Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 júniusi babák fórum

2020 júniusi babák (beszélgetős fórum)


2019. okt. 15. 14:03

Nekem szeptember 3-án volt az utolsó mensim. A kalkulátor is és az orvos is azt mondta, hogy a június 9-re várjuk a babócánkat.

Mi már elmondtuk a szűk családnak, mert a párom annyira örült, hogy nem bírta magában tartani :-)

13. ---Anita--- (válaszként erre: 11. - Szokeciklon)
2019. okt. 15. 13:59

Én így ma vagyok 5+6,de a kalkulátor június 10-et ír nekem. 😀 (Szeptember 4. volt az utolsó menstruáció időpontja nekem)

Mi még titokban tartjuk, min. az első vizsgálatig, ami pénteken lesz. 🙂 Remélem, már látszani fog a baba. 🙂

2019. okt. 15. 11:30
Jah és terhes agyam is...rosszul írtam, holnap lépek a 7.-ik hétbe :)
2019. okt. 15. 11:03

Sziasztok! Én ma vagyok 5+6, mához egy hét múlva megyünk orvoshoz :) Első kisbabánk lesz, kb. a második hónapban sikerült :) A kalkulátor szerint 2020.06.08-án fog érkezni :)


Én kicsit paramami leszek úgy érzem, most is nagyon aggódom, hogy minden rendben van-e :( Próbálok erről leszokni, de nem lesz könnyű :D


Tüneteim eddig: émelygés, de nagyon, a hideg víz segít; estére kidőlök, már 7-kor simán alszok; fázom (még most is hogy kellemes az idő), plusz rengeteget forgolódom, mint aki nem alszik jól!


Nálunk még csak a legközelebbi barátaink tudják, a családunk a 10.hét környákén fogja megtudni, akkor lesz az esküvőnk, plusz meglepetés lesz :)

2019. okt. 15. 10:53

Sziasztok! Gratulálok mindenkinek. Szeretnék csatlakozni hozzátok én is. Én ma léptem a 6. hétbe. Első babánk lesz. Már nagyon várjuk.

Néha émelygek és szédülök és nagyon fázom, de más tüneteim még nincsenek. Remélem ennyivel megúszom.

Már voltam orvosnál, de még csak a petezsákot látta, jövő hét hétfőn megyek vissza hozzá. Szeretném, ha már lenne szívhangja a picinek. Üdv Heni

2019. okt. 15. 09:25
Nálunk 3. baba, van már egy 7 és egy 5 éves lányunk. ♥️ A pici most épp itthon van betegen, jó lenne nem elkapni. 😔
8. Bella0672 (válaszként erre: 7. - Fniki88)
2019. okt. 15. 08:27
Szia! Gratulalok, nekünk az első baby lesz😊 nagyon izgatottak vagyunk. Isten éltesse sokáig a nagylanyt 😁
2019. okt. 14. 22:10
Sziasztok! Én is csatlakoznèk hozzàtok. Jövőhèt hètfőn megyünk először orvoshoz. Most leszek 7 hetes majd csütörtökön. Màr van egy kislànyunk aki szombaton lesz 2 èves. 🤗 Nagyon örülünk hogy ilyen hamar összejött a kistesó. Hàla az ègnek nincsenek rosszulléteim. Az első terhessèget is jòl viseltem. Annyi hogy fàradt vagyok de majd ez is elmúlik idővel. ☺ Kinek hanyadik baba?
2019. okt. 14. 21:30
Én ma vagyok a kalkulátor szerint 6 hetes pontban. Adjatok nekem tanácsot mert kicsit aggódom. Múlt hét csütörtökön voltam orvosnál akihez tuti nem megyek többet... nem kevés pénzt fizettem amellett h 2 és fel órát vártam és egy sima hüvelyi ultrahangot csinált kaptam fotot és azt mondta, hogy menjek vissza két hét múlva... viszont ma felhívtam egy másik orvost ahol az asszisztens azt kérdezte, hogy a másik orvos kiírta-e a szülés várható időpontját, nézett-e szivhangot, kiszámolta-e hogy most mennyi idős vagyok, felvett-e a kismamagondozasba stb stb stb... ezek közül egy fotón kívül semmit mast nem csinált és nem mondott. Nem tudom, hogy mi tévő legyek fogadjak-e orvost vagy sem. Valamint azt sem tudom, hogy Szombathely Zalaegerszeg körül ki az akit dicsérnek. Illetve bajban vagyok a munkahelyem miatt is.. nagyon stresszes sokat ülök és sok a túlóra is ahonnan menekülnek, de az orvos erre sem mondott semmit. Legszívesebben elmondanám már most a főnökömnek, hogy szabadabban mehessek orvoshoz illetve mentesitsen a felsőbb dolgok alól. Előre is köszi a tippeket. Mindenkinek nagyon orulok! Legyünk együtt túl azon a bizonyos 12. Héten ☺️
2019. okt. 14. 18:48
Azt hiszem, megvan a facebookos, kértem felvételt. 🙂
4. ---Anita--- (válaszként erre: 3. - Cirmimirmi)
2019. okt. 14. 18:46

Mi a Facebook-OS csoport neve? 🙂

Én 5+5 vagyok ma, ha nem eszek, émelygek, hányingerem van. 😏 Úgyhogy tök jó, már az elején olyan leszek, mint egy labda. 😀

2019. okt. 14. 18:40

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok. 4+6 vagyok ma, június 14. lesz a dátum a netes kalkulátor szerint. Orvoshoz majd a 7-8. hét környékén tervezek menni.

Ti hogy vagytok?

Nekem fájnak a cicik, néha szédülök, émelygek minden nap...


Egyébként van egy facebook-os zárt csoport is, csatlakozzatok oda is, ha gondoljátok :)

2019. okt. 14. 17:56

Szia! Már vártam ezt a fórumot/klubot, addig is én csatlakoztam a májusiakhoz. 🙂

Én már több, mint 2 hete tudom, de pénteken megyek először orvoshoz 6+2 hetesen. 🙂 Addig még nem publikus a dolog, de nehéz titkolni, úgyhogy legalább itt beszélgessünk. 🙂

2019. okt. 14. 15:52
Sziasztok! A 2020 júniusi hónapra babát várók miatt hoztam létre a fórumot. Mivel én is kisbabát várok, így sok tippet elfogadok 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook