Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció eltolása okozhat valami problémát? fórum

Menstruáció eltolása okozhat valami problémát? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 3. 09:16
Köszönöm szépen a válaszokat, csak egyszeri dologról lenne szó, hozzáteszem még nem csináltam ilyet, és a továbbiakban sem szeretnék!
2010. jún. 2. 20:32

Nem volt gond, de azért sokszor nem ajánlatos megcsinálni...

Nyaraláskor én is alkalmaztam már!

2010. jún. 2. 20:27
Nem okoz gondot.
2010. jún. 2. 18:57

Szia!

Én is csináltam ilyet, pont nyaralás miatt, de semmi gondot nem okozott. A lényeg, hogy kétszer egymás után ne told el. Ha egyszer szeded tovább és nem engeded megjönni, akkor a következő hónapban mindenképpen hagyd, hogy megjöjjön.

2010. jún. 2. 18:54

szia! Én is toltam el, pl.: tavaly kétszer:S De nem lett semmi problémám, még kisebb vérzésem sem volt.

Persze nem ajánlom a rendszeres eltolást, de személy szerint nekem semmi bajom nem volt. Bár utánaolvastam neten, és csomó helyen írták, hogy attól, mert eltoltuk még jelentkezhet kisebb vérzés....

Szóval, ha egyszer kimarad a menstruációd, az nem probléma.

2010. jún. 2. 18:52
nekem sem volt semmi probléma 1szer belefér.
3. Furmari (válaszként erre: 2. - Gmonix)
2010. jún. 2. 18:45

Szia


Nekem semmit! Sem most, sem korábban, bár túl gyakran azért nem csináltam.

2010. jún. 2. 18:42
Sziasztok! Valaki tolta már el a menstruációját( vagyis tovább szedte a fogamzásgátló tablettát) például nyaralás miatt? Okozott valami problémát?
2010. jún. 2. 18:42
Menstruáció eltolása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook