Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. fórum

50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
4736. klára51
2010. nov. 6. 18:08
Ágikám holnap megy e-mail majd és azt hiszem hogy itt nemfogok írni,hisz semmi értelme csak kettecskén vagyunk.Puszim Jó éjt
4735. anyuci91
2010. nov. 5. 17:13
Én meg Klárikám az emailodba írok levelet, majd és olvasd el. Sok puszit küld barátnőd Ágika.
4734. klára51
2010. nov. 5. 16:02
Írtam levelet Ágikám itt.
4733. anyuci91
2010. nov. 4. 19:40
Várom holnap hívásodat jóéjszakát neked és nyugodalmas pihenést. Sok puszit küld barátnőd Ágika.
4732. klára51
2010. nov. 4. 17:16
Bocs ma nagyon rossz napom volt,majd holnap jövök.Pusz
4731. anyuci91
2010. nov. 3. 19:43

Mikor nyáron voltam terheléses vizsgálaton a négyórás várakozásban 185/120-s értéket mutatott a vérnyomásmérő mindkét esetben kérdezte tőlem jól érzem magam, köszönöm meg vagyok még az a szerencse, hogy nem kaptam agyvérzést akár emiatt pórul járhattam volna. Megértelek, hogy magas értéket mutatott nekem is az idegességtől automatikusan felment. Menjél el orvoshoz és vigyázz magadra valahogy beszéld meg vele ezt a kellemetlen helyzetet, mert a munkáltatóban semmiféle megértés nincs csak a követelőzés és a haszonszerzés a célja, minél több pénzt tudjon kaszálni magának. Érzéketlen, fatuskó az ilyen hidd el nekem csak saját magát nézi egy önző lelketlen. Nem akarlak idegesíteni próbálj pihenni nem szeretném, ha valami bajod legyen a végén az egészséged teljesen tönkre fog menni.

Vigyázz magadra és próbálj pihenni sok puszit küld barátnőd Ágika.

4730. klára51
2010. nov. 3. 18:17
jÓ ÉJT KÍVÁNOK MINDENKINEK,BÁR CSAK MOSTANSÁG ÁGIKÁVAL BESZÉLGETHETEK MÁS NEM JÖN.
4729. klára51
2010. nov. 3. 15:36
Meg is van az eredménye sikerült jól felhuzni magam,magas a vérnyomásom piszokul,ráadásul ma ráültem a telora ha holnap nem megyek akkor majd csak februárra lesz időpont,ugy hogy elmegyek orvoshoz lessz ami lessz.
4728. anyuci91
2010. nov. 3. 10:24

Írdd le a levelezési rovatba az emailbe, vagy, ha hívsz hétvégén, akkor légyszíves diktáld be nekem a jó számot. Utoljára pesti számot jelzett ki a telefon, fogalmam sincs, hogy az e, vagy nem.

Sok puszit küld barátnőd Ágika várom válaszodat.

4727. anyuci91
2010. nov. 3. 10:21

Ez Klárikám kész kiszúrás veled azért felháborító, amit a főnök úr tesz ez is a gazemberek közé tartozik neked meg csak akkor mehetsz legközelebb, ha tudod előre mikor leszel szabadnapos. A rokon kislánynak előbbre való a saját intézni valója, mint a tied és előre szóltam a protekciósoknak mindent elnéznek és a beosztott problémájával nem foglalkoznak ez is a saját hasznát és érdekeit nézi.

Nem csoda, hogy ideges lettél. Sok puszit küld barátnőd Ágika.

4726. klára51
2010. nov. 3. 08:40

Sziasztok! képzeljétek nem kicsi dühvel jöttem haza ma a munkából.

Megbeszéltük hogy hozzám igazodni fognak majd az orvoshoz járás miatt,ezért ma ugy jöttek volna értem fél hétre,de mivel nemjöttek elmentem busszal és kiderült a rokon kislány ment be ma reggel,mert holnap vásárolni akar menni a pesti piacra,és holnap nemtudok lenni reggel,viszont én sem csak déltől mert reggel holnap dokis napom lenne.

Most rákell üljek a telora hogy elintézzek későbbi dokis időpontot mert holnap hajnalban én megyek.

Szét vet a düh.Klárika

4725. klára51
2010. nov. 3. 05:22

Sziasztok Drágáim!


Hűvös reggelre ébredtem,ma jönnek értem autóval és fél hétre megyek.

Ha akarom ha nem azt hiszem hordani kell a téli kabátot már:-(

Pedig ugy utálom....


Ágikám majd írd már meg neked olyan a telod hogy kijelzi a számot?

A sógornőm férjével beszéltem tegnap és miután letettm vissza hívott mert mondtam neki hogy titkosítva kértem a teloszámom,és még beszélt sem figyelt rá,de mondta hogy kiírta a teloja a számomat,akkor most mi van hívjam majd fel a digit,vagy nemvagyok tisztában a titkosított szó fogalmával?

4724. anyuci91
2010. nov. 2. 17:08
Nagyon örülök, hogy már valami jó is van néha elég bajod van nem kell tetézni, ha nem muszály az orvosnak sem. Klárikám várom telefonhívásodat, majd diktáld be, vagy írdd le nekem légyszíves. Sok puszit küld barátnőd Ágika.
4723. klára51
2010. nov. 2. 13:49

Megjöttem szép napot kívánok.

Nagyon érdekes volt ez az elektromos ér vizsgálat elég kellemetlen volt.

Az orvos szerint nincs semmi baj arra utalva amire az idegsebész rákérdezett.

4722. anyuci91
2010. nov. 1. 17:50
Nem csodálom, hogy elfáradtál egésznap és állandóan mozgásban vagy időben feküdjél le és aludjál a holnapi naphoz gyűjtsd az erődet, hogy helyt állhass a munkahelyeden kívánok jó pihenést és nyugodalmas jó éjszakát. Várom a holnap esti hívásodat addig is sok puszit küld barátnőd Ágika.
4721. klára51
2010. nov. 1. 17:45

Sziasztok!


Rokonok elmentek unokámat Ferikét is felköszöntöttem ő mai szülinapos.

Elfáradtam holnap korán kelek,mert délre megyek EMG.re és csak 10 ig leszek meloba.

Ágikám ma már biztos nemhívlak neharagudj de majd holnap ugy hat körül este jó?

Gyöngyikém hol vagy??????


Jó éjt mindenkinek.

4720. anyuci91
2010. nov. 1. 12:52

Klárikám már pihenjél a rokonok pestről jönnek hozzád ők majd kimennek a temetőbe, de ezt előbb is meg lehet tenni, mert ilyenkor túlságosan nagy a forgalom, de sokan ilyenkorra teszik fogalmam sincs miért. Sok puszi neked vigyázz magadra és küldjed képzeletben a finom pogácsákat Tatabányáról.

Barátnőd Ágika Várom majd a hívásodat, mert mivel el vagy foglalva remélem majd tudsz időt szakítani.

4719. klára51
2010. nov. 1. 09:41

Sziasztok !

Gondolom sokan ma teszitek tiszteleteteket a temetőkben.

Nekem ma pihis napom lessz minden tegnap voltam mindenhol,már kel a finom sajtos pogácsám vkinek esetleg tegyek félre?:-)Hoztam egy képem nektek.Klárika


(Ui:Váratlanul rokonok jelezték mivel jönnek temetőbe ide pestről eljönnek hozzám is,nemtudom jövök-e még ma).

4718. anyuci91
2010. okt. 31. 03:49
Köszönöm Klárikám már nagyon várom sok puszit küld barátnőd Ágika.
4717. klára51 (válaszként erre: 4712. - Anyuci91)
2010. okt. 30. 07:38
HIBA ELHÁRÍTÁS MEGTÖRTÉNT ÁGIKÁM HOLNAP MAJD HÍVLAK DÉLUTÁN.
4716. klára51 (válaszként erre: 4713. - Gyöngyi)
2010. okt. 30. 07:37
LÉGY "JÓ KISLÁNY"PIHENJ SOKAT
4715. klára51
2010. okt. 30. 07:36

Akarva-akaratlan, ilyenkor mindenszentek táján szinte mindig eszembe jutnak Kányádi Sándor sorai:


„Mert a legárvább akinek/ még halottai sincsenek/ bora ecet könnye torma/ gyertyájának is csak korma/ álldogálhat egymagában/ kezében egy szál virággal/ mert a legárvább akinek/ még halottai sincsenek.”


Falun és városban, katolikus, protestáns vagy görögkeleti közösségekben november 1-jén (esetleg 2-án is) halottainkra emlékezünk. A sírok rendbetétele,a sok virág, gyertyák: tiszteletadás az elhunytak emlékének.


EMLÉKEZZÜNK HALOTTAINKRA.

4714. anyuci91
2010. okt. 29. 17:38
Szerencsés útat kívánok neked. Üdv.Ágnes
4713. gyöngyi
2010. okt. 29. 17:34

Holnap reggel elutazunk Hajdúszoboszlóra, remélem kikezelnek!

Sziasztok, jó hétvégét

4712. anyuci91
2010. okt. 29. 17:03

Te sütőfőző művésznő drága azért használd ki a szabadidődet kedves Klára asszony és azért fordíts időt a pihenésre is légyszíves oszd be és ne rohanj állandóan a házimunkával. A telefonosoknál reklamálj vajon hol a hiba minél hamarabb hárítsák el. Nálunk félórát voltak és rögtön kipróbálták és már müködött is. Remélem nem rontottak el semmit sem. Vigyázz magadra és jó pihenést kívánok neked.

Sok puszit küld neked barátnőd Ágika.

4711. klára51
2010. okt. 29. 15:50

Sziasztok ma is sütöttem majd kedden megyek dolgozni ismét.

Készítettem képeket egy videót mindenszentekre de ezeket már Őszike néven csinálom.


Most azt hiszem megyek és sétálok egy nagyot süt a napocska.

Puszika.Klárika

4710. anyuci91
2010. okt. 29. 09:40

Küldd el nekem légyszíves a telefonszámodat, amit kaptál gmailban és megpróbálok rád csörögni, szóljál nekik javítsák ki minél hamarabb a hibát.

Sok puszit küld neked Ágika.

4709. klára51 (válaszként erre: 4707. - Gyöngyi)
2010. okt. 28. 17:47
Pihenjél édesem és vigyázz magadra,én megértem mind ezt.
4708. klára51 (válaszként erre: 4706. - Anyuci91)
2010. okt. 28. 17:47
Már kész a kalács,de baj van a teloval bekötötték,képzeld én a lakástelorol nemtudok hívni,mindig kicsöng próbáltam saját mobilomon,de a lakástelo kicseng az enyémen semmi jelzés hogy hívtam magam,és a mobilomrol viszont megtudtam csörögni a lakástelot,mjad próbáltam fiam mobilját csak megcsörögni hogy mentse el a számot,erre ha hiszed ha nem beleszólt egy hölgy hogy tessék,de fiam teloja megsem szólalt ott volt mellette.Most mi lehet a gond?
4707. gyöngyi
2010. okt. 28. 17:45
Kicsit elmaradtam megint, mert a suliban sokan betgek és helyettesíteni kellett. Amikor meg 5-kor hazjövök, már fáradt vagyok a géphez ülni.Csak vacsizom és bambulok a tévé előtt...többnyire el is alszom!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook