Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. fórum

50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
4616. klára51 (válaszként erre: 4614. - Anyuci91)
2010. okt. 16. 13:37

Ágikám örülök hogy jól érezted magd,de nem csuklottam és ez azt jelenti "kis kacagós barátnőm"hogy nememlegettél vacsi alatt:-)

Szép hétvégét én ma is elfáradtam most pihiznék is és sétálnák is mert kicsit süt a napocska majd eldöntöm még,ha kész lessz a gulyásom és lekváros buktám:-)

4615. klára51 (válaszként erre: 4612. - Mamuci55)
2010. okt. 16. 13:35

Puszika!


Nagyon örülök hogy hírt adtál magadról és a gyerekekről.

Elhiszem hogy mivel gépnél ülsz egész nap,otthol már nem kívánkozol elé.

Csupán azt kérem néha adj hírt magatokról ha időd engedi:-)

örülök hogy nincs baj sok puszim küldöm.Klárika

4614. anyuci91
2010. okt. 16. 12:48

Klárikám eléggé bosszantó és felháborító, amit az a fiatal csaj csinál, de úgy látszik inkább őt pártolja, mert már szóvá kellett volna ezt tenni, rég el kellett volna küldenie, mert a vevők is panaszkodtak soha nincs ott és még lustálkodással meg lógással tölti az idejét és nem munkával. Az ilyeneknek még fizetést sem adnék teljesen igazad van. Úgy látszik a fönökúr szemellenzővel van felszerelve és nem veszi észre készakarva. Megmondom őszintén undorító ez a helyzet.

Kicsit vidám dolgokra térek át jól sikerült a rendezvény jól éreztük magunkat és kaptunk vacsorát és egy szál rózsát. Este 6-ig táncoltunk. Előtte fél órával eljöttem haza eléggé elfáradtam ennyi bőven elég volt. Sok puszi neked Ágika.

4613. anyuci91
2010. okt. 16. 12:41

Igen Mártikám /Mammuci55/ örülsz, hogy dolgozni tudsz igen manapság igen nehéz a helyzet és a megélhetésre pedig nagy szükség van. A kényszer az nagyúr és az a helyzet bizonytalanságban élünk.

Ha nem leszel fáradt, akkor azért néha jelentkezzél légyszíves Üdv.Ágnes

4612. mamuci55
2010. okt. 16. 08:33

Jó reggelt,szép hétvégét Mindenkinek!

Kedves Klarissza Te olyan kis hűséges,fórumozó vagy,hogy mindig szakítasz időt egy pár sorra.Mentségemre legyen mondva,hogy mivel én egész nap a gép előtt ülök,este már nincs erőm írogatni.De azért "irigykedve" olvastam,hogy össze jött Ágikával a találka.Sajna,hogy akik dolgozunk nem tudunk ilyen könnyen itthon maradni.Végre valami jót is hall az ember az egészségügyről.Az én lányomnak is gerinc CT-re kellett volna beutaló,de 2 hónap múlva kapott volna időpontot.Így kénytelen volt megfizetni a vizsgálat árát.Olvastam,hogy a munkahelyen gondjaid vannak,hát ne hagyd szó nélkül.Sajna nálunk is vannak ilyen"kollégák"akik úgy állnak a munkához,hogy más is oda férjen.És aki lassú attól elveszik a munkát,és rárakják arra aki jobban bírja.Most mi is várjuk a változást a választás után.De nem tudjuk ez jó lesz e vagy sem.Ma temetőbe készülünk,mert a jövő héten vidékre megyünk.Sajnos a jó időben már nem nagyon reménykedhetünk,mert itt az ősz.A gyerekek jól vannak leszámítva a kisebb-nagyobb megfázást.Nagyon édesek,és sok erőt adnak a mindennapokhoz.De ezt a Nagyikáknak nem kell mondani.A nagy unokám Gyöngyike iskolájába jár,tegnap jó buli volt náluk.Ennyit röviden a mindennapokról. Legyen szép hétvégétek,Mindenkinek jó egészséget.

4611. klára51
2010. okt. 15. 18:20
JÓ ÉJT ANNAK AKI ERRE JÁR
4610. klára51 (válaszként erre: 4608. - Anyuci91)
2010. okt. 15. 12:13
Vacsi evés közben gondolj rám,és érzedd jól magad Te "kis kacagós".Puszika Klárika
4609. klára51
2010. okt. 15. 12:12

Helló Mindenkinek!


Ma nem kicsit rágtam be a kiscsajra ki velem van,de ő nyolc órás.

Tudniillik nagyon rákapott arra,hogy el el tünedezik 15-20 percekre még én ott vagyok,mondván hogy wc.re megy és cigizni de ezt eljátsza úgy hogy ma is a négy órábol még én bent voltam ő számoltam 1.18 percet volt szakaszosan távol.

Már pedig a múlt héten szóltam neki,hogy én beteges vagyok és kibírom hogy max egyzser megyek wc.re és öt perc alatt megjárom,akkor ő is így csinálja mert nemfogok helyette dolgozni,és szólok a főnököknek,de csak bazsajog rajta.


Holnap szólni fogok ő szabados lessz vagy a főnök csajjal vagy a férjével leszek.

Azért kapom a pénzt hogy az én munkámért fizetnek meg,nemazért hogy más helyett is én dolgozzam.Mérges vagyok!!!!!!!!!!!!!!

4608. anyuci91
2010. okt. 15. 08:37
Klárikám látom te is szereted a szép verseket mikor még iskolás voltam mindig megtanultam mindig jó jegyet kaptam. Nekem kedvenc költöm Petőfi Sándor kötelező tananyag, mert meg tudom érteni és az emberekhez szól. Ebből az idézetből kiderül jó lenne gondtalanul élni, vidáman felszabadultan és a gondokat jó messzire eldobni és soha meg nem találni. Így vált az irodalom akkoriban kedvenc tantárgyammá. Jómunkát és pihenést kívánok neked. A mai nap megyek az idősek napján ilyen összejövetelre délután 2-től este 6-ig. tart. Most jó lett volna ehettél volna velem finom vacsorát. Teljen hasznosan és gyorsan a napod vigyázz magadra sok puszit küld neked barátnőd Ágika.
4607. klára51
2010. okt. 15. 05:13

Ma hatra megyek dolgozni,de előttem bekukkantok,kívánok szép napot mindenkinek.



Boda Magdolna: (Egyszer így lenne jó )



Jó lenne egyszer olyan természetességgel ébredni, ahogy a Nap csúszik fel az


égre, óvatosan bontogatva ki a világot.


Hogy álmosan kitántorogva a konyhába, a kávé illata jó reggelt kívánjon.


Hogy a dolgainkban ne legyünk éhesek önmagunkra


és a megszokottság ne törjön ránk.


Hogy ne kelljen autónk, bérletünk, határidőnaplónk, bankkártyánk, karóránk...


hogy cipőt se kelljen húzni és senki se csodálkozzon ránk.


Jó lenne egyszer közel engedni a csodát...


vándorolni hatalmas mezőkön és megállni egy elárvult vadrózsabokornál,


nem elvárva a mező zöldjét,


a virágok színét, illatát,


a szirmok bársonyát.


Csak állni a szépség előtt, egy idegen őszinte kíváncsiságával, készen új


értelmet adni a fogalmaknak


és kötni új barátságot a világgal és magunkkal


és nem válogatni, csokorba kötözgetni a dolgokat elvárt szabályok szerint


és eldobni minden nem a kupacunkba valót.


Úgy tenni, mint kisgyerek, aki a föltört dió héját nem dobja el, hanem


Vízre ereszti, mint kis hajót és ámulva csodálja a víz komoly sodrását.


Jó lenne egyszer a másnap gondja nélkül pihenni térni,


hogy ne bizseregjen bennünk a lekésett, elmulasztott dolgok pokla,


hogy, ahogy a pók fordul hálójába jóllakottan


bújjunk az éjszaka csendjébe...


végre kinyújtózva önmagunkban.


Egyszer így lenne jó. .

4606. anyuci91
2010. okt. 14. 18:59
Gyöngyikém gyógyulj meg minél hamarabb és sikeres tanítást ezeknek a nebulóknak. Üdv.Ágnes
4605. anyuci91
2010. okt. 14. 18:57
Klárikám majd olvasd el a levélkémet ma válaszoltam neked és vigyázz magadra. Sok puszi neked Ágika
4604. klára51
2010. okt. 14. 18:42
Jó éjt kívánok mindenkinek.
4603. klára51 (válaszként erre: 4600. - Anyuci91)
2010. okt. 14. 16:56
Megyek olvasom Ágikám de egyre már ma válaszoltam is sztem arra gondolsz nem?
4602. klára51 (válaszként erre: 4601. - Gyöngyi)
2010. okt. 14. 16:55
Gyönygikém mielőbbi gyógyulást.Hiszed vagy sem tegnap pesten emlegettünk Ágikával:-)
4601. gyöngyi
2010. okt. 14. 14:49

Bocsi, hogy eltűntem, de összeszedtem egy csúnya megfázást, először náthás voltam, aztán köhötem....sőt azt még most is csinálom, pedig a fokhagymától a mézes teáig mindent bevetettem. Még most sem vagyok jól, nagyon keveset alszom éjjel a köhögés miatt.

Remélem Ti jobban vagytok!

4600. anyuci91
2010. okt. 14. 10:20
Klárikám végezd el a napi teendőidet szuszanj egy kicsikét és egy kicsit gondolj arra, a vidám percekre, hogy egy kicsit felvidulj. Sok puszi neked levélke ment, majd olvasd el. Ágika
4599. klára51
2010. okt. 14. 09:54

Szép napot Mindenkinek.


Ma fél ötkor mentem és kilencig voltam.

Most mosnom kell és egyéb dolgaim vannak.

Ágika még tegnap írtam e.mailt.

Puszika mindenkinek és jelentkezzetek légyszike ki hogy van???

4598. anyuci91
2010. okt. 13. 18:32
Klárikám én is örülök, hogy megismertelek tégedet személyesen és a kellemest összekötöttük a hasznossal, igen ez is ritka dolog, hogy hamar fogadtak és egy percet sem kellett várni és rögtön behívtak a vizsgálatra. Szerencsésen hazaértél az a lényeg az uton nem volt semmi baj. Lesz mit a fiadnak mesélni a mai napról. Bár így müködne az egészségügy, mint ez akkor sokan elégedettek lennének, de sajnos a valóság sokszor nem ezt a kedvező helyzetet mutatja. Mégegyszer köszönöm az ajándékot, amit tőled kaptam van egy szép emlékem. Gondolom már te is megnézted, megtaláltad a kitüntetést, mint a szakácsnék gyöngyét munkád elismeréséül. Jó volt látni vidám arcodat és mindjárt a gondok egy kicsit háttérbe szorultak. Vigyázz magadra jó pihenést és sok puszit küld barátnőd Ágika.
4597. klára51
2010. okt. 13. 16:32

Ágikám most dolgom van holnap megy e,mail örülök hogy megismertelek és köszönöm hogy eljöttél.Klárika

Fiam este jön tudod a "beszámoló miatt".

4596. klára51
2010. okt. 13. 16:30

Sziasztok!


Le a kalappal a Gázláng utcai intézmény előtt.

Ma 10. 40 re volt MRI. re időpontom de egyéb okok miatt már kilenc előtt ott voltam, és seccre az az azonnal megcsinálták, és nagyon kedvesek voltak. Ezúton is köszönöm nekik, mert úgy érzem ha vki beteg, jól esik neki a törödés és oda figyelés, és ha mindenhol ilyen kedves nővérek asszisztensek dolgoznának "csúcs lenne". Eredményem majd küldik. Remélem jól vagytok

Innen a Hoxa fórumról várt Ágika és vele voltam megismertük egymást jókat nevettünk. Bár mivel korábban bementem jóval így időben haza jöttem mert csak délután lett volna vonatom.

:Klárika

4595. klára51
2010. okt. 12. 18:13

Gyöngyikém hogy vagy?

Többiek nagyon hűtlenek vagytok hozzám:-(

4594. klára51
2010. okt. 12. 18:12

Ágikám örülök hogy hallottam a hangodat:-)


Kukk be a pf.ba most írok még pár sort,viszlát holnap.

4593. klára51
2010. okt. 12. 12:53

Szép délutánt!


Csupán arról volt szó hogy a mai és holnapi napom szabad,így tudok készülődni kúrálni magam,és holnap ugye utazni,és amjd hétvégén bemegyek:-)


Ugye ugye asors kegyetlen fintora az hogy sógorom is bele esett ebbe a vírusos betegségbe nagyon nem jól van,hívtak hogy elém nemtud jönni de szeretettel várnak,én megköszöntem a kedves invitálást,és jobbulást kívántam de így nem megyek fel hozzájuk hogy mind ketten betegek ők is.


Erzsikét meg lemondtam mivel arról volt szó sogornőmékhez megyek fel,ugy hogy a vizsgálat után körbenézek a környéken kicsit és jövök is haza,de előtte lessz talim Ágikával:-)

4592. anyuci91
2010. okt. 12. 09:14
Klárikám remélem ne valami rossz hírrel vár téged a fönöknő, mert ilyenkor automatikusan rosszat sejt az ember. Drukkolok, majd holnap elmeséled mi volt és miért akart veled beszélni. Addig is minden jót szerencsés utat Budapestre sok puszit küld barátnőd Ágika.
4591. klára51
2010. okt. 12. 06:19

Jó reggel!

Ma nem kell bemennem főnöknő hívott tegnap,hogy legyen időm mindenre,így ma és holnap nem dolgozom de hétvégén igen.

Náthás vagyok még ez természetes,közben fiam elvolt dokinál mert egy hete tatr neki,kapott antibiotikumot és nem mehet dolgozni,de barátnője is elkapta:-(


Csak lázam ne legyen ezen drukkolok ezerrel.

Teázom meg mézes fokhagymát eszem brrrrrrrrrrr


Ágikám most írok pár sort gyorsan.Puzsi Mindnekinek

4590. anyuci91
2010. okt. 11. 20:57
Klárikám várom az emailodat remélem már jobban vagy. Holnap ebéd után szendvicset adnak szerdára, mivel szünnap lesz, de csütörtökön már rendesen nyitva lesznek. Hétvégén meg ebédszállítás az pénteken kapjuk meg. Izgulok, hogy lássuk egymást. Sok puszit küld neked Ágika.
4589. klára51
2010. okt. 11. 15:43
Ágikám már hogy ne mennék csak várj én megyek majd holnap írok e.mailt,ma voltam az utazási papírért haza fele:-)
4588. anyuci91
2010. okt. 10. 16:14
Addig is gyógyulgassál, mert beleéltem magamat és nem szeretnék egyedül állni és várni a pályaduvaron feleslegesen. akkor hiába lenne részemről a fáradtság. Légyszíves gyere és azt a napot reád áldozom. Vigyázz magadra és szedj valamit, hogy helyre gyere. Sok puszit küld neked Ágika.
4587. klára51 (válaszként erre: 4586. - Anyuci91)
2010. okt. 10. 16:02

Ágikám édes vagy hogy aggódsz,de sztem fiamtól kaptam el.

Most voltak itt a lányomék a három uncsival.

Remélem nem lessz nagyobb baj,mert szerdán mennem kell.Képeket küldöm most.Klárika

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook