Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. jún. 29. 21:32

Nem tudom végig olvasni az összes hozzászólást így inkább megkérdezem, hogy az éhgyomri citromlé az olimposz citromlé-e vagy frissen facsart vagy olyan papírdobozos ?

Elhatároztam, hogy kipróbálom hiszen a túlsúlyom miatt nem estem még teherbe(szerintem).

946. Tracsi
2008. jún. 25. 15:39

primi3 A víz rólam is állandóan szakad!! És főleg a fejemről! Hogy ezt hogy csinálom nem tudom! :-)) A hajam már nekem is borzalmas az izzadás miatt!


Huszonhat Köszi az elismerést! Igyekszek! De muszály is mert már nagyon nem bírok meglenni magammal ezzel a súllyal. Vagyis már jobban állnak a dolgok de a végcél 65kg. Az idén már "csak" 75-ig akarok lemenni és azt megtartani. Utána jövőre meg még 10 kg-t.

Ez a terv és remélem sikerülni is fog!

945. pimpi3 (válaszként erre: 943. - Tracsi)
2008. jún. 25. 12:12

Én meg azért irigyellek mert már kész is leszel a kajával!Én meg még el se kezdtem!Valaki megcsinálhatná hejettem!:)))

Fodrászhoz a hétvégén megyek,de az én hajamnak mindegy,mert igy is minden reggel mosnom kell a zselézés miatt!

Szakad rólam a víz,bekentem magam paprikaolajjal!

2008. jún. 25. 12:10

sziasztok! Nekem ez a citrom dolog nem igazán jött be! Bár asszem csak 10 napig csináltam, de nem fogytam többet mint a 90 napos diétával! Most tartottam másfél hónap szünet után egy turbo fehérjediétát(9nap) és 2 kilo ment le. De ami mellett a legkevesebbet éheztem és jókat ettem az a 90 napos diéta volt! ugyhogy ha érdekel valakit, én inkább azt ajánlom!

Tracsi nagyon kitartó vagy, minden elismerésem a tiéd!! :) Nekem nagy vágyam, hogy 50 valahány kilo legyek:S De az a baj ez már nagyon nehezen megy:(

943. Tracsi (válaszként erre: 942. - Pimpi3)
2008. jún. 25. 11:01

irigyellek és meg megyek és befejezem a családnak az ebédet!

Én ma nem fogok tornászni mivel most jöttem haza a fodrásztól és legalább egy napig legyen valami fejem! :-)

Jó fürdőzést!

942. pimpi3 (válaszként erre: 941. - Tracsi)
2008. jún. 25. 10:52

Köszi!Én a 89-et szeretném nagyon!Azzal be is érném!:))

Most tornázok kicsit,mert utána föznöm kell!Bár még elötte csobbanok eggyet a medencébe!:)

941. Tracsi (válaszként erre: 940. - Pimpi3)
2008. jún. 25. 10:49

Én is gratulálok neked!

csak így tovább és nemsokára te is írhatod hogy8-sal kezdődik!!!!

940. pimpi3 (válaszként erre: 937. - Tracsi)
2008. jún. 25. 10:47

Nagy-nagy gratula!:)))))))))

Tegnap én is mértem magam!Igy a nöi napjaimon !119kg vagyok!Ennek is nagyon örülök!A kezdéshez képest tök jol érzem magam!

Tegnap strandon voltunk és persze ismernek ott minket!ÉS meg is lettem dicsérve!Tök jol esett!:)

Vannak még kedves emberek!

Mondjuk volt olyan aki ugy bámult,majd beleesett a fejembe!olt akinek beszoltam hogy mi olyan érdekes!s még engem néztek bunkonak!:)

939. Tracsi (válaszként erre: 938. - Napra_forgó)
2008. jún. 25. 10:34

Hát tényleg nagyon nagy munka van benne!

De nekem nem is a torna inkább az evés a megterhelő! Vagyis a nem evés! :-)

938. Napra_forgó (válaszként erre: 937. - Tracsi)
2008. jún. 25. 07:15

Gratula Tracsi!!!

Büszke lehetsz magadra! :o)

937. Tracsi
2008. jún. 25. 06:13

Jó reggelt mindenkinek!!

Gyerekek 8-sal kezdődik!!!!!!!!!! :-))))))))))))))

Ilyen már két éve nem fordult elő velem!

Azt kívánom hogy mindenki élje át ezt a boldogságot amit most én érzek!!!!!!

936. Tracsi (válaszként erre: 934. - Pimpi3)
2008. jún. 24. 07:05

Ne idegeskedj! Hidd el nem lesz semmi bajuk a lányoknak! :-))

Én is nehezen adtam oda őket amikor elmnetek bárhová !

Most legalább tudsz koncentrálni magadra!

Ha fáj a lábad csinálj elsősorban olyan gyakorlatokat amik nem eröltetik a lábad!

Hú de okosat mondtam most! :-))))))

Hasizom erősítőre és ülős gyakorlatokra gonoltam igazából! :-)

A callaneticsben vannak olyan gyakorlatok amik nem eroltetik annyira a lábat de nagyon hatásosak.

(ez csak egy ötlet)

935. hagnes
2008. jún. 23. 20:28

Sziasztok, én teljesen új vagyok, ám máris van egy kérdésem: azt írtad gyümölcsöt este 6ig ettél. Ahogy végig olvastam az egy napi étkezést, sehol nem láttam gyümölcsöt. Mikor etted és milyeneket?

Köszönöm a választ előre is! ...és nagyon grat!

Szép estét Mindenkinek! Ági

934. pimpi3 (válaszként erre: 932. - Tracsi)
2008. jún. 23. 10:06

Nekem is januárba lesz a szülinapom és addigra szeretném elérni a 99-100at!Remélem sikerül!És utána még folytatom!

KÉne tornázni,de nagyon fáj a lábam és ugye a női napjaim is itt vannak!DE eröt veszek magamon!:(

Lányokat leadtam a táborba!Nagyon ideges vagyok,még soha nem voltak igy el napokra!

2008. jún. 23. 10:06

Napraforgó! Egy évben egyszer simán ki lehet birni. Nekem ami szörnyünek tünt az a keserü lötty, de ezzek kapcsolatos forumon sok bátoritást kaptam, és megérte.


Rainmagic! Ki bizony, meglepő volt számomra is, nem is gondoltam volna. Azóta sokkal jobb az emésztésem, étvágyam pedig alig, most meg még a meleg is rásegit.


Ma kezdtem Rolcsiandriska diétát, de mivel tegnap megjött nem tudom mennyire hiteles sulyom, 165 cm magas vagyok és 95 kg. Mivel sundrideres vagyok igy nem sok vizet, inkább calli teát iszok meg forcsit mivel ezek abszolut 0 kalóriásak és méregtelenitő és tisztitó hatásuk van és a nyirokra is hatnak, ezért igy is működnie kell a diétának!!!!


Szép napot mindenkinek!!!

932. Tracsi (válaszként erre: 923. - Pimpi3)
2008. jún. 23. 08:19

Köszike a gratulációkat!

Hidd el menni fog neked is!

Én is olyan távolinak láttam ezt a súlyt és látod itt vagyok. És ami a legszomorúbb hogy még nem is vagyok megelégedve! Még mindig nagyon kövérnek érzem és látom magam! :-(((

Még 15 kg-t akarok fogyni az idén!

Utána majd jövőre folytatom. Akkor egy év alatt 30 kg fogyás bőven elég.

De utána meg meg kell tartani ami talán nehezebb mint lefogyni.

Szóval kitartás!!! :-))

931. d8908b786a (válaszként erre: 929. - Drucilla9)
2008. jún. 22. 22:00
És ki is jöttek a kövek?
930. Napra_forgó (válaszként erre: 929. - Drucilla9)
2008. jún. 22. 21:57

Köszi. :o)

Ez így elég szörnyen hangzik...

Tényleg az volt?

Mesélj!!! :o)

2008. jún. 22. 21:15
A természetgyógyász oldaláról másoltam ki, hogy a legpontosabb legyen. Kecskés László a term.gyógy. neve.
928. drucilla9 (válaszként erre: 927. - Napra_forgó)
2008. jún. 22. 21:13

Egy természetgyógyász oldalán olvastam. De több forum is van erről. A tiszta máj nagyon fontos a fogyáshoz, nem elég ehhez a neera. Ez sokkal többet ér. Érdemes szombaton délután csinálni mikor otthon vagy és sehova nem mész, másnap már semmi hatás és nincsenek rohamok sem.


AZ EPE ÉS A MÁJ MEGTÍSZTÍTÁSA.


A kúrát cukorbetegek, epeműtöttek, súlyos májbetegek fél adaggal próbálják meg először.

Egy évben elég egyszer-kétszer elvégezni. Mindenki a saját felelősségére végezze a kúrát. Megéri!!!


Gyógyszertárban vegyenek 10 dkg magnéziumszulfátot és egy liter vízben oldják fel.

Nem nátriumszulfát, mert az felnyomja a vérnyomást.

Öntsék 4 felé, és 2-4-6-8 órakor igyák meg. Kitakarítja a beleiket becsülettel.

Majd este 10 kor másfél dl Olíva olajat és másfél dl facsart grapefruit levet keverjenek össze és igyák meg.

Igyekezzenek minél hamarabb lefeküdni.

Reggelre kb. 2000 db epekő lesz a wc-ben.

Nyugodtan kérdezzen, ha valami nem érthető.


Lucza Béla könyvében olvastam.


Kecskés László

927. Napra_forgó (válaszként erre: 924. - Drucilla9)
2008. jún. 22. 21:07
Tényleg, a májtisztítást hogy csináltad?
926. Napra_forgó (válaszként erre: 924. - Drucilla9)
2008. jún. 22. 21:07

Szia! :o)

Én már csináltam többször a Neerat, jó volt mindig. :o) Elsősorban azért akarom most is azzal kezdeni, mert "tisztán" könnyebb fogyózni, meg azzal legalább megszokom, hogy nem eszem. ;o)

Most is 10 naposra tervezem, remélem, bírom is. ;o)

Kitartás! :o)

925. d8908b786a (válaszként erre: 924. - Drucilla9)
2008. jún. 22. 19:03
Szia! MI az a májtisztitás?
924. drucilla9 (válaszként erre: 920. - Napra_forgó)
2008. jún. 22. 18:30

Szióka! Én már a Neeran tul vagyok 5 napot birtam. De meg volt a jó hatása, viszont az tényleg nem fogyaszt, illetve ment le de az salakanyag volt. Azóta már májtisztitást is csináltam, mert ugy állitólag hatásosabb minden diéta. Én holnap kezdem, köszi a biztatást, majd beszámolok.


Tracsi megnéztem a képeidet hmmmmm nem semmi nagyon látványos, ez adott igazán erőt. Ma én is fényképészkedek:)))))) legyen mihez viszonyitani ahogy nádszálasodok:))))


Szép napot mindenkinek!

923. pimpi3 (válaszként erre: 922. - Tracsi)
2008. jún. 22. 11:50

Szia Tracsi!

a fogyi megyeget,csak nagyon lassan!:(De legalább már megszoktam,már nem szenvedéssel telnek a napjaim!:))

Citromlevet már nem iszom reggel,csak napközbe a vízbe!2 a lányommal 1 kilot fogyasztunk 1 nap!Pár napja az almaecetet se iszom,lehet majd késöbb megint elkezdem!

Épp tegnap néztem az adatlapodat!Te nagyon szépen alakulsz!De szeretnék már én is 90kg körül lenni!

Nagy gratula neked!Igazán látványos a változás!:)))

922. Tracsi (válaszként erre: 918. - Pimpi3)
2008. jún. 22. 08:35

szia Primi3!

De rég beszéltünk már! Látom hogy a fogyott kilóink száma szinte azonos!

Hogy haladsz a fogyással?

Iszod még a citormlevet?

Én kihagytam egy ideig de most beleerősítek mert még egy hónapom van a munkába állásig és addig még egy jó pár kg-t le kell dobnom magamról!!!!

2008. jún. 21. 07:17
158 cm és nem tudom h kibirom de várjuk ki a végét
920. Napra_forgó (válaszként erre: 919. - Drucilla9)
2008. jún. 21. 07:13

Szia! Én is épp gondolkodom rajta...

De úgy döntöttem, előbb hétfőtől egy 10 napos Neera kúrát csinálok.

De örülnék, ha addig is beszámolnál, hogy hogy haladsz. :o)

Így legalább én majd lelkesebben vágok neki. ;o)

Sok sikert hozzá! :o)

2008. jún. 20. 23:18

Sziasztok!

Bevesztek a fogyi csapatba???? Már régebben olvastam ezt a paradicsomos diétát, de most szántam el rá magam. Hétfőn kezdem van aki velem tart????

Üdv mindenkinek drucilla

918. pimpi3 (válaszként erre: 917. - Niki1995)
2008. jún. 20. 11:37

Szia Niki!

73 kilo vagy és hány centi magas?

Azt szeretném még megkérdezni tölled, kibirnád e hogy ne egyél kenyeret és ehez hasonlo dolgokat?

Tésztát,krumplit?

Rizst is csak keveset és cukor helyett édesitöt!Tudom hogy ez elösször nagyon soknak tünik,de hidd el csak az elsö 2-3 hét nehéz!Az én nagylányom "12 lesz szeptemberben" most kezdte elhagyni ezeket!Mondjuk a krumplit nem tudja megállni,de visszavett belöle!kb 2 honapja nem esznek ök se cukros dolgokat és zsömiböl is csak teljeskiörlésüt!Napi 2-enged a doki!Sok nyers zöldséget eszünk,gyümit és natur sült husikat!De pl.a pörkölt maradt csak nem tésztával!Hanem lehet zabkorpábol csinálni nokedlit!

Szoval nem olyan nehéz ez,csak eleint fura!Én nagyon bánom hogy nem kezdtem el hamarabb!Féltem hogy nehéz lesz!

A pici lányommal sokkal nehezebb,de lassan ö is megszokja!Lehet szoktatni magad ezekhez a dolgokhoz!Csak nagyon kell akarni!:)

Anyukád hajlandó neked ezekbe a dolgokba segiteni?Öhogy látja,szükséged van rá?

VAn modod sportolni valami olyat amit szeretsz?

Remélem tudunk neked segiteni!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook