Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
977. csefi77 (válaszként erre: 975. - 2577cdcc12)
2008. szept. 17. 09:51
Szia Villers!Teljesen igazad van ebben az elhagyás témában.Én is így gondolom.Csak eddig mindent szerettem maximálisan megcsinálni.Most csináltam egy fontossági sorrendet,és ennek az elején már én is ott vagyok!S ha estére valami apróságot nem tudtam megcsinálni,amit régebben igen,most megpróbálok nen görcsölni rajta.Hát persze ez most még elég nehezen megy.Köszi a bíztatást!!!Máris sokkal jobban érzem magam!
976. csefi77 (válaszként erre: 974. - Hencsy)
2008. szept. 17. 09:38

De jó ,hogy máris válaszoltál!

Igen én is nagyon megbántottnak érzem magam a lelkem mélyén.De nem haragudhatok rá örökké!Az biztos ,hogy sokáig kell pedáloznia nálam ,hogy egy kis tüske se maradjon a lelkemben.Persze a dolog másik oldala,hogy én kértem,hogy legyen hozzám mindig őszinte.Na tessék,most megkaptam.De azért nem így gondoltam!Szerintem sokkal kedvesebben is meg lehet kérni egy nőt,hogy a kissé terebélyesedő domborulatait kezdje el tornáztatni!A csemete megőrzést megoldottam!

Egyébként a férjem elég fanatikus.Ha valamit elkezd,akkor azt tüzön-vizen át keresztül viszi.Ő mindennap 5 kilómétert fut.Ez a minimum nála,és ha még bírja,akkor többet is.

Mi az a Neera?

975. 2577cdcc12 (válaszként erre: 970. - Csefi77)
2008. szept. 17. 09:19

Mindenkinek megváltozik az élete, az időbeosztása a gyerek után, de a legrosszabb, amit tehetsz, hogy elhagyod magad. Szerintem az, hogy mozogj,hogy odafigyelj arra, hogy mit mikor eszel, az csak elhatározás kérdése. Én mikor pici volt a gyerek hajnalban kelltem, és mentem futni, vagy éppen éjszaka, amikor már, vagy még a férjem otthon volt.

És a gyereknek sem árt, ha megszokja, hogy azért nem 24 órában körülötte forog a dolog.

Hidd el, nagyon sok feleség ott rontja el, hogy kicsit elhanyagolja magát a gyerek után. És bár a legtöbb férj nem vágja így az ember arcába (ami elég bántó lehet), amit gondol, de azért titkon még mindig arra a nőre vágynak, akit megismertek.

Én speciel sok sikert kívánok neked, márcsak azért is, hogy megmutassad a környezetednek, hogy megcsináltad...

Ha segítség, vagy támogatás kell, írj bátran :o)

974. hencsy (válaszként erre: 973. - Csefi77)
2008. szept. 17. 09:11

Szia Csefi,


Igen így könnyű a dolga.. :-)

Azért az jó, hogy legalább belátta, hogy hibázott - engeszetlésként én rávenném, hogy heti 2 alkalmat vigyázzon a babára, addig legalább tudsz futni, vagy tornázni. Havi két nap meg a fodrász, műköröm stb...


Ha az én férfem ilyet mondot volna, biztos, hogy egy darabig a lelkem mélyén haragudnék egy darabig, még akkor is ha bocsánatot kért. - bár lehet, hogy én vagyok túl érzékeny?



Egyébként mennyit járt futni? Érdekelne, mert én is godolgozom rajta, de majd csak a Neera után. Most a Norbit nyomom :-)

973. csefi77
2008. szept. 17. 08:32

Szia Hencsy!

Köszi a bíztató szavakat!Egyébként a páromat én is helyre tettem rendesen.Tudod ő 1 hónap alatt 10 kilót dobott le magáról.Minden nap futni járt,És persze olyan helyen dolgozik,ahol fincsi salátákat és egyéb szénhidrátmentes fogyis kajákat csinálhat magának.És persze ezt mind ingyen!Szóval azt hiszem így egyszerű volt a dolga.Egyébként már ezerszer bocsánatot kért azért amit mondott,de szerintem ez minden nőnek rosszul esett volna.?Vagy nem?

Tegnap sikerült betartanom a 18.00 óra utáni nem evést!!Nem volt könnyű.Mindenkinek szép napot kívánok!

972. hencsy (válaszként erre: 970. - Csefi77)
2008. szept. 16. 17:27

Szia Csefi!


Az én cipőm hasonló, márami a szülés utáni fogyót illeti és a gyerekek mellett nem jutó időt. Az én kisebbik csemetém 15 hónapos lesz 23- án. Most jutottam el oda, hogy a férjemmel hosszabb időt elmarad a kicsi és én nyugodtan ülhetek a műkörmösnél, fodrásznál...

Bár a párodtól elég ronda volt a megjegyzés, nem tudom mennyire gondolhatta komolyan. Ha az én férjem ilyet mondana biztos, hogy hejre tenném. És hozzáteszem, hogy én 165 magas vagyok és sajna 79 kg. A fiammal 26 kg- ot híztam, pedig diétára voltam fogva - hidd el betartottam. A lányommal 16 kg- ot. Ebből kb 8-10 Kg ment le. Most le kell még gyűrnöm 10-et, mert lesz egy komplex plasztikai beavatkozásom.


Szóval a problémáddal nem vagy egyedül. A tornát nyugodtan csináld, meglátod sokkal jobban fogod érezni magad.

Szerintem a pároddal is beszéld meg, hogy legyen egy hónapban 2 nap, amikor ő figyel a babára , mert neked is kell egy kis idő magadra. Elvégre nem csak magadnak szülted a picurt!!

971. csefi77
2008. szept. 16. 14:05
Azt elfelejtettem mondani,hogy alig haladom meg a 153 centimétert.
970. csefi77
2008. szept. 16. 13:57

Sziasztok!Látom itt mindenki nagyon elszánt!Példát is veszek rólatok!Nekem sosem volt gondom a súlyommal.Heti 4 alkalommal sportoltam.De mióta megszületett az első gyermekem,egyszerűen nincs időm semmire.főzés,mosás,takarítás,játszóterezés,stb...

Este örülök,ha leteszem a fejem!Semmihez sincs energiám.Persze segítséget sem kaptam eddig igazán.Az ok amiért mégis megpróbálom a fogyózást,a férjem közölte velem ,hogy ha így néztem volna ki megismerkedésünkkor,akkor biztos,hogy nem ismerkedett volna meg velem!:(

Értsétek ezalatt:régen műkörmöm volt.Mindig csinos és sminkelt voltam,a súlyom 50kg, most 57kg.Havonta fodrász és kozmetika.Nos ezek zöme most elmarad,mert számomra fontosabb volt a csemeténk mint ezek a felszínes dolgok!Mellesleg nem is volt kire rábíznom a kislányomat.Mi a véleményetek ezekről a dolgokról?Persze a páromnak mindig van idelye a sportra és a számára fontos dolgokra!Hiszen arra mindig szakít magának időt.Ez a megjegyzése annyira bántó volt,hogy eldöntöttem,a segítsége nélkül is leszek én még olyan csinos,mint rég!vettem egy callanetic DVD-t és itthon fogok tornázni.Szurkoljatok!!!Van kedve esetleg valakinek csatlakozni?Bármilyen tanácsot szívesen veszek!

2008. szept. 14. 19:29
Írna valaki bővebbet erről a két hetes kúráról?
2008. szept. 14. 16:36
Sziasztok! Én holnap kezdek bele a fogyiba! 66 kilóról indulok. Majd megírom, hogy haladok. :)
2008. szept. 9. 17:17
Újra kell kezdenem!Vasárnap a mostohalányomnál voltunk!Ahol azzal a hülye fejemmel ettem is!
966. Sirga
2008. szept. 9. 10:00
Én egy tizest szeretnék ledobni - minimum! Rajta vagyok... ;) Találtam egy egész jó módszert, ami egyben megtanít, rászoktat az életmódváltásra is - így azért könnyebb lesz megtartani is! :)
2008. szept. 6. 23:47
1 éve én 12 kilóval voltam kevesebb.Minusz 20-al nagyon boldog lennék!!!
2008. szept. 6. 18:47
Nálam a kiinduló súly 84 kiló, 1 éve még 10 kilóval könnyebb voltam és most 20 kilóval szeretnék könnyebb lenni. :) Meglátjuk, mi lesz belőle...minden elhatározás kérdése. :)
2008. szept. 6. 07:42

Sziasztok!

Èn tegnap kezdtem el a 2 hetes kúrát,eddig minden ok.Mozgás is volt.Joghurtot kellett vennem igy biciklivel mentem vásárolni.A legközelebbi bolt 2 km-re van.Ma megint mennem kell.Elfogyott a citrom!Kezdösúly:83 kiló!

Kiváncsi vagyok a befejezésre!

2008. szept. 6. 00:59

Sziasztok!Már egy ideje szemezgetek ezzel a 2hetes dologgal, de eddig nem vitt rá a lélek. Most viszont kénytelen vagyok, ugyanis az utóbbi egy évben nagyon elszaladt velem a ló, a nyár pedig csak rátett egy lapáttal, úgyhogy...:)

Olvasgattam a fórumot is, irigyellek titeket a kitartásotok miatt, most én is összeszedem minden erőmet és igenis végigcsinálom. :) Szívesen várok minden jó tanácsot és óvaintést. Drukkoljatok! :D Hétfőn kezdek, 2 hét múlva ugyanitt!:)

961. Tracsi
2008. aug. 19. 15:14

Szia mindenkinek!

A paradicsomlé tényleg használ! Ha éhes vagyok mindig azt iszom. Elveszi a éhség érzetem és tényleg eltelít. A nyers paradicsom is jó. Ajánlom mindenkinek!

Én a kúra mellett tornásztam is. Ezt azért írom múlt időben mivel most kezdtem el dolgozni a harmadik gyerekem után és egy kicsit most zavaros az életem.

De amint helyre rádódok elkezdem megint a mozgást is.

Szóval mindenkinek kitartás és a lényeg hogy sikerülni fog ha akarjuk!

:-)))

2008. aug. 8. 15:01
Sziasztok! Még teljesen új vagyok itt, de szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek, meg persze kis bíztatást, hogy "meg lehet csinálni!". 2007. novemberében szültem meg a kisfiamat, a terhesség alatt 117kg-ossá váltam, amiről mostanra le tudtam menni 99-100 kg-ra, de szeretnék visszafogyni a 2-3 évvel ezelőtti 60-65 kg-ra!!! Hogy sikerülhet ez úgy, hogy nincs sok időm mozogni, csak amennyit a gyerekkel tudok!?Írjatok kérem!Köszönöm a segítséget!!!
2008. aug. 5. 21:31
Sziasztok. Új vagyok még itt, de végig olvastam ezeket a hozzászólásokat. Nagyon érdekes tapasztalatokat írtatok. De azért szeretném megkérdezni, van olyan, aki ténylegesem lefogyott 2 hét alatt 10-11 kg-ot? Bár tudom, nem egészséges a gyors fogyás, de depresszióban élni sem az évek óta a súlyfelesleg miatt. És aki már régóta küzd a kilókkal, nyilván gyorsan szeretne megszabadulni tőlük,talán bármi áron is. Én már ott tartok.
958. NOA (válaszként erre: 956. - Leleszi)
2008. aug. 2. 09:18
Paradicsom levet igyál.-csak próbáld ki .Akár evés elött is olyan érzés mint ha ebédeltél volna .-eltelít.
957. napfenyvirag (válaszként erre: 955. - Princes47)
2008. aug. 1. 18:15

Szeretnék Veletek fogyni, mert a műtét óta 17 kg-ot szedtem fel. Fáj a lábam, nehezen lélegzek stb.

Tudtok Pesten olcsóbb idősebb korosztálynak is tornát? (nyugdíjkeret).

956. leleszi
2008. aug. 1. 17:04
Egyszerüen nekem elképzelhetetlen ,h egy evésre csak paradicsomot egyek magába....
955. princes47 (válaszként erre: 953. - Tracsi)
2008. júl. 30. 07:19

Szia !


Én amióta élek fogyókúrázom. Légyszí segíts, neked mivel sikerült, és hogyan. Igaz már nem vagyok fiatal 61 éves. Nem bírom a drasztikusat, nagyon

elfoglalt vagyok ez az igazság. De hátha most a te tanácsod segít.

Köszönettel: Kornélia

954. emmike
2008. júl. 21. 20:27

Sziasztok lányok!!


Kihaltunk mint a dínók? :-(

953. Tracsi (válaszként erre: 952. - Anitram001)
2008. júl. 8. 08:59

Bocsi írni fogok csak most megyünk nyaralni és most nem érek rá!

azért is bocsi hogy csak most láttam a segítség kérést!!!

Jövőhéten hétfőn feltétlenül válaszolok!

addig is kitartás! :-)))

2008. júl. 5. 08:49

Én is kérhetek priviben tanácsot? Hogy iszod a citromlevet...?

Előre is köszönöm.

951. szabot.88 (válaszként erre: 950. - Tracsi)
2008. júl. 3. 19:18

Szia!

Leírnád priviben hogy hogyan is sikerült lefogynod és hogyan is iszod a citromot? A gyomrom elég érzékeny, nem fogja bántani?? Köszi Tünde

950. Tracsi (válaszként erre: 949. - Anitram001)
2008. júl. 3. 17:16

Nem!

Nekem legalább is!

És még egy jó tanács! Ha lehet a citrom ivás utána ne moss egyből fogat és ha lehet szívószállal idd mivel a fogakat eléggé károsítja!

Ezt én is itt hallottam ezen a protálon!

949. anitram001 (válaszként erre: 948. - Tracsi)
2008. júl. 1. 14:18
Teljes üres gyomorra nem rémes? A citromlé.
948. Tracsi
2008. jún. 30. 08:34

Hello!

Az igazi facsart citromlé az jobb de az olimpsz is megteszi!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook