Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 7 napos szünet eltolása fórum

7 napos szünet eltolása (beszélgetős fórum)


5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Porkkala)
2017. nov. 1. 11:27
Nekem egy kolleganőm csinálta, mert pont nyaralni mentek. Utána mesélte, hogy nagyon rosszul volt, nem érte meg neki.
4. youlcsi (válaszként erre: 1. - Porkkala)
2017. okt. 16. 15:54
én csináltam ilyet is, olyat is. 2 levelet szünet nélkül, vagy egyik levél után beszedtem plusz 2-3-4 szemet, amennyi éppen kellett... aztán volt, hogy a hiuányos levelet eltettem vésztartaléknak, ha pl máskor is pótolni kell, vagy elhagyom (kollégiumban felejtem pl), de olyan is volt, hogy a köv hónapban azzal a 2-3 szemmel kevesebet szedtem be, és akkor napra visszaállt a korábbi rend.
2017. okt. 16. 15:37
Én jelenleg 52 éves vagyok. Még fiatalon csináltam mielőtt a párom bevonult katonának, pont a szabink alatt jött volna meg. Én úgy emlékszem beszedtem a két levéllel, így egy hónap kimaradt. Nem lett semmi bajom. Szerintem a legtutibb, ha megkérdezed a nőgyógyászodat.
2. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - Porkkala)
2017. okt. 16. 15:35

Alkalomadtán nem gáz. Inkább akkor már a duplázás, mint a kavarodás.


Hiába befolyásolja a tabletta, azért a ciklus mindenképpen felbomlik, szerintem fölösleges szemekkel bíbelődni.

Egyszer csináltam ilyet, minden úgy történt, ahogy kellett. No problem

2017. okt. 16. 15:23

Sziasztok!


Nem vagyok a híve az ilyen dolgoknak de úgy alakult, hogy most nagyon jól jönne ha két nappal később jönne meg a megvonásos vérzésem.


Volt aki már ezt a gyakorlatban próbálta?

Betegtájékoztató szerint ha nem is javasolt lehetséges, a lényeg hogy a tablettamentes szünet nem lehet több 7 napnál.


Vagyis ha két nappal tovább szedem (a tartalék levélből veszem ki a kettőt), kihagyom a 7 napot majd újra kezdem szedni az működhet, valakinek van tapasztalata?


A két levelet egybe beszedni kicsit durvának tartom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook