Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 júniusi babák fórum

2020 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
314. Svenna
2020. jún. 7. 11:17

Na nálunk is fejlemenyek vannak,, mondtam h a penteki telihod bezavar. Hat ejszaka mar nem birtam aludni es reggel 5tol elkezdtem szamolni a fajasokat 7ig.utana be a korhaz. 3cm re voltunk nyitva mar, 11kor burok repesztes es 16.30ra megszuletett a kis manónk. Nagyon fajdalmas volt, de nem hittem h ennyi erőm lesz hozzá.

Kis cukorfalat lett es nem lett dagi,, 😀 de igy is nagy fiu 53cm 3500valamennyi pontosan nemtudom mert engem még utana altattak mert a lepeny nem akart jonni, es utana jottek még a dolgok,, befigyelt egy kis szivritmus zavar, igy kaptam minden nyavajat ami vagy hatott vagy nem, aztan ujabbakat.. Most pedig még a vért várom merthogy azt is kapok..

Es szegenykemet nemtudom mikor lathatom majd. Remelem a ver utan levisznek ha feltudok allni, es nem fogok szedulni.

Nekunk 38.7napra jott. 😍💞🤗🍼🍼 Ugyhogy sok erőt kivanok még nektek akik egybe vagytok,, nagyon kell az energia, de megcsinaljatok!!!! En nem hittem h sikerulni fog, es mégis. ☺️

313. Svenna (válaszként erre: 310. - Rebecca0511)
2020. jún. 7. 11:07

Nagyon cuki a baba, jo egeszseget kivanok!!! Kis tunderke!

😘 😘 😘

312. szokeciklon (válaszként erre: 310. - Rebecca0511)
2020. jún. 7. 09:48
Gyönyörű baba💞💞💞💞💞💞 El is pityeregtem magam, emlékszem, hogy mennyi minden búval kezdődött a várandóságod, mikor jöttél a csopiba, írtad, most pedig itt van a gyönyörűséges kislányod🥰🥰🥰🥰
311. szokeciklon (válaszként erre: 309. - Zajax90)
2020. jún. 7. 09:46

Köszönöm a kedves szavakat, próbálom magam nyugtatni :) Az a baj, hogy én olyan vagyok, hogy ha magamat turáztatom fel, semmi és senki nem tud lenyugtatni🙄🙄🙄! Most azzal próbálkozom, hogy amíg pocakban van, csak az enyém a gyerek😁 Plusz ha szülés indítás sem az ördögtől való, ha az lesz, az lesz...!


Tegnap nagyon feszített a gyerek, lenn, mint aki nagyin helyezkedik... Ha ma esetleg vakamu csoda folytán kibújna, a sógornőm szülinapja van, kapna egy unokaöcsit ajándékba💞😊De nem tudom, olyan fura, aludtam 11 órát, 3x keltem csak pisilni, de nagyon mélyen és jól aludtam... Lehet ez szülés előjel?? 😁

2020. jún. 6. 23:00

Sziasztok csajok!


Még pénteken délután átjöttem Fehérvárra. Kislányom jól van, talán semmi baja, csak egy kicsit sokként érte a korábban születés.

Pontosan 37 betöltött hétre született.

Raktam fel az adatlapomra egy képet.

Ez a Fehérvári koraszülött osztály egy csoda, mindenki nagyon kedves, és nagyon profi. 3 óránként lehet bemenni etetni 45 percre. Ma kicsit sárga lett, de ez legyen a legkevesebb. Elvileg holnap már az infúzió sem kell...

Kitartást mindenkinek, és várom a babákat szépen sorba 🤗

309. zajax90 (válaszként erre: 307. - Szokeciklon)
2020. jún. 6. 21:54
Szia!Nem mondom,hogy nyugodj meg,mert úgysem segít ☺️.Szerintem így a végére mindenkinek kiéleződtek az idegei.Magamon is érzem,hogy tökre feszült vagyok,mert tényleg bármikor jöhet már a baba,pedig nekem mindig teljesen normális a vérnyomásom.Nekem például segített az,hogy elmentünk a férjemmel vacsorázni szerdán,meg hogy tegnap voltam bent a munkahelyemen papírokat leadni,meg az egyik kollégám babaváró ajándékozásán,előtte vettem még pár babaruhát ☺️.Kicsit segített,hogy kiszakadtam abból,hogy itthon vagyok és rá vagyok feszülve a szülésre,ma hosszú idő után először aludtam végig az éjszakát (kb.a 28.hét óta nem volt ilyen).De persze így a végén már nehezebb mozogni sokszor ☺️.
308. zajax90 (válaszként erre: 302. - Rebecca0511)
2020. jún. 6. 21:42
Szia!Gratulálok a babához és mihamarabbi gyógyulást kívánok ☺️!Majd írj,hogy mi van veletek.Szép,nagy baba,hány hétre született,hogy koraszülöttnek számít?
2020. jún. 5. 21:59

Sziasztok! A mai NST ok volt, teljesen zárt a méhszájam, vagyis ujjkupaknyi, mint múlt héten! Viszont a front és az idegeskedés megint magas vérnyomást okozott, nem akart lejjebb menni, vette vért meg vizelet mintát kellett adnom, hogy van-e fehérje, a toxémia gyanú miatt! Szerencsére minden negatív volt, a vérnyomásom is helyreállt, így haza engedett s dokim! Ellenkező esetben indította volna ballon felhelyezéssel a szülést!


Muszáj leszek magam valahogy megnyugtatni, mert nem akarom hogy baja legyen a kisfiamnak vagy nekem🙄🙄🙄🙄

306. szokeciklon (válaszként erre: 301. - Zajax90)
2020. jún. 4. 15:36
Drága vagy, köszönöm szépen :) Épp most hívott a dokim, elsírtam neki a bánatom, hogy nem akarok indítást, holnap az NST után ő vizsgál meg, mert egész napos lesz a kórházban... Már csak ezért is jó lenne a holnap :D Mondjuk estére kínait rendeltem, ha jön haza a férjem munkából, mondtam hozzon csípőset, hátha segít😂😂😂😂
305. Svenna (válaszként erre: 300. - Zajax90)
2020. jún. 4. 15:35

😀 Igen tenyleg szep ajandek lett volna évfordulóra 😀

De Ő külön dátumon akar ünnepelni😁

Én is ugy vagyok vele h jo lenne túl lenni mar rajta, de még maradhatna bent egy kicsit.

(ezt gondolom a félelem mondja belőlem)

Engem a telihold szokott megviselni, olyankor nemtudok aludni se, es ahogy latom holnap az lesz! Lehet beindít valamit?? 😏 Kitudja 😁 izgulás van.

Olyan kivancsi lennék amugy mindenkire, ki hogy néz ki, kinek milyen lesz a babucija!

😍😍 Biztos kis cukikák lesznek mindenkinek!!

304. szokeciklon (válaszként erre: 302. - Rebecca0511)
2020. jún. 4. 15:34
Drága Rebecca, sok szeretettel gratulálok a kiscsajhoz, nem is kicsi 💞💞💞! Biztosan minden rendben van, holnap már együtt lesztek🥰🥰 Kitartás Neked, a fájdalom remélem elmúlik mihamarabb :)
303. Svenna (válaszként erre: 302. - Rebecca0511)
2020. jún. 4. 15:25

Gratulálok!!!! Nagyon ügyes vagy! Jó egészséget Nektek!

Hamarosan picúr is utóléri magat, ne aggódj, minden rendbe lesz vele is, nem lett pici baba attol h koraszulott! Tokeletes méretekkel született 😊🤗Biztos rossz h most külön vagytok, de reméljük mehetsz utana hamarosan,és gyönyörködhetsz benne!!

Sajnálom h nagy a fájdalmad, én is félek tőle nagyon! De azt mondjâk naprol napra konnyebb lesz!!! Erős vagy, kitartást még!!

Es Sok Boldogságot picúrhoz!!

Te már túl vagy rajta!!!!!

🥂🎉👣🍼

2020. jún. 4. 14:29

Sziasztok


Ma reggel 9:30-kor megszületett Ő 😊 3450 gramm, 54 cm.

Sajnos koraszülött, így át kellett szállítani egy másik kórházba, hogy biztosan minden rendben legyen.

Remélem holnap mehetek utána Én is. A császár.... Halálos az utána fájdalom....

Kitartást mindenkinek

301. zajax90 (válaszként erre: 298. - Szokeciklon)
2020. jún. 4. 13:52
Szorítok nektek is ☺️!
300. zajax90 (válaszként erre: 297. - Svenna)
2020. jún. 4. 13:51

Én is ma voltam NST-n,megint megdicsérték a babát,hogy milyen szépen mozog és hogy szép "érett" baba már,a doktornő is mondta,hogy tankönyvi az NST-nk,úgyhogy nem ultrahangozott meg most,majd jövő héten.Mi most vagyunk 38+4.Szerintem az én kisfiam is hasonló méretekkel rendelkezhet,mint a te babád,elég hasonló súlyokat kalkuláltak eddig ☺️.

Kedden elég rosszul éreztem magam,kicsit megijedtem,hogy beindul a szülés,lejjebb ereszkedett a hasam,nyugtalan is voltam egész nap és még tegnap is,de ma már jobb volt,biztos csak a frontok voltak.Tegnap volt a 4. házassági évfordulónk,szép ajándék lett volna pedig a baba ☺️.De valamiért úgy érzem,jó lenne,ha bent maradna még egy kicsit.

299. zajax90 (válaszként erre: 295. - Nagy.henrietta)
2020. jún. 4. 13:41
Szia!De jó,hogy hamarosan meglesz a baba ☺️.Kitartást!
298. szokeciklon (válaszként erre: 297. - Svenna)
2020. jún. 4. 12:57
Remélem 😁 Épp az előbb mondtam el a kisfiamnak, hogy a holnapi nap tökéletes lenne, ha kiköltözne az albérletből 😁!
297. Svenna (válaszként erre: 295. - Nagy.henrietta)
2020. jún. 4. 10:41

De jó, akkor Te mar latod legalabb előre h mikor is érkezik a babóca!

Kitartást, minden rendbe lesz!☺️ Szorítunk Neked is!! 😁

Aztân majd jelentkezz!! 😁

Szépen sorba jön mindenki!

Szőkeciklon Te leszel a következő?? 😏😉☺️ Mit gondolsz?

En is voltam nst - n, minden rendbe volt, ultrahangot is csinaltak, 3800gr-ra saccolták 😲 es még elvileg másfél hetem van.

296. szokeciklon (válaszként erre: 295. - Nagy.henrietta)
2020. jún. 4. 09:23

Drága, holnap már ott lesz Veled az egészséges, gyönyörű babád💞🥰🥰 Gondolok Rátok, csodálatos szép nap lesz a péntek😊 Jelentkezz Te is, ha már tudsz😘


Nálunk semmi, tegnapelőtt este voltak fájásaim, de 30 percenként és sokáig tartottak...

Kedden töltjük a 40.hetet...remélem addig a kisfiam addig költözik az albérletből💞🥰

2020. jún. 3. 20:18

Sziasztok!

Helyzetjelentés nálam is. Ma voltunk dokinál UH-n meg NST-n. Babócával minden rendben. Semmi fájás, semmi tágulás. Minden zárt.

Viszont a placentám el van öregedve. A doki javasolta hogy ne várjunk tovább, mert nem biztos, hogy két nap múlva is ugyan úgy fogja a lepény táplálni a babát, mint ma. Ezért pénteken császározni fognak.

Azt mondta a doki, hogy annyira fent van még a baba, hogy a szülésindítás sem segítene.

Kicsit félek, de most már tudom, hogy pénteken a kezemben tarthatom a babámat.

Ti hogy vagytok? Valakinél valami fejlemény?

294. Svenna (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
2020. jún. 2. 07:14

Szia!


Én ia szorítok Nektek!! Kitartâs és minden rendbe lesz, ott lesznek Veled akik segítenek mindenbe!

Hamarosan ott a picúr!! Kitartâst!!!

🤗👣🍼🎠

293. zajax90 (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
2020. jún. 1. 22:29
Drukkolok én is ☺️!
292. nagy.henrietta (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
2020. jún. 1. 19:30

Szia.

Szorítok neked. Minden rendben lesz.

291. szokeciklon (válaszként erre: 290. - Rebecca0511)
2020. jún. 1. 14:17
Huhuuuu Rebecca, szerintem hamarosan a kezedben lesz a kiscsaj🥰🥰🥰❤️❤️❤️ Gondolok Rátok, minden rendben lesz💞💞💞 Jelentkezz, amint tudsz😘😘😘😘
2020. jún. 1. 12:13

Sziasztok


Gyors helyzetjelentés😂

Tegnap délután elmentek wc-re, és folyt belőlem valami... Pontosan nem tudom mi... Nyákdugó, magzaviz??

Úgyhogy irány vissza kórház, egyből szülőszoba.... Na ott kezdtem parázni.... Nyákdugó elment, magzaviz szivárog... De ami a leg meglepőbb volt, vérnyomás 170/110...nem tudták levenni... Kaptam tüdőérlelőt, magnéziumot, vérnyomás gyógyszert... Így telt el 5 óra, aztán egyszer csak elindult lefelé vérnyomás... Pedig már császáros beleegyező is ki volt töltve. Most az osztályon vagyok... Elvileg már itt is maradok,de az orvossal csak holnap tudok beszélni...

Amúgy a fájások.. Tegnap voltak nst mutatta, de nem volt annyira veszélyes fájás..

Nem tudom, hogy a tegnapi hosszú út miatt történt ez, vagy amúgy is ez lett volna... De ezen már változtatni nem tudok..

289. szokeciklon (válaszként erre: 288. - Rebecca0511)
2020. máj. 30. 19:53

Engem is megvisel... Azt vettem észre, hogy a hideg és eső esik jól, akkor kb. semmi bajom, ha meleg van és süt a nap, mindenem fáj🙄🙄🙄!


150 km-es út, azt javaslom, hogy ha nem bírod, álljatok meg, sétálj, nyújtóztasd ki magad kicsit! De nem lesz semmi baj 😊! Nekem nem esik jól a kocsikázás, kb. 25 percet bírok ki. Mondjuk hosszabb útra már nem megyünk 😊

2020. máj. 30. 19:27

Sziasztok csajok!


Én is voltam pénteken nst-n. Jó, hogy nem is tudtam, hogy kell időpont😂

Szerencsém volt, mert a 8 órás nem ment el, így megcsinálták. Első 10 percbe aludt, utána meg úgy ficergett... Szóval nem volt egyszerű 😂

Kedden megyek újra uh lesz reggel.

Csajok ez már tényleg a cél egyenes 🤗🤗

Holnap hosszú útra készülünk, tesóm szülinapja lesz, 150 km az út... Remélem nem lesz semmi gond... Mármint nem ott indul be a szülés...vagy ilyesmi...

Hogy bírjátok ezt a szeszélyes időjárást?

Engem nagyon megvisel...

287. Svenna (válaszként erre: 286. - Szokeciklon)
2020. máj. 30. 14:40
Tök jó hogy minden rendben van, kitartâs mar nincs sok, az a tiz nap mar nem sok, biztos megérkezik addig, es nem kell meginditani a szülést.
2020. máj. 30. 12:26

Sziasztok csajok😊!


Ma volt a 3.NST, kora reggel, amikor az én kisfiam még bőven alszik😂 Így is volt, az első 20 percben semmi nem volt, aztán kezdett mocorogni az "anya, éhes vagyok" rúgásokkal😂! Vérnyomáson természetesen rendben volt, mert az NST után mérték, mikor megnyugodtam, hogy minden rendben :D Aztán volt vizsgálat, a külső méhszájam 1 ujjkupaknyira van nyitva... Nem igyekszik a gyerek :D Két napja most jobban vagyok, nem fáj semmim, aludni is tudok, főleg délután😂 Június 9 a mi dátumunk, az még 10 nap, nem tudom mi lesz... A kórházban az a protokoll, hogy 40+5 naposan be kell feküdni, 40+6 naposan indítják a szülést... Ezt nagyon szeretném elkerülni😥

285. zajax90 (válaszként erre: 284. - Rebecca0511)
2020. máj. 29. 06:12

Szia!Nekem azt mondta a védőnő,hogy a strepto vizsgálat már nem kötelező,van,ahol elvégzik,van,ahol nem...pedig jobb tudni az eredményt szülés előtt,mert ha akkor derül ki,hogy pozitív,még tovább antibiotikumozzák a babát.Nekem említette a dokim az első NST-kor,de ha nem szólt volna,akkor is kértem volna a mintavételt.1 hét alatt megvolt az eredmény,nálunk szerencsére negatív.

A fájásokkal én is úgy vagyok,hogy nem tudom,milyen lesz majd,de mindenki azt mondja,hogy fel fogom ismerni,ha beindul a szülés ☺️.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook