Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 júniusi babák fórum

2020 júniusi babák (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
tegnap 21:59

Sziasztok! A mai NST ok volt, teljesen zárt a méhszájam, vagyis ujjkupaknyi, mint múlt héten! Viszont a front és az idegeskedés megint magas vérnyomást okozott, nem akart lejjebb menni, vette vért meg vizelet mintát kellett adnom, hogy van-e fehérje, a toxémia gyanú miatt! Szerencsére minden negatív volt, a vérnyomásom is helyreállt, így haza engedett s dokim! Ellenkező esetben indította volna ballon felhelyezéssel a szülést!

Muszáj leszek magam valahogy megnyugtatni, mert nem akarom hogy baja legyen a kisfiamnak vagy nekem🙄🙄🙄🙄

306. szokeciklon (válaszként erre: 301. - Zajax90)
tegnapelőtt 15:36
Drága vagy, köszönöm szépen :) Épp most hívott a dokim, elsírtam neki a bánatom, hogy nem akarok indítást, holnap az NST után ő vizsgál meg, mert egész napos lesz a kórházban... Már csak ezért is jó lenne a holnap :D Mondjuk estére kínait rendeltem, ha jön haza a férjem munkából, mondtam hozzon csípőset, hátha segít😂😂😂😂
305. Svenna (válaszként erre: 300. - Zajax90)
tegnapelőtt 15:35

😀 Igen tenyleg szep ajandek lett volna évfordulóra 😀

De Ő külön dátumon akar ünnepelni😁

Én is ugy vagyok vele h jo lenne túl lenni mar rajta, de még maradhatna bent egy kicsit.

(ezt gondolom a félelem mondja belőlem)

Engem a telihold szokott megviselni, olyankor nemtudok aludni se, es ahogy latom holnap az lesz! Lehet beindít valamit?? 😏 Kitudja 😁 izgulás van.

Olyan kivancsi lennék amugy mindenkire, ki hogy néz ki, kinek milyen lesz a babucija!

😍😍 Biztos kis cukikák lesznek mindenkinek!!

304. szokeciklon (válaszként erre: 302. - Rebecca0511)
tegnapelőtt 15:34
Drága Rebecca, sok szeretettel gratulálok a kiscsajhoz, nem is kicsi 💞💞💞! Biztosan minden rendben van, holnap már együtt lesztek🥰🥰 Kitartás Neked, a fájdalom remélem elmúlik mihamarabb :)
303. Svenna (válaszként erre: 302. - Rebecca0511)
tegnapelőtt 15:25

Gratulálok!!!! Nagyon ügyes vagy! Jó egészséget Nektek!

Hamarosan picúr is utóléri magat, ne aggódj, minden rendbe lesz vele is, nem lett pici baba attol h koraszulott! Tokeletes méretekkel született 😊🤗Biztos rossz h most külön vagytok, de reméljük mehetsz utana hamarosan,és gyönyörködhetsz benne!!

Sajnálom h nagy a fájdalmad, én is félek tőle nagyon! De azt mondjâk naprol napra konnyebb lesz!!! Erős vagy, kitartást még!!

Es Sok Boldogságot picúrhoz!!

Te már túl vagy rajta!!!!!

🥂🎉👣🍼

tegnapelőtt 14:29

Sziasztok

Ma reggel 9:30-kor megszületett Ő 😊 3450 gramm, 54 cm.

Sajnos koraszülött, így át kellett szállítani egy másik kórházba, hogy biztosan minden rendben legyen.

Remélem holnap mehetek utána Én is. A császár.... Halálos az utána fájdalom....

Kitartást mindenkinek

301. zajax90 (válaszként erre: 298. - Szokeciklon)
tegnapelőtt 13:52
Szorítok nektek is ☺️!
300. zajax90 (válaszként erre: 297. - Svenna)
tegnapelőtt 13:51

Én is ma voltam NST-n,megint megdicsérték a babát,hogy milyen szépen mozog és hogy szép "érett" baba már,a doktornő is mondta,hogy tankönyvi az NST-nk,úgyhogy nem ultrahangozott meg most,majd jövő héten.Mi most vagyunk 38+4.Szerintem az én kisfiam is hasonló méretekkel rendelkezhet,mint a te babád,elég hasonló súlyokat kalkuláltak eddig ☺️.

Kedden elég rosszul éreztem magam,kicsit megijedtem,hogy beindul a szülés,lejjebb ereszkedett a hasam,nyugtalan is voltam egész nap és még tegnap is,de ma már jobb volt,biztos csak a frontok voltak.Tegnap volt a 4. házassági évfordulónk,szép ajándék lett volna pedig a baba ☺️.De valamiért úgy érzem,jó lenne,ha bent maradna még egy kicsit.

299. zajax90 (válaszként erre: 295. - Nagy.henrietta)
tegnapelőtt 13:41
Szia!De jó,hogy hamarosan meglesz a baba ☺️.Kitartást!
298. szokeciklon (válaszként erre: 297. - Svenna)
tegnapelőtt 12:57
Remélem 😁 Épp az előbb mondtam el a kisfiamnak, hogy a holnapi nap tökéletes lenne, ha kiköltözne az albérletből 😁!
297. Svenna (válaszként erre: 295. - Nagy.henrietta)
tegnapelőtt 10:41

De jó, akkor Te mar latod legalabb előre h mikor is érkezik a babóca!

Kitartást, minden rendbe lesz!☺️ Szorítunk Neked is!! 😁

Aztân majd jelentkezz!! 😁

Szépen sorba jön mindenki!

Szőkeciklon Te leszel a következő?? 😏😉☺️ Mit gondolsz?

En is voltam nst - n, minden rendbe volt, ultrahangot is csinaltak, 3800gr-ra saccolták 😲 es még elvileg másfél hetem van.

296. szokeciklon (válaszként erre: 295. - Nagy.henrietta)
tegnapelőtt 09:23

Drága, holnap már ott lesz Veled az egészséges, gyönyörű babád💞🥰🥰 Gondolok Rátok, csodálatos szép nap lesz a péntek😊 Jelentkezz Te is, ha már tudsz😘

Nálunk semmi, tegnapelőtt este voltak fájásaim, de 30 percenként és sokáig tartottak...

Kedden töltjük a 40.hetet...remélem addig a kisfiam addig költözik az albérletből💞🥰

jún. 3. 20:18

Sziasztok!

Helyzetjelentés nálam is. Ma voltunk dokinál UH-n meg NST-n. Babócával minden rendben. Semmi fájás, semmi tágulás. Minden zárt.

Viszont a placentám el van öregedve. A doki javasolta hogy ne várjunk tovább, mert nem biztos, hogy két nap múlva is ugyan úgy fogja a lepény táplálni a babát, mint ma. Ezért pénteken császározni fognak.

Azt mondta a doki, hogy annyira fent van még a baba, hogy a szülésindítás sem segítene.

Kicsit félek, de most már tudom, hogy pénteken a kezemben tarthatom a babámat.

Ti hogy vagytok? Valakinél valami fejlemény?

294. Svenna (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
jún. 2. 07:14

Szia!

Én ia szorítok Nektek!! Kitartâs és minden rendbe lesz, ott lesznek Veled akik segítenek mindenbe!

Hamarosan ott a picúr!! Kitartâst!!!

🤗👣🍼🎠

293. zajax90 (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
jún. 1. 22:29
Drukkolok én is ☺️!
292. nagy.henrietta (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
jún. 1. 19:30

Szia.

Szorítok neked. Minden rendben lesz.

291. szokeciklon (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
jún. 1. 14:17
Huhuuuu Rebecca, szerintem hamarosan a kezedben lesz a kiscsaj🥰🥰🥰❤️❤️❤️ Gondolok Rátok, minden rendben lesz💞💞💞 Jelentkezz, amint tudsz😘😘😘😘
jún. 1. 12:13

Sziasztok

Gyors helyzetjelentés😂

Tegnap délután elmentek wc-re, és folyt belőlem valami... Pontosan nem tudom mi... Nyákdugó, magzaviz??

Úgyhogy irány vissza kórház, egyből szülőszoba.... Na ott kezdtem parázni.... Nyákdugó elment, magzaviz szivárog... De ami a leg meglepőbb volt, vérnyomás 170/110...nem tudták levenni... Kaptam tüdőérlelőt, magnéziumot, vérnyomás gyógyszert... Így telt el 5 óra, aztán egyszer csak elindult lefelé vérnyomás... Pedig már császáros beleegyező is ki volt töltve. Most az osztályon vagyok... Elvileg már itt is maradok,de az orvossal csak holnap tudok beszélni...

Amúgy a fájások.. Tegnap voltak nst mutatta, de nem volt annyira veszélyes fájás..

Nem tudom, hogy a tegnapi hosszú út miatt történt ez, vagy amúgy is ez lett volna... De ezen már változtatni nem tudok..

289. szokeciklon (válaszként erre: 288. - Rebecca0511)
máj. 30. 19:53

Engem is megvisel... Azt vettem észre, hogy a hideg és eső esik jól, akkor kb. semmi bajom, ha meleg van és süt a nap, mindenem fáj🙄🙄🙄!

150 km-es út, azt javaslom, hogy ha nem bírod, álljatok meg, sétálj, nyújtóztasd ki magad kicsit! De nem lesz semmi baj 😊! Nekem nem esik jól a kocsikázás, kb. 25 percet bírok ki. Mondjuk hosszabb útra már nem megyünk 😊

máj. 30. 19:27

Sziasztok csajok!

Én is voltam pénteken nst-n. Jó, hogy nem is tudtam, hogy kell időpont😂

Szerencsém volt, mert a 8 órás nem ment el, így megcsinálták. Első 10 percbe aludt, utána meg úgy ficergett... Szóval nem volt egyszerű 😂

Kedden megyek újra uh lesz reggel.

Csajok ez már tényleg a cél egyenes 🤗🤗

Holnap hosszú útra készülünk, tesóm szülinapja lesz, 150 km az út... Remélem nem lesz semmi gond... Mármint nem ott indul be a szülés...vagy ilyesmi...

Hogy bírjátok ezt a szeszélyes időjárást?

Engem nagyon megvisel...

287. Svenna (válaszként erre: 286. - Szokeciklon)
máj. 30. 14:40
Tök jó hogy minden rendben van, kitartâs mar nincs sok, az a tiz nap mar nem sok, biztos megérkezik addig, es nem kell meginditani a szülést.
máj. 30. 12:26

Sziasztok csajok😊!

Ma volt a 3.NST, kora reggel, amikor az én kisfiam még bőven alszik😂 Így is volt, az első 20 percben semmi nem volt, aztán kezdett mocorogni az "anya, éhes vagyok" rúgásokkal😂! Vérnyomáson természetesen rendben volt, mert az NST után mérték, mikor megnyugodtam, hogy minden rendben :D Aztán volt vizsgálat, a külső méhszájam 1 ujjkupaknyira van nyitva... Nem igyekszik a gyerek :D Két napja most jobban vagyok, nem fáj semmim, aludni is tudok, főleg délután😂 Június 9 a mi dátumunk, az még 10 nap, nem tudom mi lesz... A kórházban az a protokoll, hogy 40+5 naposan be kell feküdni, 40+6 naposan indítják a szülést... Ezt nagyon szeretném elkerülni😥

285. zajax90 (válaszként erre: 284. - Rebecca0511)
máj. 29. 06:12

Szia!Nekem azt mondta a védőnő,hogy a strepto vizsgálat már nem kötelező,van,ahol elvégzik,van,ahol nem...pedig jobb tudni az eredményt szülés előtt,mert ha akkor derül ki,hogy pozitív,még tovább antibiotikumozzák a babát.Nekem említette a dokim az első NST-kor,de ha nem szólt volna,akkor is kértem volna a mintavételt.1 hét alatt megvolt az eredmény,nálunk szerencsére negatív.

A fájásokkal én is úgy vagyok,hogy nem tudom,milyen lesz majd,de mindenki azt mondja,hogy fel fogom ismerni,ha beindul a szülés ☺️.

máj. 28. 20:55

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, nagyon kedvesek vagytok🤗

Én holnap megyek nst-re. Én úgy érzem, hogy tegnap és ma már nem annyira aktív a baba, mint eddig volt. Nyilván szűkül a hely 😊

Nekem még nem vette le az orvos ezt a streptococcust... Miért nem?? Hát szerdán megkérdezem majd.... De ez furcsa nekem.

Csajok ez már tényleg a cél egyenes 😊

Én biztosan nagyon boldog vagyok, hogy idáig benn maradt ez a kiscsaj 🤗

Bár már egyre terhesebb ez a boldogság 😂😂

Hogy birtátok ezt a szeszélyes időjárást?? Én nagyon nem jól 😊

Az én hasam is nagyon feszül... Pedig rendesen szedem a magnéziumot... De azt hiszem ezen már a magnézium nem segít 😊

Ezek a fájások... Hát nem tudom.... Szégyen ide, szégyen oda... Nem tudom milyen fájásra számítson az ember... Néha vannak ilyen menstruációs jellegű görcseim.... De ennyi... Amúgy én nagyon nem bírom a fájdalmat... Úgyhogy... Nem vágyom a fájdalomra...

Kitartást mindenkinek, és gyors és könnyű szülést 😊

283. Svenna
máj. 28. 19:24

Sziasztok, en is voltam tegnap nst-n. Most mar aktívabb volt picúr, igaz előtte ettem csokit, cukrot 😀

Megjött közbe az ellenanyag eredmenye is, meg a streptococcus eredmenye is.. Na és itt vagyok elszomorodva sajnos. Az ellenanyag az negativ, de a masik sajnos pozitiv lett.

Ugyhogy nekem szuléskor fognak adni antibiotikumot,, meg a picinek is. 😔 Szegenykének lehet a karjába, de lehet a fejecskéjébe fogja intravénásan kapni. De ezbolyan durva épp hogy megszületik, mar antibiotikumot fog kapni szegenyke,, csak azok a jo bakteriumokat is kiölik.. Ugy el vagyok most keseredve.. Az rh miatt is kapok injekciot szüléskor..

Hat remélem minden rendbe lesz, bar most akkor nem 3napot leszunk bent hanem tovabb kell bent maradni.

Mar egyre tobbszor erzek fajdalmat is, annyira befeszül a hasam is h szinte kocka alakja van, és fáj mindenem.. Én mar ebbe is szenvedek, nemtudom hogy fogom viselni a vajúdást ha ezek a fájdalmak is leterítenek.

máj. 27. 22:52

Sziasztok! Ma voltunk ismét NST-n. Kicsi fiam az oda vezető úton végig mocorgott a pocakomban. Ahogy odaértünk elaludt. Úgy kellett felkelteni. 😁

Minden rendben volt a vizsgálaton. A méhszájam még teljesen zárt.

Babócát 3600 grammra saccolta a doki.

Jövő hét vasárnap lesz a nagy napunk papíron, de remélem hamarabb megláthatom a kis pofiját.

Nálatok minden rendben?

A doki azt mondta, hogy sokat kell pihennem, de nem bírok egész nap feküdni meg ülni. Muszály valamit csinálnom mindig.

Nagyon sokat gondolok a szülésre. Kicsit félek, de tudom, hogy a dokimnál jó kezekben leszek.

Mindenkinek jó babavárást így az utolsó időszakra. És könnyű szülést nekünk

281. zajax90 (válaszként erre: 279. - Rebecca0511)
máj. 25. 13:22

Huh,tényleg jobb,ha pihengetsz most már,bár tényleg nehéz egész nap ülni/feküdni,nekem sem megy :D.Én mondjuk inkább reggel/délelőtt szoktam pihizni,délután pedig teszek-veszek,amit még tudok.Sajnos messze van a családom,a barátaim,így egyedül vagyok hétköznap,ezért is szeretek jobban délelőtt pihenni,amikor pedig itthon van a férjem délután,aktívabb vagyok.Nekem az alvás nem megy éjszaka,de aránylag jól viselem így,hogy reggel még vissza tudok feküdni.A derékfájás nálam is megvan,bár sajnos a terhesség előtt is volt már lumbágóm,úgyhogy nem ismeretlen ez a fajta fájdalom.A nyújtás,esetleg egy kis masszírozás segít.

Amúgy folyamatosan rendezkedek én is,átnézem a kórházi pakkokat,hogy mindent becsomagoltam-e,új stócokba rendezem a gyerekruhákat a szekrényben...beindult a fészekrakó ösztön :D.Múltkor bepróbáltuk a gyerekülést is a kocsiba,hogy ne a kórház előtt bénázzunk (még van mit gyakorolni :D ) és kibontottam az egyik csomag pelenkát is,hogy megnézzem,hogy "működik",mit hova kell ragasztani :D.Ma léptünk a 37. hétbe :).Kitartást,csajok!

280. szokeciklon (válaszként erre: 279. - Rebecca0511)
máj. 24. 19:50

Ohhh, nekem is ilyen magas volt az NST előtt legutóbb az idegességtől... De utána meg 133/90...! Szoktam mérni itthon, mindig normális, de nyilván a dokiknak az a fontos, amit ők látnak... De mit csináljak, így hat rám az orvosi közeg 😥

Vigyázz magadra Rebecca😘, nehéz egész nap feküdni, de ha muszáj, hát muszáj :) Én ma egész jól abszolváltam ezt, 3 adagot mostam, meg gyorsan összeütöttem egy paprikás krumplit (3 hete akarok csinálni😁), azon kívűl a kanapén töltöttem a napom...mondjuk most már ülök, mert a derekam le akar szakadni🙄!

máj. 24. 17:58

Sziasztok csajok!

Pénteken este 168/110 lett a vérnyomásom, nem akart lemenni. Védőnő mondta, hogy nem szabad tovább várni, menjünk be a kórházba. Amíg férjem pakolta a táskába a ruhákat azért én felhivtam szülészetet. Ott is azt mondta a Hölgy, hogy menjünk. Fél óra múlva benn voltunk, férjem csak ajtóig jöhetett. Nagyon lelkiismeretes ügyeletes orvos volt, minden vizsgálatot csinált, teljes labor, máj - vese funkciók, uh, nst, hüvelyi vizsgálat. Mindent rendben talált, vérnyomásra injekciót adtak. Fogalmam sincs mi volt abban az injekcióba, de használt... Nagyon is... Szombaton egész nap kába voltam... Szombaton is az ügyeletes doktornő csinál uht, volt nst. Ma reggel az ügyeletes azt mondta, csinál uht, nst és ha minden rendben lesz, hazamehetek, de papíron kórházi állományba maradok, mert ez a 8 gyógyszer amit szedek ez a maximum.... Képzeljétek az én orvosommal nem is találkoztam... Ez azért kicsit furcsa volt..

Amúgy mindenki nagyon kedves és lelkiismeretes volt, orvosok, szülésznők, ápolónők.

Itt összevont nőgyógyász - szülészet van a vírus miatt, volt a szobába egy kisbaba is.. Csütörtökön született, egész éjjel sírt 😂😂 Nagyon cukika kisfiú volt.

Úgyhogy csajok nekem lehet tényleg pihenni kellene... De Ti tudtok egész nap feküdni??

Nekem ez nem megy....

De megprobálom....

Ti jól vagytok?? 😊

278. szokeciklon (válaszként erre: 273. - Svenna)
máj. 24. 12:20
A gép semmit nem jelzett😂😂😂😂 Mindkét alkalommal 10-est mutatott, legutóbb egyszer volt 12-es, mikor kicsit fel próbálta rázni a kölköt a szülésznő, de az én kisfiamat nem érdekelte 😂😂😂😂
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook