Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felveszitek a negyedik oltást? fórum

Felveszitek a negyedik oltást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
128. 55Judit (válaszként erre: 127. - Bellabi)
2022. jan. 31. 07:52

Őszintén sajnálom hogy így kell élnetek. Annak a fiatalnak vajon akkor is ilyen nagy lesz a mellénye ha mégis megbetegszik? Nem biztos hogy a kovidtól, bármitől. Még meg is öregedhet. Akkor vajon elvárja majd hogy valaki vigyázzon rá és tegyen az ő egészségéért?

Szorítok nektek hogy elkerüljön titeket a vírus és jó egészséget kívánok!

127. bellabi (válaszként erre: 105. - 55Judit)
2022. jan. 31. 01:17

Ugyanezt gondolom.


Múltkor egy ismerős kifejtette, hogy nem fél az oltástól, csak minek tegye ki magát a macerának, mikor ő fiatal, egészséges, úgyis meggyógyul, vigyázzanak magukra a veszélyeztetettek...


Mi hármnan vagyunk egy gyakorlatilag egylégterű háztartásban. Egy többszörös veszélyeztetett, én, és egy olyan személy, akinek olyan helyen kell heti többször megjelennie, ahol még a covid+-oknak is be kell menni, ha nincs vagy enyhe tünetekik vannak, mert a vezető nem hisz a covidba. Persze, ezt leszámítva, mindenki vigyáz magára.

126. timycat (válaszként erre: 124. - Birebora)
2022. jan. 30. 11:18
Legyen igazad! Köszönöm 🙏
125. timycat (válaszként erre: 120. - 55Judit)
2022. jan. 30. 11:18

Nem tudod valahogy elintézni? Sürgősségre vetetni?

Mama szürkehályog műtétre várt. Pont aznap lett volna a műtét mikor először elhalasztották a halasztható műtéteket.

Azóta már mindkét szemét megműtötték. A rosszabbikat a szemésze sürgősségi műtétté minősítette át, mikor végül megműtötték aznap csak mamának volt szemműtéte, de nem a szemésze műtötte mert őt akkor pont átirányították covid osztályra. Egy másik szemész műtötte, maga a műtét jól sikerült, de a szemlencse nem az lett amit korábban a másik szemésszel megbeszéltünk.

A másik szemét most műtötték volna januárban, de előrehozták, már tavaly ősszel sorra jutott. Ősszel nagyon nagyüzemben műtöttek, féltek az újabb lezárástól.


Mindezt tb-alapon, szóval nem fizettünk a szemészeknek semmit, nem azért történt "kivételezés". Lehet orvosfüggő, mama nagyon rendes dokihoz jutott be, a stílusa nehéz, de szívén viseli a betegeit. Telefonált, intézkedett, "könyökölte ki" az időt, helyet, ellátást a betegeinek.

Ja ez Szegeden volt.

124. birebora (válaszként erre: 110. - Timycat)
2022. jan. 30. 10:49

Szia!


Túl leszel rajta. Lehet, hogy még 4-5 hónap, de rendben leszel.


Kitartást kivánok.

123. liliom10 (válaszként erre: 121. - ,zumba)
2022. jan. 30. 10:22

Sőt, rengetegen kimentek külföldre dolgozni ! Folyamatosan mennek nyugdíjba is. Az eü. dolgozók is lesznek betegek, valameddig nem tudnak dolgozni.

És milyen most az utánpótlás ? Vannak még eü. szakiskolák ?

122. globus (válaszként erre: 121. - ,zumba)
2022. jan. 30. 10:10
Éppen ma elevenítette fel valamelyik hírportál, hogy a húsz évvel ezelőtti Fekete angyal idejében 40, néha több betegre jutott 1 ápolónő.
121. ,zumba
2022. jan. 30. 10:05
Meg tegyük hozzá, hogy sok eü-s dolgozó elhagyta az egészségügyet. (orvos, ápoló)
120. 55Judit (válaszként erre: 118. - Globus)
2022. jan. 30. 09:59
Annyira határozottan állítod, mintha tényleg tudnád. A siófoki kórházból 1 szemész a székesfehérvári kórház kovid osztályán van, 1 másik elfelejtettem hol. 2 hiányzik a 6-ból. 1 pedig van amikor olt, helyben. Én sem akarok ezen vitázni, nem is tudnék. Ez van. A saját kezelőorvosom mondta.
119. ,zumba (válaszként erre: 110. - Timycat)
2022. jan. 30. 09:46
Fiatal vagy, rendbe kell jönnöd!
118. globus (válaszként erre: 117. - 55Judit)
2022. jan. 30. 09:42
Szemész nem dolgozik covid osztályon, hanem pont oltásban vesz részt. Nem vitaindítónak szánom, de a járványkezelés része az 1-2-3-4. oltás, egyéb területekről jelentős erőket átcsoportosít. Többrétű probléma, hogy hibásnak egyetlen halmazt jelöljünk.
117. 55Judit (válaszként erre: 116. - Globus)
2022. jan. 30. 09:18
Így igaz. A betegség, az betegség. Én érzéketlen lettem. Valószínű ez is egy betegség, mivel nem normális. Ezt tette velem hogy már alig látok, és a szemműtétemre 2 hét helyett több hónap múlva kerülhet sor. nagyon szomorú ez, és az is amilyen lelkiállapotba hoz. Ja, hogy együttérzésre nem számíthatok? Tehát nem csak én vagyok érzéketlen? Hát igen. Aki rossz lelkiállapotba kerül, támadjuk bátran! Úgy kell neki!
116. globus (válaszként erre: 114. - 55Judit)
2022. jan. 30. 09:11
Mindenki hátrányos helyzetbe került, egy hajóban evezünk. Írhatnám, hogy csak a Jóistennél lehet reklamálni, de sajnos, ez nem igaz.
115. 55Judit
2022. jan. 30. 09:08
Most mondják a hírekben, itt egy még újabb variáns ami sokkal gyorsabban terjed még az omikronnál is. Reménykedek így-vagyg úgy, hamarosan mindenki védettséget szerez.
114. 55Judit (válaszként erre: 112. - 8d00a82c06)
2022. jan. 30. 09:06
Téged is megértelek. Én sem kívánnék senkinek rosszat. Csak azt vettem észre, olyan érzéketlen lettem, mint sokan mások akik nem törődnek másokkal, simán elmennek egy rosszul lett ember mellett, stb. Mondjuk ennyire még nem vagyok. Csak azokkal szemben lettem érzéketlen, akik miatt hátrányos helyzetbe kerültem.
113. tien (válaszként erre: 112. - 8d00a82c06)
2022. jan. 30. 09:04

Nem értem ezt a zsigeri gyűlöletet.


Sanszos ,hogy egy oltott sorozat gyilkos nagyobb társadalmi elismerésnek örvend ,mint egy oltatlan.

112. 8d00a82c06 (válaszként erre: 109. - 55Judit)
2022. jan. 30. 09:00

Nem vagyok oltás ellenes, csak oltatlan.

Több okból, de nem fröcsögök az oltottakra.

Nem kívánok nekik rosszat, már csak azért sem, mert jó párnak meg is lett a baja tőle...

111. 55Judit (válaszként erre: 108. - Globus)
2022. jan. 30. 08:57
Megértelek, mindannyiumra másként hat a helyzet.
110. timycat
2022. jan. 30. 08:57

Soha többet oltás! 2 mRNS-t kaptam, tönkrement tőlük az életem. Majd belepusztulok minden napba, csillapíthatatlan fájdalommal vagyok kénytelen élni.

Ha valamit megbántam az életben az a rohadt mRNS oltás.


De megnyugodhatnak az oltás-fanok, nem kell tőlem félni! Annyi ellenanyagom, amennyi lehet a 4-szer oltottaknak sincs. Csak már sikerülne valahogy csökkenteni! 😔

Ordas nagy hazugság a minél magasabb ellenanyagszint annál jobb duma.

109. 55Judit (válaszként erre: 107. - Tien)
2022. jan. 30. 08:56
Bizony-bizony. Rosszat nem kívánok senkinek, de sajnos érzéketlen lettem mivel az érdekeimet sérti az oltásellenesek viselkedése. Lehet rajta csámcsogni, szörnyűködni, de ahhoz hogy ez változzon, elsősorban tenni kéne.
108. globus (válaszként erre: 105. - 55Judit)
2022. jan. 30. 08:53
Hát azért ennyire nem sarkítanám ki...
107. tien (válaszként erre: 105. - 55Judit)
2022. jan. 30. 08:51
Jézusom😲
106. globus (válaszként erre: 98. - Fewin)
2022. jan. 30. 08:42

Nem használok fb-ot.

Az említett mondat, amire céloztam, mindenütt megjelent, 3 féle téma mosódik össze benne. Cikkben olvasható.

[link]

105. 55Judit (válaszként erre: 104. - Bellabi)
2022. jan. 30. 08:33

Ez így van. De mondd meg, kit érdekel hogy a másik emberrel mi lesz? Mindig lehet olyat olvasni mint tegnap is pl. Egy forgalmas helyen elesett egy idősebb férfi, órákon át elment mindenki mellette és kihűlés miatt meghalt.


Régebben őszintén aggódtam az oltatlanok miatt, és nem értettem miért nem érdekli őket a saját sorsuk. A másét már meg se említem. Ma már csak azért bosszant az oltásellenes, mert miattuk sokkal többen kerülnek kórházba emberek és meglehet olyan oltottak is akadnak közöttük akiket oltatlan fertőzött meg, másképp lehet hogy nem kapta volna el. Ezek miatt egyre hosszabbak a várólisták ami engem személyesen is érint. Mára már annyira haragszok az oltásellenesekre, hogy teljesen hidegen hagy az is ha szenvednek a vírus miatt és bele is halnak. Megérdemli mindenki a sorsát. csak legalább azok ne szívnának miattuk, akiknek fontos az egészség és minden tőlük telhetőt megtesznek érte.

104. bellabi (válaszként erre: 40. - Libikóka)
2022. jan. 30. 05:57
Értem, de ugyanennek a másik oldala, hogy az oltatlanok többsége azért nem oltat, mert úgy gondolja, hogy ö egészséges, fiatal, sportos, vitamint szed, stb, vagyis úgyis megússza és azt, hogy oltatlanként viszont nagyobb eséllyel terjeszti a vírust, és emiatt pont megfertöz egy idöst / immungyengét, akinél pont nem hatott az oltás, vagy egy olyan beteget / kisgyereket, aki nem oltható, és az belehal, azt pont lesz..ja. Mint ahogy azt is, hogy a mutációk többsége oltatlanokban alakul ki, így oltatlanként növeli az esélyét, hogy ránk jön egy olyan variáns, amihez képest az eddigiek tündérmesék voltak.
103. bellabi (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2022. jan. 30. 05:46
Véd a súlyos lefolyástól és a haláltól. Oltottként kevesebn vírust terítesz szét, ha megfertözödsz.
102. bellabi
2022. jan. 30. 05:44

Igen.


Ha az elsö 2 oltásod nem mrns (Pfizer vagy Moderna) és még veszélyeztetett is vagy mindenképpen.

2022. jan. 30. 04:18
A két oltás után covidos vagyok. A pasim nem negatív oltás nélkül. Reméli, hogy elkapja, és meglesz a védettsége.
100. liliom10 (válaszként erre: 98. - Fewin)
2022. jan. 29. 19:22

A cikkekben olvastam, amit írtam.

Akkor fordítva volt, először vakcina, aztán covid. A következmény ugyanaz, legyengített immunrendszer. :(

A többit nem ismétlem.

Nagyon sajnálom őt, ezért is próbáltam olvasgatni, mi történhetett egy ilyen egészséges, sportos olimpiai bajnokkal, miért nem tudott meggyógyulni ? :(

2022. jan. 29. 18:35
Nem veszem fel, hisz az elsőt sem vettem fel. Nem kaptam még el a rettegett kórt és köszönöm: Egészséges vagyok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook