Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2012. január 1-től fórum

90 napos diéta 2012. január 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. máj. 4. 18:42

Lányok! Nagyon leült a fórum! Mi történt?

Történt valami, amiről tudnom kéne? Vagy velem van a baj????

2012. máj. 4. 14:34

Ez is érdekes!

[link]

Olvassátok! Érdemes!:)

2012. máj. 4. 09:50

Lányok! Ezt most kaptam a lányomtól és érdemes utána nézni!:)



[link]

2526. SURA83 (válaszként erre: 2524. - B235ac96d5)
2012. máj. 4. 05:35

Szia!

Ma gyüminap,nekem biztos menni fog mert este pizzáztunk és még mindig tele a hasam:-(

2525. turkkati (válaszként erre: 2521. - Bummelka)
2012. máj. 3. 20:42

Én szombaton "gyümölcsözök", és egyenlőre az lesz

az utolsó nap a diétában:)

2012. máj. 3. 20:01
Sura, holnap gyümölcsözünk?:))))
2523. b235ac96d5 (válaszként erre: 2521. - Bummelka)
2012. máj. 3. 19:57

A fogad, a füled..

és a szemed még nem pirosodik, mint a húsvéti nyuszinak?:DDDD

Egyébként én is küzdök a problémával:(

Nekem holnap lesz gyümölcs napom! Gondoljatok rám:))))

2522. bummelka
2012. máj. 3. 19:55

Nálunk teljesen beborúlt,remélem eső is lesz belőle,nagyon kellene mert minden kiég már!

Mindenki kipihente magát a 4 napos hétvégén?Mi jól elfáradtunk,testileg,lelkileg egyaránt.

Próbálok kicsit pakolgatni a fiam szobájában,de még nem tudom megtenni,majd a jövő héten!

Én most próbálok sok elfoglaltságot találni magamnak,hogy minél kevesebbet legyek egyedűl itthon.

Hát nem könnyű elengedni a kezüket,de ez az élet rendje!!!

2521. bummelka
2012. máj. 3. 19:49

Sziasztok mindenki,nagyon jót derültem az előző kommenteken.Mármint azon,hogy hány neve van ugyanannak az ételnek,tündéri.

Én továbbra is tartom a párolt zöldség,párolt husi,nyers saláta diétát.A fogaim és a fülem meg már kezd a nyusziéra hasonlítani.

Szombaton éjszakás leszek,úgyhogy másnapra bevállalom a gyümölcsnapot.

Amióta hazajöttünk Passauból még nem álltam mérlegre,de vécére sem nagyon mentem,nekem ez a halálom.Mindigis problémás volt az emésztésem,és a lánykám örökölte sajna tőlem ezt a pocafájós,rossz emésztést,szegényke.

2012. máj. 3. 19:42

Na, miután ilyen sokféleképpen neveztétek, megnéztem, hogy MÉG hogyan is nevethetik:))))

Íme néhány:

lapcsánka, berét, berhe, bodag, bramborák, cicedli, cicege, enge-menge, görhöny, harula, krumplibaba krumplimálé, krumpliprósza, lapcsánka, lapotya, lapotyka, lepcsánka, lepkepotyi, mackó, macok, matutka, pacsni, placki, recsege, röstiburgonya, rösztike toksa.

Én legelőször krumplipószának ismertem:)))

2519. katia (válaszként erre: 2516. - SURA83)
2012. máj. 3. 18:23
Igen, ez az a kaja, amit szerintem minden háznál másképp hívnak, mi cicegének (bakonyiasan)...
2518. turkkati (válaszként erre: 2514. - B235ac96d5)
2012. máj. 3. 14:03

Én nem teszek tojást bele, a 90 napos előtt se tettem. A borsot sem szeretjük, de delikátot szoktam bele tenni, sütőporral még nem próbáltam.

Igen, 1 baja van, hogy nagyon eteti magát:D

2517. b235ac96d5 (válaszként erre: 2516. - SURA83)
2012. máj. 3. 13:42
:)))
2516. SURA83
2012. máj. 3. 12:46
Ja, nálunk ezt berének hívják illetve a tócsni megnevezést is ismerem:-)
2012. máj. 3. 12:32
A naplómban le is fényképeztem:)
2514. b235ac96d5 (válaszként erre: 2512. - SURA83)
2012. máj. 3. 12:30

Recept:

A nyers ktumplit lereszelem, só, bors, fokhagyma, apróra vágott z. petrezselyem, 1 tojás és összekeverem egy kevéske liszttel, hogy összeálljon, + 1 teáskanál sütőpor, ettől lazább lesz. Forró olajban evőkanálnyi mennyiségekkel kisütöm, ropogósra. A liszt helyett lehet étk. keményítő. Van aki delikátot is tesz bele, én nem szoktam. Finom! (nagyon eteti magaát)

2513. turkkati
2012. máj. 3. 11:53
Ma lehet lapcsánka (tócsni) lesz nálunk is a vacsora. Bár most paprikás krumplit főzök, maradni fog belőle, de jó lesz Máténak holnapra, ő úgysem szereti a finomfőzekléket, ami a holnapi ebéd lesz:)
2512. SURA83
2012. máj. 3. 10:55
Húúú de keveset eszel. Mi az a lapcsánka? Soha nem hallottam róla. Hát gulyáslevest ma úgysem ehetnél.:-)
2511. b235ac96d5 (válaszként erre: 2510. - SURA83)
2012. máj. 3. 10:34

Szia! A tegnapi napom is rendben lement:) 15km-t hajtottam le.(lapcsánkát sütöttem és vegyes zöldségköret volt)

Ma szénhidrát nap, én már ebédeltem, mert mindjárt megyek dolgozni. 10dkg mini kakaós csigát ettem a kávémmal:) Nem így terveztem, mert finom gulyás levest főztem, de még forró:)

Ha lesz időm délután, még benézek :)

2510. SURA83
2012. máj. 2. 22:40

Sziasztok!

Ennek a napnak is vége. Viszonylag jól ment, annyit csaltam, hogy este két szelet paprikához ettem két vékonyszelet pulykasonkát.Bár ez nem keményítő de mégse zabáltam be, ez azért is biztos mert most épp korog a hasam. Elvileg nekem 16-án telik le. SZerintem folytatom majd csak minden második nap tartok gyüminapot és ch nap helyett salinap lesz. Szerintem fogyni így is fogok. Vagyis nagyon remélem.Zsebibabus neked hogy telt a nap? MI volt a menü?

2509. b235ac96d5 (válaszként erre: 2507. - Bummelka)
2012. máj. 2. 21:31

Szia! Örülök, hogy itt vagy!:)

A kisfiad ott maradt, de a kislányod még itt van:)

Meg fogja állni a helyét és elég nagy ahhoz, hogy emlékezzen a hazavezető útra is.:)

Gyere gyakran ide, kikapcsolódni:))))

2508. turkkati
2012. máj. 2. 21:30

Sziasztok!

Ma fehérje, egész nap jöttem-mentem, jó későn vacsoráztam de alig valamit:), 2 tojásból sütöttem rántottát, de nem bírtam megenni.


Bummelka, ne szomorkodj nagyon a kisfiad miatt (könnyen beszélek, az enyém még itthon van) megtalálja ott a számítását, meg lehet, hogy haza is jön 1 idő után.

Barátaink fia 4 évig élt Írországban, 1 éve hazajött, lakást vett a szülei közelében, és magyar lányt fog feleségül venni, hamarosan.

Sok sikert a további diétához!

Szombaton én is befejezem.

2507. bummelka
2012. máj. 2. 19:46

Sziasztok csajok,megjöttem,szerencsés de jó hosszú utunk volt.A "kisfiam"ott maradt Passauban,most kicsit padlón vagyok.Most legkevésbé sem tudok a diétával foglalkozni.Most én erre a hónapra felfüggesztem a 90 naposat,diétázom,csak másképpen.Délelött gyümölcs továbbra is,de nem bontom szét a napokat,hanem párolt zöldségekeket,párolt husikat eszem délben.Vacsi továbbra is szigorúan öt elött saláta+párolt hús,natúr joghurt.Semmi kenyér,tészta most egy hónapom ilyen lesz júniustól pedig újból 90 napos.

Persze ide továbbra is jövök,figyelem az eseményeket!

2012. máj. 2. 11:51

Sziasztok! megyek dolgozni:) Este felé még benézek!

További szép napot!:)

2505. b235ac96d5 (válaszként erre: 2504. - Turkkati)
2012. máj. 2. 11:27

Én még maradok:)))

Keményítő napom van, mérlegre napok óta nem álltam. Ezzel próbálom védeni magam.:))) Jobb nekem, ha nem látom!:D

Mindenkinek további szép napot!:)

2504. turkkati
2012. máj. 2. 06:51

Letelt a gyümölcsnap, mérleg állása változatlan.

Még ez a ciklus és szombaton befejezem:)

2012. máj. 1. 20:14
Sziasztok! Mindenki majálisozik? Hahóóóóó!!!!
2012. máj. 1. 14:49

Sziasztok!

Na, végre én is itt vagyok!!!:))))

Elég sok apró-cseprő dolgom volt eddig, ami nagyjából a rendrakás kategóriába tartozik:DDD

Ruhákat is selejteztem, meg papírokat, újságokat, aztán meg persze össze is kellett utána rámolni:)Hihetetlen, hogy mennyi lom képes összegyűlni úgy, hogy szinte fel sem tűnik!:) A ruháim közül szinte mindegyik lóg rajtam. De még a felsőim is szinte mind bő. 1nyári ruhám van, ami hordható, az ingeim mellvarrása a hónom alatt, arról nem is beszélve, hogy teljesen átlapolom magam előtt, annyira nagy. Na, ilyenkor szoktam én megkérdezni, hogy most dicsekszel vagy panaszkodsz?? De most komolyan gondban vagyok, mert itt a jó idő és nem tudom, mit vegyek fel?

Még jó, hogy azért van néhány pólóm, ami elég rugalmas és most is jó, farmerrel hordható:)

De az az igazság, hogy most még nem is akarok semmit venni, mert az jár a fejemben, hogy ha még fogyok és elérem a kitűzött célom, majd elég lesz akkor venni néhány új darabot. Addig variálom ezeket valahogy:)

Tulajdonképpen az ebéd így csúszik, rántott csirkemellfilé lesz, de mivel a család viszonylag későn kelt, így nem probléma:)

Mi nem mentünk most sehová, bár a Tisza-ligetben ilyenkor nagy hacacáré szokott lenni. Amíg a gyerekek kisebbek voltak gyakran mentünk.De egyre inkább azt látom, hogy az egész csak "pénznyelő":DDD

Most vár még rám egy kis vasalás, na és az estebéd elkészítése:))

Mindenkinek további szép napot! Még később benézek!:)))

2501. SURA83
2012. máj. 1. 13:38

Sziasztok!

Isteni finom lett a máj, tettem bele kis füstölt sonkát sokat dobott az ízén.:-) Salit ettem hozzá. DEsszertnek meg egy görög joghurtot. Ez talán még belefér.:-)

2500. katia
2012. máj. 1. 13:33

Nekem máma ch napom van, kedvenc! Kint dolgozunk a kertben, én most jöttem be, mert fordítanom kell... Már ebédeltem (mindent össze-vissza :S) este lesz meleg kaja: bableves, meg aranygaluska (anya készíti :)).

Szép napot Nektek!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook