Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A tabletta 7 napos szünete után lehet változtatni a tabletta bevétel időpontját 1 órával eltolódva? fórum

A tabletta 7 napos szünete után lehet változtatni a tabletta bevétel időpontját 1 órával eltolódva? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 4. 11:02
Óraátállításkor is csúsztatnod kellene / kellett volna, haragaszkodsz a 8 órához :)
7. 4fe49b2442 (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. márc. 4. 06:37

Húúúú, de nagyon pontos vagy!!!


Soha nem jutott eszembe, hogy percre pontosan vegyem be...mondjuk én hajlamos is lennék arra is, hogy elfelejtsem. Ezért van a fogmosópoharamban, s az esti fogmosással együtt tuti nem felejtem el bevenni...úgy valahogy este 8:00 és 10:00 között...néhány óra nem számít...

2010. márc. 3. 23:57
Én is mindig össze-vissza vettem be,és soha nem volt baj belőle.Szerintem egy 3-4 órás ingadozás simán belefér,márcsak abból is gondolom,hogy ha elfelejtetted bevenni 12 óráig még pótolhatod.
2010. márc. 3. 23:21

Hát megmondom őszintén én össze-vissza vettem be,attól függően mikor értem haza este melóból. Mivel vendéglátás sose lehetett pontosan kiszámolni,volt hogy 10-kor vettem be,volt hogy éjfélkor.Arról nem is beszélve,amikor reggel vettem be mert este elfelejtettem. Mégse lett baj!

Az meg hogy 8-kor vagy 9-kor veszed be, szerintem tök mindegy! :-)

2010. márc. 3. 23:21
Nyugodtan szedheted akkortól 9 órakor.Semmi probléma nem lesz belőle,ha + - 1 órával előbb,vagy később veszed be.A lényeg,hogy mindennap be vedd a soron következőt!!!
2010. márc. 3. 23:18
Nem lesz baj belőle, miért lenne? Nem percre pontosan azonos időben kell bevenni, hanem azonos időszakban. 1 óra ide, vagy oda, az nem számít. 12 órán belül ha nem veszed be a megszokott időponthoz képest akkor van gond...
2010. márc. 3. 23:14

Már miért lenne baj belőle?? Ha egy este kimarad Valakinek, és reggel jut eszébe, akkor sincs még késő, csak onnantól abban az időpontban kell állandósítani...


Én így tudom...

2010. márc. 3. 23:12
Eddig 8 órakor lett bevéve a tabletta mindig pontban .. de ezt az időpontot 9 órára szeretném változtatni.. kérdésem a köv.: nem lzsz belőle probléma ha a 7 napos szünet után amikor ujraketdődik a szedés 1 órával eltolódik a bevétel és utánna mindig 9 órakkor lesz bevéve? a válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook