Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta. Start 2010.08.09. fórum

90 napos diéta. Start 2010.08.09. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
169. zsuci7 (válaszként erre: 168. - Ancsapancsa35)
2010. aug. 29. 09:47

Nem diétázik a párom, csak abból a könyvből választottam kaját neki.Érdekes igen, a rizst már én is felfedeztem, hogy hol ide hol oda teszi, én keményítőn eszem ( néha)

Jobb lenne ha diétázna, de tegnap is szénhidrát napom volt, az ő pizzája csurig mindennel, az enyémen pedig csaj pardicsom szósz hagyma, paprika volt :-(

2010. aug. 29. 09:11

Na tessék....párod is diétázik? milyen napja van? Mert engem kiokosítottak már:-) én is akartam csinálni székelykáposztát csirkemellből, és mondták, hogy az nem jó fehérjenapra, mert ha a káposztát megfőzöm, az már keményítő lesz. A rizs is az....


Érdekes az a könyv egyébként...sok receptje szénhidrát napon használja a rizst, pedig az keményítő.

167. zsuci7 (válaszként erre: 166. - Ancsapancsa35)
2010. aug. 29. 09:05

Hát igazad van, lehet gyüminapot tartok hétfőn is, kedden délre megyek a bölcsességfogammal szájsebészhez, már félek,áááááá

Na most elmegyek egy minit futni, mert többet nem birok...:-(Már megfőztem a páromnak, a 90 napos diétás könyvből készítettem neki a csirkemellett savanyúkáposztával és köretként rizst csináltam neki+ zöldséglevest fog enni, én pedig ma: alma, körte, őszibarack és sok sok folyadék.

Ti mit főztök?

166. ancsapancsa35 (válaszként erre: 165. - Zsuci7)
2010. aug. 29. 08:51

Hát túl lehet élni, (én már próbáltam) de sok értelme nem volt....

Ingerült és fáradt voltam egész nap, fájt a fejem is.


Szerintem jobb, ha inkább pár napos gyümölcskúrát csinálsz, mint én:-) De persze a te tested, azt csinálsz,amit jónak látsz:-)

165. zsuci7 (válaszként erre: 164. - Ancsapancsa35)
2010. aug. 29. 07:56

Sziasztok!

Ma nekem is gyümölcsnapom van. Holnap kellene már egy víznapot tartanom,de nem tudom hogyan tudnám rávenni magam, mindenesetre ma délelőtt elmegyek futni vagy bicajozni, végre nem esik az eső:-)

2010. aug. 29. 07:21

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek! Nagyon eltűnt innen mindenki.....


Vagy csak 7végéztek, csajok????


Gyümölcsnapom van, és úgy döntöttem, ha kibírom, holnap és kedden is azt tartok, hátha sikerül 75 alá menni végre....

2010. aug. 27. 21:47

6 életrajz az semmi. én kb 15-20at elküldök mire egy visszahív. ha nem többet. ez így megy sajnos, minden nap kell küldeni, sokat. és nekem az első interjú általában nemis sikeres, a 2. szokott az lenni. szóval hajrá. :D

a másik: lehet hogy nem kedveltek mert egyrészt 90 napost se csinálok, másrészt azis lehet hogy szigorúan beszélek, de ehhez az egészhez önfegyelem kell. úgy nemlehet csinálni hogy minden nap eszek valamit ami nem oda való. vagy akár többet is. meg attól hogy ettél valami nem oda valót még nemkell ugy venni hogy vége van a napnak. nem holnaptól folytatom, hanem most azonnal. és legalább vacsorából nem eszel sokat.

én nem tudom azt mondani a bűnözésre, hogy jaj nembaj, mert akkor itt az eredménye, legközelebb nem egy lesz, hanem öt. Ha meg eleve úgy veszem hogy nemszabad, akkoris van hogy becsúszik, de egy. az ember ilyen lökött, hogy mindig átlépi a szabályokat, ezért nem mindegy mik a szabályok. Na tessék seggbe lettél rúgva :D

Ezeket én nem szemétségből írom, olyan jó lenne olvasni, hogy mindenkinek sikerül tartani amit eltervezett, én is imádok enni jaj de nagyon. De sokkal jobb az érzés mikor a mérleg kevesebbet mutat, meg jobban állnak rajtunk a ruhák. Meg ez a sok kudarc, hogy még magamnak se tudok parancsolni... hát na ebből elegem van. Az önbizalmam így is épp a béka feneke alatt van sokszor, szóval megfogadtam, hogy most az egyszer tényleg kemény leszek magammal és nem hagyom hogy újra csalódnom kelljen magamban, amiért már megint gyenge voltam.

Nem tudom igaz, itt ki mennyire veszi komolyan a fogyit :) én nagyon. 24 vagyok, az életben nem volt még olyan alakom ami tetszett volna. azt hiszem nem szabad sokáig várni, mert akkor soha nem is lesz.

amúgy amikor elgyengülök azt szoktam csinálni hogy itt a hoxán olvasgatom a cikkeket azokról akiknek sikerült. olyan sok erőt adnak tényleg. szóval mindent bele csajok :)

162. zsuci7 (válaszként erre: 161. - Vénusz567)
2010. aug. 27. 21:05

Sziasztok!

Én egész eddig jól bírtam a mai napot, most estem haza, vacsora most lett kész, sült krumpli savanyúkápival, de elég sok:-(

Pedig már ma reggel kevesebbet mutatott a mérleg:-(((

2010. aug. 27. 20:38

Sziasztok Csajok! Hát a mai napom szornyu volt. Egész nap rossz kedvem volt, mert már 2 napja szétkuldtem 6 drb életrajzot kulonbozo állásajánlatokra, és még semmi. Nem tudom miért nem kellek nekik, lehet azért mert szlovákiai vagyok. Pedig szívesen kikoltoznék Magyarországra. Ma sok olyat ettem, amit nem lehetett volna.

Segítség má valaki rúgjon seggbe!!!!!!!!!!!!!!!!´

áááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert ez így nem mehet tovább. Holnap tényleg rendesen kell folytatnom. Adjatok bíztatást. és holnap tényleg kell tornáznom. Sikerult 2 kgot leadnom, nem kell most feladnom.

Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

160. carenka
2010. aug. 27. 20:24
ma gyümölcs nap. és egész jól bírom. nem voltam túlságosan éhes sem. :) még azért lekopogom. holnap kéne víznapot tartanom, de leheth még kihasználom,h itthon vagyok, és inkább egyetem mellett víznapozok, mikor nehezebb kaját szerezni. :) ti h vagytok?
2010. aug. 27. 14:14
Hát szerintem rengeteg helyen lehet....nagyobb játékboltban, Tesco...
158. zsuci7 (válaszként erre: 157. - Ancsapancsa35)
2010. aug. 27. 09:43
Hullahopp karikát kellene nekem is venni, hol tudok?
157. ancsapancsa35 (válaszként erre: 156. - Zsuci7)
2010. aug. 27. 09:39

Én sem nagyon vittem túlzásba a mozgást....de azzal együtt biztosan hatékonyabb lenne....már előszedtem a taposót, a hasizom-erősítőt( mert van ám hasizmom,csak elő kell csalogatni a zsír réteg alól), meg a hullahopp karikát, de napok óta kerülgetem. Jó lenne elszánni magam.


Egyébként nekem is 10 kg a cél

156. zsuci7
2010. aug. 27. 09:21
Nincs mindennap időm elmenni sportolni, szerintetek az nagy gáz?
155. zsuci7 (válaszként erre: 154. - Ancsapancsa35)
2010. aug. 27. 09:20

Szia!

Én augusztus 10-e óta csinálom, és -3,7kg, akkor úgyanúgy állunk, én örülök neki, mert kéynelmesek a nacijaim ( már ez is valami)a célom -10kg, majd látjuk, hogy sikerül-e. Igyekszek mindent megtenni érte.....már egészen megszoktam, hogy be van osztva melyik nap mit lehet enni.Tetszik ez a diéta.

154. ancsapancsa35 (válaszként erre: 153. - Zsuci7)
2010. aug. 27. 07:21
Szia! Örülök, hogy tetszettek a receptek:-) Augusztus 8.-a óta csinálom, és eddig mínusz 3,5 kiló
153. zsuci7
2010. aug. 26. 19:51

Szuper receptek vannak nálad, majd kipróbálok párat.

Ma este göngyölt párizsit csináltam, paradicsom, hagyma, uborka,paprika grill füszer körettel.

Be is ettem belőle:-(

Voltam biciklizni is ma, kitartás, holnap jelentkezem.

Ancsapancs te mióta csinálod ezt a 90 napos diétát?

2010. aug. 26. 19:36

Keményítőre jó bármilyen főzelék. Nekem is az lesz holnap, én kelkáposzta főzeléket csinálok. De csinálhatsz lecsót is, vagy zöldséges rizst, paprikás krumplit,csilis babot (hús nélkül persze),borsópörköltet,tócsnit, paradicsomos káposztát.


De ha gondolod, nézz körül nálam:


[link]

151. zsuci7 (válaszként erre: 150. - Szupika)
2010. aug. 26. 14:34

Nálunk helyben Csongrádon csak megnézik és közlik keress fel egy szájsebészt,ma felkerestem és keddre kaptam időpontot, de egy röntgent bele tudtam akaratoskodni, hogy ennyivel előrébb legyünk kedden.

Amúgy ma fehérje napom van, virslit, edami sajtot és paradicsomot kockáztam össze, azt eszem.Holnap keményítő, van valami jó tipp mit egyek? Kitartás mindenkinek!

150. szupika (válaszként erre: 144. - Zsuci7)
2010. aug. 26. 13:12

Ez elég szomorú, hogy itt tart az egészségügy. Nem számít ha fáj. :-((

Tiszta nevetségesek. Ez nem akut sürgős eset??

Ilyet nálunk előre vesznek.

149. szupika (válaszként erre: 146. - Vénusz567)
2010. aug. 26. 13:00

Kalácsot!!!! Az semmi drága! Én nyers füstölt szalonnát kenyérrel!! De azért viccelve ettem, mert azt mondtam hogy majd banán alakúra vágom, és akkor gyümölcs hatása lesz. :-)))

De sikerélményem van ami ujjabb erő adott. A szülés előtti halásznagrágjaim és aféltve őrzött NIKE szabadidőim rám jönnek, és le is tudok ülni bennük. Akkor igaz 61-62 kg voltam, ma meg 67-68, de lesz ez még jobb is igaz??

Kitartás mindenkinek!!!!

148. carenka (válaszként erre: 144. - Zsuci7)
2010. aug. 26. 12:20
nálam egyszer volt olyan, h nem tudtam hazajönni, és gyökérkezelés kellett volna. :S úgyh átérzem. én rágcsáltam szegfűszeget is. próbáld ki, hátha. :)
2010. aug. 26. 10:17

Csajok paradicsomot és paprikát melyik nap lehet? Mert találtam olyan receptet ahol fehérjenapon és keményítonapon is lehet. most akkor melyik?


KITARTAS CSAJOK!!!!!!

146. vénusz567 (válaszként erre: 143. - Szupika)
2010. aug. 26. 10:15
Ne szomorodj el! Itt vagyunk mi neked, és segítunk. Amúgy tegnep elott gyumi napom volt, és én is kalácsot ettem este. Ez mindenkivel elofordul. Ma fehérje napom van.
145. CheshireCat (válaszként erre: 144. - Zsuci7)
2010. aug. 26. 10:02

nurofen vagy algoflex forte elégjó ilyesmire, sajnos már nekemis volt :S meg próbáld megállni hogy hozzáérj a környékéhez bármivel, nyelvvel se! mosni is óvatosan, mert csak sokkal jobban begyullad. meg én csináltam olyat, hogy gyógyszertári alkohollal ecseteltem a fogínyem, igazából énsem tudom miért de hatásosnak tűnt, mindenesetre nagyon jó volt mikor zsibbadt tőle :D

jobbulást egyébként :)

144. zsuci7
2010. aug. 26. 09:09

Sziasztok!

Kitartás csajok, ma fehérje napom lesz, nem aludtam az éjjel sokat, a bölcsességfogam begyulladt, és csak jövő hétre kaptam időpontot a fogdoktorhoz:-(

Tudtok valamit ajánlani addig?

143. szupika (válaszként erre: 141. - Vénusz567)
2010. aug. 26. 06:18

Oh vénusz erre csak gratulálni tudok! :-))))

Én tegnap megint bőnöztem. Le sem írom mit ettem este. Hazajött a lányom a sátorozásból, nem tudta ott betartani, de a súlya legalább maradt. Ma ujjult erővel nekifogunk. Nekünk ez a 30. napunk.

Jövő héten már hétfőn költöztetem őt a koliba, egyedül rosszab lesz ez a 90 napos.

142. vénusz567 (válaszként erre: 138. - Carenka)
2010. aug. 25. 21:12
Koszi szépen a válaszodat!!!
2010. aug. 25. 21:11

Csajok koszi szépen a válaszaitokat!!!


Ma víznapom volt és sikeresen véghez vittem. hurrá!!!


Kitartás csajok!!!! Véghez tudjuk vinni!!!

140. carenka (válaszként erre: 139. - Zsuci7)
2010. aug. 25. 18:30
vki szerint a paradicsom gyümölcs. a virsliben meg sok a szója meg ilyen állagjavító.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook