Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 23 évesen narancsbőr?Segítsetek!!! fórum

23 évesen narancsbőr?Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. sysy66 (válaszként erre: 74. - KisMárta)
2010. ápr. 2. 12:39

szia. az ultrahangos készulék 10 ezer a cellules most 7000 de én anno 15000 ért vettem:)

most kellett volna vennem.

meg a lidl-be láttam olyan gorgos masszirozo gépet amit a tévé is reklámoz csak más a neve és nem 15 hanem 7000.

75. KisMárta (válaszként erre: 73. - Praktikati)
2010. ápr. 2. 11:37
Köszi :)
74. KisMárta (válaszként erre: 72. - Sysy66)
2010. ápr. 2. 11:37
Mennyibe kerülnek ezek a gépek?
73. Praktikati (válaszként erre: 71. - KisMárta)
2010. ápr. 2. 10:39
Kedves Márta ,én mindig kicsi mennyiségeket gyártok......egy kicsi tálkában keverek össze egy -két adagnyit,ha nagyon csípősre sikerül hígítom testápolóval.....nem érdemes túl sokat kikeverni,mert nem biztos hogy bejön neked,akkor meg dobhatod ki a maradékot....a másik dolog nem lehet tudni állás közben milyen reakciók ,erjedések lesznek a keverékben......szóval legjobb a friss keverék!!!!!
72. sysy66
2010. ápr. 2. 10:24

sziasztok én azt szoktam csinálni hogy nem mulik el nap masszázs nélkül. erre az esti orákban furdés után keritek sort. mert ha az ember sokat ül szinte pang a vérkeringés a commbban és a lábakban na meg a fenékben. ezért van az hogy ált. ott jelenik meg anarancs.

a drogériákban lehet kapni ilyen gumi masszázskesztyűt két oldala van tüskés. és egy jo celluit elleni olajat használok amit a mullerben lehet kapni. nincs benne tartosito semmi mesterséges. és ez nagyon fontos. mert a n.bőr ellni krémek tele vnnak velük. és igy csak halmozodik a probléma na meg a bőrben lévő méreganyagok sora is.

remélem segitettem. nagyon jo még a cellules vákumos masszirozo boltban lehet kapni(m...o)

és én még ultrahangos gépet is használok.

ezeket egyszer kell megvenni és utána nem kell drága kozmetikai kezlésekre költeni szoval mintegy beruházás.

ja és esténként hideg meleg változuhanyt használok. hetente kétszer infrázok.

és igy most nincs narancs..ja meg a rubint r. dvd re nyomom heti kétszer

szioka

2010. ápr. 2. 10:00
Azt nem tudom,ha beledarálom a paprikát a testápolómba,meddig használhatóm,hogy ne romoljon meg vagy baj legyen?
70. CsillagTM (válaszként erre: 69. - Praktikati)
2010. márc. 29. 23:13

:(

nem próbáltál beszélni vele erről?

69. Praktikati (válaszként erre: 68. - CsillagTM)
2010. márc. 29. 22:49
Hosszú történet és nem akarom őt kibeszélni semmiképp,de tudatosan pusztítja önmagát !!!!!:-o
68. CsillagTM (válaszként erre: 66. - Praktikati)
2010. márc. 28. 23:32
azért az egészségének attól nem tesz jót, gondolom...meg a keringésének, anyagcseréjének, h semmit nem mozog...
67. CsillagTM (válaszként erre: 65. - Praktikati)
2010. márc. 28. 23:31

hát, azért nem...szegény gyakran fáradt, és most még egy hosszabb ideje tartó betegség is nehezíti az életét (emiatt sok mindent nem ehet, pl. semmi édességet, különben azonnal rosszul lesz, mert hiányzik vmi enzimje...na ugye, van rosszabb annál, mint ha nem tudunk lefogyni:( ), sztem inkább ő az a "nem adom fel"-alkat. ha valamit el akar érni, akkor megcsinálja, bár az a vicces, h közben néha tiszta stresszes, pl. egyetemen előző vizsgaidőszakban minden vizsga előtt az volt a téma, h "meg fogok bukni!", erre 4-es, 5-ösöket kapott:D

na szal a lényeg a hozzáállás sztem. persze, alkat dolga is néha a külső konkrétan, de az ember sikerének a titka sztem 80%-ban a szorgalom.

2010. márc. 28. 23:26
Vannak szerencsés nők,akiknek erős kötőszöveteik vannak és nem alakul ki náluk narancsbőr......nővérem soha semmit nem sportolt,csokit fal állandóan,ducibb nálam és egy gramm narancsbőre sincs......nem igazság!!!!Váááááá!!!! :-DDDDD
65. Praktikati (válaszként erre: 64. - CsillagTM)
2010. márc. 28. 23:23
Anyukád,akkor egy energia bomba!!!!:-))))
64. CsillagTM (válaszként erre: 62. - Napsugár87)
2010. márc. 28. 23:18
bizony...hát még NÉGY gyerkőc mellett :D most meg egyszerre dolgozik és egyetemistáskodik, mert egy diploma nem elég neki :D (L)
2010. márc. 28. 23:02
Rekongem krémet neten lehet rendelni bio boltokból,lakhely szerint szerintem megrendelik neked a boltban,de ha te magad veszed/keresed olcsóbb.....érdemesebb a nagyobbat venni majd,ha a kisebbel elégedett vagy....én kipróbálásra mindig egy kisebb kiszerelést vásárolok és ha beválik,tetszik jöhet a nagyobb.
62. Napsugár87 (válaszként erre: 60. - CsillagTM)
2010. márc. 28. 13:34

:) Köszönöm szépen! :)

Anyudnak meg gratulálok :D Nagy kitartás kell gyerkőc és munka mellett a helyes táplálkozásra és mindennapi testmozgásra odafigyelni. Így tovább! :)

2010. márc. 28. 11:16

ja, a folpackkal vigyázzatok: én a combom tekercseltem, és szorosra húztam, merugye azt írták vhol, h minél szorosabbra...mikor letekertem, láttam, h konkrétan szétvágta a kötőszövetet: nem vérzett, hanem teljesen feldagadt és bevörösödött, tiszta hurka volt a combom...ez kb. 2 hónapja volt asszem, de még mindig látszik egy sötétebb csík, hiába körömvirágoztam...úh óvatosan!

(am ha már tekercselés: én bázisolajba csepegtettem fahéj- v. citromolajat, nagyon jól melegített)

ja még egy tipp (én se vagyok kereskedő, csak infót közlök:)): Evelyne krém, a piros flakonos, durván jó!! tényleg melegít, bizsereg tőle a bőröm...én Rossmannban vettem, de biztos máshol is van.

60. CsillagTM (válaszként erre: 47. - Napsugár87)
2010. márc. 28. 11:11

a hideg-meleg zuhit mindeki dicséri, na meg a sok víz meg rost télleg elengedhetetlen, meg úgy ált. egészségesen kell táplálkozni.


arról, h el lehet-e teljesen tüntetni a narancsbőrt: anyumat kérdeztem, volt-e narancsbőre (mert nekem van, és a hugimnál is kezdődik). azt mondta, igen, de sokat tornázott, meg normálisan kajál. az eredmény: anyukám 52 lesz, de jobb nő, mint én: durván jó lábak, arányos alkat, lapos has, nulla narancsbőr...szóval hajrá, kitartással menni fog!!:)

2010. márc. 28. 10:42

Sziasztok! :) Nagyon szépen köszönöm Praktikati, ki fogom próbálni a krémet, és szerintem a szappant is, meg a hideg meleg zuhanyt is. :) Tuti ami biztos ;)

Márti: :P Igen... tényleg sok tanácsot kaptam és remélem hasznosak is :)

Puszi

58. 04e95f637a (válaszként erre: 57. - KisMárta)
2010. márc. 28. 08:46

Igen,van!Keszthelyen vettem a sétálóutca egyik boltjában!700 ft-ért!Kézzel készített!


De magtalálható itt is: [link]

57. KisMárta (válaszként erre: 56. - 04e95f637a)
2010. márc. 28. 08:44
Van ilyen,hol vetted? :)
2010. márc. 28. 08:43
Nekem van narancsbőr elleni szappanom!Mákot-fahéjat tartalmaz!Én ezt használom,és jó! :)
55. KisMárta (válaszként erre: 53. - Praktikati)
2010. márc. 28. 08:42
Hol lehet venni ezt a krémet( Rekongem) ?
54. KisMárta (válaszként erre: 47. - Napsugár87)
2010. márc. 28. 08:40
Akkor egy cipőben járunk,de figyeld a fórumot,mert sok hasznos tanács van.Én már indítottam naplót is és fényképezem is magam,hogy majd lássam változik-e valami :)
2010. márc. 27. 23:22

Nem vagyok sem kereskedő,sem ügynök,csak tájékoztatásul bemásolom annak akit érdekel


2650 Ft 300 ml Rekongem



Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirok rendszert. A paprika eszenciaolaj orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Tehát kiemelnénk különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatását. Eredményes az aknék begyógyításában. A bőr feszesítésében, ránckezelésben, cellulit kezelésben egyedülálló. Striák összehúzásában, az élettelen, savós bőr gyógyításában az első helyen számon tartott gyógynövény, de megemlítjük jó tulajdonságait a reuma és az érszűkület kezelésében is.


A pakolás felhasználási ajánlatai:


A Rekongem paprikás pakolást kenjük fel a kezelendő felületre (csípő, comb, fenék), majd masszírozzuk be, indítsuk be a vérkeringést. Ezt követően dunsztoljuk fóliával, folpakkal, így a pakolás mélyebbre hat, nem szárad ki. A javasolt kezelési idő: 30-40 perc. A Rekongem pakolás a paprikán kívül tartalmaz jótékony, fájdalomcsillapító hatású methil salicylátot. A pakolást otthon is elkészíthetjük, alkalmazhatjuk, 2-3 naponta ismételhetjük. A készítmény hatását fokozhatjuk sporttevékenységgel (torna, futás), masszázzsal, de ebben az esetben kevesebb krémet használjunk, mert fokozottabb a keringés. Ha elvégeztük a kezelést, pár perc elteltével nyugtassuk, hűtsük vissza a bőrt különleges gyógynövényes készítményeinkkel: Borsmenta, Apróbojtorján, Nyír, Levendula, Kamilla.


Figyelmeztetés! Capsaicin, methil salicylát érzékenyek ne használják! A pakolás melegítő, enyhén csípős hatású.

2010. márc. 27. 23:10
Rekongem paprika krém-nem olyan vészesen drága egy 500ml dobozzal......szépen bekenegeted a problémás részeket ,betekered sima háztartási folpack fóliával,jól betakarózol és lepihensz......felmelegszik, kipirosodik a bőröd,ha sokat kentél éget is (nem elviselhetetlen) ......a használati leírás szerint 30-40 perc után le kell zuhanyozni,de én olyan jól bemelegszem tőle,hogy mindig nagyokat alszom és csak arra ébredek recseg-ropog zavar a fólia...érdemes rászánni a pénzt és kipróbálni!!!!
2010. márc. 27. 22:55
Most a következőn nagyon fogtok csodálkozni,de én biztos hogy kötelezővé tenném minden nő számára.......meg kell emelni az ágy lábát 2-3 centiméterrel......egyszerű statika az egész,a pangó nyirok nedvek okozzák a visszerességet és hatással vannak a narancsbőr kialakulására,ha most a lábatok egy picivel magasabban van ,segítünk a keringésnek ne pangjon odalent semmi!!!!!MAGAS VÉRNYOMÁSBAN,KERINGÉSI ,SZÍV PROBLÉMÁKKAL TILOS!!!
2010. márc. 27. 22:33
Sajnos lányok csodák nincsenek...teljesen eltüntetni csak plasztikai sebészek tudják,de sokat lehet javítani és fogyókúrával szinte láthatatlanná tenni.....DE ez nem csak egy pár alkalomra szól egész életünk során kezelgetni és vigyázni kell,egy kis lustaság,egy pár kilócska és büntiből jönnek máris a gödröcskék !!!!! :-)))))
49. Praktikati (válaszként erre: 47. - Napsugár87)
2010. márc. 27. 22:28
Napsugár tényleg hatásos a váltott zuhany!!!!Nem beszélve arról ez az egyik legolcsóbb módszer!!gondolj bele a meleg víz szépen kitágítja az ereket,erre jön a hideg és összerántja.....micsoda munka zajlik a keringésben!!!!Ráadásul nem csak a narancsbőrre hat ,de jót tesz a visszér tágulatoknak is !!!!!Tényleg nem ez a legkellemesebb tevékenységem,de egy idő után a napi rutin részévé tud válni!!!!
48. Praktikati (válaszként erre: 45. - KisMárta)
2010. márc. 27. 22:23
Mindenképp torna előtt kenjétek magatokat..a mozgás fokozza a hatást....az igazi elvetemültek szaunázás előtt kenegetik magukat,a meleg hatására még jobban felszívódnak a hatóanyagok...lényeg az óvatosság ,fokozatos kezdés..nem vagyunk egy formák ki mennyit visel el,ha nagyon-nagyon éget és kivörösödik le kell mosni,mert azt jelzi valami nem okés!!!!!
47. Napsugár87 (válaszként erre: 1. - KisMárta)
2010. márc. 27. 22:03

Szia Márti! Nekem is ez a problémám. :( Én még iskolába járok heti 5 nap, de az is elég. :S Nyárra Igenis ki akarok nézni valahogy! Őszintén szólva és vékony vagyok és alacsony is, de aránytalan. Úgy értem, hogy amennyi zsír van rajtam, az a hasamra mászott... :S A combomon és még picikét a vádlimon is látszik narancsbőr, és ha leülök akkor a hasamon is. :S Nem tudom mi lenne erre a hatásos módszer. :( Egy hete minden nap tornázok. Főleg hasazok, de két napja megvettem ismerősömtől egy Leg Trainert és azon is edzem a lábam/fenekem. Attól félek, hogy ez önmagában kevés lesz, kellene valami krém vagy nem is tudom. Sok gyümölcs zöldség és rengeteg víz? Ez használ a narancsbőrre? Van olyasvalaki akinek sikerült teljesen eltüntetnie? :$ Bármilyen ötletet szívesen veszek vagy házi praktikát, bármit! :)

A Hideg-meleg zuhany használna? Mondjuk a gondolattól kiráz a hideg, de ha megéri... ?!?!?! :)

Sok sikert a Naribőr elleni küzdelemhez! :D :P És ha tudtok, válaszoljatok! KÖSZI, puszi

Napsi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook