Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5-8 kiló felesleg fórum

5-8 kiló felesleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
391. vigike (válaszként erre: 387. - Habospite)
2012. jan. 19. 14:12
Sebaj! :) Én a tésztákat, rizs, krumpli stb. ételeket 3-ig fogyasztom. Túl sok felesleg nincs rajtam, nagyon diétáznom nem kell. Sokat úgy sem eszem belőle (mert már összeszűkült a gyomrom). Én egy régi táblázatot néztem ahol U2-be sorolja. Azért mindent nem fogok délelőtt enni! :DDD Képtelen vagyok egész délutántól hajnalig csak nyúlkaján élni! :) A rendszeres mozgás megvan, olyan nagy baj nem lehet. Legfeljebb nem lesz olyan gyors a fogyás. De hát úgy is nyárra szeretném elérni a kívánt eredményt! :) Annyira nekem nem sürgős. :)
390. Nyűzli (válaszként erre: 382. - Szeszil74)
2012. jan. 19. 14:12
anatúr teát szerintem meló után ha már otthon vagy nyugis környezetben:) mert nálam viszonylag hamar hat :) de nem okoz hasmenést ha betartod az arányokat :) !!! ettől nem kell tartani :)
2012. jan. 19. 14:10
ebédem: 1 kis szelet grillezett hús, 1 paradicsom, egy paprika, fél kígyó uborka, és egy keméynre főtt tojás. napi folyadékom: 0,5lit. mandala tea, 0,5lit. fehér tea, és 0,5lit. zöld tea. a maradék 0,5lit. tiszta víz és cikória kv. :)
2012. jan. 19. 14:10
igen, súlytartó időszakban elvileg u3at lehet enni délután 3-ig, kettest meg hatig:) egyest meg ugye egész nap (na jó, reggel 6-tól 22-ig)
387. Habospite (válaszként erre: 381. - Vigike)
2012. jan. 19. 14:08
a rizs U3:( a barna rizs 2, igaz az új Norbi könyvbe (A norbi titok újratöltve) már az is 3. :(
386. vigike (válaszként erre: 383. - Szeszil74)
2012. jan. 19. 14:06
Hát hajnalban fekszem, nem hiszem, hogy annyira nagy gond lenne. Mindig így ebédelek, hogy délután 3-ig egyem meg az ilyen kajákat, hogy bírjam az estét. Este meg már csak zabkása vagy majd a későbbiekben zabkorpa. Na az sem este 10-kor... :)
385. vigike (válaszként erre: 382. - Szeszil74)
2012. jan. 19. 14:04
Ha este iszol egy bögre mályvateát, reggelre lesz hatása. :) Legalább is én ezt olvastam az egyik naplóban. Én még nem ittam. :)
384. vigike (válaszként erre: 380. - Szeszil74)
2012. jan. 19. 14:04

Igen, a zöld tea is jó! :)


Egyébként azt hiszem, hogy a mályvatea zsírégető is.

383. szeszil74 (válaszként erre: 381. - Vigike)
2012. jan. 19. 14:02
Súlytartó szakaszban igen.
2012. jan. 19. 14:01

És ezeket a teákat mikor kell inni? Mennyi idő múlva lesz hatása?

Csak mert nem szeretném, ha a munkahelyen jönne rám a "mehetnék". :)

381. vigike (válaszként erre: 379. - Habospite)
2012. jan. 19. 14:01
Délután 3-ig lehet. :)
2012. jan. 19. 14:00

Igen, én is jobb szeretném, ha nem gyógyszereket kellene szedni,hanem valami "természetesebbet".

Akkor venni fogok valamilyen teát, nincs mese.


A vízzel nincs gondom, iszom. Viszont a munkahelyemen citromos zöld teát iszunk minden nap a kollégámmal együtt. Az is jó kellene, hogy legyen.

379. Habospite (válaszként erre: 377. - Vigike)
2012. jan. 19. 13:59
Ejnye, ilyenkor már nem szabad rizst enni :P :D
2012. jan. 19. 13:58
Nekem ginseng slim teám van, ez igaz sima filteres, de bevált. Nem sűrűn használom, de akkor hatásos, nem teszek bele semmit csak magába iszom. Az íze pocsék, de lelehet gyűrni, pláne ha forró, úgy annyira nem lehet érezni az ízét ...
377. vigike
2012. jan. 19. 13:56
Most ebédelek rizses húst céklával :)
376. Nyűzli
2012. jan. 19. 13:54
jah és dm-be rossmanba is van
375. Nyűzli
2012. jan. 19. 13:54

Érdemes befektetni egy natúr teakeverékre ami anyagcsere gyorsító! :)

Édesanyám sokat küzd ezzel és hát velem is volt már hogy napok óta nem mentem wc-re... :/ viszont egy pohár olyan tea csodákra képes! persze csak szükség esetén használjátok.


én nem filteres verzióra esküszöm :) kis dobozos kiszerelés 2ezer valamennyi asszem. de sokáig elég hisz csak akkor kell inni ha ilyen gond van.

(natur varázs néven fut)

374. vigike (válaszként erre: 370. - 5d248a7b29)
2012. jan. 19. 13:44

De ez gyógyszer, nem? A mályvatea is nagyon jó székrekedésre. Bár én nem próbáltam még, Inkább próbálom beállítani az anyagcserémet.


Egyébként tényleg sokan küszködnek ezzel a gonddal. Ha tudnék enni minden nap olajos magvakat, az tök jó lenne, mert nem lenne szükség semmi hashajtóra. De hát ezek is tök drágák sajnos! :S

373. vigike (válaszként erre: 367. - Szeszil74)
2012. jan. 19. 13:40

:DDDD

Tudok jobbat! Egyél (módjával napközben) diót, mogyorót, szotyit, tökmagot. Valamelyiket, mert olajos és segíti az emésztést. A búzakorpának is jótékony hatása van, napi 2-3*4-6 teáskanálnyit egyél meg vízzel. Ma még én sem voltam. Mostanában minden másnap megyek csak. A mályvatea jó hashajtó, de azért vigyázz vele. Inkább az anyagcserédet állítsd be valahogy. Bár én is szenvedek vele, de legalább már nem az van, hogy 3-4 nap után tudok csak menni. Ja, a sok víznek is jótékony hatása van. Csak én azt sem tudok sokat inni. :S

372. vigike (válaszként erre: 366. - Tündi4)
2012. jan. 19. 13:34

Azt jól teszed, hogy rendesen megreggelizel! Én nem vagyok híve annak, hogy reggelre valaki csak lightos kajákat egyen mivel a szervezetnek szüksége van a szénhidrátra. Reggel emészti meg legjobban a szervezet, így nyugodtan lehet enni. Nemhiába mondják, hogy reggelizz úgy mint egy király! :) Azért is szükséges a reggeli szénhidrátbevitel, mert elég sokáig ellátja az embert energiával.


Az, hogy nem akkor ebédelsz amikor kéne, az baj! Ugyanis az ebéd is elég szénhidrátot tartogat és nem igazán jó azokat este enned ha fogyni szeretnél. Nem hinném, hogy a barátod megharagudna rád azért, mert nem várod meg az ebéddel! Amikor a párod este eszi a főtt kaját, akkor te már nyugodtan eheted vele a vacsorát. Így a barátod nem fog egyedül enni.


Igazából én is próbáltam azt, hogy este 6 után már ne egyek, de mivel én hajnalig fent kakukkolok, így elég nehéz... Áttettem a kajámat 7-8 közötti időre, de ilyenkor figyelek azért, hogy ha lehet, ne kenyeret egyek. Kevés zabkását szoktam csinálni, ez elég is.


A bio almaecetről hallottam, hogy jó zsírégető és jót tesz az emésztésnek is.

371. vigike (válaszként erre: 365. - 5d248a7b29)
2012. jan. 19. 13:28
Én elhiszem, hogy leadják a súlyukat, na de meddig? Ameddig szedik? Hát nem jobb és egészségesebb egy életmódváltás amit egész életünkben tartunk? Ezek a sz@rok csak addig jók amíg szedi az ember. Utána mi történik? Visszahízzák aztán majd pislognak! Ráadásul nem hiszem, hogy jót tennének a szervezetnek. De hát mindegy, ők tudják! :)
370. 5d248a7b29 (válaszként erre: 367. - Szeszil74)
2012. jan. 19. 13:18
próbáld meg a guttalaxot. este pár csepp. 1 misét megér. legalábbis rajtam segített, amikor már 5. napja nem tudtam wcre menni. azóta nem szedtem, nem volt rá szükségem.
369. szeszil74 (válaszként erre: 366. - Tündi4)
2012. jan. 19. 13:17

Az egy hülyeség, hogy 6 után nem lehet enni!!!

Lefekvés előtt 3 órával nem ajánlatos már enni. Szóval, ha valaki éjfélig fenn van, még 9-kor is vacsizhat, persze nem gyomrot terhelő ételeket.

Valamelyik este a családnak hamburgert csináltam, így én is ettem, csak zsömle nélkül. A megsült húspogácsa, saláta, zöldségek.

Virsli, hal, felvágottak, tojás, tej, sajt, sok zöldség mehet este, ezeket lehet variálni. Ja, és persze csirkemell is.

2012. jan. 19. 13:16
Megjártam a szokásos körömet. Ezt az útvonalat kb 2 héttel ezelőtt találtam, és alső nekifutásra, 50 perc alatt tettem meg. Ma, ugyanez a táv már csak 40 perc volt.
2012. jan. 19. 13:14

Tündi4, üdv köztünk! Tényleg jó kis csapat jött össze, nem fogsz csalódni :)


Csajok, most már kezdek aggódni. Lassan 3. napja nem voltam WC-n. Pisilni járok, de mást nem.


Reggel éhgyomorra ittam egy pohár citromos langyos vizet, aztán egy kiskanál lenmag.

Kávé, és reggeli. Tízóraira egy kaukázusi kefírt benyomtan, 0,5 litert.

Ebéd sült karaj kevés krémsajtos burgonyával, reszelt sajttal. Bűnözésképpen ettem egy kis szelet mákos sütit, bízva a mák jótékony hatásában.

SEMMI!


Esküszöm, veszek mályvateát, és kipróbálom, mert így totál lassú anyagcserével ne is várjam a fogyás jótékony hatásait.


Arról nem is beszélve, hogy jó lenne kipucsítani a belek tartalmát, mert azt is hallottam, hogy ettől is lehet béldaganatot kapni.


Mit nem adnék egy kis hasmenésért.... (Bocs, Ministry)

366. Tündi4 (válaszként erre: 364. - Vigike)
2012. jan. 19. 13:14

Hát először is a reggeli legyen bőséges-elégséges ahhoz, hogy ebédig ne éhezzek, s ne egyek semmit. Mivel vizsgaidőszakban vagyok, egész nap itthon ülök, s úgy kell kitöltsem a napjaim, hogy ne kelljen folyamatosan ennem (mert nasizni szeretek, ezt kell leszokjam) Közben néhány pohár almaecetes víz (a sok folyadék elengedhetetlen). Ebédidőben egy kis harapnivaló, de nem igazi ebéd, azzal mindig megvárom a barátom, aki rendszerint 6 fele ér haza.

Na ezzel vagyok gondba, mit tanácsoltok? 6 után ugye nem kéne semmit enni, de én akkor eszem az ebédet (leves, második, amit napközben főzök). És az almaecet ivásának van valami hatákony ideje a nap folyamán? Mondjuk jobban hat, ha pl csak este iszom? Adjatok tanácsot kérlek...


Vigike, köszi a bíztatást!!!

365. 5d248a7b29 (válaszként erre: 352. - Vigike)
2012. jan. 19. 13:14
én is ezt mondom, de a fórumokban lehurrognak, hogy igenis jó, és ettől már sokan elérték az álom súlyt. nehezen tudom elhinni, és hiába tesznek fel képeket, hogy előtte és utána... a photoshop is csodákra képes. én élvezem, hogy egészségeseket eszk, és mozgok. ettől sokkal jobban érzem magam.
364. vigike (válaszként erre: 363. - Tündi4)
2012. jan. 19. 12:44

Szia! :)


Hajrá! :)))

Milyen módszerhez folyamodsz? Mik a terveid? :)

363. Tündi4
2012. jan. 19. 12:40

Sziasztok!


Szuper ez a fórum, nagyon jók vagytok! Tiszta serkentő hatása van, szóval elhatároztam, hogy én is csatlakozok hozzátok, a mai naptól kezdve.

Induló erétékek: Magasság 171 cm, súly 67 kg. Álomsúly: 60 kg...


Lássuk mi lesz :)

362. vigike (válaszként erre: 358. - Nyűzli)
2012. jan. 19. 12:33

Kalória kalkulátor:


[link]

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook