Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 júniusi babák fórum

2020 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2020. máj. 28. 20:55

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek, nagyon kedvesek vagytok🤗

Én holnap megyek nst-re. Én úgy érzem, hogy tegnap és ma már nem annyira aktív a baba, mint eddig volt. Nyilván szűkül a hely 😊

Nekem még nem vette le az orvos ezt a streptococcust... Miért nem?? Hát szerdán megkérdezem majd.... De ez furcsa nekem.

Csajok ez már tényleg a cél egyenes 😊

Én biztosan nagyon boldog vagyok, hogy idáig benn maradt ez a kiscsaj 🤗

Bár már egyre terhesebb ez a boldogság 😂😂

Hogy birtátok ezt a szeszélyes időjárást?? Én nagyon nem jól 😊

Az én hasam is nagyon feszül... Pedig rendesen szedem a magnéziumot... De azt hiszem ezen már a magnézium nem segít 😊

Ezek a fájások... Hát nem tudom.... Szégyen ide, szégyen oda... Nem tudom milyen fájásra számítson az ember... Néha vannak ilyen menstruációs jellegű görcseim.... De ennyi... Amúgy én nagyon nem bírom a fájdalmat... Úgyhogy... Nem vágyom a fájdalomra...

Kitartást mindenkinek, és gyors és könnyű szülést 😊

283. Svenna
2020. máj. 28. 19:24

Sziasztok, en is voltam tegnap nst-n. Most mar aktívabb volt picúr, igaz előtte ettem csokit, cukrot 😀

Megjött közbe az ellenanyag eredmenye is, meg a streptococcus eredmenye is.. Na és itt vagyok elszomorodva sajnos. Az ellenanyag az negativ, de a masik sajnos pozitiv lett.

Ugyhogy nekem szuléskor fognak adni antibiotikumot,, meg a picinek is. 😔 Szegenykének lehet a karjába, de lehet a fejecskéjébe fogja intravénásan kapni. De ezbolyan durva épp hogy megszületik, mar antibiotikumot fog kapni szegenyke,, csak azok a jo bakteriumokat is kiölik.. Ugy el vagyok most keseredve.. Az rh miatt is kapok injekciot szüléskor..

Hat remélem minden rendbe lesz, bar most akkor nem 3napot leszunk bent hanem tovabb kell bent maradni.

Mar egyre tobbszor erzek fajdalmat is, annyira befeszül a hasam is h szinte kocka alakja van, és fáj mindenem.. Én mar ebbe is szenvedek, nemtudom hogy fogom viselni a vajúdást ha ezek a fájdalmak is leterítenek.

2020. máj. 27. 22:52

Sziasztok! Ma voltunk ismét NST-n. Kicsi fiam az oda vezető úton végig mocorgott a pocakomban. Ahogy odaértünk elaludt. Úgy kellett felkelteni. 😁

Minden rendben volt a vizsgálaton. A méhszájam még teljesen zárt.

Babócát 3600 grammra saccolta a doki.

Jövő hét vasárnap lesz a nagy napunk papíron, de remélem hamarabb megláthatom a kis pofiját.

Nálatok minden rendben?

A doki azt mondta, hogy sokat kell pihennem, de nem bírok egész nap feküdni meg ülni. Muszály valamit csinálnom mindig.

Nagyon sokat gondolok a szülésre. Kicsit félek, de tudom, hogy a dokimnál jó kezekben leszek.

Mindenkinek jó babavárást így az utolsó időszakra. És könnyű szülést nekünk

281. zajax90 (válaszként erre: 279. - Rebecca0511)
2020. máj. 25. 13:22

Huh,tényleg jobb,ha pihengetsz most már,bár tényleg nehéz egész nap ülni/feküdni,nekem sem megy :D.Én mondjuk inkább reggel/délelőtt szoktam pihizni,délután pedig teszek-veszek,amit még tudok.Sajnos messze van a családom,a barátaim,így egyedül vagyok hétköznap,ezért is szeretek jobban délelőtt pihenni,amikor pedig itthon van a férjem délután,aktívabb vagyok.Nekem az alvás nem megy éjszaka,de aránylag jól viselem így,hogy reggel még vissza tudok feküdni.A derékfájás nálam is megvan,bár sajnos a terhesség előtt is volt már lumbágóm,úgyhogy nem ismeretlen ez a fajta fájdalom.A nyújtás,esetleg egy kis masszírozás segít.

Amúgy folyamatosan rendezkedek én is,átnézem a kórházi pakkokat,hogy mindent becsomagoltam-e,új stócokba rendezem a gyerekruhákat a szekrényben...beindult a fészekrakó ösztön :D.Múltkor bepróbáltuk a gyerekülést is a kocsiba,hogy ne a kórház előtt bénázzunk (még van mit gyakorolni :D ) és kibontottam az egyik csomag pelenkát is,hogy megnézzem,hogy "működik",mit hova kell ragasztani :D.Ma léptünk a 37. hétbe :).Kitartást,csajok!

280. szokeciklon (válaszként erre: 279. - Rebecca0511)
2020. máj. 24. 19:50

Ohhh, nekem is ilyen magas volt az NST előtt legutóbb az idegességtől... De utána meg 133/90...! Szoktam mérni itthon, mindig normális, de nyilván a dokiknak az a fontos, amit ők látnak... De mit csináljak, így hat rám az orvosi közeg 😥


Vigyázz magadra Rebecca😘, nehéz egész nap feküdni, de ha muszáj, hát muszáj :) Én ma egész jól abszolváltam ezt, 3 adagot mostam, meg gyorsan összeütöttem egy paprikás krumplit (3 hete akarok csinálni😁), azon kívűl a kanapén töltöttem a napom...mondjuk most már ülök, mert a derekam le akar szakadni🙄!

2020. máj. 24. 17:58

Sziasztok csajok!


Pénteken este 168/110 lett a vérnyomásom, nem akart lemenni. Védőnő mondta, hogy nem szabad tovább várni, menjünk be a kórházba. Amíg férjem pakolta a táskába a ruhákat azért én felhivtam szülészetet. Ott is azt mondta a Hölgy, hogy menjünk. Fél óra múlva benn voltunk, férjem csak ajtóig jöhetett. Nagyon lelkiismeretes ügyeletes orvos volt, minden vizsgálatot csinált, teljes labor, máj - vese funkciók, uh, nst, hüvelyi vizsgálat. Mindent rendben talált, vérnyomásra injekciót adtak. Fogalmam sincs mi volt abban az injekcióba, de használt... Nagyon is... Szombaton egész nap kába voltam... Szombaton is az ügyeletes doktornő csinál uht, volt nst. Ma reggel az ügyeletes azt mondta, csinál uht, nst és ha minden rendben lesz, hazamehetek, de papíron kórházi állományba maradok, mert ez a 8 gyógyszer amit szedek ez a maximum.... Képzeljétek az én orvosommal nem is találkoztam... Ez azért kicsit furcsa volt..

Amúgy mindenki nagyon kedves és lelkiismeretes volt, orvosok, szülésznők, ápolónők.

Itt összevont nőgyógyász - szülészet van a vírus miatt, volt a szobába egy kisbaba is.. Csütörtökön született, egész éjjel sírt 😂😂 Nagyon cukika kisfiú volt.

Úgyhogy csajok nekem lehet tényleg pihenni kellene... De Ti tudtok egész nap feküdni??

Nekem ez nem megy....

De megprobálom....


Ti jól vagytok?? 😊

278. szokeciklon (válaszként erre: 273. - Svenna)
2020. máj. 24. 12:20
A gép semmit nem jelzett😂😂😂😂 Mindkét alkalommal 10-est mutatott, legutóbb egyszer volt 12-es, mikor kicsit fel próbálta rázni a kölköt a szülésznő, de az én kisfiamat nem érdekelte 😂😂😂😂
2020. máj. 24. 12:17

Sziasztok :)


Rebecca: séta közben tartott vagy 2 másodpercig ez a mini fájás (szülésznőm csak mosolygott, mikor meséltem neki😁), olyan érzés volt, mint amikor nagyon-nagyon kell pisilni, már ilyen görcsösen :D


Én ma nagyon pihenősre veszem a figurát, mert pénteken 3 órán keresztül turiztam (I ❤️ Háda), aztán még 2 órán keresztül egyéb boltokat jártam anyóspajtással 😁 De annyira, de annyira jól esett a lelkemnek, hogy csak el sem tudom mondani :) Aztán sógornőméknél volt grill party, ott a 8,5 hónapos unokaöcsünkkel bandáztunk 😁 Tegnap pedig a barátainknál voltunk, a keresztfiúnk szórakoztatott minket :) 20 hónapos, vagy 30 percen keresztül simogatta a hasam és mondta folyamatosan baba baba baba baba :)

Szóval ma én ki nem teszem a lábam a kanapéról sem 😁😁😁

A derekam fáj... De görcsök sehol, nyákdugó sehol! De nagyim, meg anyósom, meg barátnőm szerint már szülés előtti az arcom, meg a hasam lenn van (szerintem nem), egységesen állítják, hogy május végéig megszületik a poronty 😁! A szüleim szerint meg nem, szóval nálunk mindenki jós a családban😂😂😂😂


Huh, kicsit hosszú lett, bocsi, de én is szeretem ezt a fórumot🥰💞


Lányok... Izgulás van már... El sem hiszem, olyan mintha tegnap kezdtük volna a fórumot, most meg azt lesem, ki mikor ír, hogy megérkezett a babója💞

276. Svenna (válaszként erre: 274. - Rebecca0511)
2020. máj. 22. 19:19

Hát az a helyzet h csak júni 14re vagyok kiírva, de pont ezért van az izgulás h azt mondták maj. 12.én h kb 2het..

És azóta mar mondta az orvos h nyitva vagyunk.

Az éjszakáktól félek,akkor neha fajdogal a hasam, meg hát nem kényelmes sehogy, utána meg a reggeltől félek h na biztos akkor jön râm.. Akkor is nëha faj a hasam meg nem bírok legurulni az âgyról sem.. 😀

Közeledünk közeledünk, minden egyes nappal ☺️ izgulós, parás, de jó is, kiváncsisággal teli időszak. 😊

Örülök h van egy ilyen fórum, és mwg tudjuk osztani a tapasztalatainkat, vagy amik épp történnek velünk!!!

Köszönöm csajok!!!

Kitartást mindenkinek!!!

😘 😘 😘

2020. máj. 22. 14:38

Sziasztok. Mi ma vagyunk 37+5 naposak. Szerdán voltunk a 3. NST (CTG) vizsgálaton. Eddig minden rendben volt. A pici szívverése volt egy kicsit gyorsabb a kelleténél, de az egész vizsgálat alatt csuklott és mocorgott. A doki megnyugtatott, hogy minden rendben van vele.

Nekem is megvolt az utolsó vérvételem és a strepto vizsgálatom is. Szerencsére minden negatív lett.

Nálam is jelentkezik mensihez hasonló görcsölgetés, de közel sincs még ahhoz a fájdalomhoz.

Babóca már teljesen be van fordulva, de még a doki szerint semmi jele annak, hogy meg akarna születni. Szerdán 3200-3500 grammra saccolta a súlyát, de nem tudja megmondani pontosan, hogy mennyi a tényleges súlya.

Nekem az alvás már nem megy. Egész éjszaka forgolódom. Néha elszundítok, de gyorsan fel is kelek, mert nagyon fáj a derekam.

Itthonról már nem igazán mozdulok ki, mert a járás is nehéz számomra. Mindenki azt mondja, hogy nagyon nagy a hasam, de én nem látom annak.😁

Nagyon izgulok a szülés miatt. De hamarosan megtudjuk, hogy milyen érzés is. Már nagyon várom, hogy a kezemben tarthassam a kicsi fiamat.


Mindenkinek kitartást. Már tényleg nem sok van hátra.

2020. máj. 22. 13:21

Sziasztok csajok!


Felgyorsulnak az események úgy látom 😊


Svenna : mire vagy pontosan kiírva?? Érzel valamit?? Huu már akkor biztosan nincs sok hátra.. Igen, ez a nem tudom mikor mi történik... Ez nem túl jó. De kitartást, minden rendben lesz 😊


Szokeciklon : milyen volt az a mini fájás?? Mit éreztél??


Úgy látom mindenkinek már 3000 gramm felett van a baba, nekem olyan 2500 gramm.

Tegnap volt uh, minden rendben volt, farral fekszik... De ez nálam teljesen lényegtelen. Tegnap is elmondta, hogy ha nem lenne ez a vírus helyzet, már befektetett volna a kórházban. Hétfőn kell újra mennem hozzá.

273. Svenna (válaszként erre: 270. - Szokeciklon)
2020. máj. 22. 08:59

Érezted is a jóslófâjást vagy csak a gép jelezte?

Én mar azert kezdek érezgetni kicsit menstruációs fájdalmakat, de nwmtudom h ez mar az e vagy sem. Egyre jobban izgulok, félek, pláne így h már nyitva vagyunk.

En ma vagyok 37be ugyhogy szerintem mi közel egyforman fogunk szülni időbe 😊

272. Svenna (válaszként erre: 271. - Zajax90)
2020. máj. 22. 08:55

Nekem is kettő beutalóm volt, igazaból még nem érkezett meg az eredmeny csak a neten nézte meg az orvosom és úgy nyomtatta ki a labor eredmenyt, es utana hianyoltam itthon h az ellenanyagé nincs itt. Vagy még az nem lett kész akkor, vagy ő megnézte és úgy gondolta h nem kell az nekem 😀nemtudom, de postan majd biztos erkezik valamikor.

Akkor neked is úgy körül van a babó mint nekünk, 3200gr.

Izgulok mar nagyon! 😁

271. zajax90
2020. máj. 21. 22:46

Sziasztok!Nekünk ma volt az első NST és az utolsó vérvétel,elvileg minden rendben,a vérvétel eredmények jövő héten meglesznek talán ☺️.Vizsgálat is volt utána,a méhszàjam is zárt még.Vettek mintát nálam is a streptococcus vizsgálathoz,ha nem mondják,akkor is szóltam volna,a védőnő mondta,hogy már nem kötelező vizsgálat elvileg,pedig azért jobb elvégezni szerintem.Amúgy én majdnem rosszul lettem az NST alatt,mert alig kaptam levegőt a maszkban,nagyon rosszul viselem,de ugye kötelező.Remélem,hogy szülni azért nem maszkban kell majd...de inkább nem is viccelődök ezzel.

A vérvételre én 2 beutalót kaptam,és 3 kémcsőnyi vért vettek le.Az egyik beutaló általános vérkép volt,a másik pedig elvileg az ellenanyagos.Svenna,te hány beutalót kaptál?Ha kettőt,akkor biztos levették az ellenanyag vizsgálathoz is a vért.

A baba nagyon sokat mocorog szerencsére,csuklani is gyakran szokott mostanában,még mindig a feje van lefelé,úgyhogy jó irányba van fordulva☺️.Nálunk is kb. 3100-3200 gramnak mérték,nagyon kíváncsi vagyok,mennyi lesz a születési súlya.

2020. máj. 21. 21:56

Sziasztok,


Megvolt a második NST, ma nálunk is lustibb volt a kölök, de 2 szem szőlőcukor és egy előre dőlés meghozta az eredményt. Az utolsó vérvételem is pipa, már az eredmény is megvan, hibátlan az eredmény :)

Viszont megint magasa volt a vérnyomásom, megint az NST előtt mérték...persze nagyon ideges voltam, amikor minden rendben volt, megnyugodtam és normális volt. Egyszerüen nem értem...vagyis de...paramami vagyok, csak ez nyilván nem számit, hisz a gyerek a lényeg.


Amúgy volt 3 mini jósló fájásom :) 37+1 naposak vagyunk ma :)

Irjatok csajok, ki hogy van :)

269. Svenna (válaszként erre: 268. - Rebecca0511)
2020. máj. 21. 07:19

Na hellóka!


Megvolt tegnap az nst, kicsit lustácska volt a baba, meg kellett mozgatni néha, nem tetszett neki az ülő helyzet. 🙂 De utana mozgolódott 🙂

A szivhangja is jo volt. Kalimpált! 😁

Jovohétre ha még egyben leszünk makd viszek édességet, vagy felrâzom valami jó kis zenével!! 😁

Csinaltak ultrahangot is, 3200gr.sacc/kb 😁 fejecskéje is 9,2cm és már nyitva vagyunk, úgyhogy bârmikor jöhet.. Egyre jobban izgulok!!! Szörnyű ez h nem tud időpontot az ember és nem tud felkészülni rá!

Megvolt a streptococcus mintavétel, és a vérvételek is, a fibrinogénem magasabb az értéktől, ezt rá is írták a kiskönyvemre. Nemtudom pontosan mit jelent, valamit a véralvadással kapcsolatos 😕

Viszont az ellenanyagról nem tudok semmit,, vagy azt még később veszik? Arról nem kaptam leletet ugyhogy lehet le se vették azt.

268. Rebecca0511 (válaszként erre: 267. - Svenna)
2020. máj. 20. 20:44

Szia


Mi volt az nstn?

Minden rendben van??

267. Svenna (válaszként erre: 265. - Szokeciklon)
2020. máj. 17. 18:58

De jó, hogy nektek van ilyen szülés felkészítő beszélgetés.😯🙂

Én hiányolom ezt, bar minden kérdésemre vâlaszol az orvosom, csak szerintem sokmindent inkább magától kellene hogy mondjon..Én nem mindig tudom h mit kell kerdeznem, vagy mire kell felkészülnöm. Lehet túlsâgosan aggódok, de nekem jobban esne ha részletesen elmondana mindent. Mondtam is neki h en szeretek dolgokra előre felkészülni, mert amugy be tudok pánikolni, persze ő nyugtatott h innentől kezdve minden váratlan lesz ne aggódjak. 😕😲🙃

Oké h neki mar a "20ezredik"szülés és könnyen lezavarja a dolgokat, de nekem ez az első!!!!!

Én nem iszok málnalevél teát, ezt se javasolták még.. Viszont a laktoherb-et egy baratnőm javasolta és vett is a férjem, csak még nem kóstoltam.

Nekem majd szerdan lesz nst, meg a streptococcus. Remélem kibírom még addig 🙂 mar nagyon feszítget, meg vannak fájdalmaim.

Kitartást és jó pihenést mindenkinek!!

😁 🏖️🏝️🍉🍇🥓🧀🍖🍗🍟🍲🥗🍧🍨

266. Rebecca0511 (válaszként erre: 265. - Szokeciklon)
2020. máj. 15. 22:23

Köszönöm. Majd csütörtökön megmutatom orvosomnak.

Nekem még nem vették le azt a tenyészetet, gondolom majd ha megyek az orvoshoz. De ez jó hír, hogy negatív lett 😊

Én meg iszok málnalevél teát, de lehet megprobálom.

Ez nagyon jó, hogy ennyire meg vagy elégedve az orvosoddal 🤗

265. szokeciklon (válaszként erre: 261. - Rebecca0511)
2020. máj. 15. 22:12

Nekem már az első laborban pozitív lett, azóta 3x nézték, maradt pozitív, jövő héten jön az utolsó labor. Ez csak annyit jelent, hogy ha kell vér, akkor speckó vért kaphatunk :) Nekem a lelkemre kötötték, hogy lobogtassam a papírt, ha érkezünk szülni!


A Streptococcus B tenyészetem negatív lett :)


Csajok, ti isztok málnalevél teát? Gátolajat használtok? Nekem javasolta a szülésznőm, így is teszek :)


Tegnap este voltunk a dokimnál szülés felkészítő beszélgetésen☺️ Nagyon jó volt, ismételten megerősítést kaptunk, hogy a legjobb dokit választottuk :)


És ami a nap híre: Nem kell mennie a koronavírus betegekhez a dokimnak☺️☺️☺️Tudtam, tudtam, megérte pozitívnak lennem ezzel kapcsolatban☺️☺️☺️☺️

264. Svenna (válaszként erre: 263. - Rebecca0511)
2020. máj. 15. 20:23

Nekem eddig negativ volt mind a kettő, azt mondták ez jo.

De nem kell majd aggódnom mert szülés utan fogok kapni majd egy injekciót, és akkor be leszek védve majd a következő terhességnél.

263. Rebecca0511 (válaszként erre: 262. - Svenna)
2020. máj. 15. 20:09

Igazából védőnővel tudtam beszélni csak.

Idézem : Hogy ellenanyag jelent meg a szervezetedben, ami eddig nem volt. Ez azért fontos, ha esetleg a "szülés" során vért kell kapnod, akkor nem mindegy milyet. És sargabb lehet a baba születéskor. A vércsoport állandó. Az antitest, vagy ellenanyag nem. Ezért van, hogy az elején nem volt, most meg van.

Ezeket írta. Úgyhogy igazából ez a nőgyógyásznak fontos, ha jól értelmezem. Vele csak csütörtökön tudok beszélni...

262. Svenna (válaszként erre: 261. - Rebecca0511)
2020. máj. 15. 20:00

Pozitív lett?? Es mit mondtak rá?

Nekem kedden kell majd mennem vérvételre, izgulok is. Asszem 3fajtát is vesznek. 😲

2020. máj. 15. 19:26

Sziasztok csajok!


Pozitív lett az ellenanyag szűrés eredménye.... Hát ez fantasztikus 😂😂

De amúgy ezt nem is értem....


Svenna neked volt már 3. ellenanyag szűrés??

Mi lett az eredménye??

2020. máj. 14. 20:03

Sziasztok csajok!


Svenna : szépen nődögél a babád😊

Ha két hét van még, az már a 37.hét, szerintem az már nincs túl korán. Szerintem egy kicsit már mindenki be van parázva... Én is... Nem is kicsit😂😂


Szokeciklon : akkor izgalmas volt az nst😊

Örülök, hogy az apukák is benn lehetnek, elvileg nálunk is... Ha csak nem nagyon sürgősségi lesz s császár..

Én is összepakoltam mindent, de nem raktam bőröndbe majd csak utolsó pillanatban. Férjem tud mindent, melyik polcon van én cuccom, melyik polcon kiscsajszié. Tegnap még kiváltottam a fürdetőt meg a köldökcsonk kezelőt - itt vinni kell a kórházban.

A hormonok itt is tombolnak....

2020. máj. 13. 23:13

Sziasztok!


Nagyon vicces volt az NST, aktív volt a kisfiam, volt egy-két kiugró érték a görbén, mert akkorákat rúgott ☺️ A szívhangja tökéletes volt, egyszer eltűnt, mert megunta a hallgatózást, de a szülésznőm hamar felkutatta :D Onnan már engedte, hogy tovább hallgatózzunk! Az én "fájási görbém" full egyenes volt, hálisten még tökeletesen érzi magát benn, maradjon is még vagy 3 hétig ☺️ A vérnyomásom durván ingadozott, 30 perc alatt volt normális és nagyon magas is, dehát ez nem újdonság, én minden vizsgálat előtt izgulok, és akkor felmegy az egekbe! :D a dokim már tudja, ha megvan a vizsgálat, megnyugszom, akkor jó az érték😉


Bepakoltam a pakkom, egy bőrönd+ kisebb sporttáska (az a szülőszobára)! Plusz vettem ma gátolajat, illetve elkezdtem a málnalevél teát is inni ☺️ Ma vagyunk 36+0 naposak! A zabszem már a fenekemben van, de közben meg nagyon úgy érzem, nem készültem fel! Megbolondítanak a hormonok, az elmúlt 1 hétben sírtam annyit, hogy csuda...


@Svenna, juhu, apás szülés nálatok is! Patikákban, marketplacen érdemes keresni szettet 😉

258. Svenna
2020. máj. 13. 17:49

Sziasztok csajok!


Miujsag hogy vagytok?


Szőkeciklon meg volt az nst? Milyen volt?

Nekem majd jovoheten kell mennem majd.


Rebecca kitartast neked, nyugi elfogsz jutni nstre, es minden rendbe lesz. Remelem a vernyomasod nem emelkedett.


En tegnap voltam dokinal, 35.het 2600-2700gr a kis Maki. Féltem h nagyobb lesz. De ez pont jo. 😀

Es mar lent van nagyon. Kicsit beparáztattak mert azt mondták h lehet hamarabb jon, kb 2het mulva erkezhet is. Persze nem 100%de nagy az esélye mert mar annyira behelyezkedett magának.

Hat még nem készültem fel 🙃🙃🤪😱🙃🙃

Jovoheten megyek még vérvételre, meg nstre.

Mar nehezen bírok mindent fájnak az izületeim a kezem a térdem, na meg a hátam!! És zsibbad a jobb kezem is. Fekvéssel is gondok vannak, na meg a bokám is eltűnt 😮😲

Na de egy jo hír, h mar most bent lehet apuka is 😎😁🤗💪👍

Igaz még ruhat nem talaltam neki.. De hamarosan szerzek majd.

Kitartast mindenkinek!! Mar nemsok van!

257. szokeciklon (válaszként erre: 256. - Rebecca0511)
2020. máj. 12. 14:44

Rebecca, de igenis el fogsz jutni az NST-re🥰🥰🥰🥰 Mert minden rendben lesz :) 2100 gramm, szerintem nagyon szépen nő a babó 🥰☺️😘


Holnap megyek este, már kockáztam fel nektarint, meg dinnyét, meg viszek kólát, a csoki nem hatja meg a kölköt (mondjuk nem is sokat eszek, nem csípem) :D

2020. máj. 12. 14:27

Sziasztok csajok!


Tegnap voltam az utolsó ellenanyag vérvételen. Rengetegen voltak, és csak a sürgős beutalóval érkezőknek vették le a vért. Eredmény pénteken lesz.

Tegnap délután voltam az orvosnál is. Ma reggel hívott a kórházban uh-ra, megnézte a méhlepényt meg a magzavizet, minden rendben van. Nődögél is, olyan 2100 grammra mérte. Most már minden héten kell mennem ultrahangra. Azt mondta szerinte jobb az uh, mint az nst. Mondtam neki azért egyszer el szeretnék oda is menni, még sohasem voltam 😂😂

Azt mondta majd a 36 héten.... Gondoltam magamban akkor lehet most sem jutok el.... Úgy, mint 12 éve.


Sokat kellene pihenni... Csak hát már nem nagyon jó sehogy sem 😊


Szokeciklon majd írd meg, mi volt az nst-n. Nagyon kíváncsi vagyok 😊


Ti, hogy vagytok??

255. szokeciklon (válaszként erre: 253. - Nagy.henrietta)
2020. máj. 8. 12:59
Nekem is másodfokú a placenta öregedés, először megijedtem, de nekem is mondták, hogy ez teljesen természetes :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook