukkinis tészta lesz (:P), eszméletlen, mennyi terem, mert néha herótom van tőle, de most a barátom, mert úgy gondolom,nem hízlal és így tényleg baromi finom is. Meg hát abszolúte ingyen van (a rengeteg munkámat nem számolva).

Viszont holnapután utazunk Bulgáriába, díszvacsorával várnak minket, bakker, az nagyon gáz lesz. MÉg ha ki is bírom egész nap gyümölccsel, és vacsi előtt min. egy órával már nem eszem, akkor is ... szerintem aznap este elkezdődik a másnapi húsnap. Tudom, ez így komolytalan,de fenti ismerősöm szerint az a lényege az egésznek, hogy a húsnap és a tésztanap köztt legyen egy-egy nap. Hát,nem tudom. Ha már itthon leszünk, betarthatóbb lesz az egész, addig meg figyelek, amennyire csak tudok. És az ismerősöm se tartotta a víznapot, úgyhogy azzalmost nem kínzom magam, mert még elájulok.

2010. aug. 11. 13:42
amúgy a tegnapi napom katasztrófa volt. :D erre a zöldségnapra rendesen rá kell készülni valami normális kajával. ebédre ettem egy fél főtt krumplit párolt keleti zöldségkeverékkel és én marha jól megborsoztam. Hát úgy csípte az éhes gyomrom, hogy utána éhesebbnek éreztem magam mint előtte, a gondolattól meg hogy vacsira is ezvan, készvoltam :D de hős voltam, kibírtam, alig ettem valamit, természetesen a mérleg egy dekával se mutat kevesebbet xD a mai napban meg tökre nem hiszek. tésztával fogyni?? de ha ennyi embernek bejött, csak jó lesz nekem is :)
24. CheshireCat (válaszként erre: 23. - Atandi)
2010. aug. 11. 13:35

énse tudok biztosat, csak amit gondolok: én saláta alatt zöld salátalevélre gondolok fehérjenapon, úgy gondolom az ilyen engedmény lenne, mindenképp a húson van a hangsúly, én pl nem ettem salátát. A tészta, csoki, süti az egyszerű szénhidrát, a zöldségekben pedig összetett szénhidrát van, keményítő. A paradicsom meg ráadásul gyümölcs, nemtudom hova soroljam xD

De a lényeg: fehérjenap: hús,tojás, keményítőnap: zöldség, rizs, szénhidrát: tészta. Én most eléggé be akarom tartani, mivel 10 kilót kell fogynom, nem fog leugrálni rólam egy kis változtatással, rendesen kell csinálni :S

23. atandi
2010. aug. 11. 11:18
KÉRDÉS: jól értelmezem/sejtem/gondolom, hogy a paradicsom, paprika, hagyma, fokhagyma,gomba, cukkini, tök szénhidrát és keményítő napon is ehető? Ső, a fehérjéhez is társítható, nem? Akkor elvileg feh.napon ehetünk lecsós szeletet, kem. napon meg tarhonyával, rizzsel, akár tésztával? Vagy nagyon szabadelvű vagyok? Mert ha salátának ehető a paradicsom,paprika, uborka, hagyma, akkor talán sütve/főzve is , nem? De szeretném jól csinálni, úgyhogy szóljatok, ha nem. Nekem tele a kertem ilyesmivel, ezért lenne fontos tudnom...
22. atandi
2010. aug. 10. 21:11

Teljesen jó volt ez a mai nap. Ha reggel kávéztam volna, még az ebéd is ráért volna, ami amúgy 2-3 között szokott lenni, de ma már fél egykor éhes voltam rendesen. Végülis maradt a tegnapi cukkinis-hagymás csirkemellkockákból, igaz, tegnaptésztával ettem, ma meg csak paradicsom-uborka-paprika-lilahagyma salátával. Estére meg csirkecombot sütöttem, és szintén salátával ettem. Próbáltam napközben sokat inni, nálam ez mindig nyűg, na így se lehetett több másfélliternél sztem.

Holnapra valami krumplit tervezek de nem sütve, max. a Tefal Actifryban, oda nem kell zsiradék a sültkrumplihoz.

Cukkinivel az égvilágon bármit megeszek, úgyhogy jó lenne eldöntenem, hova is soroljam... Szerintetek? Sokan írták, hogy a víznapkihagyható, műxik anélkül is, ráadásulmi pénteken nyaralni indulunk (ezért volt a gyors pánik és fogyi kezdés), csak hát ott nem fogom tudni tartani, max.odafigyelni, hogy ne nagyon keverjem a dolgokat.

És márissokkalcsinosabbnak érzem magam!4 :P (első nap után ez kicsit viccesen hangzik, de fő az optimizmus!)

21. Ency77
2010. aug. 10. 16:25

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, bár én holnap szeretném elkezdeni a diétát. Kb. 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. 172 cm magas vagyok és 80 kg körül. Holnap reggel mérek majd pontosan. Van egy három hónapos kisfiam, és mivel már nem szopizik sajnos, így elkezdek fogyózni. A terhesség során csak 8 kg jött fel, ami már nincs rajtam, de már előtte is túlsúlyos voltam.

2010. aug. 10. 15:59

jaja!!Én is így vagyok vele:D

Fussak azért másfél órát hogy kb 1 tábla csokit ledolgozzak?!Na nee:D

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook