Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menzesz eltolása fórum

Menzesz eltolása (beszélgetős fórum)


26. moonlight13 (válaszként erre: 25. - Evamaria0803)
2013. jún. 5. 21:02
Az elég sok!
25. evamaria0803 (válaszként erre: 24. - Felhoo)
2013. jún. 5. 16:18
Késett, ha jól emlékszem, 10-14 napot!
24. Felhoo (válaszként erre: 18. - Evamaria0803)
2013. jún. 5. 12:02
Engem még annyi érdekelne, hogy késést okozott vagy akkor előbb jött meg? Gondoltam az igazság eldöntése végett belevágok egy kísérletbe, bajom nem lesz tőle ;)
23. evamaria0803 (válaszként erre: 22. - Moonlight13)
2013. jún. 4. 21:24
nekem nem volt vele bajom!
22. moonlight13 (válaszként erre: 21. - Evamaria0803)
2013. jún. 4. 21:21
És bírja az ember gyomra ezt a sok citromlét?
21. evamaria0803 (válaszként erre: 19. - Moonlight13)
2013. jún. 4. 20:56
Jó citromos limonádét készítettem, sokkal citromosabbat, mint egyébként (talán 50-50 %-os volt az arány). Régen javasolták fogyókúrához is, édesítővel. Ezt próbáltam ki annak idején. Naponta többször 2-3 dl-t ittam. Nem feltétlenül frissen facsart citromléből készült. Jobb lenne, ha ki tudnád próbálni, hogy működik-e nálad is, de nálam tuti bevált.
20. Dóri
2013. jún. 4. 20:32
Köszi mindenkinek!
19. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Evamaria0803)
2013. jún. 4. 20:31
Inkább ezt próbálnám ki, mint bármilyen gyógyszert! És mennyi citromlét ittál? Milyen arányban?
2013. jún. 4. 20:18
Látom, vannak itt kételkedők. Teljesen véletlenül jöttem rá a citromlé ilyen irányú hatására. Nem mondta nekem senki, de a 28 napos órára pontos ciklusomba "késés" keletkezett. A következő alkalommal megint órára pontosan, 28 napra érkezett a vendég. Most nem írom le egészen pontosan, de hónapok kellettek, mire rájöttem, hogy a késés oka a citromlében keresendő. Utána már nyaralások esetén tudatosan alkalmaztam. Nem tudom, egy nőgyógyász mit mondana erre, és mivel magyarázható, de nálam működött. Lehet ezen mulatozni, kétségbe vonni, vagy mindenféle hülének elmondani, de akkor is ez az igazság.
17. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Krisz42)
2013. jún. 4. 20:00

Nekem is volt egy ismerősöm, aki kapott valami gyógyszert, hogy később jöjjön neki meg, mert külföldre utazott. Erre pont beleesett neki a közepébe, és még rosszul is volt. :(

Én biztos nem vállalnám, pláne ha babát akar valaki.

16. Krisz42 (válaszként erre: 14. - Naplemente.)
2013. jún. 4. 19:24
Én viszont rosszat hallottam róla.Ismerős beszedte,utána nagyon bekavart hormonálisan,azt mondta,ha tudja,h ez lesz,biztos nem íratja fel.
15. Bcicus (válaszként erre: 1. - Dóri___)
2013. jún. 4. 19:06
A progeszteront doki írhatja fel ezért nem valószínű, hogy felfogja, de azzal eltolható lenne és nem gátolja a teherbeesést.
14. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Dóri___)
2013. jún. 4. 18:19

Van ilyen gyógyszer, klímaxra adják igazából, de pár szemmel el lehet tolni a menzeszt.

Én is éltem ezzel a lehetőséggel egyszer szintén utazás miatt. Keresd meg a nőgyógyászod, ír fel gyógyszert és nem lesz semmi gond.

13. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - Dóri___)
2013. jún. 4. 18:15

Ha a helyedben lennék, és babát szeretnék, én tuti nem nyúlkálnék bele most a szervezetembe hormonokkal. Márpedig a progeszteron is egy hormon. Annak majd ugyanúgy ki kell ürülnie a szervezetből.

Ráadásul ha ciklus közepén van peteérés, és te szépen eltolod a ciklusodat, akkor az is idő, míg megint szinkronba kerülnek. (Tudom, miről beszélek, nekem "csak úgy" késett egyszer, aztán erre 1 hónapra megjött, és mikor elmúlt, szépen beköltözött a másodszülöttem. Ha jól emlékszem, a 8. vagy 9. napi összebújásból. És mivel te bele is hormonálnál a ciklusodba, szerintem még kiszámíthatatlan lenne a dolog. Azaz az egyetlen "tuti" módszer a 1-2naponkénti összebújás lenne.)

12. ubi pretium (válaszként erre: 10. - Felhoo)
2013. jún. 4. 18:11
Vagy hallott már más csodaszert is,és a hölgy égre-földre esküdött,hogy ez igenis működik kedves doktor úr :)
11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Felhoo)
2013. jún. 4. 18:10

Hihi, ott a pont! :D

De pont ezért működhet a citromlé. A homeopátia is csak annak hat, aki hisz benne. Na de annak meg a placebó is hat. :)

10. Felhoo (válaszként erre: 9. - Ubi pretium)
2013. jún. 4. 18:07
Ha ismeri a női lelket szerintem ilyenen meg sem lepődik egy doki :D
9. ubi pretium (válaszként erre: 8. - Felhoo)
2013. jún. 4. 18:05
14-15 évesen még én is elhittem,hogy ez eltolja :) Persze aki szerint e miatt tolódik,vagy jön meg előbb,az esküszik rá.Eszébe sem jut,hogy semmi értelme nincs a citromlé-elméletnek.Stressz,életmód,étrend,bármi közrejátszat ez előbb-később dologban.Önmagában a citromlé nem.Egy orvos ezen jókat kacaghat,ha hallja,hogy ilyen egyszerű is ez a női test :D
2013. jún. 4. 18:00
Én tényleg nem akarok kukacoskodni, de ketten is írták a citromlét, készséggel feltételezem, hogy működik, de a második válaszadó azt írta, hogy hamarabb meg jön, és hamarabb elmúlik, a harmadik válaszadó azt írta, hogy ő ezzel halasztani szokta a menstruációt... szóval hogy is van ez? :) és szimplán tud valaki valamilyen biológiai okot ami ezt alátámasztja, hogy miért is van hatással a ciklusra? ÉS tényleg nem rossz indulatból kérdezem, szimplán csak érdekel a téma :)
2013. jún. 4. 17:54

Anno nekem a nőgyógyász írt fel valamit, ami tökéletesen működött. Ha jól emlékszem eltolta Piroskát, és mikor hazaértünk akkor jött meg.

Érdemes megkonzultálni egy nőgyógyásszal a dolgot, ha biztosra akarsz menni.

6. Násfa (válaszként erre: 4. - Dóri___)
2013. jún. 4. 17:23
Magában hatásosabb. :)
5. Dóri (válaszként erre: 3. - Evamaria0803)
2013. jún. 4. 17:21
igazatok van. inkább akkor ez mint a bogyó.
4. Dóri (válaszként erre: 2. - Násfa)
2013. jún. 4. 17:20
húha, az savanyú lesz :))) De még az is lehet, meg sem jön majd ;)
3. evamaria0803 (válaszként erre: 1. - Dóri___)
2013. jún. 4. 17:19
Nem tudom, van-e még időd a tesztelésére, de nekem nagyon bejött a citromlé ivása, ha halasztani akartam valamennyit. Készíts citromos limonádét és idd rendszeresen. (Azt nem tudom, hogy másnál működik-e a dolog, de nálam és még néhány leányzónál biztosan bevált.)
2. Násfa (válaszként erre: 1. - Dóri___)
2013. jún. 4. 17:18

Citromlé... :)

Önmagában.

Ez hamarabb meghozza vagy ha már megvan, akkor elmúlik.

2013. jún. 4. 17:13
Nem szedek fogamzásgátlót évek óta. Babát szeretnénk, de úgy néz ki, hogy pont nyaraláson fog megjönni. Olvastam, hogy csak progeszteron tartalmú tablettával el lehet tolni Piroskát. Ezek milyen tabik? gondolom nem annyira kéne bevennem, ha babát szeretnénk.?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook