Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 76-os születésűek, gyertek csevegni fórum

76-os születésűek, gyertek csevegni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
283. jooeva (válaszként erre: 282. - Eduso1)
2011. márc. 1. 14:14

Ez a világ nem emberbarát sajnos.....


Nem várom a melót, de muszáj. Az a tipus vagyok, hogy símán eltudnám képzelni, hogy itthon vagyok, várom a gyerekeket, rendezem a lakást stb.

De 1 fizuból nem tudunk kijönni.

Elméletileg jó lesz mindenkinek, én 8-tól 3-ig, pénteken csak fél 1-ig dolgozom, így tudom a gyerekeket hozni-vinni az oviba. Tomi 4-re jár edzésre, az is megy, oda a férjem viszi általában (ő 6-14-ig dolgozik, de nyáron bejön a földmeló, akkor késő estig).

A főzés a kérdéses, de majd az is kialakul 1-2 hét alatt, hogy mire les időm.

Most a gyerekek az elsők, hogy délután tudjak velük foglalkozni, pótoljam az 'anyahiányt'.


Étteremben dolgoztál?

De rendik, hogy támogatnak :-))!

282. eduso1
2011. márc. 1. 12:59

Nálunk nincs hó,szerintem fel is viszem a padlásra a szánkót!!Olyan borzasztó,hogy egyre fiatalabbakkal történik a baj!!Nagyon stresszes életet élünk!Várod már a munkát??Nehéz lesz mindent összekoordinálni,hogy j legyen-nem??Férjed ,hogy dolgozik,időbeosztásilag???

Eddig mindig dolgoztam mikor volt ez a torkos csütörtök,most végre egyszer engem szolgálnak ki:-))Anyuék kifizetik,hogy támogassák a kapcsolatunkat:-)))Jobbulást nektek!

281. jooeva (válaszként erre: 280. - Eduso1)
2011. márc. 1. 12:20

De jó csütörtökje lesz valakinek :-))!


Mi hétvégénk sem volt extra, itt ugye hó volt/van, így sokat voltunk kinn a gyerekekkel.

Lánykám köhögős is lett, gondolom az ovis bacik is megtámadták. Mondtam az óvónénijének, hogy mi a pálya, így is vihetem, mert a többi gyerek is köhög....

Jövő hétfőn indul a meló!!!!


Nekem eddig 2 középiskolás találkozóm volt, sok vidéki járt az osztályba és nem voltunk annyira összetartó banda...

Sajnálatosan már 2-en nem élnek....Az egyik lány 23 évesen autóbalesetben halt meg, egy srác pedig agyvérzést kapott 2 éve....borzasztó volt!!!!


Én is várom a jó időt,hogy vége legyen a betegeskedéseknek és jó sokat kinn lehessünk.

280. eduso1
2011. márc. 1. 11:25

Jól vagyunk,foglaltam asztalt a torkos csütörtökre,hogy Lacimmal együtt legyünk és egy kicsit átbeszéljük a dolgainkat!!Zsombi a Nagyszüleinél lesz,így az esténk is szabad:-))

Mi sem csináltunk hétvégén semmi különöset!!Lehetne már tavasz,hogy elmenjünk a természetbe egy kis kirándulásra!Szeretnék menni libegőzni,kis vasutazni,remélem Zsombi is élvezni fogja!!

Szokott osztálytalálkozótok lenni??

2011. febr. 28. 23:04
Jó Éjt !
2011. febr. 28. 22:18

Szia !


Nekem nyugisan telt,itthon gubbasztottunk.

Minden rendben van.


Veled minden ok?

277. eduso1
2011. febr. 28. 20:52

Sziasztok!!


Hol vagytok?Mi újság veletek??Hogy telt a hétvége??

2011. febr. 26. 22:28
Jó Éjt ! Szép Álmokat !
2011. febr. 26. 13:12

Sziasztok!

Itt most nem süt a nap,de olvad nagyon.Tegnap mi is szánkóztunk délután.A hétvégére most nincs betervezve semmi,de bármikor szólhat a húgom hogy jönnek holnap.

274. 6e519c8e5e (válaszként erre: 273. - Jooeva)
2011. febr. 26. 13:03

Szia !


Itt is hétágra süt a napocska.

Jól vagyok, minden ok.

Hétvégére nincs semmi betervezve.

273. jooeva
2011. febr. 26. 12:32

Halihó!


Sehol senki?


Nálunk végre süt a nap, bár még mindig nagy a hó, öröm volt kinn lenni, építettünk hóembert is!

Csináltam ebédet is, most a bocisütim sül épp.


Veletek mizujs?

Ki mit tervez hétvégére?

272. jooeva (válaszként erre: 271. - Eduso1)
2011. febr. 25. 13:45

Jól hangzik!


Akkor mindkettőnknek jó kis karácsonyi progija volt!

Szeretem az ilyen filmeket!

271. eduso1
2011. febr. 25. 12:09

Sűrű palacsinta tészta,kivájod az alma közepét.Karikára vágod,belemártod a sűrű masszába és olajban kisütőd!!Fahéja porcukorral megszórod!!

Mi is Karácsonykor boltunk több év után moziban:-))Azt néztük meg amit ti is 3d-ben!!

270. jooeva (válaszként erre: 269. - Eduso1)
2011. febr. 25. 12:03

Mi is leszedjük a jó filmeket, de azért moziban jobb. Karácsonykor voltunk utoljára moziban (kb. 3 év után), Narnia-t néztük 3D-ben, király volt!


Én is általában 2 naponta főzök, sütni gyakran kell, mert férjem-fiam nagyon sütisek!


Én sem szeretem a hétvége főzéssel megy el.


Milyen ez a bundás alma?

269. eduso1
2011. febr. 25. 11:48

Hát mi a Chuck,V,DrCsont,Vámpírnaplókat nézzük,általában a legújabb mozifilmeket,ha jókat írnak róla!!Mi mindent a kádban szoktunk megbeszélni,ott van idő a kikapcsolódásra:-)))

Általában 2 naponta főzök és pénteken megpróbálok hétvégére,hogy ne vegye el a főzés a közös időnket,mivel sokszor csak akkor találkozunk!!!

Anyukáméknál vagyok,most csináltam Anyunak bundás almát-fahéjas porcukorral!!Remélem Zsombinak is ízleni fog!!

268. jooeva (válaszként erre: 266. - Eduso1)
2011. febr. 25. 10:06

Köszönöm!


Mi mindketten konzervatív parasztcsaládból származunk, ahol fontosak a hagyományok és mi is úgy gondoltuk, hogy a házasság fontos!

Persze előtte már együttéltünk, de ez minkettőnknek nagyon szép nap volt!

Persze nem díjazták a szülők az együttélést és kis lagzit sem, de aztán beletörődtek.


Milyen sorozatokat?

Szeretem a Barátok közt-öt, az összes helyszinelőt, Dr. House, Dr. Csont, Kés/alatt, Dexter, utóbbi kettő az igazán nagy kedvencem, mert egy átlagos sorozatok!

Nekünk úgy alakult a nezetés, hogy kb. 10-fél 11-ig tévézünk vagy beszélgetünk, egyebek, akkor én bealszom, Jani ilyenkor kezd el netezni, főleg progikat ír, most a GPS-t fejleszti tökélyre.


Főzöl mindennap?

Én épp most fejeztem be a fánksütést, gyerekek ezt rendeltek.

267. jooeva (válaszként erre: 265. - 6e519c8e5e)
2011. febr. 25. 10:00
Jó munkát!
266. eduso1
2011. febr. 25. 09:49

Köszi a képeket!!Nagyon szépek és egymáshoz valók vagytok!!

Mi nem házasodtunk össze és szerintem nem is fogunk!!Eljegyzés már meg volt,de már mind ketten egy hosszú kapcsolatból jöttünk és csalódtunk!!!

Ha talán lenne akkor 2 tanúval én sem vagyok nagy lagzi párti!!!

Mi sorozatokat szoktunk este nézni!!Nem nagyon netezek hétvégén este,mert Laci akkor szokott itthon lenni és nem nagyon szereti ha gép előtt ülők!!

265. 6e519c8e5e (válaszként erre: 263. - Jooeva)
2011. febr. 25. 08:14

Így van, minőség az nagyon fontos egy profi smink esetében.


Itt is esik !


Megyek melózni ! Helló !

264. jooeva
2011. febr. 25. 06:41
Esténként szoktatok tv-zni vagy inkább a net megy?
263. jooeva (válaszként erre: 260. - 6e519c8e5e)
2011. febr. 25. 06:40

No meg kell hozzá jóminőségű cucc, hogy 2 óra múlva ne folyjon le az arcodról!


Öcsém, még mindig esik a hó!!!!


Tavaszt akaroooook!

262. jooeva (válaszként erre: 259. - Eduso1)
2011. febr. 25. 06:39

Tettem. Nem valami jó a minőségük, mert szkenneltek....

Ti mikor házasodtatok?

Nagy lagzi volt?

Nekünk nem. 9-en voltunk összesen, nem szeretem a nagy parasztlagzikat, ahol mindenki jól érzi magát, csak pont az ifjú párt nem hagyják nyugton...

261. 6e519c8e5e (válaszként erre: 258. - Jooeva)
2011. febr. 24. 20:53
Jó Éjt ! Szia
260. 6e519c8e5e (válaszként erre: 257. - Jooeva)
2011. febr. 24. 20:53

Most hogy jártam én is ki lettem festve hát sokat tud dobni az biztos :)

Jó lenne tényleg profin megtanulni.

259. eduso1
2011. febr. 24. 20:53

Tennél fel képet az esküvődről??


Jó éjszakát!!

258. jooeva
2011. febr. 24. 20:51
No, jó éjt nektek!
257. jooeva (válaszként erre: 255. - 6e519c8e5e)
2011. febr. 24. 20:50

Nagyon helyes!

Gyerekek mellett egy kicsit elkényelmesedik az emberlánya....Persze ebben is vannak fokozatok!

Nálam a smink és a csini rucik maradtak el, mert pont elég induláskor 2 gyereket összeszedni.

Egy sminktanfolyamra én is beneveznék, jó azt tudni, hogy mi áll jól, mi a jó technika.

Az esküvőmre lettem kozmetikus által kifestve, naaaagyon tetszettem magamnak!

256. jooeva (válaszként erre: 254. - Eduso1)
2011. febr. 24. 20:47

Hali!


Na, játszóra én sem sminkelek....

De ha megyünk csavarogni,akkor igen!

Most, hogy mindkét gyerek oviban van, van időm magamra, kozmetikus, fodrász stb.

EGy agrokémiai laborban vagyok laboráns, talajvizsgálatokat végzek.

Ez még nekem is kérdőjel, hogy mi lesz, ha lebetegednek a gyerekek....A nagyfőnökkel megbeszéltem, hogy most nem veszem ki a 6 év alatt összegyúlt szabimat, hanem akkor használom, ha betegek a gyerekek vagy szünet van, ilyesmi. Belement, aztán majd a gyakorlat megmutatja, hogy mennyire toleránsak.

Anyósra gyereket nem bízok, beteget főleg nem! Anyumék pedig messze laknak ahhoz, hogy naponta jöjjön és ápolja a kis betegeket.

Bízom benne, hogy jön a jóidő és elfelejtük a betegségeket!

255. 6e519c8e5e (válaszként erre: 253. - Jooeva)
2011. febr. 24. 20:45

Igen mindennap :) Smink nélkül nem megyek doliba.

Jártam nemrég sminktanfolyamra csak még nem sokat tudok. De aki tanított ő profi bajnok.

Igen beakarnak vinni az Oriflame-be ezt te tudod .

254. eduso1
2011. febr. 24. 20:41

Sziasztok!!


Olyan jó,hogy viszitek a fórumot,nélkületek már vége lenne!!Én régen sminkeltem magam,de amióta itthon vagyok a fiammal azóta nem!!Elhanyagolom magam,de ha kifestem magam akkor csak az van bennem,hogy minek-a játszóra???Hová mész vissza dolgozni??Nálatok nem probléma,hogy gyerekeid vannak,ismerősömet most rúgták ki,mert elmert menni betegállományba a fia miatt!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook