Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2012. január 1-től fórum

90 napos diéta 2012. január 1-től (beszélgetős fórum)


2012. jan. 2. 12:26

de én egy kicsit másképpen csinálom,mert reggel nem bírja a gyomrom a gyümölcsöt...:)

Amilyen napom van csak azt eszek..:]Nekem ez bevált,ezt követem újra..Emellett nem eszek cukros-fehérlisztes dolgokat!:)Csak ch.csökkentett termékeket!(:

2012. jan. 2. 12:25

sziasztok!:)

Csatlakozhatok?:)Én tegnap kezdtem!:)

Már egyszer végig csináltam..leadtam 20 kg-t,de lelki válság miatt mind visszajött...

92-ről indulok:)

2012. jan. 2. 11:34

sziasztok :)

Szép és eredményes napot!!!

2012. jan. 2. 11:26

Sziasztok! :)

Csatlakozni szeretnék hozzátok. :)

Én ma kezdem a diétát, de ugyanúgy keményítő nap van, mert meg kell enni a rizst :D 6-7 kilótól szeretnék megszabadulni február közepéig, hetente 3-4x járok konditerembe. Egyszer már csináltam, akkor sikerült elérnem, most újra kezdem hála a boldog párkapcsolatnak (legjobb hízókúra ;D), és a karácsonynak...

Sok siket mindenkinek, én innen fgok erőt meríteni! :)

125. eveb80
2012. jan. 2. 11:21

Sziasztok!

Túl az első napon. A második már könnyebben megy, nem csábulok el egy kicsit sem! (Vagyis próbálok). Eddig sikerült.

Reggeli: 1 alma, 1 körte

Ebéd: Lencse, krumplival

Vacsi: Zöldséges rizs

További sok-sok kitartást mindenkinek!

2012. jan. 2. 11:14

Sziasztok!


Nekem a mai a kedvenc napom, mert imádom a zöldségeket. Ebédre fűszeres sült krumplit eszek (olaj nélkül, Actifry-ban), meg párolt borsót, vacsira meg csöves kukoricát (max. kettőt, pedig abból többet is le tudnék nyomni).:)

Nekem a legnehezebben a tejeskávé mellőzése megy, mert nem nagyon szeretem az üres kávét, de mindent a cél érdekében...:)


Mindenkinek kitartást és olvadó kilókat kívánok!:)

2012. jan. 2. 10:59

Sziasztok! Az elso napon en is tul vagyok sikeresen, nem csaltam (sokat...)

Mai menu: reggeli gyumi, ebed: zoldseg salata ontettel (feherje, -cukor mentes), behutve. Vacsi: zoldseg leves, ha megehezek este, nyers repa falatkak.


Alig vaaarom a holnapi napot, a nap fenypontja a szelet suti lesz!!!!! :-)

Gondolom, holnapra senkinek nem kell recept otletet adni :-)

A kov.2-3 napban nem tudom lesz-e internet hozzaferesem, mert nem leszek itthon, csak a hetvegen, szoval csak szolok, hogy nem tunok el, gondolok ratok sokat es becsuletesen haladok veletek ugyanabban a tempoban :-)

Tervezem, hogy minden gyumolcs nap utan kozlom a merleg eredmenyt is, de centizni nem fogok, azt sosem szerettem.

Puszi!!!

122. Dorkinc
2012. jan. 2. 09:33

jó reggelt lányok!

mindjárt nekiállok a gyümölcs reggelinek.

az ebéd a lencse főzelék lesz amihez eddig még nem jutottam hozzá :) a vacsit még nem tudom. ha kívánom, akkor az is lencse lesz :)

2012. jan. 2. 00:33

Üdv az újaknak :)

Az első napon túl is vagyunk :)

Remélem mindenkinek jól telt :)

Ügyik legyetek holnap is!!!


Szép álmokat :)

2012. jan. 1. 23:14
Ja, ...és még annyi: Ne egyetek savlekötőket, hanem igyatok Salvus vizet!!!! Leköti a savat és még lúgosít is, ami önmagában fogyaszt ! Az étkezések előtt meg igyatok meg legalább 3 dcl. vizet. A sok víz amúgy is fontos, különösen fogyókúrakor. A napi 2-2,5 liter kötelező !
2012. jan. 1. 22:35
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni! Sajnos nekem komoly egészségi problámáim vannak, ami miatt bekerültem az "ördögi körbe". Vallom, hogy a testmozgás hiánya (pl.ülőmunka) nagyon erősen közrejátszik a hízásban. Nekem a gerincemet műtötték és emiatt a régi mozgékonyságom odalett.Semmit nem változtattam az étkezési szokásaimon, mégis a korlátozott mozgás miatt 95 kg-ra híztam 65-ről, 5 év alatt. Persze, minél kövérebb vagyok, annál kevesebbet mozgok és minél kevesebbet mozgok, annál kövérebb vagyok. Azért szeretnék csatlakozni hozzátok, mert közben kialakult cukorbetegségem miatt(még nem kell inzulinozni!) nem tudok koplalni. Szóval egy dagi roncs vagyok, akinek a gerince és pislákoló nőisége miatt jó lenne 20-25 kg-ot -- csodában reménykedve -- lefogyni. Figyelemmel fogom kísérni a fórumot és belőletek merítek erőt! Hajrá kislányok!
118. Flex76
2012. jan. 1. 22:00

Reggelire en is gyumolcsot ettem, aztan grilcsirke tejfolos uborka salataval, vacsi: egy nagyon pici grilcsirke, olivabogyoval. A fenykep elkeszult, holnap rakom fel.


Holnapi ebed es vacsi: Egy kis hagymat megdinsztelek olajon, ra a paradicsomos konzerv bab, es kukorica. Nagyon finom es pillanatok alatt elkeszitheto.


Jo ejszakat mindenkinek!

117. db82bed8d4 (válaszként erre: 109. - Sylva)
2012. jan. 1. 21:06
Hát persze :D :D :D
116. Dorkinc
2012. jan. 1. 20:55
én ma futottam 50 percet, elégettem 480kcalt :) Zsebibabus gratulálok a -1100 hoz, ez fantasztikus! mennyi ideig tartott?
2012. jan. 1. 20:41
Túl vagyok 30km bicajon, ez -1100kcal lett:) Mára elköszönök, jó éjt!
2012. jan. 1. 18:28
Sziasztok! Reggel egy banánt és egy almát ettem. Ebédre Fokhagymán pirított csirkemellet. Aztán tejfölbe raktam egy tojást, pici reszelt sajtot és ezzel borítottam nyakon a csirekcicit, majd be sütőbe. Estére egy joghurtot ettem. A holnapi ebédet már megcsináltam. Főtt krumpli és vegetás vízben főtt brokkoli, estére még nem tudom :) Hajrá!
113. Dorkinc
2012. jan. 1. 16:21
Sziasztok, én már egyszer csináltam a 90 naposat és akkor nagyon bejött nekem :) én is ma kezdem fehérje nappal, a reggeli gyümölcsturmix volt, az ebéd pedig husi, paprika és tejföl volt :)
2012. jan. 1. 14:59

Sziasztok! Én is itt vagyok! Végül is a lencse miatt én keményítő nappal kezdek.

81kg-ról indulok és legalább 70-re szeretnék lemenni!Hajrá! Hajrá! Sikerülni fog!

Zsírolvasztó szép napot mindenkinek!

111. anyett85 (válaszként erre: 110. - Sylva)
2012. jan. 1. 14:20
Köszönöm szépen
110. Sylva (válaszként erre: 108. - Anyett85)
2012. jan. 1. 14:07
Szép lány vagy! Kis idő és bombázó is leszel!
109. Sylva (válaszként erre: 106. - Db82bed8d4)
2012. jan. 1. 14:05

Megcsináljuk-ot akartál írni ugye? Én holnap kezdem, most lélekben készülök. És még benyomok egy pár rétest utoljára!

Boldog, karcsú, új évet mindenkinek és rengeteg kitartást!

Szilvi

2012. jan. 1. 13:53

Sziasztok!

Most töltöttem fel képet magamról, hát ez van, sajnos elég gáz. 115 kg vagyok. A 3. hónap végére már 99 leszek! :) Kitartást mindenkinek! Ma üres húslevest ittam,és csirkepörit tejföllel ettem, azt szeretném elmondani,hogy nem eszem gyümölcsöt reggel,helyesebben nem csak azt,mert a munkám miatt ezt nem bírom,de minden nap réka dvd vagy edzéskártya! üdv.: anett

107. eveb80
2012. jan. 1. 13:19

Sziasztok!

Most álltam a mérlegre:75,9-et mutat. Nagyon sok!!!

Olyan 18 kg-al kiegyeznék. Egyszer már sikerült, bár akkor idegi alapon fogytam. Most nem úgy szeretném! Most még én is szoktatom magam, remélem hamar rááll a szervezetem. További jó küzdelmeket mindenkinek A KILÓK ELLEN!!!

2012. jan. 1. 12:20

Sziasztok Kedveskéim :O)


Hát eljött ez a nap is :) Mindenkinek sok sikert és szép eredményeket kívánok erre az évre :)

Ha kitartóak lesztek már áprilisra csodálatos formában lesztek :) és vékonyan, csinosan várjátok a tavaszt :) Hajráááá Lányok, meg csináljátok!!!

105. Flex76
2012. jan. 1. 12:16
Majd du-n csinalunk kepet rolam es akkor felrakom.
104. Flex76 (válaszként erre: 103. - 116199a424)
2012. jan. 1. 11:46
Úhhhhh! Ez egy 2008-ban keszult kep, azota szultem 2 gyereket, es hat van miboll fogyni, mindjart rakok fel jelenlegi fotot.
103. 116199a424 (válaszként erre: 102. - Flex76)
2012. jan. 1. 11:40

Bizony :-( Nem vagyok valami szerencses alkat.

Te viszont nagyon csini vagy a keped alapjan. Mibol akarsz fogyni?? :-)

102. Flex76 (válaszként erre: 101. - 116199a424)
2012. jan. 1. 11:37
Nem is olyan veszes, egyebkent ugy latom hogy te hastol felfele vagy erosebb, a feneked combod nem gaz. Kitartas es meg lesz az eredmenye meglatod!!!
101. 116199a424 (válaszként erre: 99. - Flex76)
2012. jan. 1. 11:32
De jo neked!!! Barcsak mar ott tartanek.......
2012. jan. 1. 11:31

SZIASZTOK!!! Huh, vagyunk mar egy jo paran, szuper! Mindenkinek sok sikert kivanok!!!!

-----

En most az elso 4 napban csak probalom magam hozzaszoktatni a szabalyokhoz.... Akaratlanul is elofordul, hogy megkostolok valamit, ami nem eppen a mai napra valo... dehat majdcsak vegre raall az agyam!


Tettem fel kepeket. Hat mit ne mondjak, szornyuek - a tavalyi ketto meg elmegy ugy ahogy, de a mai ketto, az borzaszto!!! Reggel 87,3 kilot mutatott a merleg, azt hittem elajulok, azert ilyen sokra nem szamitottam. Raadasul 1,65 magas vagyok, ehhez ugy 60-65 kilonak kellene lennem. Ahogy igy szamolgatok, elvileg 20 kilot le tudok fogyni a 90 nap alatt, akkor pont az also hatarnal lennek (65). Bizom benne, sikerulni fog!

Puszi nektek, kesobb majd jelentkezem! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook