Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. nov. 12. 09:53
Mi az a paradicsomos diéta? Láttam, hogy sokan ezt csinálják.
2008. nov. 10. 14:17

sziasztok,

en is a "koros" fogyozok koze tartozom, mindig valami ujat probalok, aztan semmi sem jon be, illetve hamar feladom. A rovid tavuakat meg csak-csak kibirom, de a 90 naposnak isten tudja, hagyszor futottam mar neki. Ahogy olvastam a cikket, igazan igeretesen hangzik, hogy ilyen rovid ido alatt ennyit lehet fogyni tole, de nem unjatok meg mindig ugyanazt enni? heteken-honapokon keresztul? A csalad mit szol hozza? Es hogy viselitek, hogy nekik fozni kell rendesen, ti pedig nem ehettek a fincsi kajakbol?

Egeszseges ez egyaltalan? Szerintem eleg egyoldalu.. Habar a cel erdekeben mindent!! :)

1005. 92c8ab1dcc (válaszként erre: 1004. - Suus)
2008. nov. 9. 12:58
De szerintem ne úgy mint ez a fiú
1004. suus
2008. nov. 4. 14:32
sziasztok,en ma talaltam ezt az oldalt veletlenul,es nagyon jonak tartom,de mindent persze nem tudtam elolvasni,pedig erdekel.en is elszantam,magam,hogy most komolyan megprobalom,es nem adom fel,(mint mindig)nagyon neheznek hangzik,de epp ezert hatasos szerintem.folyamatosan olvasni fogom a tapasztalatokat,amit irtok.drukkoljatok nekem is legyszi,lehet igy konnyebb.
2008. okt. 27. 21:24
Sziasztok! Szerintetek mivel cserélhetném a joghurtot, mert én nagyon nem szeretem.. :( sem a kefírt, sem ilyesmiket...
1002. hencsy
2008. okt. 14. 19:54
...tévedtem most már kivagyok a citromlétől, úgyhogy felfüggesztem:-) persze nem a diétát:-)
1001. hencsy
2008. okt. 12. 20:07

Sziasztok,



Nekem bejön a citromlé, pedig refluxos vagyok, de semmi problémát nem okoz. Sokkal inkább a paradicsom. Amúgy -1 kg/ hét Nem igazán értem miért nem indul be jobban, pedig a kiírtnál sokkal kevesebbet eszem a pariból és a joghurtból. Na nem kínzás képpen, hanem ennyi bőven elég...

1000. erababa29
2008. okt. 11. 01:55
A citromlevet csak higítva innám meg,mert az szerintem nem tesz jót a gyomornak.De ettől függetlenül minden elismerésem a tiéd!
999. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 996. - Tracsi)
2008. okt. 9. 12:48
Bár nem csináltam ezt a kúrát, de figyellek :))). Azzal a "gyilkos" paradicsomos diétával fogytál 12 kilót 3 hét alatt???
998. Tracsi (válaszként erre: 997. - Hencsy)
2008. okt. 9. 12:17
priviben már válaszoltam! :-)
997. hencsy (válaszként erre: 996. - Tracsi)
2008. okt. 5. 13:32

Szia Tracsi,



Elöször is gratulálok nagyon ügyes vagy!!! Én ezt nem csináltam d ehétfőtől fogom. Szeretném megkérdezni, hogy betartottad e a cikket vagy változtattál rajta.



Köszi Heni

996. Tracsi
2008. okt. 5. 08:14

Sziasztok!

A topik kezdők közül itt van még valaki???

Arra lennék kiváncsi hogy kinek hogy jött be ez a kúra!

Én három hét után fogytam 12 kg-t! Csak azt akarom tudni hogy ezzel hol állok. Ez jó eredmény vagy még bele kellene húznom?

995. megryan (válaszként erre: 994. - 63f8a1f52e)
2008. okt. 1. 21:11

Szia!

Nem jó ha kalória megvonásos diétát csinálsz, mert utána az 1000 kalóriát is többletnek értelmez a szervezeted és azonnal hízni fogysz amint 500-nál többet eszel, és mind visszajön amit kínkeservesen leadtál.

Citromlé, ecet... csupa kínzás.

Csináld inkább a Norbi módszert, az nem szenvedés, és 6 hét alatt 5 kiló ment le nekem.

A mai kajáim:

R: müzliszelet

T: alma

E: husi, kr. püre

U: Norbi rudi

V: saláta, virsli


Soha nem szabad éhezni, nincs értelme, utána megbosszulja.

2008. okt. 1. 20:03
Sziasztok!Elég új vagyok,ma regisztráltam.155cm és 88kg.94kg-val kezdtem,ennyit már sikerült lediétáznom,és taposnom.Ez a cikk erőtad,hogy nekem is sikerüljön fogynom.Még nem döntöttem el hogy melyik diétát csináljam,minden nap másba kezdek,de a káposztaleves kapszulát azt folyamatosan szedem.A súlyommal 3 napja stagnálok,pedig ma is 550kcal ettem összesen.Megtudná mondani valaki meddíg tart kb ez az állapot ha kb ennyi kalóriát viszek be?És van aki ennyi citromlevet megbír inni és nem fáj a gyomra?Pár hete almaecettel próbálkoztam,de 1 hét mulva marta a gyomrom.
993. xleax
2008. szept. 26. 22:59
Vettem Pfanner márkájú citromlevet, 100%-os, de olyan májkrém szaga van,(többekkel megszagoltattam, a befolyásom nélkül is érzik ők is) hogy ihatatlan. Tud valaki olyat, amiben nincs tartósító, 100%-os és nem büdi? A citrom sajnos nagyon drága. Köszi
992. csefi77
2008. szept. 18. 18:06

HELLO MINDENKINEK!

Tudja valaki,hogy hogyan kell megsütni Norbi kókuszos zabkorpás sütijét,hogy ne essen össze?Már 4x próbálkoztam vele,de egyszer sem lett jó.

991. hencsy (válaszként erre: 988. - Megryan)
2008. szept. 18. 14:53

Valamennyi biztos vissza jön, de csak azért mert akkor már szilárdat is fogok enni. Viszont a diétát úgy 1 évig akarom folytatni. És bízom benne, hogy addigra már nem diétának fogom hívni, hanem nekem az lesz a normális. Egyébként én fogytam már le 1 hónap alatt 30 kg-ot. Persze nem önszántamból, hanem elhagyott a férjem a 2 hónapos babával...viszont utánna is ettem rendesen- miután a gyomrom újra megszokta a normálist. Mellette futottam és Norbi Kick box - ját nyomtam, Így semmi nem jött vissza. A gond akkor kezdődött mikor elkezdtem ülőmunkát végezni, amimellesleg elég stresszes volt így csak este ettem, de akkor nagyon. Persze mozgás az nuku volt, így hopp 10 kg fel! Aztán jött a kislányom ( most 15 hónapos) és hopp 16 kg fel...


De most leadom!!!

Elsősorban magamért,sőt mindenképpen magamért. Bár a papikám mondta, hogy elég a 10kg le ne fogyjak többet...

990. hencsy (válaszként erre: 989. - 2577cdcc12)
2008. szept. 18. 14:47
Szerintem aki sokat hízik, az pont azért van mert nem törődik magával...nyilván van akinem tehet róla (gyerekek, melo, stb.), de a többség igen! Beleértve magamat is.De én most nagyon elszánt vagyok...egyszer mindenkinek eljön az a pont amikor azt mondja belevágok a fogyiba, ....
989. 2577cdcc12 (válaszként erre: 987. - Hencsy)
2008. szept. 18. 14:41
Én nem mondtam, hogy a testsúly miatt, inkább az önmagunkra adás, vagy nem adás miatt :o)
988. megryan (válaszként erre: 978. - Hencsy)
2008. szept. 18. 14:39

Hencsy nem félsz, hogy mind visszajön amit a 10 napos léböjt alatt ledobsz, amikor visszaállsz a normális étkezésre?

Mert az ok, hogy méregtelenít, de a súlyt a kajamegvonás miatt veszted el...

987. hencsy (válaszként erre: 981. - 2577cdcc12)
2008. szept. 18. 10:28

Hali,



Igen nekem is van én is taposok, meg persze tornázok.

Az bizti, hogy a legtöbb pasi a testsúly miatt megy félre...

2008. szept. 17. 10:41

Na azt nem mondanám, én sokkal nehezebben fogadom el magam. Főleg, hogy keményen harcolok is ellenne. Ezért is tesz meg mindent a párom, hogy magamra is legyen időm. De sajna nem mindig volt ez így.

Egy biztos, ha hullafáradt vagy egy gyerek mellett ezt az egészet egész másképp látod. Ha akkoriban kaptam volna kimenőn azt tuti alvásra fordítom és nem mozgásra. Viszont az is tény, hogy akkoriban még nem voltak súlyproblémáim, főleg, hogy még enni sem tudtam az ördögfiókától.

985. 2577cdcc12 (válaszként erre: 984. - D88030a7e1)
2008. szept. 17. 10:35

Senki nem mondta, hogy egyszerű :o). Mégis azt hiszem,a gyereket a nő nem csak magának szüli, van apja (ha egyedülálló vagy, és se szülő, se semmi, még akkor is megoldható a mozgás, max addig sír a gyerek). És ha egy apa nem érti meg, hogy egy anyának magára is kell heti 5 óra, az nem érdemli meg, hogy a feleség/gyereke legyen.

Az én fiam is nagyon sírós volt, de mégis megoldottam.

Ettől függetlenül nem egy férfi kedvéért kell formában lenni, hanem a sajátunkért :o). Én elhiszem, hogy imád + 50 kilóval, de Te is imádod magad? Mert szerintem ez a lényeg...

984. d88030a7e1 (válaszként erre: 981. - 2577cdcc12)
2008. szept. 17. 10:28

Azért ez nem mindig ilyen egyszerű:-(

Nekem is bejött ez a második gyereknél. Hajnalban is eljártam futni. De az első gyerek olyan rossz alvó volt, hogy 10 percenként felkelt éjszaka. Napközben is épphogy a legfontosabbakat tudtam tőle megcsinálni. Olyan fáradt voltam, hogy képes voltam állva elaludni és sírórohamot tudtam kapni az alvás gondolatára is. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Egyébként nekem vagy 10 éve mondott hasonlót a férjem. Valami olyasmit, hogyha így folytatom a hízást nem leszek a felesége. Azóta 50 kilót híztam és jobban szeret, mint valaha.:-))))

Azt mondta a minap, hogy szemléletet váltott és már nem is szépek a sovány nők:-)))

983. csefi77
2008. szept. 17. 10:25
most sajnos mennem kell!Sziasztok.Holnap du.14:00-tól leszek megint net közelben.
982. 2577cdcc12 (válaszként erre: 977. - Csefi77)
2008. szept. 17. 10:17
Szerintem ami fontos, az első 3 sorrend: gyerek, férj, Te ( a sorrend szabadon változtatható :o). Minden más utánna jön. A háztartás megvár (sajnos), és semmi nem történik, ha 1 nap kimarad a játszótér, a gyereknek egy kiegyensúlyozott, önmagát szerető anyára van szüksége, és nem egy "mártírra"...
981. 2577cdcc12 (válaszként erre: 979. - Hencsy)
2008. szept. 17. 10:13

És persze a nők 90 %-a azt sem érti, hogy apuci miért kacsingat másfelé :o)

Én mikor pici volt, vettem egy steppadot, és otthon nyomtam amíg aludt a kis drága. Később, amikor még aludt, vagy amikor már aludt, és a férjem hazaért. Akkoriban éjjel-nappali edzőterembe jártam, sokszor éjfélkor, vagy éppen hajnali 4-kor. Nekem speciel megérte :o)

980. csefi77 (válaszként erre: 978. - Hencsy)
2008. szept. 17. 10:12
Akkor én ezt kihagynám!Terhességi cukorbetegségem volt,szerencsére elmult.de a cukrommal azóta sincs minden rendben.Ha nem eszek bizonyos mennyiségű szénhidrátot,akkor remegni kezdek és elájulok.Ezért nem olyan egyszerű nekem ez a fogyókúra.
979. hencsy (válaszként erre: 975. - 2577cdcc12)
2008. szept. 17. 09:58

Teljesen igazad van! Nállam viszont az volt a gond, hogy a kicsi nem igen maradt el mással. Most már nincs gond. Na meg persze szerintem azért a nők 90% - a terhesség alatt igen elhagyja magát, mondván, hogy sokat kell pihenni, nem bírom a terhességet, stb. És azért valjuk be, hogy nagy akaraterő kell ahhoz, hogy ebből valaki kitörjön és változtasson az életmódján. De az bizti, ha egyszer elkezdi....és nem tudja majd abahagyni...én legaláb is ilyen vagyok :-)


Bár segítség nélkül elég nehéz, sajnos nem mindenkinek olyan a helyzete, hogy apa tud rá este figyelni ( munkahely).

978. hencsy (válaszként erre: 976. - Csefi77)
2008. szept. 17. 09:52
Ez egy léböjt kúra ital. Én 10 napos kúrát csinálok. Semmit nem ehetsz, csak plusz folyadékot vihetsz be. Ez a szirup állítólag elveszi az éhséget. A várható fogyás egyéntől függően 4-10 kg. Én ha csak egy 5-6 kg ot le tudnék dobni...hmmm nagyon örülnék. Persze ez mellet a torna nem maradhat el. És már 1 hete diétázom keményen :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook