Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019 júliusra-augusztusra babátvárók fórum

2019 júliusra-augusztusra babátvárók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
102. Saucy81 (válaszként erre: 101. - Huflaki)
2018. dec. 6. 17:06
Szia!van egy csoport, "induljon a babaprojekt 2018" a neve...inkább ott próbálkozz, mi inkább már a facen vagyunk külön csoportban.
101. Huflaki
2018. dec. 6. 17:03

Sziasztok!

Először is mindenkivel együtt örülök, szurkolok és beállok a sorba! :) :) Gondolom a szokásos és uncsi kérdéssel fordulok hozzátok, ezért bocsánat! :) A ciklusom 8. Napján voltunk együtt férjemmel és szerintem a 10. Napon megtörtént a peteérésem (feszülő mell, folyás). 13. Nap óta fáj és feszül a mellem, fáj a fejem. Tudom ez még elvileg nem lehet tünet. A 16. napon sűrű krémes fehér folyásom volt egyszer napközben, majd 17. napon arra keltem, hogy sötétbarna folt van az alsóneműmön és szurkált a méhem, majd ez abbamaradt és elkezdett kicsit görcsölgetni a bal petefészkem. Általában 30 naposak a ciklusaim, így ez a 17. napi pecsételő vérzés, vagy peteérés, vagy beágyazódás lehetett.. a kérdés, hogy melyik!?.. mit ajánlotok, mikor teszteljek és mivel? 14-re nemvárom.:)

100. Saucy81 (válaszként erre: 99. - Zssuuu)
2018. dec. 6. 14:01
Termeszetesen hetfőn rohantam a dokihoz, mindent rendben talált. Azóta itthon fekszem, de ez a halvany rozsaszinu folyas még mindig tart. Megprobalom betudni a beágyazódásnak, a hétvégén megyek vissza a dokimhoz, remélem mindent rendben talál megint
99. Zssuuu (válaszként erre: 96. - Saucy81)
2018. dec. 6. 12:24
Felhívnám a dokit. Mondjuk nekem határozottan barna volt, mint a gyenge mensi végén. Meg enyhén görcsölt, nyomott is. A beágyazódásra azt mondta a doki, hogy 12-14. hét végére biztos, hogy sikerült és hogy jó helyen van-e.
98. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 97. - Saucy81)
2018. dec. 6. 12:13
Szia!! Szerintem menj mindenképp dokihoz!! Ha a folyás nem halvány sárga vagy fehér hanem barna vagy barnás vagy rózsaszín akkor.mindenképp doki. Általában nemjelent rosszat de sosem lehet tudni.
97. Saucy81 (válaszként erre: 96. - Saucy81)
2018. dec. 6. 12:06
Ja, 6 het +3 napnál vagyunk, hétfőn kezdődött
96. Saucy81 (válaszként erre: 95. - Zssuuu)
2018. dec. 6. 12:06
Mikor fejeződik be a beágyazódás?lehet, hogy éppen a beagyazódás miatt van halvány rozsaszinű folyásom?
95. Zssuuu (válaszként erre: 94. - Amina93)
2018. dec. 5. 14:20
Kaptam, bár azt mondta az orvos, hogy ha a beágyazódással van a gond, azon nem fog segíteni. Nagyon megnyugtató volt a szívverését látni. :-)
94. Amina93 (válaszként erre: 93. - Zssuuu)
2018. dec. 5. 09:41
Progeszteron pótlást kaptál?
93. Zssuuu
2018. dec. 5. 09:25

Sziasztok!

Tegnap délután elkezdtem barnázni, így ma reggel a nőgyógyásznál kezdtem. Él a babóca, de veszélyeztetett lettem.

Vigyázzatok magatokra! :-)

92. Zssuuu (válaszként erre: 91. - Amina93)
2018. nov. 30. 13:54

Szia Amina!

Jártam Pesten meddőségibe, 2 sikertelen inszeminációig jutottunk, utána kényszerpihenő egy ciszta, majd szeptembertől a nem jó rákszűrési eredmény miatt. Így leállították a meddőségit, míg az utóbbi nem rendeződik. Nem adtuk fel, csak mellékvágányra kerültünk. Ezért csoda nekem még mindig és kicsit hihetetlen is, hogy spontán sikerült. Igazi szerelemgyerek! :-)

91. Amina93 (válaszként erre: 68. - Zssuuu)
2018. nov. 30. 06:49

Szia Zsuuuuu!

Nem akarok tapintatatlan lenni,de nem te voltal aki jart a meddösegibe,es nem sikerültek a beültetėsek es feladta?! Talan Kaposvar vagy Pest rémlik.. 😊

90. Zssuuu
2018. nov. 30. 05:28

Sziasztok!

Tegnap voltam vizsgálaton, tovább fejlődött a babóca, 9 mm-es volt az ülőmagassága kerek 7 hetesen, és olyan szívhangja volt, hogy öröm volt hallgatni. A doki szerint már mozgott is, de én ezt nem láttam. Elmondta a következő feladatainkat. Be kell jelentkezni a védőnőhöz és intézni a következő két ultrahangra az időpontot, valamint javasolt egy genetikai vérvételt is. A szülés várható ideje július 18. :-)

89. Letti88 (válaszként erre: 88. - Lexxxa2x2)
2018. nov. 29. 23:25
Köszi. Addigra biztosan lesz szívhang. Telefonod készítsd elő, ha fel szeretnéd venni a szívhangját esetleg a monitoron pulzáló szívveréssel, mert csak képet adnak. Én sajna lemaradtam róla, doki kb 5 mp alatt lezavarta. Pedig de jó lenne újra és újra azt hallgatni 🙂
88. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 87. - Letti88)
2018. nov. 29. 16:31
Szia!! Üdv itt. Én még csak most járok 6+1 nél. Jövőhéten szerdára van időpontom. Remélem lesz szívhang. Neked gratulálok!!! :)
2018. nov. 29. 11:25
Sziasztok, én is csatlakoznék. Ma voltunk UH-on, 7+5 hetes km vagyok, a babám ülőmagassága 12,9mm. Tüneteim a kezdetektől fogva ugyan azok: hasszurka, mellbimbó érzékenység, fáradékonyság, meg sokat pisilek. Szülés várható ideje július 13 😍
86. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 85. - Savanya6)
2018. nov. 29. 10:59
Szia. Én tegnap töltöttem a.6ik hetet. Iszonyatos hányingerem volt egésznap. Ma jobb a helyzet. Kicsi hányinger most is volt néha van. De ma azért jobban kívánom a kaját. Biztos lesznek jobb és.rosszabb napok.
2018. nov. 29. 10:53
Sziasztok! Ki hogy érzi magát? Én folyamatosan émelygek, nem kívánok semmit, de még az innivalót sem tudom mit igyak! Itthon vagyok, mert veszélyeztetett a terhességem, így szerencsére sokat tudok pihizni, ami jól is esik, csak már el vagyok lustulva!
84. savanya6 (válaszként erre: 83. - Kamilla2)
2018. nov. 25. 14:21
Voltam már 3nál!elsőnek 6 hetesen, akkorkezdtem barnázni, akkor mondta, hogy van egy polipom, de lehet, hogy kezdődő vetélésnek a jele! Másik az nem is mondta, hogy ott van (sztks rendelés). Csütörtökön voltam a sajátomnál, az leecsetelte, az mondta, hogy terhesség miatt jött ki! S nem bántja! Lehet, hogy az okozza a barnázást! Benne megbízom! Csak olyan rossz, jóvá ncsi lennék, hogy talizott e valaki ilyennel!?
83. kamilla2 (válaszként erre: 82. - Savanya6)
2018. nov. 25. 13:22
Nekem olyanom még sosem volt. De mi van ha egy másik doki meg tudja mondani mitől van? Nem próbálsz meg egy másik dokit?
82. savanya6 (válaszként erre: 81. - Kamilla2)
2018. nov. 25. 13:16
Köszönöm!
81. kamilla2 (válaszként erre: 80. - Savanya6)
2018. nov. 25. 13:11
Üdv itt köztünk :) és gratulálok a pocaklakóhoz :)
2018. nov. 25. 11:46
Sziasztok! Csatlakoznék! Július 7re várom a babát! Valakinek van tapasztalata méhszájpolippal kapcsolatban? Nekem az lett most, folyamatosan barnázok, néha vérzek is! Doki nem tudta megmondani mitől van! Valakinek volt ilyen?
2018. nov. 25. 11:22
Sziasztok. Miújság van lányok? A terhességi tünetek is kezdenek elviselhetőbbek lenni. Mi ma vagyunk 5+2naposak. Nagyon boldog vagyok :)
78. vikucka (válaszként erre: 77. - Zssuuu)
2018. nov. 24. 17:39

Nekem az első terhességnél volt hpv-m és rossz citológiai leletem, ami miatt biopsziát is vettek. Szerencsére a szüléssel elmúlt az egész.


Laboratóriumban dolgozom, ott aztán mindenféle vírus és baci lehet (elég csak tömegközlekedni, ott is van minden.)

77. Zssuuu (válaszként erre: 76. - Kamilla2)
2018. nov. 24. 13:02

Vikucka!

Köszönöm, a 30 héttel megnyugtattál. Nem tudom, hogy csak a doki óvatos (iskolában dolgozom, p3-as volt a rákszűrésem szeptemberben, meg HPV-t is kimutattak, ezért nem folytathattuk az inszeminációs kezeléseket), vagy tényleg látott valamit. Csütörtökön kerek perec rákérdezek. Szerintem megbolondulnék itthon nyárig. :-) Azt mondta, hogy a fertőzések (tanítványaim) miatt nem javasolja, hogy a második félévet elkezdjem már.


Kamilla2!

A magnéziumot még azelőtt mondta a doki, hogy említettem volna a hasfájást, mindjárt megjön érzést, szúrkálást. 3x1 Magne B6-ot javasolt, vagy bármilyen más magnéziumot, a lényeg, hogy egész napra szétosztva szedjen. Kicsit utánaolvastam, és a különböző magnéziumvegyületek miatt messze nem ugyanannyi Mg szívódik fel a tablettákból. Érzésre most 4x1 Magne B6-ot szedek, így semmi hasfájás nincs (se reggeli hányinger, javul a hasmenésem is). Azt is mondta, hogy nyugodtan lehet emelni, a koraszülést magnéziuminfúzióval próbálják megelőzni, kb. nem lehet túladagolni.

76. kamilla2 (válaszként erre: 68. - Zssuuu)
2018. nov. 24. 12:47
Szia mennyi magnéziumot szedtél? És milyet? Mert nekem is sokszor fáj a hasam. :/
75. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 74. - Cirmimirmi)
2018. nov. 24. 11:23
Gratulálok!!! :)
2018. nov. 24. 10:04

Sziasztok!


Csatlakoznék én is. Ma teszteltem pozitívat, mensi szerint a kalkulátorok júl. 26-27-re teszik a dátumot. Első gyerek lesz, nagy az izgalom :) Tüneteim már napok óta vannak, cicifájás, hasszurka, émelygés, remélem ennél nem lesz rosszabb :D

Jelentkeztem a facebook csoportba is.

73. nikkencs29 (válaszként erre: 72. - Saucy81)
2018. nov. 24. 07:14
Köszi, akkor a következő uh után jelentkezek 🙂
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook